Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Bajnokok Ligája

#12961 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Spring írta:
Etelkozi írta:
Buby írta:A következő szezontól plusz két segéd játékvezetőt fog alkalmazni az UEFA a Bajnokok Ligája mérkőzéseken! A 2012-es Európa Bajnokságon is már hat bíró lesz a pályán, illetve szélén.
Szánalmas...
Ahelyett, hogy bevezetnék a videóbírót, sokkal egyszerűbb is lenne

Egyszerübb az igaz, de a focinak pont az a lényege hogy bárhol, (majdnem) ugyanolyan feltételekkel lehet játszani. Ha bevezetnék a videobírót szegény afrikai országok honnan szüljenek rá pénzt ? De ha bevezetik, akkorse videobírót kéne sztem hanem szimpla gólbírót, és csak akkor álna meg a játék ha a spori nem tudja eldönteni hogy bent volt vagy nem a labda..
A plussz két játékvezető sztem tök felesleges. Az EL-ben sem vált be, olyan mint ha két turista mászkálna a 16-osnál, aki véletlenül eltévedtek..

Te amikor leírod a 2. mondatot elolvasod, mit írtál az elsőben? (jelen esetben 3. és 4.).

Pont ennek a kibazott "bent volt, nem volt bent" dolognak abszolút nincs értelme, mert minden 20. meccsen van ilyen eset.
Szinészkedés, minimál les, műbalhé meg minden meccsen 100-szor...
Ezt kell megölni, nem a gólvonalas helyzetek elemzését...

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bajnokok Ligája

#12962 Hozzászólás Szerző: Spring »

Etelkozi írta:
Buby írta:A következő szezontól plusz két segéd játékvezetőt fog alkalmazni az UEFA a Bajnokok Ligája mérkőzéseken! A 2012-es Európa Bajnokságon is már hat bíró lesz a pályán, illetve szélén.
Szánalmas...
Ahelyett, hogy bevezetnék a videóbírót, sokkal egyszerűbb is lenne
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Bajnokok Ligája

#12963 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Buby írta:A következő szezontól plusz két segéd játékvezetőt fog alkalmazni az UEFA a Bajnokok Ligája mérkőzéseken! A 2012-es Európa Bajnokságon is már hat bíró lesz a pályán, illetve szélén.
Szánalmas...

Buby
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 16:39
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Galgahévíz
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#12964 Hozzászólás Szerző: Buby »

A következő szezontól plusz két segéd játékvezetőt fog alkalmazni az UEFA a Bajnokok Ligája mérkőzéseken! A 2012-es Európa Bajnokságon is már hat bíró lesz a pályán, illetve szélén.
C'mon Chelsea!

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Bajnokok Ligája

#12965 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Akkor jól futtatják, mert európa bajnok válogatottba így is beférnek... mind nagy válogatott lett és utazó keretből Krkic maradt ki...igen Messi szerencse, dos santos 1-2 szezont futott de látták van nála jobb tul adtak rajta, de megpróbálták...
persze hogy a mi fiataljaink többsége is tudná azt a szintet hozni, de ahhoz játékban kell lenniük, bízni bennük, Kakuta hova a francba tűnt??? amikor lehetőséget kapott JC, Kalou, Anelka...mind meggyőzőbb volt... Stoch bizonyított, de ha nem fog beleilleni CA taktikájába megy olyan csapathoz ahol játszhat és igy fog tenni a többi fiatal is...ha látják nem kapnak lehetőséget kifarolnak és elmennek más csapatba.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9646
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#12966 Hozzászólás Szerző: Bubi »

dunyha írta:
Bubi írta:
dunyha írta:és ha fiatalokat is hozzá vesszük ami a madridnak nincs, akkor szerintem megvan ott is a különbség..
Egyetertek az elobbiekkel, kiveve ezzel. A Madridnak nagyon is komoly utanpotlasa van, az mas kerdes, hogy hozzajuk aranycipo ill. aranylabda a beugro a 30as bo keretbe. Ott van Mata, aki tudtommal Madrid neveles (eladtak, vagy kolcsonadtak par eve), es most behivtak a valogatottba, lathatjuk majd jatszani a VBn.
Bocsi helyesbítek, komoly utánpótlása van, ami kineveli más csapatoknak a játékosait...de nem használja a madrid, míg a barca minden évben legalább 1 komoly játékost ad a nagy csapatnak, elmúlt években pedro, busquets, krkic...a madrid meg elengedi...mata-t 17 évesen vette meg a valencia, úgy, hogy castillaban rúgott egy idényben vagy 20 gólt szélsőként nekik nem kellett magukra vessenek...de ez a real madrid, itt mindig az aktuális legjobb játékosnak kell szerepelni...aki aranylabdát kapott, annak egyenes útja van a csapatba.
A régi real azért volt eredményesebb mint a mostani, mert arányosan erős volt a védekező és a támadó szekciója is, ami a mai realra nem mondható el...

A Barca nagyot szakitott Messivel, hatalmas mazlijuk volt vele, aztan azota kb minden felhozott jatekost az egekbe magasztalja a sajto... Annyi tehetsegunk nekunk is van mint nekik, de egy Messi, vagy John Terry, mint mar sokan emlegettek, 10 evente egyszer adatik meg egy csapatnak onerobol. A barcanal tulvannak futtatva a fiatalok, mint pl Dos Santos. Krkic is es Pedro is jo, de sztem nalunk egy Kakuta, Djalo, Stoch, Tore vagy Matic, stbstb is tudna ugyan azt hozni, mint ok (Pedro, Bojan).
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Bajnokok Ligája

#12967 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Bubi írta:
dunyha írta:és ha fiatalokat is hozzá vesszük ami a madridnak nincs, akkor szerintem megvan ott is a különbség..
Egyetertek az elobbiekkel, kiveve ezzel. A Madridnak nagyon is komoly utanpotlasa van, az mas kerdes, hogy hozzajuk aranycipo ill. aranylabda a beugro a 30as bo keretbe. Ott van Mata, aki tudtommal Madrid neveles (eladtak, vagy kolcsonadtak par eve), es most behivtak a valogatottba, lathatjuk majd jatszani a VBn.
Bocsi helyesbítek, komoly utánpótlása van, ami kineveli más csapatoknak a játékosait...de nem használja a madrid, míg a barca minden évben legalább 1 komoly játékost ad a nagy csapatnak, elmúlt években pedro, busquets, krkic...a madrid meg elengedi...mata-t 17 évesen vette meg a valencia, úgy, hogy castillaban rúgott egy idényben vagy 20 gólt szélsőként nekik nem kellett magukra vessenek...de ez a real madrid, itt mindig az aktuális legjobb játékosnak kell szerepelni...aki aranylabdát kapott, annak egyenes útja van a csapatba.
A régi real azért volt eredményesebb mint a mostani, mert arányosan erős volt a védekező és a támadó szekciója is, ami a mai realra nem mondható el...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9646
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#12968 Hozzászólás Szerző: Bubi »

dunyha írta:és ha fiatalokat is hozzá vesszük ami a madridnak nincs, akkor szerintem megvan ott is a különbség..
Egyetertek az elobbiekkel, kiveve ezzel. A Madridnak nagyon is komoly utanpotlasa van, az mas kerdes, hogy hozzajuk aranycipo ill. aranylabda a beugro a 30as bo keretbe. Ott van Mata, aki tudtommal Madrid neveles (eladtak, vagy kolcsonadtak par eve), es most behivtak a valogatottba, lathatjuk majd jatszani a VBn.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Bajnokok Ligája

#12969 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Hegee írta: Azért eléggé elfogult vagy, ami persze nembaj, én is az vagyok, de azért szvsz Cech és Casillas között nincs 2 pont különbség, sőt...
De azért a védelmük jobb annél amit írtál, ha nem is a legjobb, de egy 7-es megvan azért. A többiben naggyából egyetértek. :)
Én nem a kezdőcsapatot hanem a kereteket nézem... casillas- dudek...cech-turnbull-hilario azért van 2 különbség... a madridnak nincs balhátvéde...marcelo balszélsőként jol tolta...drenthe... AC- Zhirkov-ide irom Ferreirat de lehetne jobbra...Jobb oldal arbeola - ramos - iva bosingwa beletti a közepét nem írom be...egyszerűen több és minőségibb keretünk van, és ha fiatalokat is hozzá vesszük ami a madridnak nincs, akkor szerintem megvan ott is a különbség...
középpályán is a védekezésben szenvednek csak hátrányt és a mai futballban lehet szépen játszani egy védekező stílusu csapattal lehet 3mat verni a barcanak....persze mindenkinek megvan a maga véleménye

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9646
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#12970 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Zsoca írta:
Bubi írta:Mar a szezon elejen "at akartak adni" nekik a BL trofeat:)
Kicsoda? Aki ilyet ír, azt nem szabad/lehet komolyan venni. :)
A sajto... Egyes embereknek egy Kaka es egy Ronaldo = a biztos sikerrel.
Ez pont ugy nem igaz, mint hogy egy Mourinho = lenne a sikerrel:)

A statisztikak szerint ebben joggal lehet bizni, de annyi edzo bukott mar meg a Realnal az utobbi evekben, hogy en azert nem vagyok ebben annyira biztos...

Aztan lehet hogy az uszimpatia + az irigyseg beszel belolem:)

Szerk.: Topicot tevesztettem, atmentettem az atigazolasokba a postom masik felet :)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Bajnokok Ligája

#12971 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Bubi írta:
dunyha írta:De abban biztos vagyok , hogy elég jó lesz most a madrid
Mint ahogy mindenki biztos volt ebben tavaly szezonkezdesnel is. Mar a szezon elejen "at akartak adni" nekik a BL trofeat:)
Én biztos nem:D Mert attól, hogy 200 millióért bevásároltak, még nem lesz rendes védekezésük.
posztokra adnék nekik pontot akkor valahogy így jönne ki most: kapus 10/7et védelem: 10/6 középpálya 10/7
csatársor: 10/9 nekünk valami: 10/9 10/10 10/8 10/8

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#12972 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Bubi írta:Mar a szezon elejen "at akartak adni" nekik a BL trofeat:)
Kicsoda? Aki ilyet ír, azt nem szabad/lehet komolyan venni. :)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9646
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#12973 Hozzászólás Szerző: Bubi »

dunyha írta:De abban biztos vagyok , hogy elég jó lesz most a madrid
Mint ahogy mindenki biztos volt ebben tavaly szezonkezdesnel is. Mar a szezon elejen "at akartak adni" nekik a BL trofeat:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Bajnokok Ligája

#12974 Hozzászólás Szerző: dunyha »

ZenZo írta:
pimadd írta:Hozzászólva a Real-Mourinho témához.
Moruinho most már 100 hogy jön, és olyan 70 hogy maicon is.
namost ha jön maicon, akkor egy ilyen védelem jönne:
maicon-pepe-ramos-marcelo
ez nem csak hogy bitang erős védelem, de a támadásban sem fogalmatanok
1. JM még mindig csak 99% ;)
2. José első három húzásában szerintem benne lesz Pepe hazazavarása és egy használható védővel való helyettesítése, amire igen nagy százalékban fogadnék Carvalhora
3. támadásban sem fogalmatlanok, de annyira talán még a jó José sem fog/akar megújulni, hogy a védelme ne csak védekezéssel foglalkozzon, vagy ha a 4 védőből 1 támad is (aka Maicon), akkor biztos lehetsz benne, hogy 3 vkp lesz a pályán, annyit meg a Real nem hiszem, hogy elbír... hiába CR, Kaká és egy csatár elöl, ha köztük és a vkp közt lesz egy 40-50 méteres légüres tér :)

Szerintem is , Jose nem hülye, itt nagy bevásárlás lesz főle hátsó fronton...a régi védelemből szerintem,csak a spanyolok maradnak...metzelder, garay, drenthe biztos távozik, pepe meg marcelo max csere...én clichy-evra AC közül jöhet bal oldalra, jobbra azpilicueta, maicon, Ferreira, középre Carvalho, luiz, bruno alves, mexes...

vkpk...diarra, gago mehet...lass ,xabi marad...itt de rossi, javi martinez, veloso, yaya toure, mascherano

szervező: fabregas, Lampard , gerrard, sneijder nevét említik, akkor valószínű hogy ott is kaka vagy vdv megy, guti mellett...

Szélre minden bizonnyal silva, di maria, csatlakozik cr+ granero kettőshöz...

Eleje meg kérdés... de egy befejező csatárt biztos fog igazolni...milito, Drogba, torres, rooney, dzeko nevét lehetett hallani...itt is kérdés ki marad...

De abban biztos vagyok , hogy elég jó lesz most a madrid

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Bajnokok Ligája

#12975 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

pimadd írta:Hozzászólva a Real-Mourinho témához.
Moruinho most már 100 hogy jön, és olyan 70 hogy maicon is.
namost ha jön maicon, akkor egy ilyen védelem jönne:
maicon-pepe-ramos-marcelo
ez nem csak hogy bitang erős védelem, de a támadásban sem fogalmatanok
capellot pedig az a szánalom calderon küldte el, és abból a csapatból csak egy olyan szisztémába játszó együttest lehetett csinálni.
ez neked eros vedelem ??? ezek egy normalis csapat ellen kapnak egy 5-t. ezek annyira gyengek mint vedok egy normalis tamado sor ugy megy at rajtuk mint a forro kes a vajban.

a maicon meg hagyjan de neki is csak 1-2 jo szezoja volt eddig,a pepe-ramos-marcelo mar szamtalanszor bebizonyitotta hogy jo ellenfel eseten a segguket nem tudjak kitorolni segitseg nelkul.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9646
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#12976 Hozzászólás Szerző: Bubi »

"A real epuloben..." - Amiota az eszemet tudom epul...

Amugy meg szerintem mourinho alatt a mi keretunk se volt "szar", a BL meg sem jott ossze neki. Meg a Ferreira - Gallas - Terry - Bridge hatvedsorral sem, pedig az Abra era ota az volt a leghatekonyabb vedosorunk.

Jovore ha megy Jose, szerintem BLt tutira nem fognak nyerni, a Barca mostani erositesei utan a bajnoksag sem lesz egyszeru, viszont addig tutira nem megy el onnan, mig a Bajnoksag, BL meg nem lesz... Hat nem lesz egyszeru, kivancsi leszek. Sok edzo bukott mar bele csunyan a realba, akiktol hasonloan sokat vartak.

szvsz, nalam, Hiddink kozelebe sem er Mourinho.
Ahova Hiddink leteszi a segget a kispadra, ott rovid idon belul lathato, pozitiv iranyu valtozasok kezdodnek. A Foci felelenkul, eredmenyesebb lesz, latvanyosabb. Az utobbi miatt tartom Mourinhonal jobb edzonek!


Visszaterve arra, hogy Jose a mostani interbol csak ezt a jatekot tudta kiprodukalni, hat... A Mi gigaszi keretunkkel is bunkerelt, nehany meccset leszamitva, es talan alapjaban Lampard, Essien, Joe es Robben miatt valamivel tamadobb szellemben, de ugyan ugy a vedelem volt az alap, a strategia meg az, hogy mindig 1el tobb golt rugjunk mint az ellenfel. Idejet sem tudom mikor volt Mourinho alatt olyan galazas mint amit Carlo iden tobbszor is bemutattatott. Ha megvolt a vezetesunk, szepen raultunk, es kibekkeltuk/alibiztuk a maradek idot... (Kiemelem megint: Volt nehany meccs, amin szepen jatszottunk)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
pimadd
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2009. május 6., szerda 18:36
Kedvenc játékos: Raul
Kedvenc exjátékos: Zidane
Tartózkodási hely: Tárnok city
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#12977 Hozzászólás Szerző: pimadd »

Zsoca írta:Ez szvsz. így is hatalmas teljesítmény,
tudom-tduom, csak misakdra reagáltam, hogy azt mondta, hogy nem cspat, ironikus volt ez a hszem.
ZenZo írta:2. José első három húzásában szerintem benne lesz Pepe hazazavarása és egy használható védővel való helyettesítése, amire igen nagy százalékban fogadnék Carvalhora
Pepét látom nem tartod nagy védőnek, én szimplán a top3 belső védő közt számolom őt, olyan védőpárost mint ramos és pepe legutóbb talán hierro és sanchís alkotott a realban.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Bajnokok Ligája

#12978 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

pimadd írta:Hozzászólva a Real-Mourinho témához.
Moruinho most már 100 hogy jön, és olyan 70 hogy maicon is.
namost ha jön maicon, akkor egy ilyen védelem jönne:
maicon-pepe-ramos-marcelo
ez nem csak hogy bitang erős védelem, de a támadásban sem fogalmatanok
1. JM még mindig csak 99% ;)
2. José első három húzásában szerintem benne lesz Pepe hazazavarása és egy használható védővel való helyettesítése, amire igen nagy százalékban fogadnék Carvalhora
3. támadásban sem fogalmatlanok, de annyira talán még a jó José sem fog/akar megújulni, hogy a védelme ne csak védekezéssel foglalkozzon, vagy ha a 4 védőből 1 támad is (aka Maicon), akkor biztos lehetsz benne, hogy 3 vkp lesz a pályán, annyit meg a Real nem hiszem, hogy elbír... hiába CR, Kaká és egy csatár elöl, ha köztük és a vkp közt lesz egy 40-50 méteres légüres tér :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Bajnokok Ligája

#12979 Hozzászólás Szerző: Keppi »

Blueflag írta:Azt tudom elképzelni, hogy most elmegy a Realhoz 3 évre, aztán meg elmegy a Manchester Unitedhez. A legutóbbi nyilatkozatában is hangoztatta, hogy még mindig imádja a Chelsea-t, otthonának tartja, valamint hogy mindenki tudja róla: az angol foci szerelmese, és egyszer visszatér a szigetországba. Ennek ellenére azt hiszem, hogy ő a MU következő edzője lesz, nem a miénk.
Ezt én is így gondolom.. Real után jön a MU, addigra SAF is pont kiöregszik
:)

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#12980 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

A Real nem lesz addig csapat, amíg minden évben új edzői stáb van, és 4-5 ember cserélődik ki a kezdő 11-ből. De ez nem Real fórum!

Az Inter megérdemelten nyert. Aki kiejti a Barcát és a Chelsea-t, arra senki ne mondja, hogy nem megérdemelt a győzelme. Mourinho egy hatalmas edző, a világ legjobb edzője. Nem fog hozzánk visszajönni sajnos...

Azt tudom elképzelni, hogy most elmegy a Realhoz 3 évre, aztán meg elmegy a Manchester Unitedhez. A legutóbbi nyilatkozatában is hangoztatta, hogy még mindig imádja a Chelsea-t, otthonának tartja, valamint hogy mindenki tudja róla: az angol foci szerelmese, és egyszer visszatér a szigetországba. Ennek ellenére azt hiszem, hogy ő a MU következő edzője lesz, nem a miénk.

Válasz küldése