Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#9221 Hozzászólás Szerző: Dani »

grimrieper írta:
ToreAndre írta:Teljesen normális nyilatkozatok Guddy-tól!! Teljesen méltatlanul küldték el! Egy ilyen játékost, mint Ő, addig kellett volna győzködni, amig nem marad. Tuti kezdőnek kéne lennie, mert van olyan jó játékos...
Azért látszik, hogy együtt jár az agyunk...:) Én is remélem, hogy Ő ejt ki minket a BL-ből... Aztán José foghatja a felyét...:)
Na figyusz csak ide Ennyitt errol az Izlandi kitomott majomrol . O egy senki volt a Boltonban amig ide nem jott hozzank . Itt lett az aki most . Es ahelyett hogy megkoszonne a buzija meg mocskolodik . Hat ez szep tole . Mert ha akartak volna akkor leultetik a tarcsiba es nott volna keles a seggen . Nem adtak neki lehetoseget hogy elmenjen es most megmutatta hogy o nem egy profi ,csak egy profi bunko .
GUDI-t snki ne buzizza le :!: ,aki Chelsea drukker,rengeteget tett a csapatért,és ezt ne feledjük!
Gudi egy kiváló játékos,és érthetőek a nyiklatkozatai,mivel méltatlanul bánt vele Mourinho!

Toréval sem értek egyet,hogy ejtesen ki minket,mivel természetesen a Csapat az első,de nem kéne iyleneket irogatni!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#9222 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

ToreAndre írta:Teljesen normális nyilatkozatok Guddy-tól!! Teljesen méltatlanul küldték el! Egy ilyen játékost, mint Ő, addig kellett volna győzködni, amig nem marad. Tuti kezdőnek kéne lennie, mert van olyan jó játékos...
Azért látszik, hogy együtt jár az agyunk...:) Én is remélem, hogy Ő ejt ki minket a BL-ből... Aztán José foghatja a felyét...:)
Na figyusz csak ide Ennyitt errol az Izlandi kitomott majomrol . O egy senki volt a Boltonban amig ide nem jott hozzank . Itt lett az aki most . Es ahelyett hogy megkoszonne a buzija meg mocskolodik . Hat ez szep tole . Mert ha akartak volna akkor leultetik a tarcsiba es nott volna keles a seggen . Nem adtak neki lehetoseget hogy elmenjen es most megmutatta hogy o nem egy profi ,csak egy profi bunko .

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#9223 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

zirkonium írta:Jimmy most a Charlton-nal egyezkedik.
És úgy néz ki, hogy ott is folytatja, hétfőn orvosin vesz részt Jimmy.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#9224 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Jimmy most a Charlton-nal egyezkedik.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#9225 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

undertow írta:huhh. jimmy, ha meg egy szemernyi joerzes maradt benned, akkor meg csak meg se forduljon a fejedben a septicbe menni. :x
A Celtic-be biztos nem megy, mert nem tudtak megegyezni a személyes feltételekről (magyarul nem adtak annyi pénzt, amennyit jimmy szeretett volna...)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#9226 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Teljesen normális nyilatkozatok Guddy-tól!! Teljesen méltatlanul küldték el! Egy ilyen játékost, mint Ő, addig kellett volna győzködni, amig nem marad. Tuti kezdőnek kéne lennie, mert van olyan jó játékos...
Azért látszik, hogy együtt jár az agyunk...:) Én is remélem, hogy Ő ejt ki minket a BL-ből... Aztán José foghatja a felyét...:)
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#9227 Hozzászólás Szerző: undertow »

zirkonium írta:Jimmy F. Hasselbaink-ért a Celtic és a Newcastle is ringbe szállt.
huhh. jimmy, ha meg egy szemernyi joerzes maradt benned, akkor meg csak meg se forduljon a fejedben a septicbe menni. :x

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#9228 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

tibi71 írta:Szimpi a srác ! Most sirjatok !
Végül is nem mondhatja azt, hogy bőgve focizna a Chelsea ellen és semmiképp nem akarna gólt rúgni nekik stb. De mindenesetre furcsa ezt olvasni tőle.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#9229 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Szimpi a srác ! Most sirjatok !

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#9230 Hozzászólás Szerző: paco83 »

zirkonium írta:Barcelona új szerzeménye Eidur Gudjohnsen felfedte álmát: ki szeretné ejteni korábbi klubját a BL-ből.
A 8.2 millió fontos játékos ugyancsak izgatottan várja, hogy támadóbb futballt játszhasson. Eidur elismerte, hogy Riijkard csapata különleges támadó futballt játszik.

"Elértem a célomat a PL megnyerésével a Chelseaben. Most már az a célom, hogy kiüssem a Chelseat a BL-ből.
"Barcelona más stílust játszik és bárki akarna ennek a csapatnak jástzani. Gyors, agresszív játékot játszanak mindig a támadásra figyelnek. Szeretem ezt a fajta játékot és alig várom az első meccset."

Szörnyű ezt olvasni de így legalább már tudom hogy miért ment el tőlünk!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#9231 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Barcelona új szerzeménye Eidur Gudjohnsen felfedte álmát: ki szeretné ejteni korábbi klubját a BL-ből.
A 8.2 millió fontos játékos ugyancsak izgatottan várja, hogy támadóbb futballt játszhasson. Eidur elismerte, hogy Riijkard csapata különleges támadó futballt játszik.

"Elértem a célomat a PL megnyerésével a Chelseaben. Most már az a célom, hogy kiüssem a Chelseat a BL-ből.
"Barcelona más stílust játszik és bárki akarna ennek a csapatnak jástzani. Gyors, agresszív játékot játszanak mindig a támadásra figyelnek. Szeretem ezt a fajta játékot és alig várom az első meccset."

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#9232 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Jimmy F. Hasselbaink-ért a Celtic és a Newcastle is ringbe szállt.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#9233 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

szpecnaz írta:Wise-nak még a szeme sem áll jól... :)
Sose állt jól neki... de ezért is bírtuk annyira! :shock:

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#9234 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Jose megkezdte a Premiership elmejátékát két hónappal a kezdőrúgások előtt. Még a sorsolást sem eszközölték, de Mourinho már tudja, hogy a lehető legrosszabb bánásmódban fog csapata részesülni.


"Azt hiszem Angliában az a kifejezés, hogy a kristálygömbbe nézek. Benne én ezt láttam:
"Az első meccsünk biztosan idegenben lesz. Garantált.
Nemzetközi meccsek után az Arsenal mindig otthon játszik, Manchester United és a Liverpool 50-50% idegenben vagy otthon, Chelsea mindig idegenben.
"Tehát, egy nemzetközi meccsel 16-án és az első Premier League meccsel 19-én, Chelsea idegenben fog játszani.
A játékosok 17-én érkeznek vissza a nemzeti válogatottaktól, 18-án utazunk idegenbe a 19-ei meccsre.
"A tavalyi szezon hihetetlen volt. A BL után, Chelsea majdnem mindig idegenben játszott, különösen a csoportmérkőzések után.
"Néhány klub védelem alatt áll, másoknak semmi. Nem ismerem a szándékot, de ismerem a valóságot, lehetetlenség tagadni.
"Néha a BL után a meccsek vasárnapra esnek vagy hétfőre, hogy egy extra pihenőnap lehessen. De soha nem nekünk.
"A harmadik évem ez, de most sem tudom ki a felelős, de más csapatoknak tökéletes a sorsolásuk.
"A karácsonyi meccseknél egy nap meccsek között.
"Megint, más csapatoknak két nap pihenőjük van a meccsek között. De ezek a szituációk csak erősebbé tesznek bennünket, mert tudjuk az elejétől fogva, hogy nem lesz könnyű.
"Az utolsó meccs a szezonban, garantáltan idegenben, két egymást követő évben Newcastle számunkra idegenben.
"Arsenal hazai pályán, Man United és Liverpool, majd meglátjuk."

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#9235 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Wisey írta:Kép
Wise-nak még a szeme sem áll jól... :)

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#9236 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Kép

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#9237 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Boldog születésnapot TORE ANDRE FLO!!!!!!!!!!!

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#9238 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Boldog szülinapot FLO!!!!!!

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#9239 Hozzászólás Szerző: Dani »

MA ünnepli 33. születésnapját TORE ANDRE FLO az egykori Chelsea kiválóság :)

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#9240 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

joker99 írta:üdv cselzis társak :D

ha valaki tudja hogy honnan tudnék szerezni !!!ZOLA!!!mezt az irja meg cselzi vagy cagliari-s mez is jóó nekem csak Zola legyen!!!
Ajánlom a "Szurkolói ereklyék" topikot!!!

Válasz küldése