Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#29561 Hozzászólás Szerző: Oziris »

JoeCole írta:Cudicini megint bebizonyította hogy szélsőségesen tud védeni... kb mint Király Gabi.... egyszer egy emberfeletti bravúr utána mintha a serdülő meccsen lenne. Cech sokkal kiegyensúlyozottabb.

Mintha Cech még nem bakizott volna!Minden nagy kapus bakizik!
Bakizott Buffon,Kahn,Schmeichel,Van der Sar,Nah meg Barthez is:)
Cudi akkor is a legjobb parádékapus lenne ha rendszeressen játszhatna!
És elne felejtsük hogy egy Serie C-ből hová fejlődőtt!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
JoeCole
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 17:15
Tartózkodási hely: Miskolc/Szeged

#29562 Hozzászólás Szerző: JoeCole »

Cudicini megint bebizonyította hogy szélsőségesen tud védeni... kb mint Király Gabi.... egyszer egy emberfeletti bravúr utána mintha a serdülő meccsen lenne. Cech sokkal kiegyensúlyozottabb.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29563 Hozzászólás Szerző: undertow »

nem volt olyan nagy gol. elrugta erobol.
riise kb egy kategoria carlossal. tamadasban jo, kegyetlen eros lovesei vannak, de a vedojateka nem tul szilard.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29564 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Clarmont írta:az egyiknek le kellett volna faultolni azt a voros mocskot!!!
Remélem a mez színére értetted és nem Riise hajára!!! :evil:

Amúgy be kell vallanotok, hogy irgalmatlan nagy gól volt!!!
Eddig is imádtam Riise-t, ezután is fogom.:)
Only one Di Matteo!

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#29565 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

Az elso gol is sulyos vedelmi hiba volt.
Futott vissza a negy vedo, az egyiknek le kellett volna faultolni azt a voros mocskot. Egy sima taktikai szabalytalansag hianyzott, szerintem Terry meg Ferreira egymasra vartak.
A masodik kapott gol is helyezkedesi hiba kovetkezmenye, ezt egyertelmuen Terry szamlajara irom, bar Bridge besegithetett volna.
Mind1. Sose volt ilyen gyenge vedelmunk, es talan nem is lesz soha.
A pohar felig telivan.
C'mon Chelsea!!!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#29566 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Joegól írta:
Bubi írta:
Murdock írta:Tényleg Ballack meddíg "sérült"?
Bár nekem van egy olyan érzésem,hogy nem túl sok baja volt,csak egyszerűen érezte,hogy kevés ő ebbe a csapatba,és lesétált.
Remélem,hogy Maka & Essien tényleg együtt fog játszani,és egy idő után Jose is belátja,hogy Ballack nem ide való.

Kevés?
Max taktikai húzás lehetett, volt már egy sárgája.
Egyébbként tényleg sérült, lehet h kiahgyja az első meccset.
Szerintem Ballack iszónyú jó játékos csak még be kell illeszkednie!!! Valaki tudja mért nem Cech volt a kapus a kupadöntőn?
Igen azért nem Cech volt mert megsérült, és műteni kellett a vállát

Avatar
Joegól
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2006. június 5., hétfő 10:40

#29567 Hozzászólás Szerző: Joegól »

Bubi írta:
Murdock írta:Tényleg Ballack meddíg "sérült"?
Bár nekem van egy olyan érzésem,hogy nem túl sok baja volt,csak egyszerűen érezte,hogy kevés ő ebbe a csapatba,és lesétált.
Remélem,hogy Maka & Essien tényleg együtt fog játszani,és egy idő után Jose is belátja,hogy Ballack nem ide való.

Kevés?
Max taktikai húzás lehetett, volt már egy sárgája.
Egyébbként tényleg sérült, lehet h kiahgyja az első meccset.
Szerintem Ballack iszónyú jó játékos csak még be kell illeszkednie!!! Valaki tudja mért nem Cech volt a kapus a kupadöntőn?

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#29568 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Murdock írta:Tényleg Ballack meddíg "sérült"?
Bár nekem van egy olyan érzésem,hogy nem túl sok baja volt,csak egyszerűen érezte,hogy kevés ő ebbe a csapatba,és lesétált.
Remélem,hogy Maka & Essien tényleg együtt fog játszani,és egy idő után Jose is belátja,hogy Ballack nem ide való.

Kevés?
Max taktikai húzás lehetett, volt már egy sárgája.
Egyébbként tényleg sérült, lehet h kiahgyja az első meccset.

Avatar
Murdock
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2006. február 28., kedd 18:41
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Kapcsolat:

#29569 Hozzászólás Szerző: Murdock »

Tényleg Ballack meddíg "sérült"?
Bár nekem van egy olyan érzésem,hogy nem túl sok baja volt,csak egyszerűen érezte,hogy kevés ő ebbe a csapatba,és lesétált.
Remélem,hogy Maka & Essien tényleg együtt fog játszani,és egy idő után Jose is belátja,hogy Ballack nem ide való.

R0bb3n
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2006. május 13., szombat 16:31
Tartózkodási hely: Sexárd
Kapcsolat:

#29570 Hozzászólás Szerző: R0bb3n »

Na mind1 azé ne fessük az ördögöt a falra...ilyen szintü játékosokkal edzőkkel többet fog felmutatni a csapat. MOST szarok voltunk mondjuk ki tisztelet az 1,2 kivételenek. Fel kel még venni a PL ritmusát. Azt mondom inkáb legyen az idény a tavalyihoz képest forditott. 1 szárnyalo rajt után végére leeresztünk...most szarok vagyunk idény végére feljavulunk. És nagy izgalmakba megverjük riválisokat plusz még BL esélyesek is vagyunk. Várjuk ki a végét. GO BLUES!!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#29571 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Oziris írta:
Bubi írta:
szpecnaz írta:Essien zseniális volt....semmi durvaság, viszont kőkemény volt, nem ismert elveszett labdát, zseniális volt....ezt a játékstílust imádom...Essiennek a legnagyobb dicsérete ToreAndre-tól jött....ToreAndre tavaly egész évben szídta viszont tegnap megjegyezte mellettem hogy nagyon jól játszik.. :D ....Robben most viszont nem volt önző és ami tetszett az az hogy végre harcolt a labdáért....ilyet eddig nem sűrűn láttam tőle....Ferreira-ról mindent elmondott Bubi...motiválatlan, semmi hajtás...amikor akemra ráközelít már azt várom hogy elcsöppen a nyála olyan méla...
Osztom.
És most megkérdezném, a 3 felkészülési és az egy Communiti meccs után, mi a véleményetek, Essien kimaradhat a kezdőböl?Szerintem lehetetlen.
Most make posztján játszik, és mindent megcsinál amit ő!Sőőtt, még támad is, gyors, jó passzokat ad, határozott...Ott a helye

Pont itt a baj hogy Essien támad is!Mögötte ott a hely és ezért tudta pl Riise igy végigvinni!
Essien persze a csapatba való nade Make-vel együtt!Make elötte Lampi meg Essien azt csá!Ballacknak meg nem ártana külön edző mert 10perc után levegöt se kapott!És itt visszatérek régi írásomra, aztmondták itt sokan hogy 3csatár elég lex a szezonra,kérdem én akkor is a mind3an a pályán lesznek!Mint most!Ez hogy Muri 4:4:2 -t akar játszani az meg vicc,majd ő is rájön pár mecss után!
Én úgy emlékszem h nem Essien hibája volt.
Lamps mellett egyszerűen elment, utána már szaladhatott szabadon, terry meg a képben volt...De ez nem biztos, csak így emlékszem.

Most hogy Ballack sérült, Makke és Essien is pályán lesz, lefogadom!

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#29572 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Bubi írta:
szpecnaz írta:Essien zseniális volt....semmi durvaság, viszont kőkemény volt, nem ismert elveszett labdát, zseniális volt....ezt a játékstílust imádom...Essiennek a legnagyobb dicsérete ToreAndre-tól jött....ToreAndre tavaly egész évben szídta viszont tegnap megjegyezte mellettem hogy nagyon jól játszik.. :D ....Robben most viszont nem volt önző és ami tetszett az az hogy végre harcolt a labdáért....ilyet eddig nem sűrűn láttam tőle....Ferreira-ról mindent elmondott Bubi...motiválatlan, semmi hajtás...amikor akemra ráközelít már azt várom hogy elcsöppen a nyála olyan méla...
Osztom.
És most megkérdezném, a 3 felkészülési és az egy Communiti meccs után, mi a véleményetek, Essien kimaradhat a kezdőböl?Szerintem lehetetlen.
Most make posztján játszik, és mindent megcsinál amit ő!Sőőtt, még támad is, gyors, jó passzokat ad, határozott...Ott a helye

Pont itt a baj hogy Essien támad is!Mögötte ott a hely és ezért tudta pl Riise igy végigvinni!
Essien persze a csapatba való nade Make-vel együtt!Make elötte Lampi meg Essien azt csá!Ballacknak meg nem ártana külön edző mert 10perc után levegöt se kapott!És itt visszatérek régi írásomra, aztmondták itt sokan hogy 3csatár elég lex a szezonra,kérdem én akkor is a mind3an a pályán lesznek!Mint most!Ez hogy Muri 4:4:2 -t akar játszani az meg vicc,majd ő is rájön pár mecss után!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29573 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Néhány mondat a részemről is a játékosokról:

Carlo: Talán az első gólban egy egész picit benne volt, amúgy örült jó védései voltak. Aki ezt nem látja, az vak!

Ferreira: No comment. Méghogy aduász....
Geremi: Átlagos teljesítmény, én a padra ültetném
Terry: Hát igen, ez nem az ő meccse volt!:(
Carvalho: Detto

Essien: Igen, belátom. Zseniális volt. Bár Makelele ugyanerre lett volna képes, de a fiatalsága mellette szól. Azért Makának még adnék egy évet
Lampard: szürke, a passz szép volt
Ballack: nem láttam sokat játszani
Robben: Nem tudom, már nem olyan, mint másfél éve. De tényleg küzdött!

Drogba: Nevetségesen szar volt.
Sheva: Ha minden 5 meccsből 4-en ilyesmi produkciót nyújt, akkor megfogtuk az isten lábát!

Kalou: alig lehetett észrevenni
SWP: lesz jobb is.
Bridge: Ha lekerül róla a nyomás és nem jön A.Cole, sookkkal jobb lesz. Zseniális balback, de tegnap nem volt ő sem csúcsformában. Ferreira-nál azért jobb volt....:)
Diarra: Hál istennek mégse a 22-es mezt kapta!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
miki36
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2006. március 25., szombat 23:46
Tartózkodási hely: Pécs

#29574 Hozzászólás Szerző: miki36 »

Szerintetek Gallas a Man City ellen sem fog játszani? Remélem játszik és akkor meg lesz mentve a védelem... :oops: :wink:
Na ez az első meccs még mindig rohadt nehéz lesz. Azért 1 góllal nyernünk kéne, mert fáradtan és "összeszokatlanul" is legalább egy góllal jobbak vagyunk a Citynél. Csak Gallas kell, Cech kéne( :cry: ), és megfelelő összeállítás és taktika. :wink:
HAJRÁ CHELSEA

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#29575 Hozzászólás Szerző: mourinho »

paco83 írta:Ezt most nem mondjátok komolan hogy a saját 16-osáról végig vitte és aztán még gólt is lőtt!!!!!?????Ezt nem hiszem el!!!!
http://www.chelseafc.hu/vid/Chelsea-Liverpool_1-2.avi

Nézd meg itt van a gólösszefoglaló

Avatar
Murdock
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2006. február 28., kedd 18:41
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Kapcsolat:

#29576 Hozzászólás Szerző: Murdock »

mourinho írta:
undertow írta:
Murdock írta:Cudicini,meg alaposan bennevolt mindkét gólban sztem.Na majd szept. 17-én megmutatjuk,hogy milyen a jól felkészített,nem 50% Chelsea!!!
ezt fejtsd mar ki bovebben.
az elsonel nem o volt az, aki a pool 16osatol hagyta riiset vinni a labdat es engedte loni. senki nem tamadta a norvegot. terry meg annyit besegitett, hogy beallt a loves ele es igy legalabb nem is lathatta carlo, hogy merre tart a labda...
a masodikat meg te se gondolhatod komolyan. egy ket meterrol jol helyezett fejest lehetetlen vedeni. inkabb az a kerdes: miert allhatott crouch olyan uresen a kapu elott? miert nem volt vegig a nyakan terry?
Egyetértek veled undertow de azt se haggyuk ki, hogy azért egy 30 méterről lévő lüvést egy ilyen kapusnak ki kell védeni főleg hogy ott ment el a keze alatt (
Azt nem mondtam,hogy Terry nem hibázott,sőt önmagához képest nagyon gyenge volt.De a Crouch fejes majdnemhogy teljesen középre ment,ha nem borul el,akkor simán megfogja.Erre meg mondhatjátok azt,hogy ha meg ottmarad akkor meg sarokra fejeli,de azért akkor mégsem hibáztatnám,mert a sarokra tartó ladbát jóval nehebebb megfogni.Sztem Péter mindkettőt kiszedte volna,de az elsőre nagy összegben mernék fogadni.De mind1,ez van.Kikaptunk,nem lehet visszacsinálni,nem örülök neki,de nem dől össze a világ.Túl kell rajt lépni,és csak előre tekinteni.

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#29577 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Ezt most nem mondjátok komolan hogy a saját 16-osáról végig vitte és aztán még gólt is lőtt!!!!!?????Ezt nem hiszem el!!!!

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#29578 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

undertow írta:
Murdock írta:Gallas meg nem jó középhátvéd
ahhahahahaaaha
:lol: :lol: :lol:
nap vicce.
Gallas nélkül ez a védelem igen csak sebezhető.
A Pool elleni meccsről csak annyit, hogy Riise a saját 16-osától akadálytalanul vihette a labdát, sem a középpályások, sem a védők nem akadályozták benne. (Ezen a szinten nem mindennapi látvány volt.) :cry:

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#29579 Hozzászólás Szerző: Drogba »

mourinho írta:
undertow írta:hat ha latja is, akkor siman.
de ezt nem nagyon lathatta carlo, mert terry elotte allt. ezzel egyutt is megfogta volna, ha nem pont elotte pattan le a labda...
vedheto lett volna, persze, de ahhoz mar nemi bravur kellett volna, ez nem johet ossze minden vedesnel. meg cechnek sem ;)
sokkal konnyebben megakadalyozhattak volna ezt a golt a mezonyjatekosok, ha letamadjak riiset. nem varrnam carlo nyakaba ezt a golt.
Amikor lepattant a labda akkor már rég átjutott cudicinin. Én is osztom, hogy jól védett utána carlo de ebben benne volt ő is a védők mellett
Undertownak van igaza!
Mind2 gól a védőké, elsősorban Terry!
2ik maximálisan, az első meg olyan 80%

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#29580 Hozzászólás Szerző: mourinho »

undertow írta:hat ha latja is, akkor siman.
de ezt nem nagyon lathatta carlo, mert terry elotte allt. ezzel egyutt is megfogta volna, ha nem pont elotte pattan le a labda...
vedheto lett volna, persze, de ahhoz mar nemi bravur kellett volna, ez nem johet ossze minden vedesnel. meg cechnek sem ;)
sokkal konnyebben megakadalyozhattak volna ezt a golt a mezonyjatekosok, ha letamadjak riiset. nem varrnam carlo nyakaba ezt a golt.
Amikor lepattant a labda akkor már rég átjutott cudicinin. Én is osztom, hogy jól védett utána carlo de ebben benne volt ő is a védők mellett

Válasz küldése