Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

Re: Bajnokok Ligája

#13881 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Remélem valaki felveszi dvd-re a holnapi meccset. A Digi adja és jó lenne látni a zászlónkat!!!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9647
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#13882 Hozzászólás Szerző: Bubi »

grimrieper írta:
Spring írta:http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/pr ... ht-2018882

7 pontos előny a MU-val szemben? :wink: De szépen hangzik.
azonkivul meg elveszitenek vagy 8 golt is amit rugtak nekik
Szepen hangzik, de ilyen elonyre nem faj a fogam.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Bajnokok Ligája

#13883 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Spring írta:http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/pr ... ht-2018882

7 pontos előny a MU-val szemben? :wink: De szépen hangzik.
azonkivul meg elveszitenek vagy 8 golt is amit rugtak nekik

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bajnokok Ligája

#13884 Hozzászólás Szerző: Spring »

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/pr ... ht-2018882" onclick="window.open(this.href);return false;

7 pontos előny a MU-val szemben? :wink: De szépen hangzik.

Szerk. Most nézem a BL topicba raktam, sorry
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Spring 2010. február 23., kedd 21:06-kor.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#13885 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

SuperFrankie írta: 1:Belletti,bírom a csávót de 36 éves és a brazil 3szor körbefutja...
3:Ricky,van egy olyan sanda gyanúm,hogy Carlo őt fogja alkalmazni,benne maximálisan megbízok,szerintem megállná a helyét.
Belletti 33 éves, és Carvalho nem tudom, hogy játszott-e életében szélső bekket, vagy sem és pláne a bal oldalon? :roll: Ez tűnik a legvalószíntlenebbnek.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9647
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#13886 Hozzászólás Szerző: Bubi »

SuperFrankie írta:Mondjuk én személy szerint Ivát ráállítanám Maiconra,hogy törje-zúzza :D dehát ez elég nagy kockázat lenne.Fenébe is,valahogy csak megoldjuk :D
Attol mentsen meg minket a joisten! Iva egy pazar jatekos, de nem Maicon ellen.... Mar az elso felidot se tudnank befejezni 11 emberrel, ivat kiallitanak pikk-pakk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
SuperFrankie
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009. március 5., csütörtök 20:04
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Bajnokok Ligája

#13887 Hozzászólás Szerző: SuperFrankie »

Az utolsó mondat milyen rímesre sikerült már,mindig is tudtam,hogy költő lélek vagyok :D
Who the fuck are Man.United

Avatar
SuperFrankie
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009. március 5., csütörtök 20:04
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Bajnokok Ligája

#13888 Hozzászólás Szerző: SuperFrankie »

Ajjaj,bíztam pedig az oroszban,hogy felépül addigra,de hiába... :(
Maicon-t akkor ki fogja majd?
1:Belletti,bírom a csávót de 36 éves és a brazil 3szor körbefutja...
2:Malouda,mondjuk én Őt még nem emlékszem,hogy láttam volna ezen a poszton játszani így róla nem tudok nyilatkozni.
3:Ricky,van egy olyan sanda gyanúm,hogy Carlo őt fogja alkalmazni,benne maximálisan megbízok,szerintem megállná a helyét.

Mondjuk én személy szerint Ivát ráállítanám Maiconra,hogy törje-zúzza :D dehát ez elég nagy kockázat lenne.Fenébe is,valahogy csak megoldjuk :D

Lamps viszont ott lesz,ebben reménykedtem így sokkalta szervezettebb lesz a középpályánk.

Nagyon várom már a meccset,x-et jósolok olyan 1-1-et,Didi vág egyet. :)
Who the fuck are Man.United

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Bajnokok Ligája

#13889 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

korozsp88 írta:
AwayRoller írta:szerintem keresd fel az orvosod...tavaly se volt bal bekkunk a barca ellen
Ja!Hogy ne!Odavágón nem volt bal bekkünk csak!Az is eltiltás miatt csak!Visszavágón már a Stamford Bridgen volt bal bekkünk Ashley Cole személyében,de ne zavartasd magad!:)Látom te is képben vagy azzal a meccsel,okos vagy!Ráadásul az odavágón Bal bekk nélkül felálló Chelsea ellen több helyzete volt a Barcának a Nou Campban,mint Londonba a visszavágón mikor Ashley Cole már bevethető volt!
látom te sem tudsz gondolkozni. Már az előző hsz-eddel is borzalmasan felb*sztál, de most be telt a pohár
1. ki mondta h ő a hazai meccsről beszél...
2. a visszavágóra valószínűleg lesz Zhirkov
3. már bocsáss meg, de az a barcelona, nem az inter...

és ha már itt vagyok reagálok a másik hsz-edre
korozsp88 írta:Ezért kár volt 18,vagy 19-milliót kiadni ilyen szélső bal bekkért mint Zhirkov aki szinte még helyettesítés képen se lehet rá számítani,mikor itt lehetne a nagy lehetőség előtte,de nem,mert egyfolytában a sérüléseivel van elfoglalva!Eltelt a Bajnokságból is már fél szezon,BL ben is már egyenes kiesés,de csak annyit lehet folyton hallani erről a Ruszki gyerekről hogy állandóan így a lába,úgy a térde,sérült stb!Nem gondoltam volna hogy ez a 26-éves érett Zhirkov gyerek ennyire tápos lesz itt nálunk!És az a vicc hogy a sérülés többségét azt edzéseken szedi össze!
látom nem igazán értessz a focihoz, vagy egyáltalán nem is űzöd a sportot...
1. á, nem lehet rá számítani... á, nem... eddig ki a franc volt a bal bekk mikor AC nem játszott IQ fighter?
2. minden játékosnál előfordul, hogy megsérül, nem tehetnek róla
3. mért ne szedhetné össze az edzéseken? ott is dolgoznak, nem lazsálnak... nagyon sok játékos ott szedi össze a sérüléseket. De hát aki nem jár focizni, nincsenek edzései, nem igazolt játékos az ezt nem értheti...
2.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#13890 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

tomi87 írta:
hundave83 írta:Egy kis közvélemény kutatás a Nemzeti Sport-ról:

Melyik csapat nyeri a labdarúgó Bajnokok Ligáját?
Összes szavazat:5346 Szavazás kezdete: 2010. 02. 03

Real Madrid - 26%
Barcelona - 18%
Manchester United - 14%
Internazionale - 11%
Chelsea - 11%
Milan - 8%
Arsenal - 4%
Bayern München - 3%
Más csapat - 1%
Minden évben istenítik ezt a ku.va Real-t,de remélem már a Lyon ellen kiesnek mint az utóbbi pár évben mindig!
Ez a közvélemény kutatás semmit sem ér, mindenki arra szavaz akinek szurkol. Ebből csak az derül ki, hogy az NSO látogatók közül mennyien szeretik a különböző BL csapatokat. Én kedvelem a Real-t, de nagyon meglepődnék, ha idén ők nyernének.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Bajnokok Ligája

#13891 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

hundave83 írta:Egy kis közvélemény kutatás a Nemzeti Sport-ról:

Melyik csapat nyeri a labdarúgó Bajnokok Ligáját?
Összes szavazat:5346 Szavazás kezdete: 2010. 02. 03

Real Madrid - 26%
Barcelona - 18%
Manchester United - 14%
Internazionale - 11%
Chelsea - 11%
Milan - 8%
Arsenal - 4%
Bayern München - 3%
Más csapat - 1%
erre a sok divat majom reklam margit szurker szavaz csak az a sok majom akinek fogalma sincs a focirol . az a kocsog tarsasag semmit nem fog ismet nyerni mint a legutobbi par evebn.amugy amikor oszel voltunk madridban elmondanam hogy nem ok a favorit csapat ott hanem az Atletico. sot egyenesen kifejezetten ruhellik oket.

korozsp88

Re: Bajnokok Ligája

#13892 Hozzászólás Szerző: korozsp88 »

Első kettőbe,háromba nem vagyunk benne?:D Hm....Ezen csak mosolyogni tudok:) Ennyien nem akarják hogy a Chelsea nyerje a BL-t hát érdekes!Főleg úgy hogy az elmúlt 6-évbe szinte mindig elődöntőig eljutottunk legalább!Tehát azért ez a szavazás dolog nem azt tükrözi,ami már évek óta van a BL-be!Számomra a Real elsőség a legmeglepőbb!Azt hittem a Barcára fognak többen szavazni!:D Már pusztán abból kiindulva,hogy a Real már évek óta már a legjobb 8 között kiesik a BL-ből!Barcelona meg szinte 2006-óta ott van a legjobb esélyesek között!De az hogy az Olasz Inter több szavazatot kapott mint mi,az az Inter akik Nemzetközileg szarok,akik már 2003-óta még BL elődöntőbe se jutottak el,hát vicc!:D


AwayRoller írta:szerintem keresd fel az orvosod...tavaly se volt bal bekkunk a barca ellen

Ja!Hogy ne!Odavágón nem volt bal bekkünk csak!Az is eltiltás miatt csak!Visszavágón már a Stamford Bridgen volt bal bekkünk Ashley Cole személyében,de ne zavartasd magad!:)Látom te is képben vagy azzal a meccsel,okos vagy!Ráadásul az odavágón Bal bekk nélkül felálló Chelsea ellen több helyzete volt a Barcának a Nou Campban,mint Londonba a visszavágón mikor Ashley Cole már bevethető volt!

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Bajnokok Ligája

#13893 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

hundave83 írta:Egy kis közvélemény kutatás a Nemzeti Sport-ról:

Melyik csapat nyeri a labdarúgó Bajnokok Ligáját?
Összes szavazat:5346 Szavazás kezdete: 2010. 02. 03

Real Madrid - 26%
Barcelona - 18%
Manchester United - 14%
Internazionale - 11%
Chelsea - 11%
Milan - 8%
Arsenal - 4%
Bayern München - 3%
Más csapat - 1%
Minden évben istenítik ezt a ku.va Real-t,de remélem már a Lyon ellen kiesnek mint az utóbbi pár évben mindig!
Chelsea The Pride Of London

hundave83
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 10:22
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Perth, Western Australia

Re: Bajnokok Ligája

#13894 Hozzászólás Szerző: hundave83 »

Egy kis közvélemény kutatás a Nemzeti Sport-ról:

Melyik csapat nyeri a labdarúgó Bajnokok Ligáját?
Összes szavazat:5346 Szavazás kezdete: 2010. 02. 03

Real Madrid - 26%
Barcelona - 18%
Manchester United - 14%
Internazionale - 11%
Chelsea - 11%
Milan - 8%
Arsenal - 4%
Bayern München - 3%
Más csapat - 1%
Kámoncselszí!

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#13895 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Nem tudom, hogy Maicon játszik-e, (gondolom igen) de akárki is lesz a balhátvédünk, nehéz dolga lesz ellene. Nincsenek szélsők az Inter taktikájában, szóval elméletileg a szélen nem lehet gond, csak le kell fogni a brazilt. Ehhez viszont kell az is, hogy Malouda is védekezzen.

Egyébként az véletlen volt a Wolves ellen, hogy néha Malouda volt a védő, Zhirkov meg előrébb. Max 1-2 alkalommal és csak rövid ideig tűnt fel, szóval lehet, hogy véletlen volt, csak kérdezem.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9647
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#13896 Hozzászólás Szerző: Bubi »

korozsp88 írta:Hát utcalány jó!Hogy pont egy létfontosságú Inter elleni BL meccsen ne legyen bal bekkünk!Hát gyönyörű lesz had ne mondjam!Ezért kár volt 18,vagy 19-milliót kiadni ilyen szélső bal bekkért mint Zhirkov aki szinte még helyettesítés képen se lehet rá számítani,mikor itt lehetne a nagy lehetőség előtte,de nem,mert egyfolytában a sérüléseivel van elfoglalva!Eltelt a Bajnokságból is már fél szezon,BL ben is már egyenes kiesés,de csak annyit lehet folyton hallani erről a Ruszki gyerekről hogy állandóan így a lába,úgy a térde,sérült stb!Nem gondoltam volna hogy ez a 26-éves érett Zhirkov gyerek ennyire tápos lesz itt nálunk!És az a vicc hogy a sérülés többségét azt edzéseken szedi össze!Mi lenne ha folyton játszana is?Azt gondolta volna szezon előtt mindenki hogy milyen verseny lesz majd Zhirkov,meg Ashley Cole között a Bal bekk posztért de így.....................Csoda hogy egyáltalán középhátvéd posztra tudunk nevezni a meccsre!
Ne parazz, nem lesz ott problema. Sztem Belletti/ivanovics-Ricardo-terry-Alex lesz a hatvedsor, ami egyaltalan nem rossz....Sott! Igy is lesz padon egy Brumank, es ott van Anaaholt is, balszelso posztra... Plusz malouda is tud azon a poszton jatszani. (bar nem tudom kiket neveztek)

Amugy az edzeseken is futnak a jatekosok, ott is fociznak, es ott sem engedhetik meg maguknak a lotyogest, igy fentall a serules veszelye....Raadasul pont annyi jatekos serul meg edzeseken, ahany meccsen...(kb)

Egyaltalan nem szenvedunk hianyt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bubi 2010. február 23., kedd 15:15-kor.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4991
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Bajnokok Ligája

#13897 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

korozsp88 írta:Ezért kár volt 18,vagy 19-milliót kiadni ilyen szélső bal bekkért mint Zhirkov aki szinte még helyettesítés képen se lehet rá számítani,mikor itt lehetne a nagy lehetőség előtte,de nem,mert egyfolytában a sérüléseivel van elfoglalva!
szerintem keresd fel az orvosod...tavaly se volt bal bekkunk a barca ellen, bosi megis megfogta messit...max odakerul malou vagy belletti...esetleg Alex kozepre es Carvalho ki szelre...van egy tonna jatekosunk, lehet varialni...az eredmeny nem ezen fog mulni szerintem

korozsp88

Re: Bajnokok Ligája

#13898 Hozzászólás Szerző: korozsp88 »

Hát utcalány jó!Hogy pont egy létfontosságú Inter elleni BL meccsen ne legyen bal bekkünk!Hát gyönyörű lesz had ne mondjam!Ezért kár volt 18,vagy 19-milliót kiadni ilyen szélső bal bekkért mint Zhirkov aki szinte még helyettesítés képen se lehet rá számítani,mikor itt lehetne a nagy lehetőség előtte,de nem,mert egyfolytában a sérüléseivel van elfoglalva!Eltelt a Bajnokságból is már fél szezon,BL ben is már egyenes kiesés,de csak annyit lehet folyton hallani erről a Ruszki gyerekről hogy állandóan így a lába,úgy a térde,sérült stb!Nem gondoltam volna hogy ez a 26-éves érett Zhirkov gyerek ennyire tápos lesz itt nálunk!És az a vicc hogy a sérülés többségét azt edzéseken szedi össze!Mi lenne ha folyton játszana is?Azt gondolta volna szezon előtt mindenki hogy milyen verseny lesz majd Zhirkov,meg Ashley Cole között a Bal bekk posztért de így.....................Csoda hogy egyáltalán középhátvéd posztra tudunk nevezni a meccsre!

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Bajnokok Ligája

#13899 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

James Lee írta:
Z0-Lee írta:Julio Cesar balestet szenvedett a Lamborghinijével :shock: és így kénytelen lesz kihagyni a szerdai BL meccset!
így a második számú kapus, a 38 éves Francesco Toldo fogja védeni a milánóiak kapuját!
Igen ezt én is olvastam. Viszont Toldo em egy rossz kapus, főleg a maga idejében nem volt az. Kíváncsi vagyok, hogy most hogyan fog védeni. Remélem, rosszul :)
A maga idejében tényleg nemvolt egy rossz kapus,de mostanra nagyon gyenge lett,ha pl játszik elég sokat hibázik a Juve ellen a kupában hatalmas potyát kapott,remélem szerdán ő áll majd a kapuba :wink: !
Chelsea The Pride Of London

kokas18
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2009. október 25., vasárnap 9:52
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Mutu

Re: Bajnokok Ligája

#13900 Hozzászólás Szerző: kokas18 »

EGY KICSIT FÉLEK ETTŐL A MECCSTŐL DE HA JÓL JÁCCUNK AKKOR JÓ MINDEN:D:D:D:D:D:D
LAMPARDNAK JÁCCANIA KELL
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kdako 2010. február 22., hétfő 21:11-kor.
Ok: Nem csak nagybetűk vannak! Máskor normálisan írj, és ne káromkodj!

Válasz küldése