Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#52201 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

miki36 írta:
Chelseafan írta:Akkor José más után néz, ezt ő maga mondta. Az egyik jelölt szerintem Abidal.
Abidal jó lenne. Középen és baloldalon is bevethető. De szerintem még mindig Elmer kell és nem egy igazolt játékos. DE Abidal jó lenne, szeretem a játékát. Jobb lenne mint ashley cole... :roll: :oops: :roll: :cry: :wink:
Ráadásul feleannyiért meg tudnánk venni... :roll:

Avatar
miki36
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2006. március 25., szombat 23:46
Tartózkodási hely: Pécs

#52202 Hozzászólás Szerző: miki36 »

Chelseafan írta:Akkor José más után néz, ezt ő maga mondta. Az egyik jelölt szerintem Abidal.
Abidal jó lenne. Középen és baloldalon is bevethető. De szerintem még mindig Elmer kell és nem egy igazolt játékos. DE Abidal jó lenne, szeretem a játékát. Jobb lenne mint ashley cole... :roll: :oops: :roll: :cry: :wink:
HAJRÁ CHELSEA

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#52203 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Akkor José más után néz, ezt ő maga mondta. Az egyik jelölt szerintem Abidal.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#52204 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

A Chelsea Football Club a következő sajtójelentést tette közzé Ashley Cole kapcsán.

"A Chelsea FC megbeszéléseket folytatott az Arsenal Football Club-bal egy ideje Ashley Cole lehetséges igazolása kapcsán."

"A Chelsea FC tett egy tekintélyes ajánlatot a játékosért. Ugyan az egyeztetések folytatódtak, az Arsenal értékelése nem egyezik a Chelsea-ével és ezért a jelen körülmények között nem jöhet létre egyezség."

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#52205 Hozzászólás Szerző: undertow »

igenigenigen!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#52206 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Chelsea Football Club has the following statement on Ashley Cole.

"Chelsea FC has been in discussions with Arsenal Football Club for some time over the possible transfer of Ashley Cole.

“Chelsea has made a very substantial offer for the player. Although discussions have continued, Arsenal’s valuation of the player does not match Chelsea’s and therefore no agreement can be reached in the current circumstances ."

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#52207 Hozzászólás Szerző: undertow »

a CTV hamarosan bejelent valami hirt cashleyvel kapcsolatban...

Avatar
miki36
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2006. március 25., szombat 23:46
Tartózkodási hely: Pécs

#52208 Hozzászólás Szerző: miki36 »

Priskin Tamás a Watfordba igazolt. A Győr játékosának átigazolási árát nem hozták nyilvánosságra, de a Watford menedzsere kezdőként számol vele.

Éger László pedig a spanyol Poli Ejido klubjába távozott Debrecenből.
Dudás Ádám pedig még vár Wenger döntésére.
Ennyit a magyar igazolásokról. 8) :roll: :wink:
HAJRÁ CHELSEA

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#52209 Hozzászólás Szerző: Steffi »

Ha már ennyit emlegettem Abrát... azt hallottam,hogy a fia Roberto Carlost kérte szülinapjára. :)[/quote]

Roby Carlost én is elfogadnám a szülinapomra! :-)
Amúgy szerintem marad a Realban.
Hajrá Kékek!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#52210 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Clarmont írta:
Murdock írta:Amíg Abra ittvan a pénzzel nem lesz gond,de ő sem nyomtatja a pénzt,úgyhogy neki is elfogy egyszer
:lol: :lol: :lol:

Sosem fogy el... :lol:
Gondolj bele mennyit kamatozik ha csak beteszi a bankba. És ő azért folyamatosan szerzi a pénzt

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#52211 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

Murdock írta:Amíg Abra ittvan a pénzzel nem lesz gond,de ő sem nyomtatja a pénzt,úgyhogy neki is elfogy egyszer
:lol: :lol: :lol:

Sosem fogy el... :lol:

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#52212 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Murdock írta:Amíg Abra ittvan a pénzzel nem lesz gond,de ő sem nyomtatja a pénzt,úgyhogy neki is elfogy egyszer,vagy ha nem is elfogy,egy idő után lehet hogy elege lesz ebből.A Crespo ügy az tényleg eléggé észszerűtlen lépeés volt,de sztem már nem fog visszajönni,hanem majd kivásárolja az Inter jövő nyáron,vagy ha lejár a szerződése akkor meg ingyen ottmarad (nem tudom hogy meddíg érvényes neki).Duff és Guddy biztos hogy hiányozni fognak,és sajnálom is hogy elmentek,de az sem lett volna jó,ha "erőszakkal" ittartottuk volna őket.Az érkezők pedig azért drágák,mert mi vettük meg őket.Mindenki tudja,hogy Abra pénzéből megy,és hogy szinte akármennyit képes kifizetni egy játékosért.Így volt,így is lesz,csak attól félek,hogy akkor is,ha már Abra nem lesz.Robbent meg nem kell bántani,sztem a csapat egyik legjobbja.Ha már ennyit emlegettem Abrát... azt hallottam,hogy a fia Roberto Carlost kérte szülinapjára. :)

Ja akiket mi veszünk azok ezért drágábbak ez igaz!De ha egy párszor Abráék kiröhögtek volna pl egy Lyont vagy egy Milánt vagy stb. hogy mennyit akarnak a játékosokért,akkor ez már nem lenne ennyire durva!Lassan már egy közepes játékost nem tudunk 10-15 millió Font alatt megvenni!Ez azért durva!Anno a Milán egy Kakát 8millióért vett Euróban!Vagy kb ennyiért vette a Hamburg Van der Vaartot(aki xtem iszonyat jó kis játékos,elnézném Lampi mellett), pedig ők érhetnének Font 10milliókat akár!Meg ez az Obi dolog,a világon nincs 17-18 éves aki ennyi milliót megér már ilyen fiatalon xtem még ha jó is(főleg egy norvég csapatból)!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
miki36
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2006. március 25., szombat 23:46
Tartózkodási hely: Pécs

#52213 Hozzászólás Szerző: miki36 »

Thierry Henry believes losing Ashley Cole would be a second massive blow to Arsenal in as many summers as the defender looks ever more likely to join Chelsea.

The Blues have made an offer for the England international but insist they are starting to consider alternative options.

For Arsenal striker Henry it will be another difficult move to stomach after the departure of Patrick Vieira to Juventus last summer.

The Frenchman told The Sun: "Let me make it clear - I don't know what is happening with Ashley Cole but the fact remains that if Ashley goes we would be losing one of the team's best assets for the second year running.

"Ashley was tremendous in the World Cup. That is a fact. People can say what they want, but he would be very difficult to replace.

"The loss of Vieira was massive - like it would be if Ashley goes. Obviously we would want him to stay. He is one of the best left-backs in the world. We would miss him badly.

"I don't know anything about the situation with Chelsea but if he goes there it will look like we are trying to catch a team as well as giving them one of our best assets. It would be difficult to take."
HAJRÁ CHELSEA

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#52214 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Bubi írta:Mai meccset sem közvetíti semmi?Kérlek írjatok.
Nézd meg a PPLive-on!!!
Yes, We BLUE!!!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9449
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#52215 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mai meccset sem közvetíti semmi?Kérlek írjatok.

Avatar
Murdock
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2006. február 28., kedd 18:41
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Kapcsolat:

#52216 Hozzászólás Szerző: Murdock »

Amíg Abra ittvan a pénzzel nem lesz gond,de ő sem nyomtatja a pénzt,úgyhogy neki is elfogy egyszer,vagy ha nem is elfogy,egy idő után lehet hogy elege lesz ebből.A Crespo ügy az tényleg eléggé észszerűtlen lépeés volt,de sztem már nem fog visszajönni,hanem majd kivásárolja az Inter jövő nyáron,vagy ha lejár a szerződése akkor meg ingyen ottmarad (nem tudom hogy meddíg érvényes neki).Duff és Guddy biztos hogy hiányozni fognak,és sajnálom is hogy elmentek,de az sem lett volna jó,ha "erőszakkal" ittartottuk volna őket.Az érkezők pedig azért drágák,mert mi vettük meg őket.Mindenki tudja,hogy Abra pénzéből megy,és hogy szinte akármennyit képes kifizetni egy játékosért.Így volt,így is lesz,csak attól félek,hogy akkor is,ha már Abra nem lesz.Robbent meg nem kell bántani,sztem a csapat egyik legjobbja.Ha már ennyit emlegettem Abrát... azt hallottam,hogy a fia Roberto Carlost kérte szülinapjára. :)

Avatar
miki36
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2006. március 25., szombat 23:46
Tartózkodási hely: Pécs

#52217 Hozzászólás Szerző: miki36 »

Oziris írta:Egy 31 éves játékost minek kölcsönadni 2évre!
Hát ez egy vicc!El kell adni h pénz legyen belöle!
És egy év múlva visszatérhet záradékkal!
Mi a francnak akarna visszatérni ha most elvágyodott?!
Anno pont az intertól vettük 16milláért kb ha jól emlékszem!Jó sok millát buktunk itt is..........
De már ugy repdesnek a milliók ,h nem csoda h nem emlékszem ki mennyiért miért:(((
Ezek csak számomra furi dolgok vagy más is így látja!
Egyetértek veled. :roll: :roll: :roll:
Ráadásul duffon is millákat buktunk. :wink: :wink: :wink: :roll: :roll: :roll:
HAJRÁ CHELSEA

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#52218 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Egy 31 éves játékost minek kölcsönadni 2évre!
Hát ez egy vicc!El kell adni h pénz legyen belöle!
És egy év múlva visszatérhet záradékkal!
Mi a francnak akarna visszatérni ha most elvágyodott?!
Anno pont az intertól vettük 16milláért kb ha jól emlékszem!Jó sok millát buktunk itt is..........
De már ugy repdesnek a milliók ,h nem csoda h nem emlékszem ki mennyiért miért:(((
Ezek csak számomra furi dolgok vagy más is így látja!
Chelsea FOREVER!!!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#52219 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

paco83 írta:Amikor idekerült Abra akkor azt hallottam hogy nem szól bele az igazolásokba!!!De valamiért nem úgy tűnik mintha nem szólna bele!!!
Unatkozik

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#52220 Hozzászólás Szerző: Steffi »

Chelsea88 írta:Kép
basszus :oops:
Kár érte, az egyik kedvencem.-((
Hajrá Kékek!

Válasz küldése