Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
albundy
Hozzászólások: 659
Csatlakozott: 2009. március 7., szombat 12:19
Kedvenc játékos: drogba essien
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Bajnokok Ligája

#12921 Hozzászólás Szerző: albundy »

gerawba írta:Csütörtökön 6-kor BL sorsolás ne felejtsétek!
Eurosport élő

Köszi az infót, megmentetted az életemet, nagyon várom már, remélem megnyerjük a bl-t idén.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#12922 Hozzászólás Szerző: chiedis »

ilyen jó, izgalmas meccset nem láttam mostanában...
Komolyan mondom, ez az Anderlecht úgy támadott szívvel, erőből mint az állat. Sajnos a tizizés előtt elaludtam, és ma reggel láttam :(
Juhász full jó volt, és Lukaku is. Kis flegma center, baszik elmozdulni a kapu elől, de nem is dolga. 17 évesen akkora darab és magas, hogy nem lehet elvenni tőle a lasztit.
Tényleg el tudnám képzelni 3 év múlva az Agüero-Lukaku ék párost. De azért Drogbito kitaníthatná még kicsit :mrgreen:
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#12923 Hozzászólás Szerző: Anti »

Húúú, már én is azt tervezem :) ezért sajnálom a Salzburgot :? Bár Belgrád azért huzosabb szurkolók terén... :roll: Egyébként Zsolna lenne a legközelebb. Ipolyságtól kb 170-200 km + Ipolyság Pest kb 85, szóval alig 280km, és tudok majd segiteni. :wink:
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#12924 Hozzászólás Szerző: kdako »

Bár sajnálom Lukakut és Juhászt, Belgrád csak közelebb van, mint Brüsszel. Így már három lehetséges ellenfél lesz a szomszédban: CFR - Kolozsvár 460 km, Partizan - Belgrád 380 km, és minden bizonnyal a Zilina, ami Pestről 260 km.
GO BLUES!

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Bajnokok Ligája

#12925 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Csütörtökön 6-kor BL sorsolás ne felejtsétek!
Eurosport élő
HAZARD = Messi+Ronaldo

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#12926 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Speedie írta:
misakd írta:Most nézem ,hogy a BL döntőt a Wembleybe rendezik ,szép lenne szinte hazai pályán megnyeri az első BL trófeát bezsebelni.
És azt is vedd figyelembe h az új Wembley-be talán még ki se kaptunk és Drogba mindig szárnyal :P
Mondjuk idén Drogbának baromira mindegy volt, hogy melyik stadionban kellett játszania :)
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
istokbeci
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2008. december 31., szerda 12:47
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole
Tartózkodási hely: Szlovákia

Re: Bajnokok Ligája

#12927 Hozzászólás Szerző: istokbeci »

Speedie írta:
misakd írta:Most nézem ,hogy a BL döntőt a Wembleybe rendezik ,szép lenne szinte hazai pályán megnyeri az első BL trófeát bezsebelni.
És azt is vedd figyelembe h az új Wembley-be talán még ki se kaptunk és Drogba mindig szárnyal :P
Addig el is kell jutni - az pedig tudjuk, nem lesz könnyű!

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Bajnokok Ligája

#12928 Hozzászólás Szerző: Pöri »

misakd írta:Most nézem ,hogy a BL döntőt a Wembleybe rendezik ,szép lenne szinte hazai pályán megnyeri az első BL trófeát bezsebelni.
És azt is vedd figyelembe h az új Wembley-be talán még ki se kaptunk és Drogba mindig szárnyal :P
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Bajnokok Ligája

#12929 Hozzászólás Szerző: misakd »

Most nézem ,hogy a BL döntőt a Wembleybe rendezik ,szép lenne szinte hazai pályán megnyeri az első BL trófeát bezsebelni.

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Bajnokok Ligája

#12930 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

laczze írta:
ZenZo írta:Szeretem azokat a véleményeket, akik az "elgépiesedéstől" féltik a focit, mikor már a labdák is űrtechnológiával készülnek... nem beszélve a mezekről, cipőkről, fűről, stadionról, stb... az ilyen emberek miért nem követelik vissza a kézzel varrott bőrt meg a kézzel kaszált pályát :) a világítás és tv közvetítés nélküli meccseket... stb. A játék gyorsul, rohamosan fejlődik, miért ne használjuk a szintén rohamosan fejlődő technika vívmányait? Nemokos.
talán azért mert van egy szint ahol jó és onnét nemkéne feljebb menni mert az márcsak rossz mint pl az alkolhol egy bizonyos szintig jó ! a szint felet kezd hülyeség lenni! semmi másért
Engem ezzel sose győznél meg...

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#12931 Hozzászólás Szerző: laczze »

Bubi írta:
Zsoca írta:
laczze írta:
talán azért mert van egy szint ahol jó és onnét nemkéne feljebb menni mert az márcsak rossz mint pl az alkolhol egy bizonyos szintig jó ! a szint felet kezd hülyeség lenni! semmi másért
EPIC érvelés. :) De szerintem hülyeség. Miért rossz egy bizonyos szint felett? Nem értem. (úgy értem az alkohol :D) Najó, de komolyan, miért lenne rossz több technika?
Laczze for President! :)

Kopni nyelni nem tudsz, olyat ervel neked:)
ezt most úgy gondoltam de biztos értitek hogy most vagyunk itt a techinkával huzzuk meg a volnalat most egyszer nemkell ennél nagyon gépesítést bevinni mint az a labda ami ha kimegy a pályáról elszineződik :D most eccer áljunk meg itt mivel teljesen nemlehet megállítani nyilván 100 vagy 200 év múlva más lessz de probáljuk meg minnél tovább ezt megtartani :) szeirntem így a legjobb de lehet hogy ha majd 50 év múlva nagypapaként nézem a meccseket aztmondom hogy nah régen milyen más volt de jóez ígyis :D
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#12932 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Zsoca írta:
laczze írta:
talán azért mert van egy szint ahol jó és onnét nemkéne feljebb menni mert az márcsak rossz mint pl az alkolhol egy bizonyos szintig jó ! a szint felet kezd hülyeség lenni! semmi másért
EPIC érvelés. :) De szerintem hülyeség. Miért rossz egy bizonyos szint felett? Nem értem. (úgy értem az alkohol :D) Najó, de komolyan, miért lenne rossz több technika?
Laczze for President! :)

Kopni nyelni nem tudsz, olyat ervel neked:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#12933 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

laczze írta:
talán azért mert van egy szint ahol jó és onnét nemkéne feljebb menni mert az márcsak rossz mint pl az alkolhol egy bizonyos szintig jó ! a szint felet kezd hülyeség lenni! semmi másért
EPIC érvelés. :) De szerintem hülyeség. Miért rossz egy bizonyos szint felett? Nem értem. (úgy értem az alkohol :D) Najó, de komolyan, miért lenne rossz több technika?

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#12934 Hozzászólás Szerző: laczze »

ZenZo írta:Szeretem azokat a véleményeket, akik az "elgépiesedéstől" féltik a focit, mikor már a labdák is űrtechnológiával készülnek... nem beszélve a mezekről, cipőkről, fűről, stadionról, stb... az ilyen emberek miért nem követelik vissza a kézzel varrott bőrt meg a kézzel kaszált pályát :) a világítás és tv közvetítés nélküli meccseket... stb. A játék gyorsul, rohamosan fejlődik, miért ne használjuk a szintén rohamosan fejlődő technika vívmányait? Nemokos.
talán azért mert van egy szint ahol jó és onnét nemkéne feljebb menni mert az márcsak rossz mint pl az alkolhol egy bizonyos szintig jó ! a szint felet kezd hülyeség lenni! semmi másért
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#12935 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Igy van. Az alapok, amirol ez a jatek szol, mindig megfognak maradni, csupan a hibalehetosegeket zarjak ki, hisz nem kis penzek forognak kockan manapsag.

Mindig emberek fogjak jatszani ezt a jatekot, es ugyan ugy labdaval. 11 ember ossz teljesitmenye alapjan fognak eldolni a meccsek, es pont ezt segiti elo a videobiro is. Sokkal tobb lesz a "jo biro", hisz "lathatatlanok" maradnak joesetben :)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Bajnokok Ligája

#12936 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Szeretem azokat a véleményeket, akik az "elgépiesedéstől" féltik a focit, mikor már a labdák is űrtechnológiával készülnek... nem beszélve a mezekről, cipőkről, fűről, stadionról, stb... az ilyen emberek miért nem követelik vissza a kézzel varrott bőrt meg a kézzel kaszált pályát :) a világítás és tv közvetítés nélküli meccseket... stb. A játék gyorsul, rohamosan fejlődik, miért ne használjuk a szintén rohamosan fejlődő technika vívmányait? Nemokos.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#12937 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Blueflag írta:Szerintem ennyire a videóbírót sem tennék korlátlanná. Valahogy úgy tudom elképzelni, mint a teniszben a challenge-t. Háromszor (vagy nemtudom hányszor, de korlátozottan) kérhetnéd meg egy meccsen a bírót, hogy videón elemeztesse az esetet, és aztán hozza meg a döntést. Gondolom ilyenkor az edző szólna oda a 4. játékvezetőnek, hogy most kérnék ki ezt az "utánanézést".

Szerintem túl drasztikus változás lenne ez a fociban. Az alapjait változtatná meg a sportnak, az emberi tévedések lehetőségét szüntetné meg, elgépiesedne az egész, és egy ilyet nem kockáztathatnak be. Remélem nem is fognak, és mondom ezt úgy, hogy már valószínűleg 2 BL-serleggel többre lehetnék büszke, és gondolhatnék rájuk boldogan. Nekem akkor se kell ez a sz*r, és a focinak sem.

:) Csak pozitiv eredmenyei lennenek. Senki se haborogna hogyha a video biro megallapitana, hogy a (pl) gol les volt. Az sem haboroghatna, aki lotte, hisz les volt, nem ert a gol, ez van. Es igen, kevesebb lenne az igazsagtalansag.
Sokkal rosszabbnak tartom amikor az olyan vakhangya, dilettans Ovreboket kuldik a palyara, es a tudatlansaga miatt meccseket buknak csapatok. A Videobiro pont hogy kielesitene a csapatok kozti kulonbsegeket. Kevesbe ervenyesulhetne a szerencse, a jobbik nyerne, de legalabbis az, aki a golok alapjan JOGOSAN megerdemli.

Valszeg igazad lehet, es ha ez bevezetesre kerul, nem fognak faltokat videobiroval visszanezni, csak olyan szabalytalansagokat, ketes szituaciokat, amik golt erhetnek. Pontositok: Szabadrugasok, 11-esek, lesgyanus golok, stb.

Baromira orulnek ennek, sokkal kevesebb igazsagtalansag tortenhetne velunk is, mint az utobbi evekben, es en annak sem tudok orulni, ha mondjuk lesgollal megyunk tovabb. Gyozzon az aki megerdemli, es ez ne azon muljon, hogy 1 vakhangya a mezonyben, es 6 db a palya szelen mit lat, es mit nem lat meg.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Bajnokok Ligája

#12938 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Blueflag írta:Szerintem ennyire a videóbírót sem tennék korlátlanná. Valahogy úgy tudom elképzelni, mint a teniszben a challenge-t. Háromszor (vagy nemtudom hányszor, de korlátozottan) kérhetnéd meg egy meccsen a bírót, hogy videón elemeztesse az esetet, és aztán hozza meg a döntést. Gondolom ilyenkor az edző szólna oda a 4. játékvezetőnek, hogy most kérnék ki ezt az "utánanézést".

Szerintem túl drasztikus változás lenne ez a fociban. Az alapjait változtatná meg a sportnak, az emberi tévedések lehetőségét szüntetné meg, elgépiesedne az egész, és egy ilyet nem kockáztathatnak be. Remélem nem is fognak, és mondom ezt úgy, hogy már valószínűleg 2 BL-serleggel többre lehetnék büszke, és gondolhatnék rájuk boldogan. Nekem akkor se kell ez a sz*r, és a focinak sem.
...ha csak ez megvalósulna, akkor már óriásit lépne előre a dolog. A "tudatos csalás" így ki lenne zárva.
Finoman szólva megkérdőjelezhető volt pl. a Bayern egyik gólja a Fio' ellen. "Mondom" ezt úgy, hogy egyik csapat sem izgat...

Az meg, hogy "elgépiesedne"... :) , háááát, igen jó lenne, ha nem a játékvezetők b@lf@szkodásáról maradna emlékezetes egy-egy meccs.
Az lenne a lényeg, hogy a "spori" ne vállaljon főszerepet, hanem észrevétlenül, de mégis határozottan és hasznosan vezényelje le az aktuális meccset...

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#12939 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Szerintem ennyire a videóbírót sem tennék korlátlanná. Valahogy úgy tudom elképzelni, mint a teniszben a challenge-t. Háromszor (vagy nemtudom hányszor, de korlátozottan) kérhetnéd meg egy meccsen a bírót, hogy videón elemeztesse az esetet, és aztán hozza meg a döntést. Gondolom ilyenkor az edző szólna oda a 4. játékvezetőnek, hogy most kérnék ki ezt az "utánanézést".

Szerintem túl drasztikus változás lenne ez a fociban. Az alapjait változtatná meg a sportnak, az emberi tévedések lehetőségét szüntetné meg, elgépiesedne az egész, és egy ilyet nem kockáztathatnak be. Remélem nem is fognak, és mondom ezt úgy, hogy már valószínűleg 2 BL-serleggel többre lehetnék büszke, és gondolhatnék rájuk boldogan. Nekem akkor se kell ez a sz*r, és a focinak sem.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#12940 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

emsanya írta:
Blueflag írta:
Ez a kulcsmondat az egészben! Ezért nem akarok videóbírót, maradjon teljesen humán ez a sport. Egyszer az egyik javára tévednek, egyszer a másik javára... legyen benne a hiba a fociban. Szarom én le, hány BL-t nyerhettünk volna már, ha videóbíró lenne... ne tegyék tönkre vele a focit!
Így van, az emberi tévedés benne van. De SZÁNDÉKOS tévedések ne legyenek már...

Az hogy egy les állásnál, pár centin múlik és esetleg rossz döntés születik elfogadható, de az hogy egy bíró 3-4 látható büntetőt nem fúj be, vagy 4 méteres lest elenged. Ezeket kéne kiaknálzni, akár videobíróval...
Ez igy van, a kiemelt szón van a hangsúly. S sajna mostanság túl sok a SZÁNDÉKOS tévedés. Épp ezért kell a videóbíró.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Válasz küldése