Szakmai stáb

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Szakmai stáb

#741 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

tiszi írta:Guus Hiddink műszaki igazgatóként végzett munkába tér vissza Chelsea-hez!! Forrás: http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=48453" onclick="window.open(this.href);return false;
:lol: technikai igazgató az, nem műszaki... nem a pálya világításáért fog felelni
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Szakmai stáb

#742 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Guus Hiddink technikai igazgatóként végzett munkába tér vissza Chelsea-hez!! Forrás: http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=48453" onclick="window.open(this.href);return false;
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tiszi 2009. november 21., szombat 22:49-kor.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Szakmai stáb

#743 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:
undertow írta:kenyon új munkája
:)
és most teljesen komolyan:

Following his departure from Chelsea, Peter Kenyon has now been appointed head of the sports division of Hollywood agency CAA.

Kenyon has great boardroom level experience at the top of English football, having been chief executive at Manchester United and then Chelsea. He will now represent a clutch of the world's most famous athletes, including basketball superstar LeBron James, American football quarterback Peyton Manning, and British tennis sensation Andy Murray.

"After 14 years running the two most successful clubs [in England], I decided that I wanted to move on," Kenyon told the Financial Times.

"CAA has clearly demonstrated that it is the best in the industry."

The co-head of CAA, Howard Nuchow, added: "We didn’t look at him as the president of a soccer club – he's been brand-building for a long time."

CAA are reportedly keen to expand the football side of their business, and it's expected that Kenyon will look to add to a client roster that already includes Cristiano Ronaldo, David Beckham and Jose Mourinho.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Szakmai stáb

#744 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

De legalább már tudni, miért került oda, ahová:

Chelsea's new chief executive has set the club the target of winning the Champions League twice in the next five years.

Hát ugye, ehhez sok komment nem kell. Ha csak nem Platinit akarja megvenni, vagy az "új" Platinit...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Szakmai stáb

#745 Hozzászólás Szerző: undertow »

http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 24,00.html
ez az első húzása? :shock:
hát elmehet a bús faszba.

dear roman,

could we have kenyon back please?

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Szakmai stáb

#746 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:kenyon új munkája
:)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Szakmai stáb

#747 Hozzászólás Szerző: undertow »


Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Szakmai stáb

#748 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:Hm, ez most akkor mi, vezércsel? :)
dr evilt váltja mini me ;)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Szakmai stáb

#749 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:meg van az utód, Ron Gourlay váltja a kopasz mancot.
az első feltételezésem bizonyult helyesnek, miszerint megoldjuk házon belül egy előléptetéssel. Gourlay eddig a chief operating officer és az executive board tagja volt. 5 éve van a klubnál, elötte a munál és az umbronál dolgozott, úgyhogy kenyontól tanulta a szakmát és leste el a trükköket.
Hm, ez most akkor mi, vezércsel? :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Szakmai stáb

#750 Hozzászólás Szerző: undertow »

meg van az utód, Ron Gourlay váltja a kopasz mancot.
az első feltételezésem bizonyult helyesnek, miszerint megoldjuk házon belül egy előléptetéssel. Gourlay eddig a chief operating officer és az executive board tagja volt. 5 éve van a klubnál, elötte a munál és az umbronál dolgozott, úgyhogy kenyontól tanulta a szakmát és leste el a trükköket.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Szakmai stáb

#751 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

a pompeynel nekem valoszinubbnek tunik a QPR...ott is megvan az anyagi hatter es kb ugyanaz lenne a dolga mint a Chelseavel

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Szakmai stáb

#752 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:egyébként a köv szezont már a citehnél kezdi, szerintem :)
Nekem is ez ugrott be elsőként, vagy max a Pompey
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szakmai stáb

#753 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Kenyon megmutathatja mennyire tud lobbizni a Chelsea-ügyeiben Platininél. Mert teendő van bőven: gazdasági szankciócsomag kialakítása a Bl-ben, játékosvásárlási sapka stb.
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Szakmai stáb

#754 Hozzászólás Szerző: undertow »

Norbert írta:Világos persze, de a döntés háttere érdekel... :wink:
ha elkezded számolgatni milyen bakik és botrányok köthetőek hozzá az elmúlt 5 évből, akkor nem csoda, hogy elfogyott a lába alól a talaj. mondjuk a teljes képhez hozzátartozik, hogy a pénzügyi helyzet stabilizálásával és a brandépítéssel jó munkát végzett, de efölött könnyen átcsúszik a mezei drukker szeme, mert messze van a zöld gyeptől.
egyébként a köv szezont már a citehnél kezdi, szerintem :) esetleg a notts co-nál.
Norbert írta:Az utód tekintetében két utat látok: az anti-Kenyon csoport jelöltje lesz a befutó (Arnesen valamelyik cimbije) vagy Roman áttér kézi irányításra és nem jelöl ki senkit vagy esetleg valamelyik tanácsadóját teszi be a megüresedett posztra.
nem bocsátkoznék találgatásokba, mert úgyanúgy csak tippelni tudnék, mint a the sün :) lehet, hogy valaki elő lesz léptetve(tenenbaum, vagy az executive board egyik tagja), de az is lehet, hogy nem is a foci világából jön az utód.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Szakmai stáb

#755 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ez engem is meglepett, bár nem fog hiányozni a kopasz, az biztos. Ha marad a klubnál, olyan nagy szart nem kavarhatott, különben gondolom azonnali hatállyal lapát, de a reprezentatív posztból kiindulva sok dolga már nem lesz.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szakmai stáb

#756 Hozzászólás Szerző: kdako »

Itt van egy érdekes elemzés, ami szerint Scolariba bukott bele.

He has made a few errors that have led to his departure but he is effectively paying the price for his decision to appoint Luiz Felipe Scolari as manager last summer in preference to Carlo Ancelotti, who was Roman Abramovich’s preferred candidate.

http://www.timesonline.co.uk/tol/sport/ ... 837139.ece" onclick="window.open(this.href);return false;
GO BLUES!

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szakmai stáb

#757 Hozzászólás Szerző: Norbert »

undertow írta:
Norbert írta:Grimi tudná a részleteket, nekem innen Pestről úgy tűnik, hogy egy reprezentatív posztot bíztak rá (amolyan "külügyi megbízott"), ami szerintem presztizsveszteség az ő szempontjából. Okokat csak tippelgethetjük (Arnesennel való nézeteltérés, Kakuta-ügy kapcsán Roman valamit megelégelt stb-stb.). Mindenesetre kiváncsi vagyok az új jelöltre, ha Roman kinevez egyáltalán valakit.
Chelsea announced today (Wednesday) that chief executive Peter Kenyon is leaving the club in a full-time capacity from October 31.

Kenyon will continue to be a non-executive director and represent Chelsea on various Uefa and the European Clubs' Association committees.


ez londonból és budapestről is ugyanazt jelenti ;)

egyébként nem jó hír, kit fogunk ezentúl mindenért hibáztatni?
Világos persze, de a döntés háttere érdekel... :wink:
Az utód tekintetében két utat látok: az anti-Kenyon csoport jelöltje lesz a befutó (Arnesen valamelyik cimbije) vagy Roman áttér kézi irányításra és nem jelöl ki senkit vagy esetleg valamelyik tanácsadóját teszi be a megüresedett posztra.
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Szakmai stáb

#758 Hozzászólás Szerző: undertow »

Norbert írta:Grimi tudná a részleteket, nekem innen Pestről úgy tűnik, hogy egy reprezentatív posztot bíztak rá (amolyan "külügyi megbízott"), ami szerintem presztizsveszteség az ő szempontjából. Okokat csak tippelgethetjük (Arnesennel való nézeteltérés, Kakuta-ügy kapcsán Roman valamit megelégelt stb-stb.). Mindenesetre kiváncsi vagyok az új jelöltre, ha Roman kinevez egyáltalán valakit.
Chelsea announced today (Wednesday) that chief executive Peter Kenyon is leaving the club in a full-time capacity from October 31.

Kenyon will continue to be a non-executive director and represent Chelsea on various Uefa and the European Clubs' Association committees.


ez londonból és budapestről is ugyanazt jelenti ;)

egyébként nem jó hír, kit fogunk ezentúl mindenért hibáztatni?

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Szakmai stáb

#759 Hozzászólás Szerző: Spring »

Norbert írta:Grimi tudná a részleteket, nekem innen Pestről úgy tűnik, hogy egy reprezentatív posztot bíztak rá (amolyan "külügyi megbízott"), ami szerintem presztizsveszteség az ő szempontjából. Okokat csak tippelgethetjük (Arnesennel való nézeteltérés, Kakuta-ügy kapcsán Roman valamit megelégelt stb-stb.). Mindenesetre kiváncsi vagyok az új jelöltre, ha Roman kinevez egyáltalán valakit.
Visszahozzuk Grant-ot
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szakmai stáb

#760 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Grimi tudná a részleteket, nekem innen Pestről úgy tűnik, hogy egy reprezentatív posztot bíztak rá (amolyan "külügyi megbízott"), ami szerintem presztizsveszteség az ő szempontjából. Okokat csak tippelgethetjük (Arnesennel való nézeteltérés, Kakuta-ügy kapcsán Roman valamit megelégelt stb-stb.). Mindenesetre kiváncsi vagyok az új jelöltre, ha Roman kinevez egyáltalán valakit.
IN CHELSEA WE TRUST!

Válasz küldése