Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#31081 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

miki36 írta:Duff nyilatkozata: (a Q-val kezdődő mondatok a kérdések, az A-val kezdődőek pedig duff válaszai.)
Q WAS IT A BIG DECISION TO LEAVE CHELSEA?

A I had a great three years at Chelsea which I thoroughly enjoyed, and I'd like to think they enjoyed me as well. But I just want to get back playing. I just want to play week in and week out because when I do that I am at my best. I'm not kidding anyone because I know I struggled in the second half of last season, so I guess I've something to prove to myself, but not to Chelsea. I'm the only one.
Q IT COULDN'T HAVE BEEN EASY TURNING YOUR BACK ON THE CHAMPIONS THOUGH?

A I've had problems for the last three or four months because I didn't play enough. I just had a feeling that I wasn't guaranteed to play a lot this season. So I told Chelsea that if clubs came in for me I'd like to speak to them. Newcastle did and I'm happy to be here.
Q PEOPLE ARE ALREADY DRAWING COMPARISONS BETWEEN YOU AND CHRIS WADDLE, HOW DO YOU FEEL ABOUT THAT?

A I don't need to be compared to greats like that. I want to be my own man and play my own game. Hopefully I can become a hero like him, and I'm not saying I left Chelsea just to get worshipped. All I want to do is play football and be happy inside because I've not been happy for a while. I hope this is a place I can be happy.
Q WHAT CONVINCED YOU NEWCASTLE WAS THE CLUB FOR YOU?

A It feels special here. Playing here with Chelsea and Blackburn it was an unbelievable place to come as an away player, it's probably the most passionate place in England to play. That is one of the many factors why I wanted to come here.
Q WITH OTHER CLUBS INTERESTED, DID IT TAKE LONG TO REACH A DECISION?

A It took a couple of days. I spoke to the gaffer and the lads here like Scott Parker, Steve Carr and Shay Given but at the end I listened to my heart. Maybe there are a lot of Liverpool supporters in Ireland saying 'why didn't you sign for us' but my heart told me to come to Newcastle United.
Q DID THE PASSION OF THE NEWCASTLE FANS INFLUENCE YOUR DECISION?

A I've played here before. I know what the fans are like. They're special and they gave me a great welcome outside. It will be totally different playing in black and white than playing as an away player, so I can't wait for that.
Q WHAT ARE YOUR IMMEDIATE AMBITIONS?

A I'm here to play football, not to make friends. I'll be my own man, play my own game, and hopefully get off to a good start on Saturday and have a good five years plus at Newcastle.
Q AND IN THE LONG TERM?

A I hope we can bring success. Obviously we're not kidding ourselves, it's a massive job ahead of us and we know we're not going to be challenging for the Premier League this year. But I'm here for five years and hope to do great things.
Röviden összefoglalva azok kedvéért, akik nem beszélnek angolul (sok újdonság mondjuk nincs benne):

- Bár nagyon jól érezte magát nálunk, az utóbbi néhány hónapban az volt az érzése, hogy jm nem fog rá számítani annyiszor, mint azt szeretné. (Sajnos ezt jól érzi :()

- A geordie-k mellett az szólt a többi érdeklődő klubhoz képest, hogy a Newcastle szurkolói egyedülálló fokú szenvedéllyel szeretik a csapatot, amit az eddigi idegenbeli meccseken tapasztalt (Ezt egyébként magam is így gondolom, sőt mástól is hallottam hasonló véleményt)

- Hosszabb távon az eddigieknél sikeresebb szerepléshez szeretné segíteni új csapatát


Ha esetleg kihagytam valami fonotosabb dolgot, egészítsetek ki. Az biztos, hogy ebben az interjúban semminemű kritikával nem illeti a Chelsea-t, tengődő játékosokat pedig végképp nem említett...
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
miki36
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2006. március 25., szombat 23:46
Tartózkodási hely: Pécs

#31082 Hozzászólás Szerző: miki36 »

Damien Duff kikelt a Chelsea játékospolitikája ellen, szerinte az ilyen pénztől duzzadó klubok tönkreteszik a bajnokságokat. Egyszer csak azt vettem észre, hogy pályára lépnem nem kell, de így is milliókat tehetek zsebre, nyilatkozta a frissen Newcastle-ba igazoló ír válogatott középpályás. Sok olyan játékos van a londoniaknál, aki hasonlóképpen tengődik a kékeknél, én azonban játszani akarok, mert rövid a játékoskarrier.
HAJRÁ CHELSEA

Avatar
miki36
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2006. március 25., szombat 23:46
Tartózkodási hely: Pécs

#31083 Hozzászólás Szerző: miki36 »

Duff nyilatkozata: (a Q-val kezdődő mondatok a kérdések, az A-val kezdődőek pedig duff válaszai.)
Q WAS IT A BIG DECISION TO LEAVE CHELSEA?

A I had a great three years at Chelsea which I thoroughly enjoyed, and I'd like to think they enjoyed me as well. But I just want to get back playing. I just want to play week in and week out because when I do that I am at my best. I'm not kidding anyone because I know I struggled in the second half of last season, so I guess I've something to prove to myself, but not to Chelsea. I'm the only one.
Q IT COULDN'T HAVE BEEN EASY TURNING YOUR BACK ON THE CHAMPIONS THOUGH?

A I've had problems for the last three or four months because I didn't play enough. I just had a feeling that I wasn't guaranteed to play a lot this season. So I told Chelsea that if clubs came in for me I'd like to speak to them. Newcastle did and I'm happy to be here.
Q PEOPLE ARE ALREADY DRAWING COMPARISONS BETWEEN YOU AND CHRIS WADDLE, HOW DO YOU FEEL ABOUT THAT?

A I don't need to be compared to greats like that. I want to be my own man and play my own game. Hopefully I can become a hero like him, and I'm not saying I left Chelsea just to get worshipped. All I want to do is play football and be happy inside because I've not been happy for a while. I hope this is a place I can be happy.
Q WHAT CONVINCED YOU NEWCASTLE WAS THE CLUB FOR YOU?

A It feels special here. Playing here with Chelsea and Blackburn it was an unbelievable place to come as an away player, it's probably the most passionate place in England to play. That is one of the many factors why I wanted to come here.
Q WITH OTHER CLUBS INTERESTED, DID IT TAKE LONG TO REACH A DECISION?

A It took a couple of days. I spoke to the gaffer and the lads here like Scott Parker, Steve Carr and Shay Given but at the end I listened to my heart. Maybe there are a lot of Liverpool supporters in Ireland saying 'why didn't you sign for us' but my heart told me to come to Newcastle United.
Q DID THE PASSION OF THE NEWCASTLE FANS INFLUENCE YOUR DECISION?

A I've played here before. I know what the fans are like. They're special and they gave me a great welcome outside. It will be totally different playing in black and white than playing as an away player, so I can't wait for that.
Q WHAT ARE YOUR IMMEDIATE AMBITIONS?

A I'm here to play football, not to make friends. I'll be my own man, play my own game, and hopefully get off to a good start on Saturday and have a good five years plus at Newcastle.
Q AND IN THE LONG TERM?

A I hope we can bring success. Obviously we're not kidding ourselves, it's a massive job ahead of us and we know we're not going to be challenging for the Premier League this year. But I'm here for five years and hope to do great things.
HAJRÁ CHELSEA

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#31084 Hozzászólás Szerző: paco83 »

andyslacker írta:
paco83 írta:Hát örülök hogy ezt bemásoltad de én speciel nem tudok vele mit kezdeni mivel egyelőre még nem tudok az anyanyelvemen kívül semmilyen más nyelvet!!!!!De azért kösz!!!
ezt már mondtad, de az ilyen, számodra érthetetlen kódrendszerű források némileg hitelesebbek a csúsztatott 'úgyhallottamhogy'-típusú híreknél, úgyhogy szerintem át tudod görgetni az angol nyelvű híreket....
Félre érted a dolgot!!Nem az a baj hogy bemásolják egyes emberek mert kellenek hanem az hogy van amikor nincs nagyjából se lefordítva és ezáltal vannak olyan emberek (köztük én is) akik csak átgörgetik pedig ugyebár a szeretett klubbomról van benne szó!!!És ez nagyon rossz érzés többek között ezen érzés hatására kezdtem el tanulni angolt csak mint mondottam az még pár év!!!!!

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#31085 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

paco83 írta:Hát örülök hogy ezt bemásoltad de én speciel nem tudok vele mit kezdeni mivel egyelőre még nem tudok az anyanyelvemen kívül semmilyen más nyelvet!!!!!De azért kösz!!!
ezt már mondtad, de az ilyen, számodra érthetetlen kódrendszerű források némileg hitelesebbek a csúsztatott 'úgyhallottamhogy'-típusú híreknél, úgyhogy szerintem át tudod görgetni az angol nyelvű híreket....
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#31086 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Dandeer írta:
miki36 írta:Hát ezekből a nyilatkozatokból nehéz kitalálni, hogy mi az igazság. Gudjohnsen nyilatkozatában lehet valami, de nem hiszem hogy olyan sok játékosunk félelemből játszana, valamint az sem hiszem, hogy a játékosok csak a pénzt tennék zsebre. Lehet hogy van egy-két ilyen játékos, de ezeket a nyilatkozatokat én nem veszem komolyan.
Azért én nem gondoltam volna, hogy Duff ilyet mond eligazolása után pár nappal..
Valaki bemásolhatna már egy eredeti (angol nyelvű) nyilatkozatot, mert már tényleg kíváncsi vagyok.
Ezeket a "megfélemlítős" híreket eddig csak magyar oldalakon olvastam :roll:

Duff valóban mondott olyat, hogy pár éven belül lesznek majd olyanok, akik csak a pénzt veszik fel. (A "legendás" Bogarde is ilyen volt, úgyhogy ez nem is új dolog)

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#31087 Hozzászólás Szerző: paco83 »

ToreAndre írta:
paco83 írta:Hát örülök hogy ezt bemásoltad de én speciel nem tudok vele mit kezdeni mivel egyelőre még nem tudok az anyanyelvemen kívül semmilyen más nyelvet!!!!!De azért kösz!!!
Lehet elkezdeni tanulni....:) Fordítgass!! Az mindig jót tesz.
Nos járok angolt tanulni csak abból még pár évig nem lesz semmi forditgatni meg mostanában nem nagyon van türelmem!!!De ezeken kívül igazad van!!!! :wink: :wink:

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#31088 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

miki36 írta:Hát ezekből a nyilatkozatokból nehéz kitalálni, hogy mi az igazság. Gudjohnsen nyilatkozatában lehet valami, de nem hiszem hogy olyan sok játékosunk félelemből játszana, valamint az sem hiszem, hogy a játékosok csak a pénzt tennék zsebre. Lehet hogy van egy-két ilyen játékos, de ezeket a nyilatkozatokat én nem veszem komolyan.
Azért én nem gondoltam volna, hogy Duff ilyet mond eligazolása után pár nappal..

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#31089 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

paco83 írta:Hát örülök hogy ezt bemásoltad de én speciel nem tudok vele mit kezdeni mivel egyelőre még nem tudok az anyanyelvemen kívül semmilyen más nyelvet!!!!!De azért kösz!!!
Lehet elkezdeni tanulni....:) Fordítgass!! Az mindig jót tesz.
Only one Di Matteo!

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#31090 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Hát örülök hogy ezt bemásoltad de én speciel nem tudok vele mit kezdeni mivel egyelőre még nem tudok az anyanyelvemen kívül semmilyen más nyelvet!!!!!De azért kösz!!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#31091 Hozzászólás Szerző: undertow »

paco83 írta:
undertow írta:john obi mikel nem utazott a csapattal amerikaba, mert elfelejtette megujittatni a vizumat...
Érdekes gyerek ez a john obi mikel!!!Tud érdekes dolgokat művelni!!!

Nigeria: Why Mikel is Yet to Join Chelsea - Shittu

July 26, 2006
Posted to the web July 26, 2006

Tunde Sulaiman
Lagos

""What has kept him away from his new club all this while are two reasons which I will explain to you. The first was the fact that I was heavily involved in negotiating Yobo's new contract with Everton, which as you are aware we only signed last weekend.

"Secondly even though Obi's work permit came through last week we needed to receive a copy because that is what we will take to the High Commission to secure his visa.

"Because he is John Obi does not mean he can just walk up to the High Commission and he would be given an automatic visa. He has to meet all the necessary visa requirements like any other applicant. Besides his visa is different from the ordinary travel document, he's is a working visa."

Shittu said he only got the copy of the original from the Home Office last Friday and began the process of securing the visa on Monday.

"I can now tell you that he has been given the visa and is expected to leave for London in the next few days," said Shittu on the phone from Abuja yesterday."

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#31092 Hozzászólás Szerző: undertow »

gallasnak mar a vb elott felajanlottak azt a szerzodest.

kicsit igy is kesve, meg tavaly nyaron kellett volna...

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#31093 Hozzászólás Szerző: paco83 »

miki36 írta:
Dandeer írta:
Chelseafan írta:Gallasnak egy új 5 éves szerződést ajánlanak! 8)

http://home.skysports.com/list.asp?hlid ... d+new+deal
Ezzazz, van 3 megbízható középső védőnk, ha jön Cole! Ha.. :roll:

Hát nálam Gudjohnsen és Duff is nagyon leszerepelt.. Ilyet nyilatkozni!

Amúgy szerintetek van akár 1%-nyi valóságalapja is annak, hogy "rengeteg olyan játékos van aki csak a pénzt teszi zsebre,játszani viszont nem akar"? És Gudjohnsen nyilatkozatának, hogy félnek JM-től?
Hát ezekből a nyilatkozatokból nehéz kitalálni, hogy mi az igazság. Gudjohnsen nyilatkozatában lehet valami, de nem hiszem hogy olyan sok játékosunk félelemből játszana, valamint az sem hiszem, hogy a játékosok csak a pénzt tennék zsebre. Lehet hogy van egy-két ilyen játékos, de ezeket a nyilatkozatokat én nem veszem komolyan.


Hát igen elég nehéz kitalálni főleg úgy hogy nem tudod elolvasni!!!

Avatar
miki36
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2006. március 25., szombat 23:46
Tartózkodási hely: Pécs

#31094 Hozzászólás Szerző: miki36 »

Dandeer írta:
Chelseafan írta:Gallasnak egy új 5 éves szerződést ajánlanak! 8)

http://home.skysports.com/list.asp?hlid ... d+new+deal
Ezzazz, van 3 megbízható középső védőnk, ha jön Cole! Ha.. :roll:

Hát nálam Gudjohnsen és Duff is nagyon leszerepelt.. Ilyet nyilatkozni!

Amúgy szerintetek van akár 1%-nyi valóságalapja is annak, hogy "rengeteg olyan játékos van aki csak a pénzt teszi zsebre,játszani viszont nem akar"? És Gudjohnsen nyilatkozatának, hogy félnek JM-től?
Hát ezekből a nyilatkozatokból nehéz kitalálni, hogy mi az igazság. Gudjohnsen nyilatkozatában lehet valami, de nem hiszem hogy olyan sok játékosunk félelemből játszana, valamint az sem hiszem, hogy a játékosok csak a pénzt tennék zsebre. Lehet hogy van egy-két ilyen játékos, de ezeket a nyilatkozatokat én nem veszem komolyan.
HAJRÁ CHELSEA

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#31095 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

arra nem gondoltatok,hogy eggyelőre nincs olyan ifi aki megüti a chelsea szintet ? Azért mert itt nevelkedett nem számit semmit....... elvégre nem amatörcsapat vagyunk !

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#31096 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Chelseafan írta:Gallasnak egy új 5 éves szerződést ajánlanak! 8)

http://home.skysports.com/list.asp?hlid ... d+new+deal
Ezzazz, van 3 megbízható középső védőnk, ha jön Cole! Ha.. :roll:

Hát nálam Gudjohnsen és Duff is nagyon leszerepelt.. Ilyet nyilatkozni!

Amúgy szerintetek van akár 1%-nyi valóságalapja is annak, hogy "rengeteg olyan játékos van aki csak a pénzt teszi zsebre,játszani viszont nem akar"? És Gudjohnsen nyilatkozatának, hogy félnek JM-től?

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#31097 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Gallasnak egy új 5 éves szerződést ajánlanak! 8)

http://home.skysports.com/list.asp?hlid ... d+new+deal

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

#31098 Hozzászólás Szerző: Pethy »

paco83 írta:
undertow írta:john obi mikel nem utazott a csapattal amerikaba, mert elfelejtette megujittatni a vizumat...
Érdekes gyerek ez a john obi mikel!!!Tud érdekes dolgokat művelni!!!
Hátha a pályán rajta lesz a meze és nem felejti el felvenni :lol:

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#31099 Hozzászólás Szerző: paco83 »

undertow írta:john obi mikel nem utazott a csapattal amerikaba, mert elfelejtette megujittatni a vizumat...
Érdekes gyerek ez a john obi mikel!!!Tud érdekes dolgokat művelni!!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#31100 Hozzászólás Szerző: undertow »

john obi mikel nem utazott a csapattal amerikaba, mert elfelejtette megujittatni a vizumat...

Válasz küldése