Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#31381 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

szpecnaz írta:Ennyire nem hiszem amatőrnek Jose-t.....Wayne melyik meccsen játszott???A ligakupa mérkőzésen, nem?...sajnos azt a meccset nem láttam..szóval nem tudom, de én bízom a mesterben....
Fantasztikus volt azon a meccsen és ezt elfogultság nélkül állítom!!
José óriási edző, de nem tökéletes és nagyon büszke. A bízalmam nem töretlen. Nyerjünk vele még 1-2 bajnokságot, BL-t, meg FA-t, aztán Steve Clark-ot akarom edzőnek!!!!!:)
Only one Di Matteo!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#31382 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Ennyire nem hiszem amatőrnek Jose-t.....Wayne melyik meccsen játszott???A ligakupa mérkőzésen, nem?...sajnos azt a meccset nem láttam..szóval nem tudom, de én bízom a mesterben....

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#31383 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

szpecnaz írta:Már az egyik topikban leírtam....én is jobban szeretem Bridge-et mint Del Hornot, de én bízom Muriban....hiszek a tudásában és valljuk meg ő jobban tudja hogy ki milyen formában van mint mi...az meg sem fordul a fejetekben hogy Ferreira JELENLEG jobb mint Johnson????....
Nem! Egyszerű a helyzet. Carvalho-t és Ferreira-t játszatni akarja, mert portugálok, én Ő hozta őket ide, az Ő felelősége, csakúgy, mint Del Horno! Ezért nem játszhat Johnson és Bridge.
Wayne egy meccsen játszott eddig és ott hihetetlen jó volt!!
Mível akarom látni a vébén, lehet, hogy mégiscsak kölcsön kéne adni.:((((( Viszont kell egy Bridge mez!!
Only one Di Matteo!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#31384 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Már az egyik topikban leírtam....én is jobban szeretem Bridge-et mint Del Hornot, de én bízom Muriban....hiszek a tudásában és valljuk meg ő jobban tudja hogy ki milyen formában van mint mi...az meg sem fordul a fejetekben hogy Ferreira JELENLEG jobb mint Johnson????....

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#31385 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

hegyes írta:Szerintem semmivel!
Egyik kedvencem Wayne, pláne mióta kiütötte az Arsenal-t a BL-ből, akkoriban angol válogatott volt, már Ash Cole pozícióját fenyegette. Kiváló játékos. Csak hát ugye az a tavaly februári sérülés....
Már Del Horno-t sem kellet volna megvenni, ha Gallas tud játszani a bal oldalon. És ha Wayne felépül (ugye mostanában), visszavehette volna Gallas-tól a baloldalt, William meg mehetett volna középre Terry mellé.
DE NEM! Kellett Del Horno egy rakat pénzért, most meg mehet Bridge (ha igaz)...
Helló! Nem is annyira balhátvéd hiányában játszik Gallas balhátvédet. Középen Muri inkább Carvalhot játszatja,akit kimondottan az Ő szavára szerződtettek nagyon kemény (asszem 18M £ ) pénzért. Tehát Carvalho-nak MUSZÁJ játszani ,Gallasnak meg marad valamelyok szélsőhátvéd poszt. Wayne-el kapcsolatban mindenben egyetértek. Üdv.: Cfan01

hegyes
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:03
Tartózkodási hely: Miskolc - Diósgyőr

#31386 Hozzászólás Szerző: hegyes »

Olvasom tovább a Skysports-t:

A Portsmouth-nál és a Newcastle-nél (aki ugye a másik balhátvédet - Babayaro-t vitte) már képbe is került Wayne, szerencsére csak kölcsönbe... - de ez csak PLETYKA!

... Another player linked to Portsmouth is Wayne Bridge, with the fit-again full back desperate for games in a World Cup year.

Chelsea boss Jose Mourinho has already told the player that both William Gallas and Asier Del Horno are ahead of him in the pecking order, which does add credence to talk of a loan switch - although Newcastle will rival Portsmouth for his signature...
There is only one Chelsea!

hegyes
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:03
Tartózkodási hely: Miskolc - Diósgyőr

#31387 Hozzászólás Szerző: hegyes »

Szerintem semmivel!
Egyik kedvencem Wayne, pláne mióta kiütötte az Arsenal-t a BL-ből, akkoriban angol válogatott volt, már Ash Cole pozícióját fenyegette. Kiváló játékos. Csak hát ugye az a tavaly februári sérülés....
Már Del Horno-t sem kellet volna megvenni, ha Gallas tud játszani a bal oldalon. És ha Wayne felépül (ugye mostanában), visszavehette volna Gallas-tól a baloldalt, William meg mehetett volna középre Terry mellé.
DE NEM! Kellett Del Horno egy rakat pénzért, most meg mehet Bridge (ha igaz)...
There is only one Chelsea!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#31388 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Már elnézést, de José hülye!! És Ferreira is jobb Glenny-nél ugye??? Röhej!! Megakarunk szabadulni 3 angol játékostól a szabálymódosítás előtt?? Azért egy undorító. SWP is 24 milla volt basszus!!

Körkérdés: Mivel jobb Del Horno vagy Gallas Bridge-nél??
Only one Di Matteo!

hegyes
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:03
Tartózkodási hely: Miskolc - Diósgyőr

#31389 Hozzászólás Szerző: hegyes »

Mourinho József megmondta: ha Wayne játszani akar a VB-re tekintettel, azt ő megérti, és mehet...!!! Ugyanez vonatkozik Glen-re, Huth-ra és Shaun-ra. Újabb jó hír! Helyettük meg jönnek a Manis-ok tucatjával, meg vmi Auxerre-i Diaby is képbe került.

Skysports:

Jose Mourinho has insisted that he is willing to sell any Chelsea player who is feeling unhappy.
The likes of Shaun Wright-Phillips, Wayne Bridge, Glen Johnson and Robert Huth have barely featured for The Blues this season, and are desperate to play ahead of the World Cup.

Mourinho still feels that players such as Bridge are valuable to his squad, but is not prepared to compromise Chelsea's chances of success for the needs of individuals.

"Anyone who isn't happy here can leave," he revealed.
"I know Wayne Bridge needs to play football but Chelsea need to win matches.

Bridge started the FA Cup game, but Mourinho indicated that he would not remain in the picture when The Premiership resumes next weekend.

"Of course I want to help Bridge and give him some matches because he is a very good player who wants to come back to a high level," he explained.
"But if I feel that Gallas or Del Horno are the best options for me I cannot think with my heart."

:( :x
There is only one Chelsea!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31390 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Petr Cech szerint a csapat képes megnyerni a PL-t Essien, Drogba és Geremi nélkül is, akik az Afrika Kupán játszanak. „Nagy veszteség lesz ezeket a játékosokat nélkülözni, de erős a csapatunk és a keretünk. A bizalmunk pedig egyre csak nő.”

Terry és Lampard a barátnőkkel együtt Dubai-ban telelnek. A pihenést Mourinho rendelte el. A srácok persze itt is rúgják a bőrt a vízben.

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#31391 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

José a meccs után nagyon dícsérte Diarra-t, a Sunderland elleni meccsen a 16-os keretbe jelölni fogja. Jól teszi.

“He was my best player. The next game at Sunderland he will be in my 16 because we have to reward his performance. He has a big personality, quality in the pass and defended very well. He has a bit of Makelele defensively and a bit of Essien with the ball.”

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#31392 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Robi írta:csak nem autogrammot kérnél tőle? Vagy a levelezőpartnert látod Frank-ben? :)
inkább az autogramm,meg 1 hülyeség,amit max MSNen mondok el :wink:

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#31393 Hozzászólás Szerző: Robi »

CFCBoy írta:
zirkonium írta: Pontos cím, minek?
1 kósza gondolatom támadt,de sztem elmúlt,de azért köszi :wink:
csak nem autogrammot kérnél tőle? Vagy a levelezőpartnert látod Frank-ben? :)

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#31394 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

zirkonium írta: Pontos cím, minek?
1 kósza gondolatom támadt,de sztem elmúlt,de azért köszi :wink:

Avatar
Chelseaboy
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:56
Tartózkodási hely: Szekszárd

#31395 Hozzászólás Szerző: Chelseaboy »

Hát addig is ki kell húznunk :wink: :cry:
Forever Blues!!!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#31396 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Mourinho mai nyilatkozata szerint január végére várható Essien gyógyulása:

"He has a bad injury to the ligaments of his ankle," Chelsea boss Jose Mourinho said on Friday.
"The information I have from the medical department is that the end of the month is his recovery period."

Zolaisgod
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2005. december 26., hétfő 21:54
Tartózkodási hely: Bp

#31397 Hozzászólás Szerző: Zolaisgod »

Festa írta:
undertow írta:essien serulese utan mar biztos voltam benne, hogy jon.
hasznos igazolas lehet, de szivesebben lattam volna a fiatalokat jatszani.
Hát sajnos a Jm alatt sem valószinű,hogy angol fiatalok épülnének be a csapatba.A.Nicholas játszott hasonló poszton kupa meccsen játszott is
de még Raineri alattn asszem.Manicheban pedig bízik josé hiszen
sokáig volt játékosa.Lyon ellen duplázott 2004-ben az elödöntöben.
JM szívesen beépítene angol fiatalokat, de nagyon nehéz olyan szintű játékost kinevelni, aki megüti a klub jelenlegi szintjét. Gyengébb játékost, csak azért mert angol, nem fog betenni és ez így OK!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31398 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

CFCBoy írta:Lehet,hogy hülyekérdés,de nem tudjátok,hogy hol lakik Lampard???????
(pontos címet,ha lehet,köszi :wink: )
Tudtommal van egy lakása a Bridge-hez közel illetve a Cobham-i edzőkommplex mellett is. Pontos cím, minek?

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#31399 Hozzászólás Szerző: Festa »

undertow írta:essien serulese utan mar biztos voltam benne, hogy jon.
hasznos igazolas lehet, de szivesebben lattam volna a fiatalokat jatszani.
Hát sajnos a Jm alatt sem valószinű,hogy angol fiatalok épülnének be a csapatba.A.Nicholas játszott hasonló poszton kupa meccsen játszott is
de még Raineri alattn asszem.Manicheban pedig bízik josé hiszen
sokáig volt játékosa.Lyon ellen duplázott 2004-ben az elödöntöben.
Mi az élet értelme??? 42!

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#31400 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Lehet,hogy hülyekérdés,de nem tudjátok,hogy hol lakik Lampard???????
(pontos címet,ha lehet,köszi :wink: )

Válasz küldése