Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Bajnokok Ligája

#14061 Hozzászólás Szerző: Oziris »

ZenZo írta:
gerawba írta:... nála jobban semelyik lehetséges ellenfelünk edzője nem ismeri jobban a játékosainkat, mint ő (sőt, szerintem még jobban ismeri, mint Ancelotti)
Hát erre még én is egész nagy összeget fel mernék tenni. Jelenleg még talán SAF és Wenger is jobban ismeri őket. Ez azonban nem feltétlenül szükséges a győzelemhez. Elméletileg a ManU játékosait is ismernie kellett tavaly... szerintem is a legnagyobb csörte ez lesz, meg esetleg a Milan-ManU, de azért a masszív esélyesek mi vagyunk. Főleg ugye, ha a végén is nyerni akarunk, akkor azért innentől már csak nehezebb ellenfelek jönnek. Ha meg nyerünk, senki nem jöhet a hülyeségével, hogy ilyen-olyan ellenfeleket kaptunk...

Föleg h utóbbi 2évben az elején azért laza volt a sorsolásunk:)

(olasz edzővel meg illene megverni egy olasz csapatot)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Oziris 2009. december 18., péntek 14:14-kor.
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Bajnokok Ligája

#14062 Hozzászólás Szerző: gerawba »

ZenZo írta:
gerawba írta:... nála jobban semelyik lehetséges ellenfelünk edzője nem ismeri jobban a játékosainkat, mint ő (sőt, szerintem még jobban ismeri, mint Ancelotti)
Hát erre még én is egész nagy összeget fel mernék tenni. Jelenleg még talán SAF és Wenger is jobban ismeri őket. Ez azonban nem feltétlenül szükséges a győzelemhez. Elméletileg a ManU játékosait is ismernie kellett tavaly... szerintem is a legnagyobb csörte ez lesz, meg esetleg a Milan-ManU, de azért a masszív esélyesek mi vagyunk. Főleg ugye, ha a végén is nyerni akarunk, akkor azért innentől már csak nehezebb ellenfelek jönnek. Ha meg nyerünk, senki nem jöhet a hülyeségével, hogy ilyen-olyan ellenfeleket kaptunk...
Természetesen olyan edzőre gondoltam itt, aki mint lehetséges ellenfelünk lett volna (rosszul fogalmaztam) Bár ahogy végül írtam, úgy is megállja a helyét, lásd dani1905-nek a választ...

Dani1905 írta:gerawba ne vészmadárkodj :P :) Szerinted Carlonál ki ismeri jobban az Intert, mert szerintem senki :) . Ez szükségszerű volt, mármint hogy megkapjuk a kék-fekete milánóiakat. Nehéz meccs lesz, de simán hoznunk kell, én úgy érzem.
Nem tudom te hogy vagy vele, de szerintem egy kicsit más, hogy az edzője vagy évekig egy csapatnak (gyakorlatilag te teszed világklasszissá néhány játékosát és a csapatot is), nap mint nap találkozol velük, vagy pedig játszol ellenük mondjuk 20 meccset pályafutásod során, meg néha megnézed a meccsüket videón...

Nehogy azt mond már, hogy évekig játszol egy csapat ellen évente két meccset, és jobban ismered, mintha szintén évekig (bár kevesebbig) az edzője lennél :D :lol: :) 8)
Chelseafan írta:De azt is nézzétek, hogy idegenben kezdünk, szóval így azért kicsit jobb a helyzetünk. :wink:
Idegenben jobb kezdeni? Szerintem sokkal szarabb, mivel az első meccs után már tudod, hogy mi a helyzet az idegenben lőtt gólok terén (azt hiszem jobb példa, mint a tavalyi Barca elleni elődöntő nincs is...)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gerawba 2009. december 18., péntek 14:11-kor.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Bajnokok Ligája

#14063 Hozzászólás Szerző: Daniel »

gerawba ne vészmadárkodj :P :) Szerinted Carlonál ki ismeri jobban az Intert, mert szerintem senki :) . Ez szükségszerű volt, mármint hogy megkapjuk a kék-fekete milánóiakat. Nehéz meccs lesz, de simán hoznunk kell, én úgy érzem.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Bajnokok Ligája

#14064 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

gerawba írta:... nála jobban semelyik lehetséges ellenfelünk edzője nem ismeri jobban a játékosainkat, mint ő (sőt, szerintem még jobban ismeri, mint Ancelotti)
Hát erre még én is egész nagy összeget fel mernék tenni. Jelenleg még talán SAF és Wenger is jobban ismeri őket. Ez azonban nem feltétlenül szükséges a győzelemhez. Elméletileg a ManU játékosait is ismernie kellett tavaly... szerintem is a legnagyobb csörte ez lesz, meg esetleg a Milan-ManU, de azért a masszív esélyesek mi vagyunk. Főleg ugye, ha a végén is nyerni akarunk, akkor azért innentől már csak nehezebb ellenfelek jönnek. Ha meg nyerünk, senki nem jöhet a hülyeségével, hogy ilyen-olyan ellenfeleket kaptunk...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Bajnokok Ligája

#14065 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

De azt is nézzétek, hogy idegenben kezdünk, szóval így azért kicsit jobb a helyzetünk. :wink:

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Bajnokok Ligája

#14066 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Remek baze, hogy mindig így belehúzunk...
Szerintem az ég világon semmi okunk nincs az örömre, rosszabbul nem is járhattunk volna...
Mourinho már tavaly is kiesett nagyon korán a BL-ből az Interrel (és ugye azért vitték oda, mert a nemzetközi porondon Mancinivel semmit nem alkottak), szóval ha idén is ennyit tud majd felmutatni, akkor lassan szedheti is a sátorfáját... Az pedig a másik, hogy ellenünk nyilván duplán nyerni akar, már csak azért is, mert gyakorlatilag kirúgták innen... Arról nem is beszélve, hogy nála jobban szerintem egy edző sem ismeri jobban a játékosainkat, mint ő (még Ancelotti sem)

A Barca elmehet a pics*aba, hogy egy ilyen nevetséges csapatot kaptak...

Baromi nehéz lesz.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Bajnokok Ligája

#14067 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Dani írta:Beleolvastam az Inter fórumba az NSO-n, már most összesz@rták a bokájukat és a kiesésről beszélnek :D jó hozzá állás... :roll:
Hát elég volt megnézniük a BL-statisztikájukat az utóbbi pár évben :lol:
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Bajnokok Ligája

#14068 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Dani1905 írta:...Fc börszalonna persze megint a leggagyibb ellenfelet kapta, meg se lepődök rajta.
A Barca jól járt, de igazából tök mind1, kit kaptak volna, úgyis továbbmennek. Az elődöntőben mivel nincs Pool, őket kell kapnunk, ez a törvény... :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Bajnokok Ligája

#14069 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Etelkozi írta:
putthelime írta:Ha nem egy napra rakják a Milan-Manchestert az Inter-Chelseavel, akkor szinte biztos,hogy a mi meccsünk tv-s meccs lesz.
És az jó.
Az igen mókás lenne, ha egy napra raknák.
Az egyik térfélen a mi meccsünk lesz, a másikon a a manuré... :)
Ééééééééés éééélllll!!! :)
Isten hozott.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Bajnokok Ligája

#14070 Hozzászólás Szerző: Dani »

Beleolvastam az Inter fórumba az NSO-n, már most összesz@rták a bokájukat és a kiesésről beszélnek :D jó hozzá állás... :roll:
http://www.nemethklima.atw.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

Re: Bajnokok Ligája

#14071 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

Etelkozi :) megelőztél :D

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Bajnokok Ligája

#14072 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

putthelime írta:Ha nem egy napra rakják a Milan-Manchestert az Inter-Chelseavel, akkor szinte biztos,hogy a mi meccsünk tv-s meccs lesz.
És az jó.
Az igen mókás lenne, ha egy napra raknák.
Az egyik térfélen a mi meccsünk lesz, a másikon a a manuré... :)

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Bajnokok Ligája

#14073 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Annyira biztos voltam hogy őket kapjuk, mint tavaly abban hogy a Juvét :D . Örülök nekik, bár kezdem sajnálni a digókat, idén se jut egy se a 8 közé :P
Fc börszalonna persze megint a leggagyibb ellenfelet kapta, meg se lepődök rajta.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Daniel 2009. december 18., péntek 13:33-kor.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Bajnokok Ligája

#14074 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

Fura lesz látni José Mourinho-t a Stamfordon ahogy az Inter-t dirigálja!
Chelsea The Pride Of London

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#14075 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Ha nem egy napra rakják a Milan-Manchestert az Inter-Chelseavel, akkor szinte biztos,hogy a mi meccsünk tv-s meccs lesz.
És az jó.
They do now.

Avatar
albundy
Hozzászólások: 659
Csatlakozott: 2009. március 7., szombat 12:19
Kedvenc játékos: drogba essien
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Bajnokok Ligája

#14076 Hozzászólás Szerző: albundy »

Járhattunk volna jobban,és rosszabbúl egyaránt.Nem örülök az Internek,de le kell győznünk őket.

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Bajnokok Ligája

#14077 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

Zsoca írta:Milánó sincs messze! :D
ezt akartam kérdezni,lesz ut,mert ha belefér a keretbe ,lesz énzem elmennék!

amugy szvsz...elég kiegyensulyozottak a sorsolások...kivéve a buzi barsza meg vfb....
agggyatok munkát!!!!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#14078 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Milánó sincs messze! :D

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Bajnokok Ligája

#14079 Hozzászólás Szerző: misakd »

szekelyla írta:Hát én nem örülök az Internek :evil:
Miért? Adja a tv valószinüleg és sokkal gyengebbek nalunk

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#14080 Hozzászólás Szerző: putthelime »

és Milan MU lesz!
juhéj
They do now.

Válasz küldése