Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: hy

#52101 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

kdako írta:
Gullit írta:Remélem Boulahrouz-al elég erős lessz a Chelsea, és akkor most fog jáccani a Man City ellen?
Szerintetek ki a jobb Bridges vagy Boulahrouz?
Majd elvállik!
Ezt a kérdést felesleges volt feltenni...
Mitol lettel te egyszerre szakerto?Szerinted idehoznak csak azert hogy kitoltsenek egy helyett a csere padon ? Ha te ilyen okos vagy miert nem vagy te is edzo?Nyugi Jose tudja mit csinal .

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#52102 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

kdako írta:
mourinho írta:
Ailton írta:most olvastam, hogy érkezik Bolahrouz, engem nagyon meglepett ez. Már itt is fennt van a hír.
Ez csak egyet jelenthet, elmegy Gallas.... Egyébként Bolahrouz jó védő szerintem
Hát, nagyon csodálkozom a reakciókon, mindenkién. Eddig nem volt olyan Chelsea-játékos, akit különösebben utáltam volna. Most már lesz lesz. :!: Ez a gyerek egy óriási favágó, szerintem megdönt minden kiállítási rekordot, és a csapat kárára lesz. Ha Del Hornóra azt írtuk, hogy nem Chelsea-szint, akkor Boulahruz még ennél is lejjebb van. Aki látta a vb-n, tudja miről beszélek! A Hamburg pedig nem miatta, hanem van Buyten miatt kapott kevés gólt!! Szégyen, hogy egyáltalán egyszerre emlegetik a Chelsea-vel a nevét, nemhogy még mezt is adjanak neki. Nagyon csalódott vagyok. És senki se jöjjön azzal, hogy adjunk neki lehetőséget bizonyítani, mert nem! Akkor ennyi erővel Sebők Vilit is leigazolhattuk volna, vagy Juhárt. Vicc!!! Sőt, szégyen!!!!
Na, azért Mourinho és Clarke se olyan hülye, hogy egy olyan játékost leigazoljanak, akiről te írsz. Mert Boulahrouz nem ilyen. Én meg pont Van Buytent tartom favágónak. De attól még jó védő. És a vb-n nem a holland-portugál meccsről kell beszélni, mert az nem is nevezhető focinak... Inkább az argentin-holland meccsről beszéljünk, ami nem volt vmi jó meccs, de arra lehet emlékezni, mikor Boulahrouz háromszor szerelt a saját tizenhatosán belül teljesen tisztán. Ráadásul technikailag se olyan rossz védő, kb. Gallas-szal egy szinten van. Szerintem jó lesz, de akik nem szeretik: úgyse lesz mindig kezdő.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: hy

#52103 Hozzászólás Szerző: kdako »

Gullit írta:Remélem Boulahrouz-al elég erős lessz a Chelsea, és akkor most fog jáccani a Man City ellen?
Szerintetek ki a jobb Bridges vagy Boulahrouz?
Majd elvállik!
Ezt a kérdést felesleges volt feltenni...
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#52104 Hozzászólás Szerző: kdako »

mourinho írta:
Ailton írta:most olvastam, hogy érkezik Bolahrouz, engem nagyon meglepett ez. Már itt is fennt van a hír.
Ez csak egyet jelenthet, elmegy Gallas.... Egyébként Bolahrouz jó védő szerintem
Hát, nagyon csodálkozom a reakciókon, mindenkién. Eddig nem volt olyan Chelsea-játékos, akit különösebben utáltam volna. Most már lesz lesz. :!: Ez a gyerek egy óriási favágó, szerintem megdönt minden kiállítási rekordot, és a csapat kárára lesz. Ha Del Hornóra azt írtuk, hogy nem Chelsea-szint, akkor Boulahruz még ennél is lejjebb van. Aki látta a vb-n, tudja miről beszélek! A Hamburg pedig nem miatta, hanem van Buyten miatt kapott kevés gólt!! Szégyen, hogy egyáltalán egyszerre emlegetik a Chelsea-vel a nevét, nemhogy még mezt is adjanak neki. Nagyon csalódott vagyok. És senki se jöjjön azzal, hogy adjunk neki lehetőséget bizonyítani, mert nem! Akkor ennyi erővel Sebők Vilit is leigazolhattuk volna, vagy Juhárt. Vicc!!! Sőt, szégyen!!!!
GO BLUES!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: hy

#52105 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Gullit írta:és akkor most fog jáccani a Man City ellen?
Még le sem igazoltuk, még hátravan az orvosi vizsgálat és a szerződés aláírása, úgyhogy nem hiszem, hogy vasárnapra meglenne.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#52106 Hozzászólás Szerző: undertow »

jobb oldali kozepso vedo. bar tenyleg tud a szelen is jatszani.

ugy erzem gallas menni fog... :/
kezdek hozzaszokni, csak ne legyen olyan hulye jose es kenyon, hogy elcserelik cashleyre... az fajna.

Avatar
Gullit
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2006. augusztus 8., kedd 21:11
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Gullit Zola
Tartózkodási hely: Szálka

hy

#52107 Hozzászólás Szerző: Gullit »

Remélem Boulahrouz-al elég erős lessz a Chelsea, és akkor most fog jáccani a Man City ellen?
Szerintetek ki a jobb Bridges vagy Boulahrouz?
Majd elvállik!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#52108 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Boulahrouz alapvetően szélsővédő, viszont többek között a holland válogatottban is szélsővédőt játszik

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: hy

#52109 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Chelseafan írta:
Gullit írta:Ki ez az ujj csávó tudna valaki képet betenni ide hogynézki és jó focista legalább?
A Hamburgban igazi szikla volt, neki is köszönhetően kapott olyan kevés gólt a HSV!
Most h így belegondolok, sztem egész nyáron akartuk őt...Vagy a Vb vége óta!
Mert a hamburg leigazolta Kopanyt, lehet h tudták jönni fog a Holland ide, és az ő helyére hozták a Belgát...
Mondjuk tőlük meg leigazolták Buytent, a szinttén belga Back-et:S

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#52110 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

CFCBoy írta:Ha jól játszik, felőlem jöhet! Középsővédő, vagy esetleg szélső back?
Alapvetően középen játszik, de bevethető szélsőként is, de nem hiszem, hogy ott jól segítené a támadásokat. A Football Manager szerint védekező középpályást is tud játszani! :)

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#52111 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Ha jól játszik, felőlem jöhet! Középsővédő, vagy esetleg szélső back?

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#52112 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

és még csak 24 éves....december 28-án lesz 25....király..
:D

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: hy

#52113 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Gullit írta:Ki ez az ujj csávó tudna valaki képet betenni ide hogynézki és jó focista legalább?
A Hamburgban igazi szikla volt, neki is köszönhetően kapott olyan kevés gólt a HSV!

Kép

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

Re: hy

#52114 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Gullit írta:Ki ez az ujj csávó tudna valaki képet betenni ide hogynézki és jó focista legalább?
Kép

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#52115 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Igen, ő egy nagyon kemmény védő, de hát erre van szükség angliában, nem?

Megbízhatóan védett a VBn, attol a kemény belépőtöl eltérve ronaldoval szemben..de ezért szeressük gyerekek!Nem nagyon szeretem azta nyálasszájú szépfiút:)

Avatar
Gullit
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2006. augusztus 8., kedd 21:11
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Gullit Zola
Tartózkodási hely: Szálka

hy

#52116 Hozzászólás Szerző: Gullit »

Ki ez az ujj csávó tudna valaki képet betenni ide hogynézki és jó focista legalább?

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#52117 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

undertow írta:mar a vbn is feltunt
...ahogy szetrugta ronaldot.

Khalid der Kannibale.
Miért, nem csak annyit csinált. De erről lett ismert. :lol: Legalább majd a PL-ben is szétrúghatja. Tényleg találó a Khalid a Kannibál becenév. 8)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#52118 Hozzászólás Szerző: undertow »

mar a vbn is feltunt
...ahogy szetrugta ronaldot.

Khalid der Kannibale.

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#52119 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Ez nagyon hirtelen jött! Semmi pletyka előtte, csak most olvastam a skysports-on, sőt már a chelseafc.com-on is fent van a hír! :shock:

Én egyébként nagyon jó védőnek tartom, már a vb-n is feltűnt, egyszer az utolsó pillanatban szerelt a tizenhatoson belül hátulról, tökéletes ütemben, szabályosan. Akkor néztem egyet...

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#52120 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Gallas csak akkor megy el, ha konkrét ajánlat érkezik érte. eddig senki nem jelentkezett be Billyért. Ha megy ha nem, mindenképp kellett hátvéd. Főleg ha Huth is lelép.

Válasz küldése