Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#14941 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Bubi írta:
Murdock írta:Boulahrouz tényleg nem egy nagy ász,de Ferreiránál jobb volt a Blackburn ellen,és a többi meccsen is jobb lesz remélem,mert Ferreira nem ide való.Csak Mourinho nagyon ragaszkodó típus.De a legjobb megoldás jelenleg tényleg Geremi játéka lenne.
Mit vártál tőle?Első meccsen mesterhármas?Ugyanmár!Megbízható volt, épp elég.
hát én azért nem lennék nyugodt ha giggs,duff,,,stb kicsit gyorsabb emberek vezetnék rá a lasztit ! lásd portugál -holland meccs ! egész meccsen rugdosodott és csapkodott mint hal a szatyorba ! ettől függetlenül középen szerintem abszolult használható a srác !

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9281
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#14942 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Murdock írta:Boulahrouz tényleg nem egy nagy ász,de Ferreiránál jobb volt a Blackburn ellen,és a többi meccsen is jobb lesz remélem,mert Ferreira nem ide való.Csak Mourinho nagyon ragaszkodó típus.De a legjobb megoldás jelenleg tényleg Geremi játéka lenne.
Mit vártál tőle?Első meccsen mesterhármas?Ugyanmár!Megbízható volt, épp elég.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#14943 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

én meg egy huth fan clubbot !

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#14944 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

ToreAndre írta:
Dandeer írta:
ToreAndre írta:A legjobb megoldás Glen Johnson lenne....
Ezzel nemigen értek egyet. Johnson nagyon bizonytalannak bizonyult :D a tavalyi szezonban.
Badarság! GLEN JOHNSON FOREVER!!!:)

(Lehet belépni a Glenny fanclubba: alapítótagok: Gyeszti, undertow és jómagam)
Én meg alapítok egy Geremi fanclubbot! Na, ki lép be? :D :D

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#14945 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Dandeer írta:
ToreAndre írta:A legjobb megoldás Glen Johnson lenne....
Ezzel nemigen értek egyet. Johnson nagyon bizonytalannak bizonyult :D a tavalyi szezonban.
Badarság! GLEN JOHNSON FOREVER!!!:)

(Lehet belépni a Glenny fanclubba: alapítótagok: Gyeszti, undertow és jómagam)
Only one Di Matteo!

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#14946 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

ToreAndre írta:A legjobb megoldás Glen Johnson lenne....
Ezzel nemigen értek egyet. Johnson nagyon bizonytalannak bizonyult :D a tavalyi szezonban.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#14947 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

A legjobb megoldás Glen Johnson lenne....
Only one Di Matteo!

Avatar
Murdock
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2006. február 28., kedd 18:41
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Kapcsolat:

#14948 Hozzászólás Szerző: Murdock »

Boulahrouz tényleg nem egy nagy ász,de Ferreiránál jobb volt a Blackburn ellen,és a többi meccsen is jobb lesz remélem,mert Ferreira nem ide való.Csak Mourinho nagyon ragaszkodó típus.De a legjobb megoldás jelenleg tényleg Geremi játéka lenne.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9281
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: hy

#14949 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Drogba 15 írta:
Bubi írta:
Gullit írta:Boulahrouz nak nincs helye a kezdőbe a látotak alapján sok labdát eladott stb eddig nem szimpatizált számomra Ferreira jobb ez tény. Vagy csak Boulahrouz nem szeret jobb oldalon lenni.
Milyen meccset néztél? :wink:
Te milyen meccset néztél Bubi??? Teljesen igaza van Gullit-nak!!! Ez a srác nem sokat lesz kezdő, az biztos, talán ha valaki megsérül az alap hátvédsorból!!!
Én a Blackbourn Chelsea meccset néztem, és te?:)
A srác nagyon megbízható volt, sztem kezdő lesz.

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: keret kezdöcsapat

#14950 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

brandon írta:gyerekek az elsö meccsét játszotta a csapatban!Még jo hogy nem ugy mutatkozott be mint ooijer a blackben!Na akkor meg érteném amit irtok.amikor idejött Ballack aztmondtátok:Minek ide?Seva Minek jött?Én nem értem!10-meccs után kéne kritizálni!Szerintem!
Teljesen igazad van . Nem kell az embert mindjart az elso meccs utan leirni . Amit kellett azt jol csinalta .

brandon
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006. február 5., vasárnap 22:17

keret kezdöcsapat

#14951 Hozzászólás Szerző: brandon »

gyerekek az elsö meccsét játszotta a csapatban!Még jo hogy nem ugy mutatkozott be mint ooijer a blackben!Na akkor meg érteném amit irtok.amikor idejött Ballack aztmondtátok:Minek ide?Seva Minek jött?Én nem értem!10-meccs után kéne kritizálni!Szerintem!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: hy

#14952 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Drogba 15 írta:
Bubi írta:
Gullit írta:Boulahrouz nak nincs helye a kezdőbe a látotak alapján sok labdát eladott stb eddig nem szimpatizált számomra Ferreira jobb ez tény. Vagy csak Boulahrouz nem szeret jobb oldalon lenni.
Milyen meccset néztél? :wink:
Te milyen meccset néztél Bubi??? Teljesen igaza van Gullit-nak!!! Ez a srác nem sokat lesz kezdő, az biztos, talán ha valaki megsérül az alap hátvédsorból!!!
nekem felámás véleményemm van bolarúzról ! negatív: lassú mint a csiga,támadásba olyan hatékony mint szegény nagyim mikor kihozták az elfekvöből ! viszont! borzasztó kemény és kitünöen helyezkedik ! na ebből mindet felvonultatott tegnap legalábbis én így látom !

Drogba 15
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2006. április 8., szombat 6:20

Re: hy

#14953 Hozzászólás Szerző: Drogba 15 »

Bubi írta:
Gullit írta:Boulahrouz nak nincs helye a kezdőbe a látotak alapján sok labdát eladott stb eddig nem szimpatizált számomra Ferreira jobb ez tény. Vagy csak Boulahrouz nem szeret jobb oldalon lenni.
Milyen meccset néztél? :wink:
Te milyen meccset néztél Bubi??? Teljesen igaza van Gullit-nak!!! Ez a srác nem sokat lesz kezdő, az biztos, talán ha valaki megsérül az alap hátvédsorból!!!
CHELSEA FC THE BEST OF LONDON!

-Ba7u-
Hozzászólások: 518
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 13:25

#14954 Hozzászólás Szerző: -Ba7u- »

zirkonium írta:Wayne Bridge most legalább annyira biztos kezdő, mint JT. Mourinho nem vak, és lehet, hogy pihenteti majd Bridge-et egy-két meccsen, de kiszorítani most senki nem tudja a bal oldalról.
Szerintem is tuti kezdö Bridge!
Boula támadásokba 0 ! :? Ő inkább Ricky helyére küzdheti be magát.
Én biztos Geremit játszatnám a jobb oldalon! A felkészülési meccseken az egyik legjobb volt, támadni ő tud a legjobban, jól ad be, és védekezésben is magabiztos volt... Remélem ha nem lesz sérült játszani fog :wink:

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#14955 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Wayne Bridge most legalább annyira biztos kezdő, mint JT. Mourinho nem vak, és lehet, hogy pihenteti majd Bridge-et egy-két meccsen, de kiszorítani most senki nem tudja a bal oldalról.

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: hy

#14956 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

kdako írta:
CFCBoy írta:
Gullit írta:Boulahrouz nak nincs helye a kezdőbe a látotak alapján sok labdát eladott stb eddig nem szimpatizált számomra Ferreira jobb ez tény. Vagy csak Boulahrouz nem szeret jobb oldalon lenni.
Most kivételesen arra fogom ezt a hszt, hogy este van, és biztos nagyon álmos vagy... Boulahrouz ezen az egy meccsen jobb volt, mint ferreira a 3 meccsén... nagyon jól játszott, csakhát sztem is a bal oldalon fogják játszatni... de inkább boulahrouz padozzon, mint egy remek formában lévő Bridge!!! remélem Mourinhonak megjön az esze, és Ferreira fog padozni!!
Lehet, hogy a holland jobb védekezésben, de PF sokkal jobb támadásban: többet jön előre, gyorsabb, jobban passzol, nem csak hátra passzol. Boulahruz még középső védőnek sem lenne jó, mert nem olyan magas. Bridge-dzsel pedig össze sem lehet hasonlítani.
Nem er semmit PF a tamadasban ,ha vedekezni nem tud . Mert azert szerintem o eloszor vedo . De lehet hogy en rosszul tudom . Eloszor oldja meg a sajat feladatat ,ha utana meg tamadni is tud az csak bonus.Es nyugi soha nem fogja Wayne-t kiszoritani a bal oldalrol .

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: hy

#14957 Hozzászólás Szerző: kdako »

CFCBoy írta:
Gullit írta:Boulahrouz nak nincs helye a kezdőbe a látotak alapján sok labdát eladott stb eddig nem szimpatizált számomra Ferreira jobb ez tény. Vagy csak Boulahrouz nem szeret jobb oldalon lenni.
Most kivételesen arra fogom ezt a hszt, hogy este van, és biztos nagyon álmos vagy... Boulahrouz ezen az egy meccsen jobb volt, mint ferreira a 3 meccsén... nagyon jól játszott, csakhát sztem is a bal oldalon fogják játszatni... de inkább boulahrouz padozzon, mint egy remek formában lévő Bridge!!! remélem Mourinhonak megjön az esze, és Ferreira fog padozni!!
Lehet, hogy a holland jobb védekezésben, de PF sokkal jobb támadásban: többet jön előre, gyorsabb, jobban passzol, nem csak hátra passzol. Boulahruz még középső védőnek sem lenne jó, mert nem olyan magas. Bridge-dzsel pedig össze sem lehet hasonlítani.
GO BLUES!

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

Re: hy

#14958 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Gullit írta:Boulahrouz nak nincs helye a kezdőbe a látotak alapján sok labdát eladott stb eddig nem szimpatizált számomra Ferreira jobb ez tény. Vagy csak Boulahrouz nem szeret jobb oldalon lenni.
Most kivételesen arra fogom ezt a hszt, hogy este van, és biztos nagyon álmos vagy... Boulahrouz ezen az egy meccsen jobb volt, mint ferreira a 3 meccsén... nagyon jól játszott, csakhát sztem is a bal oldalon fogják játszatni... de inkább boulahrouz padozzon, mint egy remek formában lévő Bridge!!! remélem Mourinhonak megjön az esze, és Ferreira fog padozni!!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9281
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: hy

#14959 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Gullit írta:Boulahrouz nak nincs helye a kezdőbe a látotak alapján sok labdát eladott stb eddig nem szimpatizált számomra Ferreira jobb ez tény. Vagy csak Boulahrouz nem szeret jobb oldalon lenni.
Milyen meccset néztél? :wink:

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#14960 Hozzászólás Szerző: mourinho »

szerintem meg tökjol játszott boulahrouz. nekem tetszett. brdige elképesztőek a felfutása és a beadásai, egyre jobban megy neki. a.cole is van ilyen jo szerintem de brdige ennel mar csak jobb lesz innentol szerintem

Válasz küldése