Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#35461 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Keppi írta:
A sérülés után minden játékos zsákbamacska, mert van, aki már nem lesz olyan, mint előtte: erre jó példa Joe Cole, vagy ha nem akarunk messzire menni, akkor Terry. Még így is nagyon jó, de a sérülése óta már nem annyira jó, mint volt előtte. Vagy mondhatnám Cech-et is akár. Persze van olyan is, aki jól ki tudja heverni a dolgokat, lásd Robben, de ha Torres nem csinál csodát a következő 2 meccsen, akkor még ráadásul önbizalomhiányos is lesz, ami meg aztán csak még 1 gond.
Ez igaz, viszont - habar paradox - de a rossz VBn nyujtott teljetismenye miatt johet letre vele a megallapodas. Az ara fikarcnyit sem nott, a Pool romokban volt iden, szoval szerintem most leigazolhato.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#35462 Hozzászólás Szerző: Keppi »

Luisss írta:
Bubi írta:
Keppi írta: Sneijderből szerintem Murinho idén többet kihozott, mint ami benne van. Még tart a lendülete, de jövőre már nem lesz ilyen jó, mint idén. Torres jó lenne, csak kicsit ő is zsákbamacska, mert a vb-n nagyon gyenge.
Szerintem nem lehet senkibol se tobbet kihozni, mint ami benne van, de inkabb nem filozofalok.

Amugy Snejder egy az egybe ugyan olyan szezonokat zart a Realban (statisztikailag) mint az Interben, csak az interben tobb teher nyomta a hatat, amit o tokeletesen megtudott jatszani, es ettol latvanyosabb is lett a jateka.

Ajaxban 2007ben zart egy nagyon szep szezont, 50 meccs, 20 gol:)

Torresre miért mondtad hogy zsákbamacska?A Vb-n azért nem nyújt jó teljesítményt mert nemrég még sérült volt.Ez benne van a pakliban,rosszul jött ki neki.Egy fantasztikus csatár,aki ha nem sérült nagyon sok gólt lő.Csak meg kell nézni a statisztikát hogy hány gólt szerzett már amióta a Liverppolba van.Ő tökéletes igazolás lenne,én személy szerint örülnék neki.
A sérülés után minden játékos zsákbamacska, mert van, aki már nem lesz olyan, mint előtte: erre jó példa Joe Cole, vagy ha nem akarunk messzire menni, akkor Terry. Még így is nagyon jó, de a sérülése óta már nem annyira jó, mint volt előtte. Vagy mondhatnám Cech-et is akár. Persze van olyan is, aki jól ki tudja heverni a dolgokat, lásd Robben, de ha Torres nem csinál csodát a következő 2 meccsen, akkor még ráadásul önbizalomhiányos is lesz, ami meg aztán csak még 1 gond.
:)

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#35463 Hozzászólás Szerző: Spring »

103 gólt lőttünk idén a Premier League-ben, nem hiszem, hogy annyira meg kéne erősíteni a támadóalakzatunkat, főleg nem Torres-sel olyan sok pénzért. Inkább a középpályára kéne valaki vagy jobb szélre, Benayoun jó játékos, de rajta kívül még elférne egy ember.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#35464 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

http://eurosport.yahoo.com/07072010/58/ ... erton.html" onclick="window.open(this.href);return false;

LoL :roll: :lol:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#35465 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Luisss írta:
Torresre miért mondtad hogy zsákbamacska?A Vb-n azért nem nyújt jó teljesítményt mert nemrég még sérült volt.Ez benne van a pakliban,rosszul jött ki neki.Egy fantasztikus csatár,aki ha nem sérült nagyon sok gólt lő.Csak meg kell nézni a statisztikát hogy hány gólt szerzett már amióta a Liverppolba van.Ő tökéletes igazolás lenne,én személy szerint örülnék neki.

75 gol 3 ev alatt, az szezononkent 25ot jelent, kozel iden is annyi volt. Raadasul nem egy top csapat volt a hata mogott + a serules, szoval ez igen szep teljesitmeny. Viszont 14 aszisztja volt 3 ev alatt, szoval a kiszolgalasban nem jeleskedik, es azt is tudni veljuk, hogy Drogba melle inkabb egy arnyek ek kene, aki kiszolgalja. Valoszinuleg ezert nyilatkozta CA, hogy nem o ra van szuksegunk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Luisss
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2010. április 7., szerda 11:25
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#35466 Hozzászólás Szerző: Luisss »

Bubi írta:
Keppi írta: Sneijderből szerintem Murinho idén többet kihozott, mint ami benne van. Még tart a lendülete, de jövőre már nem lesz ilyen jó, mint idén. Torres jó lenne, csak kicsit ő is zsákbamacska, mert a vb-n nagyon gyenge.
Szerintem nem lehet senkibol se tobbet kihozni, mint ami benne van, de inkabb nem filozofalok.

Amugy Snejder egy az egybe ugyan olyan szezonokat zart a Realban (statisztikailag) mint az Interben, csak az interben tobb teher nyomta a hatat, amit o tokeletesen megtudott jatszani, es ettol latvanyosabb is lett a jateka.

Ajaxban 2007ben zart egy nagyon szep szezont, 50 meccs, 20 gol:)

Torresre miért mondtad hogy zsákbamacska?A Vb-n azért nem nyújt jó teljesítményt mert nemrég még sérült volt.Ez benne van a pakliban,rosszul jött ki neki.Egy fantasztikus csatár,aki ha nem sérült nagyon sok gólt lő.Csak meg kell nézni a statisztikát hogy hány gólt szerzett már amióta a Liverppolba van.Ő tökéletes igazolás lenne,én személy szerint örülnék neki.

Avatar
Galóca
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010. január 22., péntek 22:16
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#35467 Hozzászólás Szerző: Galóca »

Bubi írta:
Galóca írta:ki ez a Tomás Kalas 8 millióért?
Club: Sigma Olomouc
Nationality: Czech Republic
Age: 17
Height: 1.84 m / 6.04 ft
Weight :73 kg / 160 lbs
Position: Central defender

Valami Czech tinisztar. Videokat nem talaltam rola.
Ja az ok, de 8 milla, nem sok egy kicsit? Mert, ha annyira jó mi a fenének adjuk vissza azonnal kölcsön? Ha meg annyira nem jó, akkor mi a fenének adunk érte 8 millát.Főleg úgy, hogy Stoch 5,5 millát ért a Fenernek. :roll:
Értem én, hogy fiatalokat akarunk igazolni, de ennyiért...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#35468 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Galóca írta:ki ez a Tomás Kalas 8 millióért?
Club: Sigma Olomouc
Nationality: Czech Republic
Age: 17
Height: 1.84 m / 6.04 ft
Weight :73 kg / 160 lbs
Position: Central defender

Valami Czech tinisztar. Videokat nem talaltam rola.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Galóca
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010. január 22., péntek 22:16
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#35469 Hozzászólás Szerző: Galóca »

ki ez a Tomás Kalas 8 millióért?

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#35470 Hozzászólás Szerző: misakd »

kiki írta:
forrás nuku?
A forrás: http://www.madridista.hu/web/index.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Ez talán nem szennylap kategória :wink:
megnéztem de a madridista.hu sem írnak forrást

MrBikicsunáj
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010. július 7., szerda 10:17
Kedvenc játékos: Cech
Kedvenc exjátékos: J. Cole

Re: Átigazolások

#35471 Hozzászólás Szerző: MrBikicsunáj »

Bubi írta:
MrBikicsunáj írta:
Nem volt olcsó... :)
Nem, de egy ideje mar szoban volt a srac, biztos tudhat valamit.
Vagy jó az ismeretségi köre:D:D:D:D

Avatar
kiki
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2010. március 11., csütörtök 17:38
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#35472 Hozzászólás Szerző: kiki »

forrás nuku?
A forrás: http://www.madridista.hu/web/index.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Ez talán nem szennylap kategória :wink:
http://www.karpatiazenekar.hu" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#35473 Hozzászólás Szerző: Bubi »

MrBikicsunáj írta:
Nem volt olcsó... :)
Nem, de egy ideje mar szoban volt a srac, biztos tudhat valamit.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

MrBikicsunáj
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010. július 7., szerda 10:17
Kedvenc játékos: Cech
Kedvenc exjátékos: J. Cole

Re: Átigazolások

#35474 Hozzászólás Szerző: MrBikicsunáj »


Avatar
DiNozzo
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2010. július 7., szerda 3:06
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolások

#35475 Hozzászólás Szerző: DiNozzo »

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ch ... ub-2036091" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#35476 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Csak azert sajnalnam Ashley-t mert angol, amugy egy Royston Drenthe + 10 millaert odaadnam.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Sindu
Hozzászólások: 807
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolások

#35477 Hozzászólás Szerző: Sindu »

10.06 Lukas Podolski's agent has confirmed a number of clubs are chasing the German star amid reports that Manchester City are keen on signing the forward.(sky)
:lol: :lol: Végülis hiányposztra érkezik majd!

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolások

#35478 Hozzászólás Szerző: Gereb »

kiki írta:"szerda, 13:52 - Angol hírek szerint Ashley Cole a szakítása, az "Utálom Angliát"" kijelentése és a halálos fenyegetések után úgy döntött, hogy külföldre szerződik, és szeretné Mourinho mellett Madridban folytatni. A spanyol klub hajlandó lenne a szerződtetésére, de aligha biztosíthatja a Chelsea által kért vételárat"


Nem is tudtam,hogy megfenyegették, és hogy utálja Angliát. :shock: Egyébként mennyit kérünk érte, ha a Real nem akarja kifizetni? :?:
Szerintem csak pletyka hogy utálja angliát csak kellet valami ürügy.

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#35479 Hozzászólás Szerző: Keppi »

kiki írta:"szerda, 13:52 - Angol hírek szerint Ashley Cole a szakítása, az "Utálom Angliát"" kijelentése és a halálos fenyegetések után úgy döntött, hogy külföldre szerződik, és szeretné Mourinho mellett Madridban folytatni. A spanyol klub hajlandó lenne a szerződtetésére, de aligha biztosíthatja a Chelsea által kért vételárat"


Nem is tudtam,hogy megfenyegették, és hogy utálja Angliát. :shock: Egyébként mennyit kérünk érte, ha a Real nem akarja kifizetni? :?:
forrás nuku? Egyébként a vb után a sporthiradon volt egy sms amiben állítólag Ashley állítólag ezt írt. A sporthíradó a legnagyobb szennylap ilyen téren, szóval..
:)

Avatar
kiki
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2010. március 11., csütörtök 17:38
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#35480 Hozzászólás Szerző: kiki »

"szerda, 13:52 - Angol hírek szerint Ashley Cole a szakítása, az "Utálom Angliát"" kijelentése és a halálos fenyegetések után úgy döntött, hogy külföldre szerződik, és szeretné Mourinho mellett Madridban folytatni. A spanyol klub hajlandó lenne a szerződtetésére, de aligha biztosíthatja a Chelsea által kért vételárat"


Nem is tudtam,hogy megfenyegették, és hogy utálja Angliát. :shock: Egyébként mennyit kérünk érte, ha a Real nem akarja kifizetni? :?:
http://www.karpatiazenekar.hu" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése