Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#31381 Hozzászólás Szerző: kdako »

jó kis bőr...
GO BLUES!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#31382 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Szerintem egyáltalán nem nagy szám a csaj....Sőt...
Mondjuk én a csigalányokat szeretem!:)
Only one Di Matteo!

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#31383 Hozzászólás Szerző: Festa »

Nagyon ott van a csaj...JC-nek van ízlése.Egy két maflást megért,hogy bepróbálkozzon.Pesze azért remélem vasárnap tud játszani :!:

Én belátom,hogy elfogult vagyok az alább említett 2 játékossal:Glenn és
Wayne.Hiszen csak tölük van aláírásom+ közös fotó.
G.jonsont annyira nem bírja JM,hogy mikor Ferreira nem játszott akkor is az amúgy k.pályás Geremit játszatta jobbhátvédként.
Bridge meg jól teljesített nála is egészen a Newcastle elleni kupameccsig.
Aztán felépült és kegyvesztett lett...
Szomorú ezt mondani de jobban járnak,ha elmennek mert Mourinho alatt sok lehetőséget nem kapnak majd. :cry:
Mi az élet értelme??? 42!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#31384 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Csinos..csinos...Büszke vagyok rád Joey! :lol:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#31385 Hozzászólás Szerző: undertow »

http://www.metacafe.com/watch/51179/kee ... 4a439dc5f4

miatta vertek meg joeyt.
hat nem mondom, en is bevallalnek par pofont a csajert 8)

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#31386 Hozzászólás Szerző: Norbert »

ToreAndre írta:
szpecnaz írta:Ennyire nem hiszem amatőrnek Jose-t.....Wayne melyik meccsen játszott???A ligakupa mérkőzésen, nem?...sajnos azt a meccset nem láttam..szóval nem tudom, de én bízom a mesterben....
Fantasztikus volt azon a meccsen és ezt elfogultság nélkül állítom!!
José óriási edző, de nem tökéletes és nagyon büszke. A bízalmam nem töretlen. Nyerjünk vele még 1-2 bajnokságot, BL-t, meg FA-t, aztán Steve Clark-ot akarom edzőnek!!!!!:)
Egyetértek, de nem leszek szomorú ha 10 éven keresztül minden évben felhajítunk a polcra valami kósza "silverware"-t. Bevallom a BL-nek nagyon-nagyon örülnék! Go Blues!
IN CHELSEA WE TRUST!

Cheerleader
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2005. december 29., csütörtök 18:22

#31387 Hozzászólás Szerző: Cheerleader »

Gondolom Jose nagyon örült neki.. Bár úgy tünik nem Cole volt a hibás?!. de ez mindegy is. A lényeg hogy ne legyen komoly baja!

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#31388 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

na most pipa vagyok!!!! :evil:
mekkora hülyeség................ezért összeverni szegény Colet...........az édes................................. :evil:

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31389 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Joe Cole verekedésbe keveredett és szemtanúk szerint szinte a felismerhetetlenségig összeverték egy topless modell miatt. Az ingét, cipőjét hátrahagyva az ablakon menekült Cole, csupa véresen, vérző sebekkel. Cole a csajjal beszélgetet, amikor egy fickó nekirontott.
Hogy mi igaz belőle, majd kiderül, de reméljük nincs nagy baja!

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#31390 Hozzászólás Szerző: Robi »

én Gerivel értek egyet 100%-osan. José látja,hogy ki hoyg teljesít edzésen.....

hegyes
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:03
Tartózkodási hely: Miskolc - Diósgyőr

#31391 Hozzászólás Szerző: hegyes »

A "Steve Clarke-ot edzőnek" felkiálltással 1000%-osan egyetértek!!!

DE: egyelőre maradjon csak a jó öreg Jóska, eddig egy szavunk nem lehet, így vagy úgy, ilyen v olyan stílusban, ellentmondást nem tűrve ugyan, de EREDMÉNYES!!!
There is only one Chelsea!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#31392 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

szpecnaz írta:Ennyire nem hiszem amatőrnek Jose-t.....Wayne melyik meccsen játszott???A ligakupa mérkőzésen, nem?...sajnos azt a meccset nem láttam..szóval nem tudom, de én bízom a mesterben....
Fantasztikus volt azon a meccsen és ezt elfogultság nélkül állítom!!
José óriási edző, de nem tökéletes és nagyon büszke. A bízalmam nem töretlen. Nyerjünk vele még 1-2 bajnokságot, BL-t, meg FA-t, aztán Steve Clark-ot akarom edzőnek!!!!!:)
Only one Di Matteo!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#31393 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Ennyire nem hiszem amatőrnek Jose-t.....Wayne melyik meccsen játszott???A ligakupa mérkőzésen, nem?...sajnos azt a meccset nem láttam..szóval nem tudom, de én bízom a mesterben....

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#31394 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

szpecnaz írta:Már az egyik topikban leírtam....én is jobban szeretem Bridge-et mint Del Hornot, de én bízom Muriban....hiszek a tudásában és valljuk meg ő jobban tudja hogy ki milyen formában van mint mi...az meg sem fordul a fejetekben hogy Ferreira JELENLEG jobb mint Johnson????....
Nem! Egyszerű a helyzet. Carvalho-t és Ferreira-t játszatni akarja, mert portugálok, én Ő hozta őket ide, az Ő felelősége, csakúgy, mint Del Horno! Ezért nem játszhat Johnson és Bridge.
Wayne egy meccsen játszott eddig és ott hihetetlen jó volt!!
Mível akarom látni a vébén, lehet, hogy mégiscsak kölcsön kéne adni.:((((( Viszont kell egy Bridge mez!!
Only one Di Matteo!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#31395 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Már az egyik topikban leírtam....én is jobban szeretem Bridge-et mint Del Hornot, de én bízom Muriban....hiszek a tudásában és valljuk meg ő jobban tudja hogy ki milyen formában van mint mi...az meg sem fordul a fejetekben hogy Ferreira JELENLEG jobb mint Johnson????....

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#31396 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

hegyes írta:Szerintem semmivel!
Egyik kedvencem Wayne, pláne mióta kiütötte az Arsenal-t a BL-ből, akkoriban angol válogatott volt, már Ash Cole pozícióját fenyegette. Kiváló játékos. Csak hát ugye az a tavaly februári sérülés....
Már Del Horno-t sem kellet volna megvenni, ha Gallas tud játszani a bal oldalon. És ha Wayne felépül (ugye mostanában), visszavehette volna Gallas-tól a baloldalt, William meg mehetett volna középre Terry mellé.
DE NEM! Kellett Del Horno egy rakat pénzért, most meg mehet Bridge (ha igaz)...
Helló! Nem is annyira balhátvéd hiányában játszik Gallas balhátvédet. Középen Muri inkább Carvalhot játszatja,akit kimondottan az Ő szavára szerződtettek nagyon kemény (asszem 18M £ ) pénzért. Tehát Carvalho-nak MUSZÁJ játszani ,Gallasnak meg marad valamelyok szélsőhátvéd poszt. Wayne-el kapcsolatban mindenben egyetértek. Üdv.: Cfan01

hegyes
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:03
Tartózkodási hely: Miskolc - Diósgyőr

#31397 Hozzászólás Szerző: hegyes »

Olvasom tovább a Skysports-t:

A Portsmouth-nál és a Newcastle-nél (aki ugye a másik balhátvédet - Babayaro-t vitte) már képbe is került Wayne, szerencsére csak kölcsönbe... - de ez csak PLETYKA!

... Another player linked to Portsmouth is Wayne Bridge, with the fit-again full back desperate for games in a World Cup year.

Chelsea boss Jose Mourinho has already told the player that both William Gallas and Asier Del Horno are ahead of him in the pecking order, which does add credence to talk of a loan switch - although Newcastle will rival Portsmouth for his signature...
There is only one Chelsea!

hegyes
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:03
Tartózkodási hely: Miskolc - Diósgyőr

#31398 Hozzászólás Szerző: hegyes »

Szerintem semmivel!
Egyik kedvencem Wayne, pláne mióta kiütötte az Arsenal-t a BL-ből, akkoriban angol válogatott volt, már Ash Cole pozícióját fenyegette. Kiváló játékos. Csak hát ugye az a tavaly februári sérülés....
Már Del Horno-t sem kellet volna megvenni, ha Gallas tud játszani a bal oldalon. És ha Wayne felépül (ugye mostanában), visszavehette volna Gallas-tól a baloldalt, William meg mehetett volna középre Terry mellé.
DE NEM! Kellett Del Horno egy rakat pénzért, most meg mehet Bridge (ha igaz)...
There is only one Chelsea!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#31399 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Már elnézést, de José hülye!! És Ferreira is jobb Glenny-nél ugye??? Röhej!! Megakarunk szabadulni 3 angol játékostól a szabálymódosítás előtt?? Azért egy undorító. SWP is 24 milla volt basszus!!

Körkérdés: Mivel jobb Del Horno vagy Gallas Bridge-nél??
Only one Di Matteo!

hegyes
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:03
Tartózkodási hely: Miskolc - Diósgyőr

#31400 Hozzászólás Szerző: hegyes »

Mourinho József megmondta: ha Wayne játszani akar a VB-re tekintettel, azt ő megérti, és mehet...!!! Ugyanez vonatkozik Glen-re, Huth-ra és Shaun-ra. Újabb jó hír! Helyettük meg jönnek a Manis-ok tucatjával, meg vmi Auxerre-i Diaby is képbe került.

Skysports:

Jose Mourinho has insisted that he is willing to sell any Chelsea player who is feeling unhappy.
The likes of Shaun Wright-Phillips, Wayne Bridge, Glen Johnson and Robert Huth have barely featured for The Blues this season, and are desperate to play ahead of the World Cup.

Mourinho still feels that players such as Bridge are valuable to his squad, but is not prepared to compromise Chelsea's chances of success for the needs of individuals.

"Anyone who isn't happy here can leave," he revealed.
"I know Wayne Bridge needs to play football but Chelsea need to win matches.

Bridge started the FA Cup game, but Mourinho indicated that he would not remain in the picture when The Premiership resumes next weekend.

"Of course I want to help Bridge and give him some matches because he is a very good player who wants to come back to a high level," he explained.
"But if I feel that Gallas or Del Horno are the best options for me I cannot think with my heart."

:( :x
There is only one Chelsea!

Válasz küldése