Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#29181 Hozzászólás Szerző: mourinho »

nyonyó írta:a Manchester City kikkel erősítettt?és Distin maradt?

Érkeztek:
Bernardo Corradi (Valencia - undisc.), Dietmar Hamann (Bolton, free), Paul Dickov (Blackburn Rovers, free), Ousmane Dabo (Lazio, free), Joe Hart (Shrewsbury Town, €900,000), Hatem Trabelsi (Ajax, free), Andreas Isaksson (Rennes, undisclosed)


Távoztak: Bradley Wright-Phillips (Southampton, undisc.), Kiki Musampa (loan ends), Albert Riera (loan ends), David Sommeil, Geert de Vlieger, Mikkel Bischoff, Tuomas Haapala (all released). Lee Croft (Norwich, €1m), David James (Portsmouth, €1.5m)

Avatar
nyonyó
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 10:31

#29182 Hozzászólás Szerző: nyonyó »

a Manchester City kikkel erősítettt?és Distin maradt?

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#29183 Hozzászólás Szerző: paco83 »

mourinho írta:
paco83 írta:Ezt most nem mondjátok komolan hogy a saját 16-osáról végig vitte és aztán még gólt is lőtt!!!!!?????Ezt nem hiszem el!!!!
http://www.chelseafc.hu/vid/Chelsea-Liverpool_1-2.avi

Nézd meg itt van a gólösszefoglaló

Hát ebből nem látom hogy a saját 16-osáról indult volna de azért köszi!!

Merder
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2006. május 7., vasárnap 18:46
Tartózkodási hely: Sajószentpéter

#29184 Hozzászólás Szerző: Merder »

Murdock írta:
mourinho írta:
undertow írta: ezt fejtsd mar ki bovebben.
az elsonel nem o volt az, aki a pool 16osatol hagyta riiset vinni a labdat es engedte loni. senki nem tamadta a norvegot. terry meg annyit besegitett, hogy beallt a loves ele es igy legalabb nem is lathatta carlo, hogy merre tart a labda...
a masodikat meg te se gondolhatod komolyan. egy ket meterrol jol helyezett fejest lehetetlen vedeni. inkabb az a kerdes: miert allhatott crouch olyan uresen a kapu elott? miert nem volt vegig a nyakan terry?
Egyetértek veled undertow de azt se haggyuk ki, hogy azért egy 30 méterről lévő lüvést egy ilyen kapusnak ki kell védeni főleg hogy ott ment el a keze alatt (
Azt nem mondtam,hogy Terry nem hibázott,sőt önmagához képest nagyon gyenge volt.De a Crouch fejes majdnemhogy teljesen középre ment,ha nem borul el,akkor simán megfogja.Erre meg mondhatjátok azt,hogy ha meg ottmarad akkor meg sarokra fejeli,de azért akkor mégsem hibáztatnám,mert a sarokra tartó ladbát jóval nehebebb megfogni.Sztem Péter mindkettőt kiszedte volna,de az elsőre nagy összegben mernék fogadni.De mind1,ez van.Kikaptunk,nem lehet visszacsinálni,nem örülök neki,de nem dől össze a világ.Túl kell rajt lépni,és csak előre tekinteni.
Ezt a véleményedet a 2. gólról ugye nem gondoltad komolyan :?: :?:

Avatar
1.Kapus
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006. július 23., vasárnap 20:36
Tartózkodási hely: Gyula
Kapcsolat:

#29185 Hozzászólás Szerző: 1.Kapus »

Igen! De nem szabad ilyen védelmi hibákat elkövetni!!!!!!! :!: :!: :!: :!:

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#29186 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Lényegtelen, kinek a hibája volt, riisét meg kellett volna állítani...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#29187 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Antifiu írta:
Bubi írta:
Pont itt a baj hogy Essien támad is!Mögötte ott a hely és ezért tudta pl Riise igy végigvinni!
Essien persze a csapatba való nade Make-vel együtt!Make elötte Lampi meg Essien azt csá!Ballacknak meg nem ártana külön edző mert 10perc után levegöt se kapott!És itt visszatérek régi írásomra, aztmondták itt sokan hogy 3csatár elég lex a szezonra,kérdem én akkor is a mind3an a pályán lesznek!Mint most!Ez hogy Muri 4:4:2 -t akar játszani az meg vicc,majd ő is rájön pár mecss után!
Egyértelmű, hogy PF-nek kellett volna letámadni.
Vagy terrynek!Teljesen mind1!
Viszont azt nem értem, h Essien miért egy jobbszélsőt fog?Részben az ő hibája is, ha ő a helyén van, nem fut át iylen könnyen, de kezdjük ott h hól volt lamps?

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2267
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

#29188 Hozzászólás Szerző: Anti »

Bubi írta:
Pont itt a baj hogy Essien támad is!Mögötte ott a hely és ezért tudta pl Riise igy végigvinni!
Essien persze a csapatba való nade Make-vel együtt!Make elötte Lampi meg Essien azt csá!Ballacknak meg nem ártana külön edző mert 10perc után levegöt se kapott!És itt visszatérek régi írásomra, aztmondták itt sokan hogy 3csatár elég lex a szezonra,kérdem én akkor is a mind3an a pályán lesznek!Mint most!Ez hogy Muri 4:4:2 -t akar játszani az meg vicc,majd ő is rájön pár mecss után!
Nem Essien hibája volt. Ő asszem Pennantot fogta, ill futott vele, amikor látta h PF és Terry se csinál semmit elindult felé, de már késő volt. Egyértelmű, hogy PF-nek kellett volna letámadni.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#29189 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Carlo nagyon ritkán kezd, és ha akor hibázik egyet, azonnal szar kapusnak titulálják.Cech ugyan annyit hibázik, csak éppen ő mindig kezdő, és azért a védései mellett elenyésznek a bakii.

Ballack nagyon érdekes lesz...15 perc után lihegett, nem csodálkoznék ha nem tudna beilleszkedni, de szurkolok neki.

Jövőre remélem (ha most nem) igazolunk egy hátvédet jobb oldalra, és egyet balra.

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#29190 Hozzászólás Szerző: Oziris »

JoeCole írta:Cudicini megint bebizonyította hogy szélsőségesen tud védeni... kb mint Király Gabi.... egyszer egy emberfeletti bravúr utána mintha a serdülő meccsen lenne. Cech sokkal kiegyensúlyozottabb.

Mintha Cech még nem bakizott volna!Minden nagy kapus bakizik!
Bakizott Buffon,Kahn,Schmeichel,Van der Sar,Nah meg Barthez is:)
Cudi akkor is a legjobb parádékapus lenne ha rendszeressen játszhatna!
És elne felejtsük hogy egy Serie C-ből hová fejlődőtt!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
JoeCole
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 17:15
Tartózkodási hely: Miskolc/Szeged

#29191 Hozzászólás Szerző: JoeCole »

Cudicini megint bebizonyította hogy szélsőségesen tud védeni... kb mint Király Gabi.... egyszer egy emberfeletti bravúr utána mintha a serdülő meccsen lenne. Cech sokkal kiegyensúlyozottabb.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29192 Hozzászólás Szerző: undertow »

nem volt olyan nagy gol. elrugta erobol.
riise kb egy kategoria carlossal. tamadasban jo, kegyetlen eros lovesei vannak, de a vedojateka nem tul szilard.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29193 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Clarmont írta:az egyiknek le kellett volna faultolni azt a voros mocskot!!!
Remélem a mez színére értetted és nem Riise hajára!!! :evil:

Amúgy be kell vallanotok, hogy irgalmatlan nagy gól volt!!!
Eddig is imádtam Riise-t, ezután is fogom.:)
Only one Di Matteo!

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#29194 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

Az elso gol is sulyos vedelmi hiba volt.
Futott vissza a negy vedo, az egyiknek le kellett volna faultolni azt a voros mocskot. Egy sima taktikai szabalytalansag hianyzott, szerintem Terry meg Ferreira egymasra vartak.
A masodik kapott gol is helyezkedesi hiba kovetkezmenye, ezt egyertelmuen Terry szamlajara irom, bar Bridge besegithetett volna.
Mind1. Sose volt ilyen gyenge vedelmunk, es talan nem is lesz soha.
A pohar felig telivan.
C'mon Chelsea!!!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#29195 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Joegól írta:
Bubi írta:
Murdock írta:Tényleg Ballack meddíg "sérült"?
Bár nekem van egy olyan érzésem,hogy nem túl sok baja volt,csak egyszerűen érezte,hogy kevés ő ebbe a csapatba,és lesétált.
Remélem,hogy Maka & Essien tényleg együtt fog játszani,és egy idő után Jose is belátja,hogy Ballack nem ide való.

Kevés?
Max taktikai húzás lehetett, volt már egy sárgája.
Egyébbként tényleg sérült, lehet h kiahgyja az első meccset.
Szerintem Ballack iszónyú jó játékos csak még be kell illeszkednie!!! Valaki tudja mért nem Cech volt a kapus a kupadöntőn?
Igen azért nem Cech volt mert megsérült, és műteni kellett a vállát

Avatar
Joegól
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2006. június 5., hétfő 10:40

#29196 Hozzászólás Szerző: Joegól »

Bubi írta:
Murdock írta:Tényleg Ballack meddíg "sérült"?
Bár nekem van egy olyan érzésem,hogy nem túl sok baja volt,csak egyszerűen érezte,hogy kevés ő ebbe a csapatba,és lesétált.
Remélem,hogy Maka & Essien tényleg együtt fog játszani,és egy idő után Jose is belátja,hogy Ballack nem ide való.

Kevés?
Max taktikai húzás lehetett, volt már egy sárgája.
Egyébbként tényleg sérült, lehet h kiahgyja az első meccset.
Szerintem Ballack iszónyú jó játékos csak még be kell illeszkednie!!! Valaki tudja mért nem Cech volt a kapus a kupadöntőn?

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#29197 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Murdock írta:Tényleg Ballack meddíg "sérült"?
Bár nekem van egy olyan érzésem,hogy nem túl sok baja volt,csak egyszerűen érezte,hogy kevés ő ebbe a csapatba,és lesétált.
Remélem,hogy Maka & Essien tényleg együtt fog játszani,és egy idő után Jose is belátja,hogy Ballack nem ide való.

Kevés?
Max taktikai húzás lehetett, volt már egy sárgája.
Egyébbként tényleg sérült, lehet h kiahgyja az első meccset.

Avatar
Murdock
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2006. február 28., kedd 18:41
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Kapcsolat:

#29198 Hozzászólás Szerző: Murdock »

Tényleg Ballack meddíg "sérült"?
Bár nekem van egy olyan érzésem,hogy nem túl sok baja volt,csak egyszerűen érezte,hogy kevés ő ebbe a csapatba,és lesétált.
Remélem,hogy Maka & Essien tényleg együtt fog játszani,és egy idő után Jose is belátja,hogy Ballack nem ide való.

R0bb3n
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2006. május 13., szombat 16:31
Tartózkodási hely: Sexárd
Kapcsolat:

#29199 Hozzászólás Szerző: R0bb3n »

Na mind1 azé ne fessük az ördögöt a falra...ilyen szintü játékosokkal edzőkkel többet fog felmutatni a csapat. MOST szarok voltunk mondjuk ki tisztelet az 1,2 kivételenek. Fel kel még venni a PL ritmusát. Azt mondom inkáb legyen az idény a tavalyihoz képest forditott. 1 szárnyalo rajt után végére leeresztünk...most szarok vagyunk idény végére feljavulunk. És nagy izgalmakba megverjük riválisokat plusz még BL esélyesek is vagyunk. Várjuk ki a végét. GO BLUES!!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#29200 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Oziris írta:
Bubi írta:
szpecnaz írta:Essien zseniális volt....semmi durvaság, viszont kőkemény volt, nem ismert elveszett labdát, zseniális volt....ezt a játékstílust imádom...Essiennek a legnagyobb dicsérete ToreAndre-tól jött....ToreAndre tavaly egész évben szídta viszont tegnap megjegyezte mellettem hogy nagyon jól játszik.. :D ....Robben most viszont nem volt önző és ami tetszett az az hogy végre harcolt a labdáért....ilyet eddig nem sűrűn láttam tőle....Ferreira-ról mindent elmondott Bubi...motiválatlan, semmi hajtás...amikor akemra ráközelít már azt várom hogy elcsöppen a nyála olyan méla...
Osztom.
És most megkérdezném, a 3 felkészülési és az egy Communiti meccs után, mi a véleményetek, Essien kimaradhat a kezdőböl?Szerintem lehetetlen.
Most make posztján játszik, és mindent megcsinál amit ő!Sőőtt, még támad is, gyors, jó passzokat ad, határozott...Ott a helye

Pont itt a baj hogy Essien támad is!Mögötte ott a hely és ezért tudta pl Riise igy végigvinni!
Essien persze a csapatba való nade Make-vel együtt!Make elötte Lampi meg Essien azt csá!Ballacknak meg nem ártana külön edző mert 10perc után levegöt se kapott!És itt visszatérek régi írásomra, aztmondták itt sokan hogy 3csatár elég lex a szezonra,kérdem én akkor is a mind3an a pályán lesznek!Mint most!Ez hogy Muri 4:4:2 -t akar játszani az meg vicc,majd ő is rájön pár mecss után!
Én úgy emlékszem h nem Essien hibája volt.
Lamps mellett egyszerűen elment, utána már szaladhatott szabadon, terry meg a képben volt...De ez nem biztos, csak így emlékszem.

Most hogy Ballack sérült, Makke és Essien is pályán lesz, lefogadom!

Válasz küldése