Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#25321 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

misakd írta:Lampard attol hogy a csapat egyik ikonja meg ki lehett tenni a kezdöböl ha a teljesitmenye 0 szerintem már pedig ez a helyzett. Gólt sem szerzett idén!csak 11-esböl de az mellékes
Ja szerintem is jót tenne neki, ha egy kisebb meccsre (pl. Blackburn most jövő szombaton v. vasárnap) kitennék a padra nézelődni. Lehet, hogy motiválná és visszatalálna a tavalyi formájához, mert idén csak lézeng a pályán.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#25322 Hozzászólás Szerző: misakd »

Lampard attol hogy a csapat egyik ikonja meg ki lehett tenni a kezdöböl ha a teljesitmenye 0 szerintem már pedig ez a helyzett. Gólt sem szerzett idén!csak 11-esböl de az mellékes

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25323 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Spring írta: Az a legnagyobb benne, hogy Ballack Zhirkov által sérült meg
Tudom :)
http://www.chelseafc.hu/index.php?p=showarticle&id=2084" onclick="window.open(this.href);return false;
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#25324 Hozzászólás Szerző: Spring »

ZenZo írta:
rafanadal írta:
hundave83 írta:Ugye nem sérült meg játékosunk a VB selejtezők alatt?
Most ez alatt a két forduló alatt senki sem - ha jól tudom - ,sőt most a hétvégén Bosingwa is visszatér.
Mondjuk Ballack megsérült, de nem komoly (legalábbis annyira, mint elsőre tűnt), de a Villa ellen azért nem játszik.
Az a legnagyobb benne, hogy Ballack Zhirkov által sérült meg
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25325 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

hundave83 írta:Viszont nem elég, hogy lesz egy Afrika-kupa, ahol rengeteg afrikai játékosunk lesz távol, erre még a VB pótselejtezőn kell résztvennie a Portugál, Francia és az Orosz csapatnak, ami újabb 7 játékos hiányzásával fog járni, november 14.-én és 18.-án!

Ha már hiányoznak legalább a továbbjutás mámorában és sértetlenül térjenek vissza!
Nem nagyon érint meccsünket. BL nov 3 és 25, PL nov 8 és 21-én van.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25326 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

rafanadal írta:
hundave83 írta:Ugye nem sérült meg játékosunk a VB selejtezők alatt?
Most ez alatt a két forduló alatt senki sem - ha jól tudom - ,sőt most a hétvégén Bosingwa is visszatér.
Mondjuk Ballack megsérült, de nem komoly (legalábbis annyira, mint elsőre tűnt), de a Villa ellen azért nem játszik.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

hundave83
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 10:22
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Perth, Western Australia

Re: Játékosok

#25327 Hozzászólás Szerző: hundave83 »

Viszont nem elég, hogy lesz egy Afrika-kupa, ahol rengeteg afrikai játékosunk lesz távol, erre még a VB pótselejtezőn kell résztvennie a Portugál, Francia és az Orosz csapatnak, ami újabb 7 játékos hiányzásával fog járni, november 14.-én és 18.-án!

Ha már hiányoznak legalább a továbbjutás mámorában és sértetlenül térjenek vissza!
Kámoncselszí!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#25328 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

hundave83 írta:Ugye nem sérült meg játékosunk a VB selejtezők alatt?
Most ez alatt a két forduló alatt senki sem - ha jól tudom - ,sőt most a hétvégén Bosingwa is visszatér.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

hundave83
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 10:22
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Perth, Western Australia

Re: Játékosok

#25329 Hozzászólás Szerző: hundave83 »

Ugye nem sérült meg játékosunk a VB selejtezők alatt?
Kámoncselszí!

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#25330 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

emsanya írta:
misakd írta: Drogba szerintem elég kreatív
Drogbát 2004-ben igazoltuk, több mint öt éve. És én őt is inkább az erőcsatárok közé sorolnám...
És én is. Ő a pályán inkább a testi erejével, a labdalevételeivel és a labdafedezésével operál, mint a kreativitásával.(nem mintha az utóbbból hiánya lenne)
211! NEW RECORD!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#25331 Hozzászólás Szerző: emsanya »

misakd írta: Drogba szerintem elég kreatív
Drogbát 2004-ben igazoltuk, több mint öt éve. És én őt is inkább az erőcsatárok közé sorolnám...

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#25332 Hozzászólás Szerző: misakd »

emsanya írta:
Oziris írta:Már megint Aguero a Tma?!?
:roll:
Már élni se tudtok lassan nélküle :twisted:
Nem nagyon téma. Nem is igazolhatunk egyrészt, másrészt meg kreatív támadókat nem is szoktunk...
Drogba szerintem elég kreatív

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#25333 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Oziris írta:Már megint Aguero a Tma?!?
:roll:
Már élni se tudtok lassan nélküle :twisted:
Nem nagyon téma. Nem is igazolhatunk egyrészt, másrészt meg kreatív támadókat nem is szoktunk...

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Játékosok

#25334 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Már megint Aguero a Tma?!?
:roll:
Már élni se tudtok lassan nélküle :twisted:
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#25335 Hozzászólás Szerző: misakd »

Spring írta:
ZenZo írta:Aguero biztosan eljönne padozni Drogba és Anelka mögé, majd játszana Sturridge-el és Di Santoval a tarcsiban, ja.
Ha Agüero idejönne nem hiszem, hogy Anelka-t nem tudná kiszorítani...
Agüero biztos kezdö lenne és Drogbanak is bérelt helye van ancelottinal

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25336 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Spring írta:
ZenZo írta:Aguero biztosan eljönne padozni Drogba és Anelka mögé, majd játszana Sturridge-el és Di Santoval a tarcsiban, ja.
Ha Agüero idejönne nem hiszem, hogy Anelka-t nem tudná kiszorítani...
Ezért kérdeztem azt, hogy kit hoznál a helyére. Magyarul kit találnál olyan posztra, hogy a 4 év alatt 160 pályára lépéséből a negyede csere. Kíváncsi lennék, ha jönne Aguero, s Anelka a padra szorul, ő mit hozna ki abból. Sebaj, helyette is keresnénk mást... ha valaki PF-ben látja a kiegészítő embert, vagy Bellettiben, az miért nem látja Kalouban, főleg úgy, hogy előbbi kettő már az, utóbbi viszont (nagy valószűséggel) még...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#25337 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Spring írta:
ZenZo írta:Aguero biztosan eljönne padozni Drogba és Anelka mögé, majd játszana Sturridge-el és Di Santoval a tarcsiban, ja.
Ha Agüero idejönne nem hiszem, hogy Anelka-t nem tudná kiszorítani...
Jó is lenne, ha Carlonak azon kellene gondolkodnia, hogy a 2 közül kit játszasson.
211! NEW RECORD!

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#25338 Hozzászólás Szerző: Spring »

ZenZo írta:Aguero biztosan eljönne padozni Drogba és Anelka mögé, majd játszana Sturridge-el és Di Santoval a tarcsiban, ja.
Ha Agüero idejönne nem hiszem, hogy Anelka-t nem tudná kiszorítani...
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25339 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Spring írta:PF nem olyan fiatal már, és ő tényleg az a tipikus csereember lett az évek folyamán. Mikel-t szerintem nem lehet idesorolni, mivel tavaly kitűnő játékot nyújtott, és ők nem is nagyon egy poszton játszanak Essien-nel, azért VKP posztra nem olyan nehéz bekerülni, mint csatár posztra szerintem. Mikel megkapta a lehetőséget és élt is vele tavaly, mondjuk Kalou-nak a csatárposzton Drogba-t és Anelka-t is le kell pipálni, ami nem egy egyszerű dolog, de ha 3 év alatt nem tudta kiszorítani az egyiket sem, akkor ezután se fogja

Kit vennék helyére? Jó kérdés! A VB-n pár fiatal gyerek biztos nagyot fog alakítani, onnan is lehet válogatni. Bár írhatnám Agüero-t is.
Aguero biztosan eljönne padozni Drogba és Anelka mögé, majd játszana Sturridge-el és Di Santoval a tarcsiban, ja.
Mikel nem megkapta a lehetőséget, hanem az ölébe hullott. Előtte is ott volt Makelele és Essien. Egyik távozott, másik lesérült. Kalou előtt ott van Drogba és Anelka. Drogba lesérült, de Anelka itt maradt, így Kalou maradt a kettes szám.
'I am very pleased that Salomon has signed a new contract with us as he is an important player for this club,' says Carlo Ancelotti.

'He is always well motivated and works hard at his game at all times. Because of this, I am sure that Salomon will become an even more important player for Chelsea in the future.'

Kalou is in his fourth year at Stamford Bridge and has 93 starts and 66 sub appearances, scoring 31 goals.
Én ugyanígy gondolom.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#25340 Hozzászólás Szerző: Spring »

ZenZo írta:
Spring írta:...Kalou hosszabbításában meg azt érzem, hogy "na figyelj ide Salamon, kapsz 2012-ig szerződést, de ha addig nem bírsz bekerülni a kezdőbe, akkor mehetsz amerre látsz, mert úgy is tudunk igazolni már 2011-ben, és bohócokra nincs szükségünk". Ezzel nem azt akarom mondani, hogy Kalou rossz játékos, mert megrúgja az évi 10 gólját, de ha valamit elakar érni akkor ennél több kell...
Azt már meg sem kérdezem, akkor mit szóltál anno PF hosszabbításához... Mikelnek is mit mondhattak. Vagy jobb leszel mint Essien, vagy mehetsz... továbbra is kérdem, azok, akik hasonlóképp gondolkodnak, kit vennének a helyére?
PF nem olyan fiatal már, és ő tényleg az a tipikus csereember lett az évek folyamán. Mikel-t szerintem nem lehet idesorolni, mivel tavaly kitűnő játékot nyújtott, és ők nem is nagyon egy poszton játszanak Essien-nel, azért VKP posztra nem olyan nehéz bekerülni, mint csatár posztra szerintem. Mikel megkapta a lehetőséget és élt is vele tavaly, mondjuk Kalou-nak a csatárposzton Drogba-t és Anelka-t is le kell pipálni, ami nem egy egyszerű dolog, de ha 3 év alatt nem tudta kiszorítani az egyiket sem, akkor ezután se fogja

Kit vennék helyére? Jó kérdés! A VB-n pár fiatal gyerek biztos nagyot fog alakítani, onnan is lehet válogatni. Bár írhatnám Agüero-t is.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Válasz küldése