Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Kölcsönjátékosok

#5181 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

koni0725 írta: ... pontosan nem tudom melyik csapat ellen 1v1-es szituációban beledurrantotta a kapusba viszont a kipattanót lehetetlen szögből bevágta.
a Porto ellen volt a Bl-ben azt hiszem...

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Kölcsönjátékosok

#5182 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

ZenZo írta:
hundave83 írta: Viszont a gól, háááát... az maradjunk annyiban hogy jó helyen volt jó időben.
Anelka is az a fajta, aki kihagyja a kihagyhatatlant, de belövi, amit más 100-ból egyszer sem.
Ezzel nem értek egyet. Szerintem Anelkának 16-oson belül biztos a lába. Persze vannak kivételek, pl idén pontosan nem tudom melyik csapat ellen 1v1-es szituációban beledurrantotta a kapusba viszont a kipattanót lehetetlen szögből bevágta. Összességében mégis azt mondanám, hogy jó a helyzetkihasználása.
211! NEW RECORD!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Kölcsönjátékosok

#5183 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

hundave83 írta: Viszont a gól, háááát... az maradjunk annyiban hogy jó helyen volt jó időben.
Pontosan. Csakhogy a Chelsea támadósorából pont egy ilyen játékos hiányzik. Drogba és Anelka is az a fajta, aki kihagyja a kihagyhatatlant, de belövi, amit más 100-ból egyszer sem. Ilyen lesipuskás, kissé balfasz gólt utoljára - amennyire emlékszem - Sweep szerzett az Everton ellen, csakhát ő meg ugye nem a gólgyártásról volt híres nálunk.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

hundave83
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 10:22
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Perth, Western Australia

Re: Kölcsönjátékosok

#5184 Hozzászólás Szerző: hundave83 »

A gólpassz az valami fantasztikus volt, le a kalappal!
Viszont a gól, háááát... az maradjunk annyiban hogy jó helyen volt jó időben.
Kámoncselszí!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Kölcsönjátékosok

#5185 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

gerawba írta:Végre megtört a jég!! DI SANTO gólt szerzett a PL-ben! :)
Az még, de majdnem mindent összeszedett, amit lehet egy meccsen: kezdő, sárga, gólpassz, gól... :)

Egyébként az első félidőben egészen jó kis futballt mutatott be a BB, de aztán a másodikban kiderült az igazság, ahol Diuf játszik, az szerethető csapat nem lehet...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

diSanto9
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2009. január 19., hétfő 16:00
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Kölcsönjátékosok

#5186 Hozzászólás Szerző: diSanto9 »

DI SANTO GÓÓÓÓÓL!!!!!!!!!:):):)

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Kölcsönjátékosok

#5187 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Végre megtört a jég!! DI SANTO gólt szerzett a PL-ben! :)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Kölcsönjátékosok

#5188 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

misakd írta:Hadjad mar Kalou-t idén nagyon gyengen jaccik egy jobb csapat ellen kapura teljesen veszélytelen az mas kerdes hogy 2 osztalyu csapatok gyenge kepessegu vedöit kicselezi lazan de ez a PL! Sturridge siman van olyan szinten mint az elefantcspontparti ha meg iden serülés miatt meg fiatalabb is nem lőtt goalt.Ezen kivül csatarposzton 2-3 ember is jaccik vedekezö kp-ás poszton meg mindössze 1!Mert amikor Essien-Mikel is jaccik akkor Michael inkabb szelsö
Jó, ha ennyire zavar, részemről hagyom Kalout, de idén nem gyengén játszik, hanem sehogyan sem... aki eddig kevesebbet játszott nála a keretben, az Hilario és Belletti, még Deco vagy Iva is többet töltött pályán, mint ő... Sturridge ellenben jelenleg egy senki, aki igazából időt sem töltött a pályán. Szóval nem is értem, ezzel hogy lehet vitatkozni, főleg úgy, hogy a kiemelt mondatot nem is értem, mi akar lenni. Azt meg nekem ne akard beadni, hogy csatárposzton 3 ember játszik a Chelseaben, mert kiröhöglek... 2 is csak akkor, ha épp nem karácsonyfát tolunk. A PL-ben pedig amíg a Drogba-Anelka párosból valamelyik meg nem sérül vagy el nem tiltják, biztosan nem kerül ki egyik sem.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Kölcsönjátékosok

#5189 Hozzászólás Szerző: misakd »

ZenZo írta:
misakd írta: De Chelseanek van a vilagon a legjobb védelme és vedekezöközéppályása tehat ide esélye sincs bererülni Anelka-Drogba csatarparoson kivül viszont nincs klasszis csatarunk tehat Sturridgenak van esélye bekerulni
Jelenleg vkp posztra hivatalosan(!) Mikel és Essien áll rendelkezésre, míg csatárposztra ott van Drogba, Anelka, Kalou. Így Cork lényegében a harmadik lehet a sorban, míg Sturridge a negyedik legjobb esetben is.
Más kérdés, hogy szűrőposzton bevethető Essien, Mikel, Belletti, Ballack, Matic, így Cork nem indul jó eséllyel, de csatársorban is bevethető Drogba, Anelka és Kalou mellett még Di Santo és Borini is, így Sturridge-nak semmivel sincs jobb sansza a csapatba kerülésre... mindketten az ANK alatt viríthatnak, és/vagy komoly sérüléshullám esetén, idén legalábbis biztosan, vagy lealábbis max CC meccseken.
Hadjad mar Kalou-t idén nagyon gyengen jaccik egy jobb csapat ellen kapura teljesen veszélytelen az mas kerdes hogy 2 osztalyu csapatok gyenge kepessegu vedöit kicselezi lazan de ez a PL! Sturridge siman van olyan szinten mint az elefantcspontparti ha meg iden serülés miatt meg fiatalabb is nem lőtt goalt.Ezen kivül csatarposzton 2-3 ember is jaccik vedekezö kp-ás poszton meg mindössze 1!Mert amikor Essien-Mikel is jaccik akkor Michael inkabb szelsö

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Kölcsönjátékosok

#5190 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

misakd írta: De Chelseanek van a vilagon a legjobb védelme és vedekezöközéppályása tehat ide esélye sincs bererülni Anelka-Drogba csatarparoson kivül viszont nincs klasszis csatarunk tehat Sturridgenak van esélye bekerulni
Jelenleg vkp posztra hivatalosan(!) Mikel és Essien áll rendelkezésre, míg csatárposztra ott van Drogba, Anelka, Kalou. Így Cork lényegében a harmadik lehet a sorban, míg Sturridge a negyedik legjobb esetben is.
Más kérdés, hogy szűrőposzton bevethető Essien, Mikel, Belletti, Ballack, Matic, így Cork nem indul jó eséllyel, de csatársorban is bevethető Drogba, Anelka és Kalou mellett még Di Santo és Borini is, így Sturridge-nak semmivel sincs jobb sansza a csapatba kerülésre... mindketten az ANK alatt viríthatnak, és/vagy komoly sérüléshullám esetén, idén legalábbis biztosan, vagy lealábbis max CC meccseken.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Kölcsönjátékosok

#5191 Hozzászólás Szerző: misakd »

ZenZo írta:No igen, sőt, Cork az idősebb, mégha csak 2 hónappal is, de Cork sokkal inkább stabil U.. kerettag, mint Sturridge. Arról nem is beszélve, hogy Cork 9 éves kora óta Chelsea játékos...
De Chelseanek van a vilagon a legjobb védelme és vedekezöközéppályása tehat ide esélye sincs bererülni Anelka-Drogba csatarparoson kivül viszont nincs klasszis csatarunk tehat Sturridgenak van esélye bekerulni

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Kölcsönjátékosok

#5192 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

No igen, sőt, Cork az idősebb, mégha csak 2 hónappal is, de Cork sokkal inkább stabil U.. kerettag, mint Sturridge. Arról nem is beszélve, hogy Cork 9 éves kora óta Chelsea játékos...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Kölcsönjátékosok

#5193 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Berzéki Gábor21 írta: Persze én is örülnék ha játszhatna végre a nagy csapatban,de mivel fiatal és nem nagyon bizonyított és egyáltalán nem tudjuk,hogy hogyan teljesítene max. akk kockáztatásképpen lehetne berakni.ha kockáztatunk és nem jön össze akkor szívhatunk,bár be is jöhet a húzás és egy bajnokesélyes csapatnál szerintem inkább biztosra megyünk.Ha visszajönne nyilván nem a nagy csapatok ellen játszana,hanem a Ligakupa keretein belül.
mar bocs, de most elegge ellentmondassz onmagadnak...egyszer azert sirsz hogy nem jatszik Sturridge aki kb ottvan mint Corky korban...de Corkot mar nem jatszatnad, mert fiatal es nem bizonyitott...hmmm...erdekes vagy...

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Kölcsönjátékosok

#5194 Hozzászólás Szerző: Gábor »

ZenZo írta:
Berzéki Gábor21 írta:Meg lehet érteni,hogy Cork maradni akar.Hiszen ott kap lehetőséget itt meg nem.Én is ezt tenném a helyébe!
Hát, ahogyan a cikk végén is írtam, lehet, hogy már januárban debütálhatna, szerintem Cork is szó nélkül ott hagyná a Coventryt, ha reális esélye lenne bekerülni a nagy csapatba. Korban már ő (is) ott van, hogy lassan-lassan az alsóbb osztályú kölcsön nem nagy szám, vagy nagycsapat pad, vagy PL kölcsön. Szerintem a legjobb megoldás, hogy visszahívjuk, már persze ha be akarjuk dobni az ANK alatt, majd februárban visszaengedjük akár a Coventryhez, akár máshova kölcsönbe. Szerintem a Cov City sem veri magát a földhöz, ha 4-6 meccsre nélkülözniük kell Corkot.
Persze én is örülnék ha játszhatna végre a nagy csapatban,de mivel fiatal és nem nagyon bizonyított és egyáltalán nem tudjuk,hogy hogyan teljesítene max. akk kockáztatásképpen lehetne berakni.ha kockáztatunk és nem jön össze akkor szívhatunk,bár be is jöhet a húzás és egy bajnokesélyes csapatnál szerintem inkább biztosra megyünk.Ha visszajönne nyilván nem a nagy csapatok ellen játszana,hanem a Ligakupa keretein belül.
Farewell Didier!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Kölcsönjátékosok

#5195 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Berzéki Gábor21 írta:Meg lehet érteni,hogy Cork maradni akar.Hiszen ott kap lehetőséget itt meg nem.Én is ezt tenném a helyébe!
Hát, ahogyan a cikk végén is írtam, lehet, hogy már januárban debütálhatna, szerintem Cork is szó nélkül ott hagyná a Coventryt, ha reális esélye lenne bekerülni a nagy csapatba. Korban már ő (is) ott van, hogy lassan-lassan az alsóbb osztályú kölcsön nem nagy szám, vagy nagycsapat pad, vagy PL kölcsön. Szerintem a legjobb megoldás, hogy visszahívjuk, már persze ha be akarjuk dobni az ANK alatt, majd februárban visszaengedjük akár a Coventryhez, akár máshova kölcsönbe. Szerintem a Cov City sem veri magát a földhöz, ha 4-6 meccsre nélkülözniük kell Corkot.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Kölcsönjátékosok

#5196 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Spring írta:... az a baj, hogy muszáj visszahívnunk, vagy akkor csak 2011-ben játszhat itt újra az átigazolási tilalom szerint
Nem. Valamit félre értettél. A kölcsönjátékosok esetében csak arra szól a tilalom, hogy idő előtt (!) nem hívhatjuk vissza kölcsönből a játékosokat. Ez pedig konkrétan Mancienne esetében lényeges, hiszen ő az egész szezonra kölcsönben van, s a tilalom miatt már januárra vissza akarták hívni (tán). Tehát ha Cork hosszabbít, akkor csak a hosszabbítás idejére nincs itt, annyi a lényeg, hogy ha elengedjük, akkor idő előtt nem hívhatjuk vissza. Azt mondjuk nem tudom, hogy ha pölö szükség lenne Corkra (vagy bárkire) idő előtt, s ő is tudja, hogy most játszhatna a Chelsea felnőttbe, s a kölcsöncsapatnál tüntetésbe kezd, s nem hajlandó játszani, így a kölcsönklub visszaküldi, akkor mi van... :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kölcsönjátékosok

#5197 Hozzászólás Szerző: Spring »

Zsoca87 írta:
Berzéki Gábor21 írta:Meg lehet érteni,hogy Cork maradni akar.Hiszen ott kap lehetőséget itt meg nem.Én is ezt tenném a helyébe!
Most ez mire írtad? Vagy honnan vetted?
http://www.chelseafc.hu/index.php?p=showarticle&id=2078" onclick="window.open(this.href);return false;

erre :wink: az a baj, hogy muszáj visszahívnunk, vagy akkor csak 2011-ben játszhat itt újra az átigazolási tilalom szerint
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Kölcsönjátékosok

#5198 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Berzéki Gábor21 írta:Meg lehet érteni,hogy Cork maradni akar.Hiszen ott kap lehetőséget itt meg nem.Én is ezt tenném a helyébe!
Most ez mire írtad? Vagy honnan vetted?

Frank23
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2009. augusztus 29., szombat 20:31
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Kölcsönjátékosok

#5199 Hozzászólás Szerző: Frank23 »

ezt csak akkor szivja meg ha ott marad

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Kölcsönjátékosok

#5200 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Meg lehet érteni,hogy Cork maradni akar.Hiszen ott kap lehetőséget itt meg nem.Én is ezt tenném a helyébe!
Farewell Didier!

Válasz küldése