Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Átigazolások

#37861 Hozzászólás Szerző: Gábor »

korozsp88 írta:
Speedie írta:Anelka b*szott gyors jól cselez lespuskás
Hát én ezzel vitatkoznék hogy Anelka gyors,meg lesipuskás!Rossz látni mikor szélről akar befele törni,átbotladozik a védőkön,és ha át is jut rajtuk és lövőhelyzetbe kerül,akkor olyan idiótán tud hébe,hóba kapura rúgni hogy az borzasztó!Ezek a leszorított gyengén,szabályosan guruló labdák mellé csordogáló lasztik az agyamra mennek amit ő művel!Nagyon lassú mindkét védő,Drogba,és Anelka is!Ez meg az én szerény véleményem!
nem tudom te melyik meccset nézed,de az utóbbi 5-6 meccsen átlagban anelka nyújtott a legjobb teljesítményt.volt mikor drogba teljesen elszürkült mellette bármennyire is jó csatár...és ez a kijelentés,hogy:"drogba és anelka is lassú"!pff...csak annyit mondok,hogy egyszer nyitott szemmel nézd a meccset! :wink:
misakd írta:Anelka jól cselez ??? ezt elmodtad? neha csinal két bicikli cselt befele és kész nezd meg Drogba-t na ő már tud cselezni
tud cselezni anelka...!talán! még technikásabb is mint drogba még ha nem is akkora sikerrel..látszik drogbán,hogy igyekszik cifrázni a játékot több kevesebb sikerrel.drogba főleg erejét és gyorsaságát használja a támadások közben mint,hogy cselezne és ez így jó!
Farewell Didier!

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#37862 Hozzászólás Szerző: misakd »

Speedie írta:
rafanadal írta:
AwayRoller írta:szerintem az Anelka szintet tudna hozni...es valoban szep lenne ha esetleg itt is fejezne be karrierjet, velemenyem szerint mindenki orommel latna itt
Azt azért nem hiszem, hogy Anelkat padra ültetnék miatta, de én örülnék ha visszatérne.
teljesen más a két játékos Anelka b*szott gyors jól cselez lespuskás míg Guddy inkább erő csatárnak mondható és nem a gyorsaságáról híres(ha jól emlékszem)
Anelka jól cselez ??? ezt elmodtad? neha csinal két bicikli cselt befele és kész nezd meg Drogba-t na ő már tud cselezni

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#37863 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

És Anelka is gyors, sőt, ő főleg a gyorsaságára épít.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#37864 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

korozsp88 írta:...Nagyon lassú mindkét védő,Drogba,és Anelka is!Ez meg az én szerény véleményem!
:?: :lol: Drogba egyébként baszott gyors, ezt láthattuk ma is. Gyakorlatilag állva hagyta a védőjét.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

korozsp88

Re: Átigazolások

#37865 Hozzászólás Szerző: korozsp88 »

Speedie írta:Anelka b*szott gyors jól cselez lespuskás




Hát én ezzel vitatkoznék hogy Anelka gyors,meg lesipuskás!Rossz látni mikor szélről akar befele törni,átbotladozik a védőkön,és ha át is jut rajtuk és lövőhelyzetbe kerül,akkor olyan idiótán tud hébe,hóba kapura rúgni hogy az borzasztó!Ezek a leszorított gyengén,szabályosan guruló labdák mellé csordogáló lasztik az agyamra mennek amit ő művel!Nagyon lassú mindkét védő,Drogba,és Anelka is!Ez meg az én szerény véleményem!

my_bad
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2009. szeptember 30., szerda 20:03
Kedvenc játékos: sokan
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen

Re: Átigazolások

#37866 Hozzászólás Szerző: my_bad »

Nekem Gudjohnsen a kedvenc játékosom volt annak idején itt a Chelseaben, úgyhogy nagyon örülnék ha visszatérne :)

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Átigazolások

#37867 Hozzászólás Szerző: Pöri »

rafanadal írta:
AwayRoller írta:szerintem az Anelka szintet tudna hozni...es valoban szep lenne ha esetleg itt is fejezne be karrierjet, velemenyem szerint mindenki orommel latna itt
Azt azért nem hiszem, hogy Anelkat padra ültetnék miatta, de én örülnék ha visszatérne.
teljesen más a két játékos Anelka b*szott gyors jól cselez lespuskás míg Guddy inkább erő csatárnak mondható és nem a gyorsaságáról híres(ha jól emlékszem)
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Átigazolások

#37868 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

AwayRoller írta:szerintem az Anelka szintet tudna hozni...es valoban szep lenne ha esetleg itt is fejezne be karrierjet, velemenyem szerint mindenki orommel latna itt
Azt azért nem hiszem, hogy Anelkat padra ültetnék miatta, de én örülnék ha visszatérne.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#37869 Hozzászólás Szerző: misakd »

AwayRoller írta:szerintem az Anelka szintet tudna hozni...es valoban szep lenne ha esetleg itt is fejezne be karrierjet, velemenyem szerint mindenki orommel latna itt
egyetértek bár én inkabb mégis a fiatalokra szavazok

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#37870 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

szerintem az Anelka szintet tudna hozni...es valoban szep lenne ha esetleg itt is fejezne be karrierjet, velemenyem szerint mindenki orommel latna itt

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Átigazolások

#37871 Hozzászólás Szerző: Pöri »

ToreAndre írta:Csereembernek, ha vállalja?? :-)
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sp ... eturn.html" onclick="window.open(this.href);return false;
De jó lenne istenem :)
Imádom ezt az embert.. és nem is öreg még..:)cserének tökéletes és akár a kezdőbe is beverekedhetné magát..:D
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
Page85
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2009. február 5., csütörtök 14:34
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Cudicini
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolások

#37872 Hozzászólás Szerző: Page85 »

Azért a The Sun-nak nem kéne mindent elhinni.
Blue is the color, football is the game...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#37873 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Csereembernek, ha vállalja?? :-)
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sp ... eturn.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Átigazolások

#37874 Hozzászólás Szerző: undertow »

nagyon jó ajánlólevele volt, drukkoltam is neki, de sajnos nem vált be. ideje lenne továbblépni, és a fiatalokat használni kiegészítő szerepkörben. kakuta, borini, di santo, studge, egy szekérderék tehetségből válogathatunk.
egyébként nagyon szimpatikus srác, de talán nem ez a lényeg, végülis swp is az volt :)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#37875 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:
ZenZo írta: de objektíven nézve kihagytak 1-1 ziccert, s szereztek 0-0 gólt.
objektíven nem lehet úgy nézni, hogy csak két jól megválasztott statra építesz :)
egy csatárt sem csak a góljai minősítenek, drogba sem azért a világ egyik legjobbja, mert hosszú évek óta állandóan ontja a gólokat.

és lássuk be kalou nem egy lampard, hogy egy szar meccs után is fix kezdő legyen. neki még keményen bizonyítania kéne, és erre remek lehetősége volt a pompey ellen. nem élt vele, és nem először.
Jó, oks. A vicc az, hogy az imént leírt szavaiddal egytől-egyig egyetértek.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Átigazolások

#37876 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Norbertoo írta:
grimrieper írta: eloszor is ancelottinak semmi koze ahhoz hogy mi kit vasarolunk o itt csak az edzo ugyanugy mint a milannal.neki oda adjak a keretet itt van es kuss a neve.
úgytudom, hogy Ancelotti a menedzser is egyben és a menedzser igazol javarészt.
Viszont ha a klub akar mindenáron igazolni valakit, azt azért nehezen blokkolhatná Carlo. Nálunk meg ugye eléggé így működik, mint tudjuk. (Sheva, meg még tuti van, aki nem az edző kérésére érkezett...)

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Átigazolások

#37877 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

grimrieper írta: eloszor is ancelottinak semmi koze ahhoz hogy mi kit vasarolunk o itt csak az edzo ugyanugy mint a milannal.neki oda adjak a keretet itt van es kuss a neve.
úgytudom, hogy Ancelotti a menedzser is egyben és a menedzser igazol javarészt.

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#37878 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Berzéki Gábor21 írta:Carlo cáfol!
eloszor is ancelottinak semmi koze ahhoz hogy mi kit vasarolunk o itt csak az edzo ugyanugy mint a milannal.neki oda adjak a keretet itt van es kuss a neve. plane ugy hogy lehet hogy lesz eltiltas,hogy lehet a nyar utan nem o lesz az edzo mert ugy nez ki hogy a vb utan meguresedik az olaszok kispadja.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Átigazolások

#37879 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta: de objektíven nézve kihagytak 1-1 ziccert, s szereztek 0-0 gólt.
objektíven nem lehet úgy nézni, hogy csak két jól megválasztott statra építesz :)
egy csatárt sem csak a góljai minősítenek, drogba sem azért a világ egyik legjobbja, mert hosszú évek óta állandóan ontja a gólokat.

és lássuk be kalou nem egy lampard, hogy egy szar meccs után is fix kezdő legyen. neki még keményen bizonyítania kéne, és erre remek lehetősége volt a pompey ellen. nem élt vele, és nem először.

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Átigazolások

#37880 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Farewell Didier!

Válasz küldése