Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Bajnokok Ligája

#13001 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

gratula a Josenak ismet bebizonyitotta hogy o a vilag legjobb edzoje. o a 3-dik edzo a vilagon aki 2 kulonbozo csapattal megnyerte a BL-t. mivelhogy megint megnyeri ugyis egy ujabb csapattal o lesz az elso aki ezt megteszi 3 kulonbozo csapattal. hajra Jose csak igy tovabb the best there is ,the best it was, and the best there ever will be.

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Bajnokok Ligája

#13002 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

redrum írta:Megint az a csapata ejtett ki minket, amelyik végül megnyerte a bl-t.
nekem is pont ez jutott eszembe.

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#13003 Hozzászólás Szerző: redrum »

Megint az a csapata ejtett ki minket, amelyik végül megnyerte a bl-t.
I'm goin' down down down down

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Bajnokok Ligája

#13004 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Itt a vége!
Európa legjobb csapata címet és a Bajnokok ligája trófeát méltán megnyerte az Inter!
Grat! :)
Farewell Didier!

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Bajnokok Ligája

#13005 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Végre egy jó hír a mi Tomunkról:
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/bi ... ol-2029726" onclick="window.open(this.href);return false;
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Aksi
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2009. július 29., szerda 12:52
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Carlo Cudicini

Re: Bajnokok Ligája

#13006 Hozzászólás Szerző: Aksi »

"Masszív a milánóiak dél-amerikai fala

Ha a védelmek döntenek, az Inter nyeri a Bajnokok Ligáját. A milánóiak hátsó sora a csoportmeccseket ugyan olaszos gólkülönbséggel (7-6) hozta le, de az egyenes kieséses szakasz első két párharcában gólt sem kapott: a Chelsea-t és a CSZKA Moszkvát is 2-0-s összesítéssel ejtette ki. A Barcelona tudott először betalálni a kapujukba, de a két (és fél) gól nem volt elég a címvédőnek."

by index.

Bírom az abszolút képben lévő, és kicsit sem elfogult cikkeket.
Minket 3-1-el vertek ki....

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Bajnokok Ligája

#13007 Hozzászólás Szerző: Keppi »

"Masszív a milánóiak dél-amerikai fala

Ha a védelmek döntenek, az Inter nyeri a Bajnokok Ligáját. A milánóiak hátsó sora a csoportmeccseket ugyan olaszos gólkülönbséggel (7-6) hozta le, de az egyenes kieséses szakasz első két párharcában gólt sem kapott: a Chelsea-t és a CSZKA Moszkvát is 2-0-s összesítéssel ejtette ki. A Barcelona tudott először betalálni a kapujukba, de a két (és fél) gól nem volt elég a címvédőnek."

by index.

Bírom az abszolút képben lévő, és kicsit sem elfogult cikkeket.
:)

Avatar
Hans12
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2010. április 28., szerda 16:55
Tartózkodási hely: Tata
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#13008 Hozzászólás Szerző: Hans12 »

emsanya írta:Kép

Egy kép régről, ami árulkodó...

José szerintem jól megfigyelte Van Gaal jegyzeteit anno, nem hinném hogy tud neki újat mutatni a BL döntőben :D .
Nem feltétlenül kell újat mutatnia. De azért a mester és tanítványa viszonyban van Gaal a mester és Mourinho a tanítvány. (Egyébként szerintem 1-1 apró eltéréstől eltekintve a két edző között nincs nagy különbség.)

Atthilleus
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2008. október 27., hétfő 20:45
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Bajnokok Ligája

#13009 Hozzászólás Szerző: Atthilleus »

rafanadal írta:Lesz valamiféle ismétlés vasárnap? Holnap sajna nem leszek itthon.
Engem is érdekelne az ismétlés. Délmagyarország-szuperkoncertre megyek.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#13010 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Lesz valamiféle ismétlés vasárnap? Holnap sajna nem leszek itthon.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

kuningas
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2010. március 18., csütörtök 19:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Bajnokok Ligája

#13011 Hozzászólás Szerző: kuningas »

Van olyan érzésem a holnapi meccsel kapcsolatban,hogy nem fog sok gól születni,mivel mind a két csapat óvatosan fog játszani.De hiába az Inter a favorit,ennek ellenére a Bayern fog nyerni....szerintem.

Avatar
Hans12
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2010. április 28., szerda 16:55
Tartózkodási hely: Tata
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#13012 Hozzászólás Szerző: Hans12 »

Lehet reklámozni másik szurkolói fórumot? Ha esetleg nem, akkor természetesen megértem, ha törlitek, de ezt érdemes elolvasni:

http://www.borgatya.hu/index.php/tartal ... dasok.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Mivel a cikk egyik felét én írtam, természetesen nem minősítem :roll:

Az érdekességek, párhuzamokon belül szó esik Robbenről és Mourinhoról is.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#13013 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Még most sem hiszem el, hogy nem láthatom az idei BL döntőt, mert el leszek utazva. Kár érte.

Esélyekről csak annyit, hogy az Intert tartják a favoritnak, de szerintem a Bayern fog nyerni.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9650
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#13014 Hozzászólás Szerző: Bubi »

ZenZo írta:
Bubi írta:Tud latvanyos focit jatszani, teny es valo, de neki nem az az erossege. Hulye pelda, de olyan mintha Drogbatol elvarnad csak azert mert jo jatekos, hogy hatvedkent is hibatlanul teljesitsen.
Azért nagyon ne lepődj meg, ha Drogbáról valahol azt olvasod, hogy hátvédként kezdte (méghozzá jobb bekként), és attól, hogy klasszis csatár lett az évek folyamán, ez nem feltétlen veszett ki belőle - amit a meccseken is sokszor észrevenni. Jól szerel, fejel, védekezik, ha kell.

Mellesleg továbbra sem értem ezt a Mourinho fóbiádat. Az az ember egy isten a fociban (de minimum zseni), ha tetszik, ha nem. Mondjuk szerintem még marad (legalább) 1 szezont olaszban, de utána az isten sem menti meg a Realtól, s a Realt sem attól, hogy 2 szezonon belül bajnok és BL győztes legyen. Igen, lehet, hogy több Capelloval s kevesebb Guardiolaval, de meg fogja oldani.
Hulye pelda volt a Drogbas, utana beugrott, de nem is az volt a lenyege.

Mourinhoban csalodtam, nem azert mert tavozott, ugyanis o meg maradt volna tudtom szerint, es nem is az eredmenyei miatt, hanem amiatt, amit nem lattam a "kek kodtol" eveken keresztul. Velunk meg nem annyira, foleg nem Robben idejen (ez meg a Robben fobiam:) ), de szerintem gusztustalan focit jatszik. Mar sokszor leirtam, hogy szerintem az igazabol nem foci, amikor 8 emberrel allnak a kapuban. Sokkal tobbrol szol egy JO VEDELEM. Visszafuto emberekrol, szurojatekosokrol, komoly taktikai elemekrol, de nem arrol, hogy 8 emberrel all a kapu elott... Igy persze, hogy nem talalnak lyukat. Nincs ebben semmi zsenialitas. De ez eletkepes, hozza az eredmenyeket, es en azt se veszem el tole, hogy egy zseni.

Nekem ez nem szamit latvanyosnak, es ahogy visszaemlekszem, a mi meccseink is, nehany kivetellel, eleg unalmasak voltak. Stabilan hoztuk az eredmenyeket, de mindig ott volt az az erzes, hogy hianyzik valami, itt a forumon is tema volt ez. Most latom csak az inter jatekan, hogy mi hianyzik... Fontosabbak az eredmenyek, mint a szep jatek, de azert megkene talalni egy atmenetet... Ez a legnepszerubb sportag manapsag, ebbol adodoan gyorsan ugrik egy csapat szurkoloinak a szama, ahogy hozza az eredmenyeket, es mar nem feltetlenul azert szurkol valaki egy csapatnak, mert szep focit jatszik. En anno emiatt kezdtem el szurkolni a chelsea-nek, a jateka miatt. 3 eve visszaneztem egy Zola korabeli meccsunket, nem is emlekeztem mar hogy akkoriban hogy ment, milyen kulonbsegek voltak. Hat a Mourinho focink a nyomaba sem ert. Sosem lesz az o focija olyan dinamikus, izgalmas, latvanyos, mint amilyen az igazi angol foci anno volt.(akkor is sok volt a legiosunk, ettol fuggetlenul)

O valoszinuleg barmelyik csapattal kepes komoly eredmenyeket felmutatni, ezert o a vilag egyik legnagyobb strategaja ebben a sportagban, viszont a focit, nemzetisegenkent, csapatonkent komoly hagyomanyok ovezik, es nekem ennek a reszenek szamit az, hogy kozonsegszorakoztato focit jatszunk. Aki nem torekszik erre egy kicsit sem, hanem csak az eredmenyeket hajszolja foggal, korommel, az az en ertekrendemben egy eretnek :)

100 szonak is egy a vege, nekem nem tetszik Mourinho focija, ettol meg masnak tetszhet, es elismerem ot, mint hatalmas egyeniseget/edzot.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Bajnokok Ligája

#13015 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Bubi írta:Tud latvanyos focit jatszani, teny es valo, de neki nem az az erossege. Hulye pelda, de olyan mintha Drogbatol elvarnad csak azert mert jo jatekos, hogy hatvedkent is hibatlanul teljesitsen.
Azért nagyon ne lepődj meg, ha Drogbáról valahol azt olvasod, hogy hátvédként kezdte (méghozzá jobb bekként), és attól, hogy klasszis csatár lett az évek folyamán, ez nem feltétlen veszett ki belőle - amit a meccseken is sokszor észrevenni. Jól szerel, fejel, védekezik, ha kell.

Mellesleg továbbra sem értem ezt a Mourinho fóbiádat. Az az ember egy isten a fociban (de minimum zseni), ha tetszik, ha nem. Mondjuk szerintem még marad (legalább) 1 szezont olaszban, de utána az isten sem menti meg a Realtól, s a Realt sem attól, hogy 2 szezonon belül bajnok és BL győztes legyen. Igen, lehet, hogy több Capelloval s kevesebb Guardiolaval, de meg fogja oldani.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Bajnokok Ligája

#13016 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

Zsoca írta:Mourinho 99%, hogy a Real-ba megy és helyt fog tudni állni.
Na ezaz, amitől én félek...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9650
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#13017 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Zsoca írta:Nézd vissza pár évet, hogy Mourinho csapata tud látványos lenni. ;) (pl. 04/05)
Mourinho 99%, hogy a Real-ba megy és helyt fog tudni állni.
Tud latvanyos focit jatszani, teny es valo, de neki nem az az erossege. Hulye pelda, de olyan mintha Drogbatol elvarnad csak azert mert jo jatekos, hogy hatvedkent is hibatlanul teljesitsen.

A Realnak ismet egy fel keratvaltason kene atesnie ahhoz, hogy mourinho gyoztes csapatot csinaljon beloluk...
Szerintem az o keze alatt Ronaldo jateka sem lenne olyan latvanyos. Robben is csak az elso eveben jatszott szepen a Chelseaben, es ebben nagy szerepet jatszott az onzoseg, ahogy Mourinho "megkototte a labait", mar nem villogott annyit...
Kepes nem adni neki szabad kezet.

De ez csak egy velemeny, en nem tudom elkepzelni a Real kispadjan, Mourinho se kepes ennyi sztart osszerazni, mint ahogy elotte mar oly sokan belebuktak. Es szerintem amit o jatszat, az spanyolorszagba egyaltalan nem valo, olaszorszagba annal inkabb...

Viszont ha igaz amit irtal errol a "99%"-rol, Snejdert elhozhatnank talan:) Ketlem, hogy visszamenne a realba, vannak ott nagyobb nevek az o posztjan.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bubi 2010. május 19., szerda 21:30-kor.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#13018 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Nézd vissza pár évet, hogy Mourinho csapata tud látványos lenni. ;) (pl. 04/05)
Mourinho 99%, hogy a Real-ba megy és helyt fog tudni állni.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9650
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#13019 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Spring írta:ha Mourinho oda kerül akkor nálam ott vannak a végső esélyesek között.
,

Mokas lenne latni egy Spanyol csapatot bunkerfocizni. Ez kb annyira abszurd elkepzeles, minthogy Jose a manuban folytatja.
Mourinho a vilagon a leheto legjobb helyre igazolt az Inter "szemelyeben", ott nyugodtan bunkerfocizhat, a macskazabaloknal az a meno, raadasul ha megnyeri a BL-t, amit remelem nem fog, akkor plane semmi indoka tavozni. Ott egy kikotes a szerzodeseben, hogy barmikor kivasarolhato, majd gondolom az ilyen madrid fele ajanlatokkal kitud csikarni az Interbol egy kicsit tobb fizut, aztan eluldogel o ott szerintem nyugodtan.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Hans12
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2010. április 28., szerda 16:55
Tartózkodási hely: Tata
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#13020 Hozzászólás Szerző: Hans12 »

Hivatalos:

FRISS: Hiába tett meg mindent Karl-Heinz Rummenigge, s hiába utazott el Lausanne-be a Bayern ügyvédje. A CAS döntése sem hozta meg a várt megváltást.

„Ez már sokkal részletesebb és korrektebb eljárás volt az én szememben, majd három óra hosszáig tartott. Az eredmény azonban ismert" - nyilatkozta Rummenigge a rossz hírt követően. A CAS ugyanis visszautasított a klub fellebezését.Az indoklásban az áll, hogy jogi szempontból a CAS nincs olyan helyzetben, hogy a Lisandro Lopez ellen elkövetett foult megítélését az UEFA határozatt fölé emeljék, így a korábbi döntésének adtak helyet.

Röviden összefoglalva: Ribéry eltiltása marad, így végleg lemondhat a döntőben való szereplésről. "Mindhárom szinten próbálkoztunk. Ezzel adósak voltunk Francknak, a szurkolóknak és a klubnak. Ennek ellenére tiszteletben tartjuk és elfogadjuk, hogy nem értük el a célunkat" - tette közé Rummenigge.

A klubot irányító gazdasági társaság elnöke azt is elmondta, hogy nem szándékoznak siránkozni és polemizálni a döntés miatt. A csapatnál inkább abban reménykednek, hogy Altintop majd - a Lyon elleni meccshez hasonlóan - sikerül jól helyettesíteni a franciát. Ugyanis Louis van Gaal legutóbbi kijelentése szerint valószínűleg ismét a török veszi át Franck pozícióját.

Persze Ribéry számára ez így is úgy is hatalms csalódás marad, hisz az európai klubfutball legfontosabb meccséről marad le. „Franck el volt keseredve, csalódott volt nagyon - számolt be Rummenigge - de a visszaúton megköszönte, hogy a klub ennyire harcolt érte" -

a borgatya.hu fordítása az fcb.de alapján

Válasz küldése