Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#29041 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Van miért visszavágni a következő két PL ellenfélnek. Az előző szezonban gyalázatos vereséget mért ránk a Boro, 3:0-ra kaptunk ki. Jose a legszánalmasabb produkciónak nevezte a csapat játékát.
A szezon végén pedig a Blackburn 1:0-ra verte a már BAJNOKCSAPAT-ot.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29042 Hozzászólás Szerző: undertow »

na mit csinal?
fogalmunk se lehet, hogy megkopott-e a tudasa, hisz szinte mindig a padon ul.
egyelore egy bajnoki, egy clean sheet.

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#29043 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

undertow írta:
grimrieper írta:
ToreAndre írta:A meccsről röviden: Nagyon jó volt, természetesen Bridgey jó teljesítményének örültem a legjobban.
Carlo nagyon jó, 19-19 meccs lenne az ideális a bajnokságban. 7
Ferreira: annyira nem volt béna 6
Terry, Carvalho: A szokásos, elvárható jó teljesítmény. 7
Bridge: Kíváló 8
Essien: Pozítivan csalódtam benne. Az elmúlt évben összesen nem volt ennyi jó meccse, mint most. Jót tett neki az adidas:) 8
SWP: Coley azért jobb lesz 6
Lampard: talán visszatér a régi Franky 7
Robben: nekem még mindig kicsit önző 7
Drogba: Egy hatalmas nagy pöcs. A gólja Bridge érdeme... 5
Sheva: Kezdem egyre jobban megszeretni 7

Cserék...
Szerinted Bridge volt a legjobb ?Mit szivtal a meccs alatt .Mert valami nagyon jo cucc lehet ha ezt allitod. Jol jatszott de korantsem o volt az egyik legjobb .Ess,Lampi,Terry,Robben,Sheva , magasan jobbak voltak nala.Ha valami gaz volt akkor az o oldalan tortent . Carlo pedig soha nem fog 19 meccsett vedeni .Nem azutan hogy a Cs-t miatta vesztettuk el .
hogy maradjunk ennel a kedelyes stilusnal; teged megcsalt a nejed carloval, hogy ennyire utalod ot? :P
:wink:
Nem utalom ot sot dijazom is . De az o ideje mar a multe . Peter sokkal jobb es Carlo kezd mar egy kiscsitt oregedni . Az meg hogy mi volt 2003-ban az meg tortenelem . Mit csinaltal most az a lenyeg .

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#29044 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

ToreAndre írta:
grimrieper írta: Szerinted Bridge volt a legjobb ?Mit szivtal a meccs alatt .Mert valami nagyon jo cucc lehet ha ezt allitod. Jol jatszott de korantsem o volt az egyik legjobb .Ess,Lampi,Terry,Robben,Sheva , magasan jobbak voltak nala.Ha valami gaz volt akkor az o oldalan tortent . Carlo pedig soha nem fog 19 meccsett vedeni .Nem azutan hogy a Cs-t miatta vesztettuk el .
Nem írtam, hogy Öö volt a legjobb. Annyit írtam, hogy kíváló volt. Sinclairnek kurvára nem volt könnyü dolga, nem is alakult ki helyzete.
Neked valami akkudt Carlo- és Wayne-itiszed van.

Egyébként grimrieper kíváncsiságból: Mióta vagy te Chelsea szurkoló???
Carlo nélkül sosem lettünk volna negyedikek 2003-ban, Abramovics nem is vette volna meg a csapatot...
96 ota amikor Gullitt es Vialli es Zola odament akkor felfigyeltem rajuk .De miert csak nem fogsz le divat szurkolozni engem ?

Avatar
Gullit
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2006. augusztus 8., kedd 21:11
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Gullit Zola
Tartózkodási hely: Szálka

hy

#29045 Hozzászólás Szerző: Gullit »

A meccsen nagyon temeték Drogbát én mindig is tudtam hogy ő neki elég 1 vilanás is. De az a fejes az gyerekek nagyon brulális volt az nagyon szép volt a ch-ba még nem láttam szebb drogba góóólt.
A City ellen megmutatta hogy ő Seva igazi ékpárja.

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#29046 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Chelseafan írta:
Ricko írta:
Chelseafan írta: Nem csak ez volt. Egyszer Corradi jól indult a védők között, de nem találta el a labdát, pedig már csak Cudicini volt előtte.
Nagy szám
Ha bement volna, elég nagy szám lenne...
de nem ment be
Yes, We BLUE!!!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#29047 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Ricko írta:
Chelseafan írta:
Ricko írta:Ez az egy helyzete volt a citynek, ez is Bridge,Terry,Carvalho,P.Ferreira számlájára írodik.
Nem csak ez volt. Egyszer Corradi jól indult a védők között, de nem találta el a labdát, pedig már csak Cudicini volt előtte.
Nagy szám
Ha bement volna, elég nagy szám lenne...

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#29048 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Chelseafan írta:
Ricko írta:Ez az egy helyzete volt a citynek, ez is Bridge,Terry,Carvalho,P.Ferreira számlájára írodik.
Nem csak ez volt. Egyszer Corradi jól indult a védők között, de nem találta el a labdát, pedig már csak Cudicini volt előtte.
Nagy szám
Yes, We BLUE!!!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#29049 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Ricko írta:Ez az egy helyzete volt a citynek, ez is Bridge,Terry,Carvalho,P.Ferreira számlájára írodik.
Nem csak ez volt. Egyszer Corradi jól indult a védők között, de nem találta el a labdát, pedig már csak Cudicini volt előtte.

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#29050 Hozzászólás Szerző: Ricko »

undertow írta:latod nem csak turelmes vagyok, kedves is. meg szereny. hehe.
Mind teljes mértékben :)
Yes, We BLUE!!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29051 Hozzászólás Szerző: undertow »

latod nem csak turelmes vagyok, kedves is. meg szereny. hehe.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#29052 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Clarmont írta:En is elmondanam a velemenyem.
Terry egyatalan nem hibas elvitte a tamado, o csak ellehetetlenitette hogy labdat kapjon, tokeletesen cselekedett.
Ket emberre maradt a kozepen futo Sinclair, Vagy Essiennek, aki egyebkent nem latta a mogotte elfuto city jatekost csak amikor a labda az ures teruletre indult, akkor pedig mar nem tudta elerni a lenduletben erkezo jatekost. Bridge a masik, igazan a teruletet vedte, tehat hibat nem kovetett el, eszlelte is a bajt, mert egybol elindult, de nem ert oda.

Konkluzio:
Egy tokeletesen kivitelezett tamadas volt, ahol a vedelem egyertelmuen meg volt verve. Siman golt is kaphattunk volna, ha ugyesebb jatekos a befejezo... ;)

Koszonom hogy beszelhettem. :)
igen ! jogos ! viszont hadvitázzunk mi europaian kedves Ricko ha nem értünk valamibe eggyet ! előre is köszönöm jováhagyásod !

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29053 Hozzászólás Szerző: undertow »

Ricko írta:Undertow ez lehetett a te hibád is, mivel nem tudtál odaérni, ezért a te hibád!!!
nezd, ha nem akarsz tarsalogni a temarol akkor nem muszaj hozzaszolni.

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#29054 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Ez az egy helyzete volt a citynek, ez is Bridge,Terry,Carvalho,P.Ferreira számlájára írodik.
Yes, We BLUE!!!

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#29055 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Undertow ez lehetett a te hibád is, mivel nem tudtál odaérni, ezért a te hibád!!!
Yes, We BLUE!!!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#29056 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Clarmont írta:En is elmondanam a velemenyem.
Terry egyatalan nem hibas elvitte a tamado, o csak ellehetetlenitette hogy labdat kapjon, tokeletesen cselekedett.
Ket emberre maradt a kozepen futo Sinclair, Vagy Essiennek, aki egyebkent nem latta a mogotte elfuto city jatekost csak amikor a labda az ures teruletre indult, akkor pedig mar nem tudta elerni a lenduletben erkezo jatekost. Bridge a masik, igazan a teruletet vedte, tehat hibat nem kovetett el, eszlelte is a bajt, mert egybol elindult, de nem ert oda.

Konkluzio:
Egy tokeletesen kivitelezett tamadas volt, ahol a vedelem egyertelmuen meg volt verve. Siman golt is kaphattunk volna, ha ugyesebb jatekos a befejezo... ;)

Koszonom hogy beszelhettem. :)
Egyetértek, minden pontban.

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#29057 Hozzászólás Szerző: mourinho »

undertow írta:mar ne haragudj, de hadd elemezzuk mar az esemenyeket, ha kedvunk tartja.

Szerintem is..... Így sokkal könyebb már Bridge és Essien is benne volt. Eleve a rajzodbol látszik leginkább minek futott akkora "ívet" mikor simán találkozhatott volna vele oldalról, de végülis Bridge. Csak későn észlelték a bajt.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29058 Hozzászólás Szerző: undertow »

mar ne haragudj, de hadd elemezzuk mar az esemenyeket, ha kedvunk tartja.

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#29059 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Ba...átok meg nem kaptunk gólt!!!!!!!!!!! Kit érdekel ez a szar helyzet???? Sokkal jobbak voltunk, hagyjátok abba lécci!!!

Ja és ti még sosem hibáztatok???
Yes, We BLUE!!!

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#29060 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

En is elmondanam a velemenyem.
Terry egyatalan nem hibas elvitte a tamado, o csak ellehetetlenitette hogy labdat kapjon, tokeletesen cselekedett.
Ket emberre maradt a kozepen futo Sinclair, Vagy Essiennek, aki egyebkent nem latta a mogotte elfuto city jatekost csak amikor a labda az ures teruletre indult, akkor pedig mar nem tudta elerni a lenduletben erkezo jatekost. Bridge a masik, igazan a teruletet vedte, tehat hibat nem kovetett el, eszlelte is a bajt, mert egybol elindult, de nem ert oda.

Konkluzio:
Egy tokeletesen kivitelezett tamadas volt, ahol a vedelem egyertelmuen meg volt verve. Siman golt is kaphattunk volna, ha ugyesebb jatekos a befejezo... ;)

Koszonom hogy beszelhettem. :)

Válasz küldése