Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#29381 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Egyébként az nem lehet h az első gól nem Carvalho-é volt? Ha megnézitek a gólt, akkor a csapat egyik fele kimozdult a többi meg ment az emberrel. Emiatt CArvalhora 2 ember jutott, és szerintem nem az övé volt a gólszerző. Szerintem Drogba kellett volna fogja (ha jól láttam). Nem 100% de lehetséges...

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#29382 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Összegezném a játékosokat a mai meccsen:
Carlo: A gólokról szerintem nem tehetett... 6,5
Carvalho: Na ez aztán igazi pancser munka volt... 4,5
Terry: Aránylag jó volt... 6,5
Bridge: Kezdi visszanyerni a formáját, csak így tovább!!! 6,5
Ferreira: Nem bénázott annyit 6
Essien: A gólnál a kiugratása nagyszerű volt, megint esélyes lehet a meccs legjobbja címre... és nagyon sokat hajtott, meg próbálkozott 7,5
Makelele: Volt jobb meccse is 6
Lampard: Nagyon sokat hajtott. Sajnos a fejese nem ment be, de talán kezdi összeszedni magát 7
Kalou: Hajtott, de nem nagyon sikerült neki helyzetbe kerülnie... SWP 2... 6
Sheva: A gólja szerencsés volt, de gól volt, és megint sokat segített a támadásokban 7,5
Drogba: hát, hát, hát... helyzete nemsok volt, inkább színészkedett... 6

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29383 Hozzászólás Szerző: undertow »

hulyeseget beszelsz. cudicinit karhoztatod amiert nem tett csodat, de azt eszre se veszed, hogy mit benazott ossze a vedelem.

az meg egyszeruen nevetseges, hogy olyan helyzeteken problemazol, amiknel tisztan latta carlo, hogy mellemegy a labda. sot, rajtad kivul valoszinuleg mindenki latta.

nyugodtan visszaszolhatsz a szokott 'kedves' stilusodban, tied lehet az utolso szo, reszemrol ennyi, innen mesz ignoreba.

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#29384 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

undertow írta:megegyszer.
melyik gol?
amikor carvalho hagyta elmenni az emberet es az szabadon fejelhetett? szerinted azt meg lehetett fogni? te nem alltal meg nagypalyas kapuban. sot, kozelrol se lattal meg.
a masodik, ami aztan vegkepp abszolut vedelmi hiba? es a vegen abszolut takarasban volt viduka lovese?
terry es foleg carvalho benazott.
ya es meg kepzeld el hogy alltam kapuban igaz nem sokszor de volt ra pelda. Es Carlo ha mar ott all legalabb probakjon meg egy alibi vetodest vagy valamit .

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#29385 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Egyvereség nem vereség!!! :)

Szar volt a boró, de küzdött.
Túl korai volt a gól, elbíztuk magunkat...
Így értékelném a játékosokat(1-10):
Carlo: nem volt dolga!A gólok nem az ő hibájábol estek!Egyik takarásban volt, a másik meg egy 5 méterröl jövő kemény fejes. 6
Carvalho: Már a félidőben lecseréltem volna, akár az új gyerekre...Nem ment neki a játék, második mind a két golban benne volt ha jól emlékszem, elsőben biztos....5
Terry: Volt egy 2 hibája, azon kívül megbízhatóan játszott, bár semmi extra: 6
Ferreira: röviden, tömören:kula(lehetne az új beceneve akár) 5
Bridge: Véleményem szerint a meccs egyik legjobbja!Nagyon küzdött, remekül adott be, ő adta az első gólpasszt, és még sorolhatnám: 8
Essien: Megbízhatóan játszott, elvégezte a dolgát: 7
Makelele:Nem igazán láttam villogni, a szokásos 6 méteres passzait megtudta oldani: 6
Lamps: Elég szürke volt, nem nagyon villogott, ez nem a két évvel ezelötti Lampard...: 6
Kalou: küdött, de a labdát nem tudta megtartani, sokat önzőzik: 6
Sheva: meccs másik legjobbja.Remek megmozdulásai, remek passzai, meglátásai, és a gólja mellett, volt egy isteni szabadrugása, gólja miatt:9
Drogba:Végre harcolt, rengeteg ladát szerzett, nem csak sétálgatott: 7

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#29386 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Ha te megfogtad volna bármelyik lövést, amiből gól lett, jelentkezz vmelyik csapatnál, mert őstehetség vagy. Inkább maradj csöndben, látszik h nem értesz a kapusokhoz...

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#29387 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

undertow írta:megegyszer.
melyik gol?
amikor carvalho hagyta elmenni az emberet es az szabadon fejelhetett? szerinted azt meg lehetett fogni? te nem alltal meg nagypalyas kapuban. sot, kozelrol se lattal meg.
a masodik, ami aztan vegkepp abszolut vedelmi hiba? es a vegen abszolut takarasban volt viduka lovese?
terry es foleg carvalho benazott.
Na most figyelj ide merem asllitani hogy tobb nagy palyat lattam mint te . Ketto a Cudicininek mar kb annyi reflexe van mint egy reumas csorgo kigyonak . Harom nem csak a golrol beszelek hanem azokrol a helyzetekrol amik tole nyugodtan bemehettek volna mert pont nem erdekelte vagy fing fogalma se volt hogy mi torteneik korulotte.

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#29388 Hozzászólás Szerző: Ricko »

undertow írta:megegyszer.
melyik gol?
amikor carvalho hagyta elmenni az emberet es az szabadon fejelhetett? szerinted azt meg lehetett fogni? te nem alltal meg nagypalyas kapuban. sot, kozelrol se lattal meg.
a masodik, ami aztan vegkepp abszolut vedelmi hiba? es a vegen abszolut takarasban volt viduka lovese?
terry es foleg carvalho benazott.
Az 1. gólban Carlo nagyon benne volt, a 2.-ra meg elvetődhetett volna, de csak állt, Terry meg Carvalho (őket ne is említsd).
Yes, We BLUE!!!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#29389 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Ilyen gyengén játszani megint... :(

Én néha úgy éreztem, h Essien-Lampard-Makelele 3as nem érzi egymást. Nagyon kaotikusnak tűnt számomra a középpályás védekezésünk. Lampard teljesítménye meg röhej... Gera hasznosabb lett volna ezen a meccsen. :D

Örülök h Sheva gólt lőtt, ennyi pozitívum volt legalább. Meg Kalou és Bridge is jól mozgott. (bíztatóan inkább)

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#29390 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Chelsea88 írta:Elkeserítő volt,túl korán kezdjük a pontszórást,nem lesz ez így jó,iylen labilis teljesítménnyel nem tudom mi lesz :?
Ha visszajönnek a hiányzó emberek, reméljük jobb lesz! Come on Chelsea!!!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#29391 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

A történelem néha ismétli önmagát. A tavalyi után ezt nem gondoltam volna...

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#29392 Hozzászólás Szerző: Dani »

Elkeserítő volt,túl korán kezdjük a pontszórást,nem lesz ez így jó,iylen labilis teljesítménnyel nem tudom mi lesz :?

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29393 Hozzászólás Szerző: undertow »

megegyszer.
melyik gol?
amikor carvalho hagyta elmenni az emberet es az szabadon fejelhetett? szerinted azt meg lehetett fogni? te nem alltal meg nagypalyas kapuban. sot, kozelrol se lattal meg.
a masodik, ami aztan vegkepp abszolut vedelmi hiba? es a vegen abszolut takarasban volt viduka lovese?
terry es foleg carvalho benazott.

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#29394 Hozzászólás Szerző: Dani »

grimrieper írta:
gab91 írta:szivenütött ez a vereség. nézem az első félidőt gondolom nyerünk, uigy utána bejöttem msnezni. megyek ki : a 90edik peeerc- má örültem hogy golt rugott pl drogba , de.. 2-1 :( :( :( :( . na nembaj majda MU-t meg a Pollt elverjük.. :D megt mindenkit aki jön sorba.
Vegul is mindenkinek van mumusa a mienk a Boro .Shit happens .
meg Pool is :evil:

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#29395 Hozzászólás Szerző: mourinho »

grimrieper írta:
undertow írta:pontosan melyik gol is?
amikor carvalho hagyta elmenni az emberet, vagy amikor terry labai kozott ment el a labda, eros takarasban?
Azok a golok amikor ott all es nez a gol vonalon es arra var hogy a vedok majd mindent megoldanak . Meg azt is amit neki kell .
Másodikban egyáltalán nem volt benne cudicini. Az elsőben végülis kijöhetett volna de enhogymár mindig az ő nyakába varrjuk amikor senki sem ment pogatezzel vagy kivel. Igaz neki is két embere volt dehát amit terry is csinált az áhhh.. Shevchenkonak meg akkora mázlija volt ha nincs ott a védő be se "rúgja"

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#29396 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

gab91 írta:szivenütött ez a vereség. nézem az első félidőt gondolom nyerünk, uigy utána bejöttem msnezni. megyek ki : a 90edik peeerc- má örültem hogy golt rugott pl drogba , de.. 2-1 :( :( :( :( . na nembaj majda MU-t meg a Pollt elverjük.. :D megt mindenkit aki jön sorba.
Vegul is mindenkinek van mumusa a mienk a Boro .Shit happens .

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#29397 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

A gólnál egy kicsit szerencséje volt Sevának, de utána milyen mázlija volt a Boro-nak. Lampard-kapufa, szabadrúgás, meg a megpattanó Viduka-gól... B********* meg!!! :evil: :evil: :evil: :cry: :cry: :cry:

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#29398 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

undertow írta:pontosan melyik gol is?
amikor carvalho hagyta elmenni az emberet, vagy amikor terry labai kozott ment el a labda, eros takarasban?
Azok a golok amikor ott all es nez a gol vonalon es arra var hogy a vedok majd mindent megoldanak . Meg azt is amit neki kell .

Avatar
gab91
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 19:31
Tartózkodási hely: Sajóvámos
Kapcsolat:

#29399 Hozzászólás Szerző: gab91 »

szivenütött ez a vereség. nézem az első félidőt gondolom nyerünk, uigy utána bejöttem msnezni. megyek ki : a 90edik peeerc- má örültem hogy golt rugott pl drogba , de.. 2-1 :( :( :( :( . na nembaj majda MU-t meg a Pollt elverjük.. :D megt mindenkit aki jön sorba.

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#29400 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Ricko írta:
grimrieper írta:
A multkor megkerdezted tolem mi a bajom a Carlo-val .Lehet hogy 3 eve o volt a legjobb . De a mai muatvanya utan ,nem gondolod hogy egy kicsitt mar nem olyan jo mint volt ?A mai Boro gol is az ove .A Pool ellen se villogott,hat en megmondom oszinten mar alig varom hogy Peter vissza jojjon.
Sajnos Carlo tleg kiöregedett, Ő a kedvenc kapusom, de a mostani meccs, meg a pool elleni...
Meg az a Spanyol is jobb nala talan . Mert ennel mar csak jobb lehet valaki .Koszi Carlo !!!!!!

Válasz küldése