Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Merder
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2006. május 7., vasárnap 18:46
Tartózkodási hely: Sajószentpéter

#28981 Hozzászólás Szerző: Merder »

Nem tudom hogy milyen meccset néztek azok, akik Carlo hibájáról beszélnek. Az első gólnál honnan is fejelték? Legalább 6m-ről. Nehogymár 6m-re kelljen kijönni, egy aránylag közeli beadásra. A 2. gólról nem is beszélve... Azokkal sem értek egyet akik Carvalho hibájáról beszéltek. 2 védőt hagytak rá és mivelő volt a legszélső ezért ő ment a legtávolabbi támadóra és pogatetzre ez előző Chelseas játékosnak kellett volna menni. Sajna nemláttam hogy ki volt az. Azt be kell valljuk hogy Carvalho nem játszott jól ezen kívül. Mourinho taktikájáról nem ejtek egy szót se, mert szvsz nem az én tisztem megmondani azt, hogy mi a jó taktika. Bridge nagyon jól játszott. Ő és Sheva volt a legjobb igazolásunk. :) Essien sztem azért nem játszott olyan jól, mert nem szabadna egyszerre a pályán lenni Makelele-vel. PF produkciójáról csak a monogramját lehet elmondani. pffff... Terryt meg Lampardot nem érzem még elég magabiztosnak. Tudom ilyet nem illik mondani, de Drogbát egyre jobban kezdem megutálni. Az a tipikus semmit tevő csatár lett belőle... Nagyon messze van a Marselli Drogbától. Kalou, meg sokkal jobban tud játszani.
Részemről ennyi. Remélem ennél soha nem leszünk gyengébbek. Hajrá fiúk!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#28982 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Coley nagyon hiányzik, ahogyan egy magabiztosabb Lamps is.
Duff eladása pedig óriási baki volt.

José: Kapd össze magad, mert ez így nem lesz jó.

Amúgy a Boro megérdemelte a győzelmet. Ők küzdőttek, mi szart sem.
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#28983 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

A meccs egyértelműen José hibája volt.

-Essien és Maka egyszerre játszatása óriási nagy hiba. Kioltják egymás remek játékát.
-szélsők nélkül nincs Chelsea - nagyon úgy tűnik
-Bár ma nem volt rossz, de meg kell próbálni padra ültetni Lampard-ot.
-Drogba egyszerűen semmit nem nyújt, csak színészkedik.

Egyértelmű. hogy Carlo egyik gólról sem tehetett. Baromság lett volna kijönni az első gólnál, a védők feladata lett volna elfelejni...
Only one Di Matteo!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#28984 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

tibi71 írta:
Oziris írta:
tibi71 írta:én inkább azt mondanám hogy carlo az elsőgolnál hárithatott volna mert a beadás olyan lassú volt hogy a labdán zsugáztak rajta a legyek ! ilyen gólt nem illik angliába kapni az 5ésfelesen 1 klasszis kapusnak ! terry és a világ eggyik legjobb k.védője de néha úgy helyezkedik mint gyepes rossz napjain carvalhoról nem is beszélve ! muri f....sz volt remélem tanult belőle ! higgadjatok le ! sérültek felépülnek és behuzzuk a meccseket !
Nem az a kapott gól a lényeg,hanem az hogy 3csatárral ilyen a támadójáték!
persze igazad van ! igazából ilyenkór azt nem értem hogy a picsbe nem rugtunk 1-0 után ennek a lefáradt boronak még legalább 3-mat ! aludjatok jól !!!
Rúghattunk volna, de nem jött össze. Lásd Seva és Lamps szabadrúgás, Lamps fejes-kapufa...

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#28985 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Oziris írta:
tibi71 írta:én inkább azt mondanám hogy carlo az elsőgolnál hárithatott volna mert a beadás olyan lassú volt hogy a labdán zsugáztak rajta a legyek ! ilyen gólt nem illik angliába kapni az 5ésfelesen 1 klasszis kapusnak ! terry és a világ eggyik legjobb k.védője de néha úgy helyezkedik mint gyepes rossz napjain carvalhoról nem is beszélve ! muri f....sz volt remélem tanult belőle ! higgadjatok le ! sérültek felépülnek és behuzzuk a meccseket !
Nem az a kapott gól a lényeg,hanem az hogy 3csatárral ilyen a támadójáték!
persze igazad van ! igazából ilyenkór azt nem értem hogy a picsbe nem rugtunk 1-0 után ennek a lefáradt boronak még legalább 3-mat ! aludjatok jól !!!

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#28986 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Továbbra is GOOOOOOOOOOOOO CHELSEA GOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!
Yes, We BLUE!!!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#28987 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

JoeCole írta:Nyugi gyerekek... most szarul jött ki a lépés 1 vereség. Na és?! nem kell egyből temetni a csapatot. Fogunk még jól muzsikálni.
Remélem igazad lesz! De várom már, hogy visszatérjen Joey és Cech!

Avatar
JoeCole
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 17:15
Tartózkodási hely: Miskolc/Szeged

#28988 Hozzászólás Szerző: JoeCole »

Nyugi gyerekek... most szarul jött ki a lépés 1 vereség. Na és?! nem kell egyből temetni a csapatot. Fogunk még jól muzsikálni.

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#28989 Hozzászólás Szerző: Oziris »

tibi71 írta:én inkább azt mondanám hogy carlo az elsőgolnál hárithatott volna mert a beadás olyan lassú volt hogy a labdán zsugáztak rajta a legyek ! ilyen gólt nem illik angliába kapni az 5ésfelesen 1 klasszis kapusnak ! terry és a világ eggyik legjobb k.védője de néha úgy helyezkedik mint gyepes rossz napjain carvalhoról nem is beszélve ! muri f....sz volt remélem tanult belőle ! higgadjatok le ! sérültek felépülnek és behuzzuk a meccseket !
Nem az a kapott gól a lényeg,hanem az hogy 3csatárral ilyen a támadójáték!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#28990 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

én inkább azt mondanám hogy carlo az elsőgolnál hárithatott volna mert a beadás olyan lassú volt hogy a labdán zsugáztak rajta a legyek ! ilyen gólt nem illik angliába kapni az 5ésfelesen 1 klasszis kapusnak ! terry és a világ eggyik legjobb k.védője de néha úgy helyezkedik mint gyepes rossz napjain carvalhoról nem is beszélve ! muri f....sz volt remélem tanult belőle ! higgadjatok le ! sérültek felépülnek és behuzzuk a meccseket !

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#28991 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Ricko írta:
Zsoca87 írta:
undertow írta:es ne feledkezzunk meg jose felelossegerol.
85 percig semmi csere, utana meg makat hozza le? pff
Ez igaz.
Egész meccsen egy ........ cserét vártam, Carvalhonak,Kalounak,Drogbának, semmi helye nem volt a pályán!!!
Őszintén a 2. félidőben kinek volt helye a csapatban?? Kivéve Carlot. Mondjuk nekem Bridge nagyon tetszett de mindenki más ...

Ailton
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 21:57
Tartózkodási hely: Kaposvár -Tab
Kapcsolat:

#28992 Hozzászólás Szerző: Ailton »

ha az ez ezeréves kiismert foci lesz idén a Chelsea produkciója, hát édes kevés lesz a bajnoki címhez.

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

Re: hy

#28993 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Ricko írta:
CFCBoy írta:
Gullit írta:Ezt nem hiszem el ez a Mourinho mér nem cserél? A védelem meg egy nagy rakás sz...r volt. Én nem értem Mourinhot.
Ha úgy vesszük, kit hozott be volna támadni??? mert tudtommal Robben lesérült, és csak SWP a támadóbb szellemű játékos...
Hova támadtál volna az uccsó 10 percben 1-0 vezetésnél az előtt 5 minnel behozza Khalidot és nyerünk, ez van!!!
Én az 1-1-ről beszélek... az sem lett volna jó, ha 1-1 lett volna, de így... a mu sokkal sokkal előttünk jár... ez szabad szemmel látható... ha így folytatjuk tovább, akkor nagyon elverhetnek minekt...

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#28994 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

undertow írta:amikor lejott volt bennem egy erzes, hogy elbukjuk a meccset, de nagyon remeltem, hogy nem lesz igazam.
Én ezt akkor éreztem, mikor behozták Vidukát. Nem tudom miért, de rossz előérzetem volt, az első góljuk előtt. Sajnos bejött... :(

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: hy

#28995 Hozzászólás Szerző: Oziris »

CFCBoy írta:
Gullit írta:Ezt nem hiszem el ez a Mourinho mér nem cserél? A védelem meg egy nagy rakás sz...r volt. Én nem értem Mourinhot.
Ha úgy vesszük, kit hozott be volna támadni??? mert tudtommal Robben lesérült, és csak SWP a támadóbb szellemű játékos...
És az kinek a hibája h nincs cserecsatár a padon??????????????????
Söt a keretben!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: hy

#28996 Hozzászólás Szerző: Ricko »

CFCBoy írta:
Gullit írta:Ezt nem hiszem el ez a Mourinho mér nem cserél? A védelem meg egy nagy rakás sz...r volt. Én nem értem Mourinhot.
Ha úgy vesszük, kit hozott be volna támadni??? mert tudtommal Robben lesérült, és csak SWP a támadóbb szellemű játékos...
Hova támadtál volna az uccsó 10 percben 1-0 vezetésnél az előtt 5 minnel behozza Khalidot és nyerünk, ez van!!!
Yes, We BLUE!!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#28997 Hozzászólás Szerző: undertow »

ha az eredmenyt akarja tartani, akkor miert hozza le pont makat?
teljesen ertelmetlen.
amikor lejott volt bennem egy erzes, hogy elbukjuk a meccset, de nagyon remeltem, hogy nem lesz igazam.

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

Re: hy

#28998 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Gullit írta:Ezt nem hiszem el ez a Mourinho mér nem cserél? A védelem meg egy nagy rakás sz...r volt. Én nem értem Mourinhot.
Ha úgy vesszük, kit hozott be volna támadni??? mert tudtommal Robben lesérült, és csak SWP a támadóbb szellemű játékos...

Avatar
Gullit
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2006. augusztus 8., kedd 21:11
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Gullit Zola
Tartózkodási hely: Szálka

#28999 Hozzászólás Szerző: Gullit »

Oziris írta:Ez Muri megint faxán eltaktikázta !Gratula neki!
Mi a faxnak játszunk 3csatárral amikor semmit se támadunk,tök fölösleges!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hát ez az ááááá én inkább nem mondok semmit csalodott vagyok. :cry:

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#29000 Hozzászólás Szerző: Dani »

Cudi egyik gólról sem tehetett,az 1. gólt a kapu szájából fejelték neki,védhetetlen,(eyértelműen Carvalho hibálya)a 2.gólt pedig takarásból kapta,szintén közelről,ott az egész védelem szerncsétlenkedett, :?

Válasz küldése