Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Gullit
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2006. augusztus 8., kedd 21:11
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Gullit Zola
Tartózkodási hely: Szálka

hy

#14961 Hozzászólás Szerző: Gullit »

Boulahrouz nak nincs helye a kezdőbe a látotak alapján sok labdát eladott stb eddig nem szimpatizált számomra Ferreira jobb ez tény. Vagy csak Boulahrouz nem szeret jobb oldalon lenni.
Come on Chelsea!

Avatar
Gullit
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2006. augusztus 8., kedd 21:11
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Gullit Zola
Tartózkodási hely: Szálka

hy

#14962 Hozzászólás Szerző: Gullit »

Drogbának helye van a kezdőbe megint bizonyitotta rátermetségét a csapatba ő személyesití meg az igazi csatárt számomra. szép volt Didier :roll: :shock: :)
Come on Chelsea!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#14963 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Robben valamifele serulest szedett ossze a bemelegites alatt, ezert jatszik helyette Kalou.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#14964 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

A megadotthoz kepest az utolso pillanatban valtoztatott Jose, Robben helyett Kalou kezd.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#14965 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

A City meccshez kepes egy valtozasal kezdunk ma: SWP helyett Maka a palyan. Tehat:
Cudicini - Ferreira, Carvalho, Terry, Bridge - Essien Lampard Makelele - Drogba Sheva Robben

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#14966 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

A mai meccsen már a keretben van Maka, Ballack és Boulahrouz is.

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#14967 Hozzászólás Szerző: mourinho »

szpecnaz írta:
edmonton írta:Kíváncsi leszek mi lesz ha Makelele és J.Cole viszatér attól tartók akkor Robben nagy kedvencem kiszorúl a kezdőböl és J.Cole sem nagyon fog beférni persze sok függ Ballacktól hogy mennyire tudja bejátszani magát.
Az őszi szezonban még bíztos megkapja a bizalmat aztán meglátjuk.
Én Essient nem nagyon favorizálnám de akkor meg túl támadó lenne a csapat persze Lampard és Ballack is tud védekezni hiszen most meg Make nincs.
Ha mindenki egészséges akkor valószínüleg a Lampard, Essien,Makelele, Ballack középpen elől meg Seva Drogba kettős.
szerintem nem fogunk kettő védekező középpályással felállni...2 ember kevés lenne támogatni a 2 csatárt....

Jaja egyetértek szpecnazzal, szerintem ha felépül mindenki az Essien /Makelele, Ballack,Lamaprd,Robben/Joe Cole fog hatályba lépni

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#14968 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

edmonton írta:Kíváncsi leszek mi lesz ha Makelele és J.Cole viszatér attól tartók akkor Robben nagy kedvencem kiszorúl a kezdőböl és J.Cole sem nagyon fog beférni persze sok függ Ballacktól hogy mennyire tudja bejátszani magát.
Az őszi szezonban még bíztos megkapja a bizalmat aztán meglátjuk.
Én Essient nem nagyon favorizálnám de akkor meg túl támadó lenne a csapat persze Lampard és Ballack is tud védekezni hiszen most meg Make nincs.
Ha mindenki egészséges akkor valószínüleg a Lampard, Essien,Makelele, Ballack középpen elől meg Seva Drogba kettős.
szerintem nem fogunk kettő védekező középpályással felállni...2 ember kevés lenne támogatni a 2 csatárt....

Avatar
edmonton
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2006. augusztus 11., péntek 9:26

#14969 Hozzászólás Szerző: edmonton »

Kíváncsi leszek mi lesz ha Makelele és J.Cole viszatér attól tartók akkor Robben nagy kedvencem kiszorúl a kezdőböl és J.Cole sem nagyon fog beférni persze sok függ Ballacktól hogy mennyire tudja bejátszani magát.
Az őszi szezonban még bíztos megkapja a bizalmat aztán meglátjuk.
Én Essient nem nagyon favorizálnám de akkor meg túl támadó lenne a csapat persze Lampard és Ballack is tud védekezni hiszen most meg Make nincs.
Ha mindenki egészséges akkor valószínüleg a Lampard, Essien,Makelele, Ballack középpen elől meg Seva Drogba kettős.
Edmonton Oilers fan

Avatar
Gullit
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2006. augusztus 8., kedd 21:11
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Gullit Zola
Tartózkodási hely: Szálka

#14970 Hozzászólás Szerző: Gullit »

Merder írta:
Chelseafan írta:
zirkonium írta:Ballack játéka kétséges, MOurinho szerint nagyon kicsi az esélye, hogy játszon vasárnap
Akkor helyette SWP, Mikel vagy Kalou fog játszani.
Remélem nem Mikel lesz az...
Kakou nak kéne potólni.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#14971 Hozzászólás Szerző: undertow »

mikel tuti kispados lesz. egy felido alatt kiallitattna magat.
diarra, essien es lamps lesz a kpn.
elol pedig szerintem robben, drogba es sheva.

Merder
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2006. május 7., vasárnap 18:46
Tartózkodási hely: Sajószentpéter

#14972 Hozzászólás Szerző: Merder »

Chelseafan írta:
zirkonium írta:Ballack játéka kétséges, MOurinho szerint nagyon kicsi az esélye, hogy játszon vasárnap
Akkor helyette SWP, Mikel vagy Kalou fog játszani.
Remélem nem Mikel lesz az...

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#14973 Hozzászólás Szerző: kdako »

mourinho írta:Itt a keret a hétvégi meccsre:

Chelsea (from):
Cudicini, Ferreira, Carvalho, Terry, Bridge, Diarra, Essien, Lampard, Mikel, Robben, Wright-Phillips, Shevchenko, Kalou, Drogba, Smith, Mancienne, Hilario.

Szerintem ez lesz a kezdőnk:


--------------------------------------Carlo---------------------------------------------

Ferreira---------------------Carvalho---Terry--------------------------------Bridge

--------------------------------------Essien-------------------------------------------

----------------Lampard-----------Ballack-----------------Robben-----------------

-------------------------Drogba----------------Sheva-----------------------------


És akkor kispad:
Hilario , Diarra , Mikel , Wright-Philips, Kalou,Smith,Mancienne
Ballack helyett Kalou a jobb szélen, csak 5-en a kispadon, de a többi szerintem is stimmel.
GO BLUES!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#14974 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

zirkonium írta:Ballack játéka kétséges, MOurinho szerint nagyon kicsi az esélye, hogy játszon vasárnap
Akkor helyette SWP, Mikel vagy Kalou fog játszani.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#14975 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Ballack játéka kétséges, MOurinho szerint nagyon kicsi az esélye, hogy játszon vasárnap

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#14976 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Itt a keret a hétvégi meccsre:

Chelsea (from):
Cudicini, Ferreira, Carvalho, Terry, Bridge, Diarra, Essien, Lampard, Mikel, Robben, Wright-Phillips, Shevchenko, Kalou, Drogba, Smith, Mancienne, Hilario.

Szerintem ez lesz a kezdőnk:


--------------------------------------Carlo---------------------------------------------

Ferreira---------------------Carvalho---Terry--------------------------------Bridge

--------------------------------------Essien-------------------------------------------

----------------Lampard-----------Ballack-----------------Robben-----------------

-------------------------Drogba----------------Sheva-----------------------------


És akkor kispad:
Hilario , Diarra , Mikel , Wright-Philips, Kalou,Smith,Mancienne

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

#14977 Hozzászólás Szerző: AryanH »

A liverpool elleni meccs előtt hangoztatta Mourinho, hogy két csatárral lép pályára és szakít az eddigi felállással ennek ellenére úgyanúgy 4-3-3ban kezdtünk a meccset. Seva és Drogba gyakran cserélgette a helyét, de szerintem Drogba többet indult jobb szélről. Ballack teljesen idegenen mozgott a pályán nem tudom, hogy mi lesz vele. A sérülése után beálló Kalouval olyan támadó alakzatban állt vel ami szinte világválogatott szintet ért el még se volt túl hatékony. A felállás 4-2-3-1 változott. Lampard és Essien lett a szűrű, Drogba centerben mögötte balról Robben, középen Seva jobbról Kalou. Hát ez elégé ütös felállás volt. Diarra beállásával visszaálltunk a 4-3-3-ra, de aztán a végén már átáltunk a 3 védős rendszere, mikor bejött Mikel. Véleményem szerint bármilyen feltételezések lesznek a felállással kapcsolatban düntően a 4-3-3 fog uralkodni az egész szezon alatt. A támadó szellem növelése az lesz, hogy vérbeli csatárokat raknak be szélsőnek, de nem lesz több csatáros játék.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#14978 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Véleményem szerint sürgősen vissza kell térni a jól bevált 4-1-2-2-1 -es felállásra. Mondjuk valahogy így:

Cech/Carlo

Ferreira, Terry, Gallas, Bridge
Essien/Makalele
Lampard, Ballack
Cole, Robben/SWP
Sheva
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#14979 Hozzászólás Szerző: undertow »

meccsek topic.
(hadd ne irjam le megegyszer :))

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#14980 Hozzászólás Szerző: mourinho »

undertow írta:te tenyleg beraknad a kapuba cechet a vb utan mutott vallaival? hadd pihenjen mar meg egy kicsit a srac ;)

(arrol nem is beszelve, hogy carlo szinten jo kapus, a tegnapi golokat nem az o hibajabol kaptuk.)
Szerintem meg Cudicini vastagon benne volt mind2 gólban. Főleg az elsőben ettől függetlenül szeretem és jó kapus de tegnap hibázott....

Válasz küldése