Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Premier League

#33041 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Spring írta:Nem is említettétek a Burnley gólját! Fletcher nagyon szépen lekezelte a labdát, már ott elsőre élőben lehetett látni, hogy ha nem kézzel tette volna maga elé, azt az ég világon nem lövi be. Meg kell hagyni, a befejezés szép volt.
Szerintem rápattant a kezére és ezáltal nem volt szándékos kezezés.Bár igaz láttunk már olyat hogy ilyenért pirost kapott valaki....

Avatar
tibus
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2009. december 12., szombat 14:18
Kedvenc játékos: mikel
Kedvenc exjátékos: zola
Tartózkodási hely: pered szlovákia

Re: Premier League

#33042 Hozzászólás Szerző: tibus »

Nemtudom hogy ti mit szóltok Ballack játékához,de nekem már feláll a szőr a hátamon,ha kezdőben látom.Tegnapis a leggyengébb játékos volt.Ha 10-szer ért labdához.Sokat mondok,és abból is 5x rontott.Hogy Ca mit lát benne azt csak ő tudja.Jelenlegi keretből ezt akárki megjátsza.Ha valaki tud ellenérvet szivesen elolvasom.
A meccshez csak annyit hogy nagyon lebecsültük őket.Ha úgyjátszottunk volna mint 1-1 után,simán hozzuk a meccset.De fő a 3 pont és szerintem nem lesz gond,meglesz a PL.
Blue is the colour

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#33043 Hozzászólás Szerző: Spring »

Nem is említettétek a Burnley gólját! Fletcher nagyon szépen lekezelte a labdát, már ott elsőre élőben lehetett látni, hogy ha nem kézzel tette volna maga elé, azt az ég világon nem lövi be. Meg kell hagyni, a befejezés szép volt.

Joey 'gólja' szerintem is les volt, Cole-nak a háta egy kicsit túl volt a határon, lehetett lesnek minősíteni. Az meg, hogy egy frissen feljutó csapat ellen csak egy Terry szögletgóllal nyerünk enyhén elkeserítő, nem értem, mért állunk be 1-0-nál, ahelyett, hogy lőnénk még 1-et, és akkor biztos előny tudatában lehetne a pályán 'pihenni'. A gólunk után a Burnley-sek azt csináltak amit akartak...Na mindegy. Mondjuk most nagyon sűrű a meccsnaptárunk, valahol a fiúkat is megértem, brutális lesz a február, és sok minden elfog dőlni (FA, BL, PL)
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4862
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#33044 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

dankodavid írta:
Z0-Lee írta: Kérdés: ha Malouda fejesébe JC nem ér bele és úgy is bemegy, akkor azt megadják?
Valószínűleg nem, mert a lesen álló játékos (ez esetben Joey) zavarta a kapust.
hat igen csak az a kameraallas amibol visszamutattak elegge megvolt ganyolva...szal...en szemelyszerint nemvok bizt benne hogy Joey lesen volt, nekem egy vonalnak tunt

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Premier League

#33045 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Farewell Didier!

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Premier League

#33046 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

Egész jó volt mindenki. Amikor 1-1 volt már egyre telt az idő kezdtem elég jól izgulni, de jött Terry. Lényeg a három pont, és ha jól tudom 100%-osan zártuk a Januárt, úgy, hogy több kulcsfontosságú játékosunk nem volt itt (afrikaiak+sérültek).
2012. 05. 19.

Avatar
CHEJoci
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2010. január 4., hétfő 9:55
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Premier League

#33047 Hozzászólás Szerző: CHEJoci »

Z0-Lee írta:Hát olyan sima nem volt, mint ahogy vártátok/vártuk, de a lényeg, hogy hoztuk a meccset!
Sturridgetől kicsit többet vártam, gyakorlatilag semmit nem csinált, csakúgy mint Ballack és Zsirkov!
Kérdés: ha Malouda fejesébe JC nem ér bele és úgy is bemegy, akkor azt megadják?
Szerintem úgy sem lett volna érvényas, mert Joe Cole zavarta a kapust.
Sturridge-nak meg még van ideje belejönni :).
We're by far the greatest team...

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#33048 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Z0-Lee írta: Kérdés: ha Malouda fejesébe JC nem ér bele és úgy is bemegy, akkor azt megadják?
Valószínűleg nem, mert a lesen álló játékos (ez esetben Joey) zavarta a kapust.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Z0-Lee
Hozzászólások: 423
Csatlakozott: 2010. január 4., hétfő 23:51
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tengelic, Budapest, Veresegyház, Őrbottyán

Re: Premier League

#33049 Hozzászólás Szerző: Z0-Lee »

Hát olyan sima nem volt, mint ahogy vártátok/vártuk, de a lényeg, hogy hoztuk a meccset!
Sturridgetől kicsit többet vártam, gyakorlatilag semmit nem csinált, csakúgy mint Ballack és Zsirkov!
Kérdés: ha Malouda fejesébe JC nem ér bele és úgy is bemegy, akkor azt megadják?
H..Németország..
A..Chelsea..
J..Bayern München..
R
Á
!

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Premier League

#33050 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Szerintem is meglesz a 3-as :D.....de néhány fiatalt fel kéne lökni. (Kakuta,Matic,Borini.. stb.)......c'mon Blues !!


itt egy link...gondoltam kiteszem...http://www.atdhe.net/" onclick="window.open(this.href);return false;

ha tud még valaki...akkor nyugodtad kiteheti :D...thx

Avatar
matyi17
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2010. január 30., szombat 16:08
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Premier League

#33051 Hozzászólás Szerző: matyi17 »

Simán verjük a Burnley-t sztem 3-0 lesz.
chelseafanatic

Avatar
SuperFrankie
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009. március 5., csütörtök 20:04
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Premier League

#33052 Hozzászólás Szerző: SuperFrankie »

Ezt a Burnley-t nekünk simán verni kell,legyen az idegenben vagy otthon.Persze rizikó az van benne,mert hiába kiscsapat meg minden,azért ez egy nagyon fontos meccs.Ha nyerünk és a holnapi rangadón olyan eredmény születik,ami nekünk kedvez akkor elhúzhatunk.Amilyen formában most vagyunk 2-3 góllal kéne vernünk őket de majd meglátjuk. :)

ui.:a Digisport bekaphassa!
Who the fuck are Man.United

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Premier League

#33053 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

istvan írta:Nyerni kell vasárnap mivel hogy a két űldőző egymás ellen játszik.A dőntetlen lenne a legjobb mert 2 pontal nővelnénk előnyűnket.Jó szériát futunk.Nyerni kell, kell a bajnokság is.
HAJRÁ CHELSEA :D
Holnap(szombaton)játszunk,nem vasárnap :wink:
Chelsea The Pride Of London

istvan
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2009. november 6., péntek 21:17
Kedvenc játékos: Oscar
Kedvenc exjátékos: dan petrescu
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Premier League

#33054 Hozzászólás Szerző: istvan »

Nyerni kell vasárnap mivel hogy a két űldőző egymás ellen játszik.A dőntetlen lenne a legjobb mert 2 pontal nővelnénk előnyűnket.Jó szériát futunk.Nyerni kell, kell a bajnokság is.
HAJRÁ CHELSEA :D

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#33055 Hozzászólás Szerző: laczze »

Drogbáék még nem jáccanak holnap!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#33056 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

tbalazs írta:
Zsoca írta:A Burnley-nél új edző van, az eddig eredményeiket el lehet felejteni szerintem. Simán, gólokkal kell nyerni, nincs mese.
Most olvastam, hogy az új edzővel 3 meccs 3 vereség, remélem 4-ből 4 lesz.
Az egyetlen ami gond lehet hogy az a 3 meccs mind idengenben volt és a Burnley rohadt jó otthon. Szerintem egy döntetlenre jó lehet, de ne legyen.

Avatar
tbalazs
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009. március 5., csütörtök 19:05
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Arjen Robben

Re: Premier League

#33057 Hozzászólás Szerző: tbalazs »

Zsoca írta:A Burnley-nél új edző van, az eddig eredményeiket el lehet felejteni szerintem. Simán, gólokkal kell nyerni, nincs mese.
Most olvastam, hogy az új edzővel 3 meccs 3 vereség, remélem 4-ből 4 lesz.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#33058 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

A Burnley-nél új edző van, az eddig eredményeiket el lehet felejteni szerintem. Simán, gólokkal kell nyerni, nincs mese.

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Premier League

#33059 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

tbalazs írta:Alig várom a hétvégét, nemcsak azért mert diplomaosztóm lesz, hanem azért mert megerősíthetjük első pozíciónkat, ehhez persze a legjobb eredmény az Ars-Manu meccsen egy kövér x. Főleg, ha lejátszuk az elmaradt mecssünket, akkor akár 7 ponttal is vezethetnénk. Hétvégén már játszhat Drogba-papa is, és van mit törlesztenie rooney-n a rúgott gólok tekintetében. Ennél jobb sorsolás most nem is kellene Burnley, Hull mindkét csapat az alsóház alján, és a mostani forma alapján két gólt minimum, hogy rúgunk mindkettőnek. Ha ez így lesz, ahogy leírtam akkor szerdán (névnapomom) csúnyán beiszok, már elnézést!
C'mon Chelsea!
Azért a Burnley nemolyan rossz otthon(5 győzelem-4 döntetlen-1 vereség),de természetesen énis magabiztos győzelmet várok mert nagy formában vagyunk :D !
Chelsea The Pride Of London

Avatar
tbalazs
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009. március 5., csütörtök 19:05
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Arjen Robben

Re: Premier League

#33060 Hozzászólás Szerző: tbalazs »

Alig várom a hétvégét, nemcsak azért mert diplomaosztóm lesz, hanem azért mert megerősíthetjük első pozíciónkat, ehhez persze a legjobb eredmény az Ars-Manu meccsen egy kövér x. Főleg, ha lejátszuk az elmaradt mecssünket, akkor akár 7 ponttal is vezethetnénk. Hétvégén már játszhat Drogba-papa is, és van mit törlesztenie rooney-n a rúgott gólok tekintetében. Ennél jobb sorsolás most nem is kellene Burnley, Hull mindkét csapat az alsóház alján, és a mostani forma alapján két gólt minimum, hogy rúgunk mindkettőnek. Ha ez így lesz, ahogy leírtam akkor szerdán (névnapomom) csúnyán beiszok, már elnézést!
C'mon Chelsea!

Válasz küldése