Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29061 Hozzászólás Szerző: undertow »

mourinho írta:
undertow írta:szelsovedo. azaz felfut a tamadasokkal. mivel jelen esetben egy kontrarol van szo a citeh reszerol, nem meglepo, hogy nem hatul volt.
sinclair egyebkent, mint irtam, vegig kozepen volt(nem is ertem miert mondod, hogy bridge oldalan vegzodott a tamadas), azaz nem is bridge feladata volt fogni ot, hiszem zonavedekezest jatszunk, nem emberfogast.
nem ertem hogy lehet egy vegig kozepen vezetett tamadasert egy szelsovedot okolni. (es meg csak nem is rogzitett helyzet utan volt, amikor a fullback-kek vannak hatul).

Nem tudom focizol vagy fociztál e valaha. De nekünk úgy tanítjáők a tolódást , hogy ha van egy ember aki a középsővédő mögött helyezkedik el akkor azt a szélsővédőnek kell átvennie. Bridge egyáltalán nem maradt le egyszerűen nem vette át az emberét

rem turelmes ember vagyok (neha :D), ugyhogy csinaltam par grafikat azoknak, akik lustak voltak visszanezni a belinkelt osszefoglalot.

itt kezdodik a helyzet:
Kép

a poziciok nem sokkal a vegkifejlet elott:
Kép

na most akkor ki az aki nem volt jo helyen es nem kovette akit kellett volna?

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#29062 Hozzászólás Szerző: mourinho »

undertow írta:szelsovedo. azaz felfut a tamadasokkal. mivel jelen esetben egy kontrarol van szo a citeh reszerol, nem meglepo, hogy nem hatul volt.
sinclair egyebkent, mint irtam, vegig kozepen volt(nem is ertem miert mondod, hogy bridge oldalan vegzodott a tamadas), azaz nem is bridge feladata volt fogni ot, hiszem zonavedekezest jatszunk, nem emberfogast.
nem ertem hogy lehet egy vegig kozepen vezetett tamadasert egy szelsovedot okolni. (es meg csak nem is rogzitett helyzet utan volt, amikor a fullback-kek vannak hatul).

Nem tudom focizol vagy fociztál e valaha. De nekünk úgy tanítjáők a tolódást , hogy ha van egy ember aki a középsővédő mögött helyezkedik el akkor azt a szélsővédőnek kell átvennie. Bridge egyáltalán nem maradt le egyszerűen nem vette át az emberét

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#29063 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Szerintem a meccsel csak egy baj volt: Wright-Philips óriási csalódás volt számomra. Alig volt jó megoldása, sokkal hátrébb játszott mint Robben, amit nem értek. A cselei gyengék és sikertelenek. örültem amikor leigazoltuk, de kidobott pénz lesz lehet. :( Pedig tehetséges játékos.

mondjuk azt nem értem miért sír, h elmegy mert nem játszik. Ha nem játszol jól, akkor ne várd el, hogy játszassanak, nem?

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29064 Hozzászólás Szerző: undertow »

szelsovedo. azaz felfut a tamadasokkal. mivel jelen esetben egy kontrarol van szo a citeh reszerol, nem meglepo, hogy nem hatul volt.
sinclair egyebkent, mint irtam, vegig kozepen volt(nem is ertem miert mondod, hogy bridge oldalan vegzodott a tamadas), azaz nem is bridge feladata volt fogni ot, hiszem zonavedekezest jatszunk, nem emberfogast.
nem ertem hogy lehet egy vegig kozepen vezetett tamadasert egy szelsovedot okolni. (es meg csak nem is rogzitett helyzet utan volt, amikor a fullback-kek vannak hatul).

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#29065 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

undertow írta:nezd vissza, vegig kozepen futott sinclair. terryt elvitte az embere, essien meg nem figyelt a mogotte erkezo tamadora.
vegul bridge erte utol, pedig harmojuk kozul o volt a legmesszebb sinclairtol.
hát én nem teljesen így látom mert bekk létére baromi messze volt a támadástól ami ráadásul az ő oldalán végződött de kétségkivül nem az ő sara lett volna ha gól születik !

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29066 Hozzászólás Szerző: undertow »


Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29067 Hozzászólás Szerző: undertow »

nezd vissza, vegig kozepen futott sinclair. terryt elvitte az embere, essien meg nem figyelt a mogotte erkezo tamadora.
vegul bridge erte utol, pedig harmojuk kozul o volt a legmesszebb sinclairtol.

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#29068 Hozzászólás Szerző: mourinho »

undertow írta:sinclairnek egy helyzete volt, az is kozepen.
Középre vitte de előtte Bridge mellett vitte el, viszont tényleg csak egy helyzete volt. De szerintem semmi különös nem volt Bridge játékában semmivel nemvolt jobb mint ferreira jah de volt egy beadása ami szar is volt de Drogba gyönyörű mozdulatával befejelte.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29069 Hozzászólás Szerző: undertow »

sinclairnek egy helyzete volt, az is kozepen.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#29070 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ToreAndre írta:
grimrieper írta: Szerinted Bridge volt a legjobb ?Mit szivtal a meccs alatt .Mert valami nagyon jo cucc lehet ha ezt allitod. Jol jatszott de korantsem o volt az egyik legjobb .Ess,Lampi,Terry,Robben,Sheva , magasan jobbak voltak nala.Ha valami gaz volt akkor az o oldalan tortent . Carlo pedig soha nem fog 19 meccsett vedeni .Nem azutan hogy a Cs-t miatta vesztettuk el .
Nem írtam, hogy Öö volt a legjobb. Annyit írtam, hogy kíváló volt. Sinclairnek kurvára nem volt könnyü dolga, nem is alakult ki helyzete.
Neked valami akkudt Carlo- és Wayne-itiszed van.

Egyébként grimrieper kíváncsiságból: Mióta vagy te Chelsea szurkoló???
Carlo nélkül sosem lettünk volna negyedikek 2003-ban, Abramovics nem is vette volna meg a csapatot...
sinclairnek nem volt helyzete ??? Akkor lemaradtál a meccs elejéről rendesen ! kb 20m tisztán rugott miután úgy lemaradt hogy a számot se bírta leolvasni a mezéről és az I. félidőben azért a baloldalon fickándozott jobban a city ! egyébként tényleg jól játszott bridge ! cudicini jó kapus de chech sokkal jobb ! 2003-ban miatta lettünk volna IV. ?! azért voltak ott még mások is.......! egyébként hagyjuk ezt a ki mióta chelsea szurkoló mert te így látod én meg másképp ! szerinted gudi isten szerintem nem ! szerintem drogba vagy essien nyerő szerinted nem ! valszeg azért utálod drogbát mert ő miatta is került lapátra gudjonhsen még ezt a szenzácios fejest is bridge számlájára irnád aki bazira mögéadta ! én ugyanilyen szubjektív vagyok huthal tehát én sem vagyok külömb !

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#29071 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

ToreAndre írta: Drogba: Egy hatalmas nagy pöcs. A gólja Bridge érdeme... 5
Kivancsi lennek hanyan fejeltek volna be, egyatalan hany probaltak volna fejjel megjatszani ezt az eros, felmagas labdat, ami tegyuk hozza nem volt tokeletes, bar ami megelozte az klasszis megoldas.

Szerintem hagyjuk ezt az utalkozast, az hogy pocs azt nem tudhatod.
A golja pedig gyonyoru volt. Kivalo futbalista.

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#29072 Hozzászólás Szerző: Ricko »

mourinho írta:
Merder írta:
mourinho írta: Úgy értette megnyerjük a bajnokságot és ismát játszhatunk a carling cupért .
Véletlenül nem a Community Shieldre gondoltatok? Carling cup az a ligakupa.
jah de de. Szerintem edmonton is
Sokat filóztok :!: :lol:
Yes, We BLUE!!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29073 Hozzászólás Szerző: undertow »

gondoltam ra, hogy poennak szanod, de elvetettem, mert annak tul gyenge :wink:

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#29074 Hozzászólás Szerző: paco83 »

undertow írta:nem tunt fel, hogy sehol nincs ekezet?
De feltünt és ezért volt ott az a pár smile!!!Ez egy poén akart lenni de ezek szerint nem jött össze!!!Úgyhogy bocsánatot kérek a kellemetlenségért!!! :oops:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29075 Hozzászólás Szerző: undertow »

nem tunt fel, hogy sehol nincs ekezet?

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#29076 Hozzászólás Szerző: paco83 »

undertow írta:ill: 2002 - chelsea player of the year.
es nem veletlenul.
sot, 2x a PL legjobb kapusanak valasztottak.
egyesek gyorsan elfelejtik mennyire jo kapus...
arse, manure, fool... mindegyiknel kezdo lenne.

Téged mikor választottak a legjobb kapusnak a PL-ben ráadásul 2x??? :lol: :lol: :lol: :lol:
Igazad van Carlo nagyon nagy kapus!!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29077 Hozzászólás Szerző: undertow »

ill: 2002 - chelsea player of the year.
es nem veletlenul.
sot, 2x a PL legjobb kapusanak valasztottak.
egyesek gyorsan elfelejtik mennyire jo kapus...
arse, manure, fool... mindegyiknel kezdo lenne.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29078 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

grimrieper írta: Szerinted Bridge volt a legjobb ?Mit szivtal a meccs alatt .Mert valami nagyon jo cucc lehet ha ezt allitod. Jol jatszott de korantsem o volt az egyik legjobb .Ess,Lampi,Terry,Robben,Sheva , magasan jobbak voltak nala.Ha valami gaz volt akkor az o oldalan tortent . Carlo pedig soha nem fog 19 meccsett vedeni .Nem azutan hogy a Cs-t miatta vesztettuk el .
Nem írtam, hogy Öö volt a legjobb. Annyit írtam, hogy kíváló volt. Sinclairnek kurvára nem volt könnyü dolga, nem is alakult ki helyzete.
Neked valami akkudt Carlo- és Wayne-itiszed van.

Egyébként grimrieper kíváncsiságból: Mióta vagy te Chelsea szurkoló???
Carlo nélkül sosem lettünk volna negyedikek 2003-ban, Abramovics nem is vette volna meg a csapatot...
Only one Di Matteo!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#29079 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Merder írta:
mourinho írta:
szpecnaz írta: a Carling Cup? :shock: ..ez most vicc akart lenni?
Úgy értette megnyerjük a bajnokságot és ismát játszhatunk a carling cupért .
Véletlenül nem a Community Shieldre gondoltatok? Carling cup az a ligakupa.
jah de de. Szerintem edmonton is

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#29080 Hozzászólás Szerző: paco83 »

mourinho írta:
Drogba 15 írta:én tavaly is letöltöttem minden gólt és megvan egy dvd-n az összes és idén is ezt tervezem, ezért akarok minél jobb minőségű videokat letölteni
Oké legközelebb hosszabra vágom.

De az is megoldás lenne ha belinkelnétek az oldalra nem???

Válasz küldése