Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29381 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Leírnám a gondolataimat az első edző meccsről...

Az első félidei felállás csapnivaló volt. Ferreira, mint belső védő?? Pfff...
Geremi nem volt rossz, de jónéhány passza nem sikerült.
Terry már most fantasztikus volt. Bridgey szintén jól játszott.
Essien saját maga, előző szezon beli teljesítményéhez képest jó volt.
Shaun sokat akart, de nem nagyon jöttek be a cselei. Remélem feljavul! Lamps és Ballack egy szinten játszottak, mindketten tudnak ennél jobbat. Sheván látszott, hogy nagyon akar. Én egyedül játszatnám két wingerrel, Drogbát pedig kölcsönadnám Csucskföldre!:) Carlo pedig bebizonyította, hogy a világ legjobb második számú kapusa, kezdőként is lehetne vele számolni.
Összességében nagyon látszódott a csapaton az összeszokatlanság...

A másodif félidőre egy motiváltabb csapat jött ki. Carvalho átlagos volt, Diarrának nem jöttek össze a dolgok, de nem is a saját helyén játszott. Mikel nem volt a pályán. Az elmúlt évek legfeleslegesebb igazolásának tartom. Robben szokásos: Jó elképzelések, de önzőzés.
Kalou-ról sejtettem, hogy a leghasznosabb igazolás lesz idén, nagyon jó és motivált volt, bár remélem megtanul passzolni is. Bár megbocsájtható, nyilván szeretett volna gólt lőni első meccsén.
Coley-ban bizzunk, hogy nincs komolyabb baja.
És akkor szót ejtenék Jimmy Smith-ről. Nem a saját posztján játszott, de szerintem nagyon ígéretes produkciót nyújtott. Látszott rajta, hogy baromira izgul, volt is néhány hibája. Ráadásul alig kapott labdát. Mintha a többiek nem akartak volna neki passzolni, csak "végszükség" esetén. Persze, ha az utolsó percekben eleresztett fejese be meg, minden máshogy alakult volna és róla szólnának a cikkek.
Remélem több lehetőséget kap a szezonban. Bár a legjobb az lenne, ha fél évre kölcsönbe menne egy első osztályú csapatba egy kis rutint szerezni.

A meccsen kikaptunk, de engem baromira nem érdekel. Leszünk jobbak, bár baromira nehéz bajnokság vár ránk....

Come on Chelsea!!
Only one Di Matteo!

Avatar
Murdock
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2006. február 28., kedd 18:41
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Kapcsolat:

#29382 Hozzászólás Szerző: Murdock »

szpecnaz írta:
Murdock írta:
Lamps8 írta:Tényleg!Nem tudjaátok hogy mikor lesz a szuperkupadöntő?Melyik csatorna adja?
Aug. 13-án,adja a Sport 2 (20.15-kor)
az angol?...a sport 1 adja élőben 15:45-től.....
Igaz! Bocs,elnéztem. :oops:

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#29383 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Wisey írta:Aki látta a meccset, nem írna egy rövid de tartalmas beszámolót az edzőmeccsről?
Csak annyit olvastan a CNN oldalán, hogy "rozsdás volt az angol bajnokcsapat játéka..."

inkább most legyünk ilyenek...

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#29384 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Aki látta a meccset, nem írna egy rövid de tartalmas beszámolót az edzőmeccsről?

Hucker2005
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2006. augusztus 1., kedd 8:51

#29385 Hozzászólás Szerző: Hucker2005 »

Crespo és Sheva már összeszokott a Milanban és itt ez megmaradt.

De remélem Sheva összeszokik majd Drogbával vagy Kalou-val.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29386 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Murdock írta:
Lamps8 írta:Tényleg!Nem tudjaátok hogy mikor lesz a szuperkupadöntő?Melyik csatorna adja?
Aug. 13-án,adja a Sport 2 (20.15-kor)
az angol?...a sport 1 adja élőben 15:45-től.....

Avatar
Murdock
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2006. február 28., kedd 18:41
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Kapcsolat:

#29387 Hozzászólás Szerző: Murdock »

Lamps8 írta:Tényleg!Nem tudjaátok hogy mikor lesz a szuperkupadöntő?Melyik csatorna adja?
Aug. 13-án,adja a Sport 2 (20.15-kor)

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#29388 Hozzászólás Szerző: Steffi »

A követlező meccseket melyik adó adja?
Hajrá Kékek!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29389 Hozzászólás Szerző: undertow »

diarra egesz jo volt, jimmy smith nem volt rossz, de olyan nagyon jo sem.
az biztos, hogy 1-2 ev mulva mindketten jok lehetnek a nagycsapatba, ha igy fejlodnek tovabb.

Lamps8
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2006. január 15., vasárnap 13:04
Tartózkodási hely: Jászberény

#29390 Hozzászólás Szerző: Lamps8 »

Tényleg!Nem tudjaátok hogy mikor lesz a szuperkupadöntő?Melyik csatorna adja?

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#29391 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Jimmy Smith-ről és Diarráról nem is beszéltek? Jól játszottak mind2en! Diarra tényleg jó pótlása lehet Makelelének (és Essiennek) hosszútávon. Smith is beállhatna idén több meccsen is, helyt állt a nagyok között. Csak egy kicsit fejlesztenie kellene a gyorsaságán... :wink:

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#29392 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Eteke írta:Nem baj!
Legalabb oszeszokott az uj csapat.
A Pool 5-0 vereseget szenvedett el a Mainz ellen, ez egy igazi nagy szegyen. :shock: :shock: :wink:

Illetve most próbálnak összeszokni!!!Mert ugye egy meccsen nem tudnak összeszokni főleg hogy még formációt is próbálgatunk!!!!
De a többi igaz!!! :lol:

Avatar
Murdock
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2006. február 28., kedd 18:41
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Kapcsolat:

#29393 Hozzászólás Szerző: Murdock »

Sztem ezt a felállást soha többet nem fogjuk látni,legalábbis éles meccsen biztos nem.Ballack elég gyengén mozgott,ill. nem mozgott,de a többi "új sztárnak" volt pár bíztató megoldása.Essien és Terry tényleg isten volt,sőt SWP sem volt rossz.A többiek meg majd formába lendülnek,és nem lesz semi gond.A szuperkupa döntőre lesz kész a csapat (remélem).

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#29394 Hozzászólás Szerző: Dani »

ez van,bumm,semmi nem derül ki ebből,legalább láttuk végre játszani a csapatot :wink:

Eteke
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2006. július 17., hétfő 9:54

#29395 Hozzászólás Szerző: Eteke »

Nem baj!
Legalabb oszeszokott az uj csapat.
A Pool 5-0 vereseget szenvedett el a Mainz ellen, ez egy igazi nagy szegyen. :shock: :shock: :wink:
ETE

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#29396 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

bilhacica írta:
grimrieper írta:
bilhacica írta:jok ezek az uj sztárok...
Te meg mi vagy ? Es akkor mi van ha kedvet adnak a Yankee csapatnak a jatekhoz . Most probaljak ki hogy mit is fognak cvsinalni . Te vagy te egy kicsitt ellen drukker . Ha nem tudsz ertelmesen hozza szolni akkor ne fikazzal mert az nem jo te kitomott monkey .
noss, én nem téged fikáztalak és amig ez igy van, addig tőled is elvárom, hogy a roppant fejlett szokincsedet ne rajtam mutasd be!

jah és ezt mindenkinek:
lehet kicsit elhamarkodottan irtam le a dolgokat, de illet volna egy golt lőni... Ti most csak a csapatot mentitek, de nem hiszem hogy a mecs előtt bárki is vereségre szavazott volna....
Haver azt tudom hogy nem engem fikazol hanem a csapatot , es allandoan .A szokincsrol meg annyitt hogy hogy mi vagy te magyar tanar?mert azutolso aki megprobalta ezt kifejteni nekem annak komoly arc fajasa keletkezett utana . If you know what I mean .

LooseR
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2006. július 31., hétfő 13:33

#29397 Hozzászólás Szerző: LooseR »

Az átoperáláshoz sok sikert kivánok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8) Remélem nem lesz kezdő és akkor 1 csinos kislány is lesz a tagok között :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#29398 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Kicsit fáradt meccs volt.
Látszott h összeszokottság nuku.
Sheva ügyes volt, Kalou ügyes volt, Drogba türhető, Essien isten volt, ha nem llesz kezdő én átoperáltatom magam!
Mikel nagyon zavarban volt.
Terry isten volt mint mindig.
Lampard gombázott végig.
Többiek türhetőek.
Ballack pályán volt?:)
Szerintem Sheva és Drogba sosem fognnak összeszokni...
Kalou pont oylan helyen játszott mint a Feyenoordban: Left attack midfield
és csatár..

Sheva szerintem nagyon küzdött, be fog válni.

Merder
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2006. május 7., vasárnap 18:46
Tartózkodási hely: Sajószentpéter

#29399 Hozzászólás Szerző: Merder »

miki36 írta:Ha nekem ilyen fejem lenne, mint itt egyeseknek, akkor röhögve mennék neki a láncfűrésznek. Na, legalább láttunk egy jó meccset és egy szépen bemutatkozó Kalout. Ja, és Shevchenko és Ballack se volt rossz, nem kell bemutatkozásképpen 4 gólt lőni, meg 4 gólpasszt adni, igazatok van!!!!!!!! Kössük már fel őket!!! Majd a Feyenoord ellen... Cole szerintem pihenni fog, kiheveri a sérülését, és majd a Celtic ellen játszhat. 8)
Inkább ne játszon a celtic ellen. :roll:

Avatar
miki36
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2006. március 25., szombat 23:46
Tartózkodási hely: Pécs

#29400 Hozzászólás Szerző: miki36 »

bilhacica írta:
grimrieper írta:
bilhacica írta:jok ezek az uj sztárok...
Te meg mi vagy ? Es akkor mi van ha kedvet adnak a Yankee csapatnak a jatekhoz . Most probaljak ki hogy mit is fognak cvsinalni . Te vagy te egy kicsitt ellen drukker . Ha nem tudsz ertelmesen hozza szolni akkor ne fikazzal mert az nem jo te kitomott monkey .
noss, én nem téged fikáztalak és amig ez igy van, addig tőled is elvárom, hogy a roppant fejlett szokincsedet ne rajtam mutasd be!

jah és ezt mindenkinek:
lehet kicsit elhamarkodottan irtam le a dolgokat, de illet volna egy golt lőni... Ti most csak a csapatot mentitek, de nem hiszem hogy a mecs előtt bárki is vereségre szavazott volna....
Barátságos meccsen nem a győzelem a lényeg...
HAJRÁ CHELSEA

Válasz küldése