Szurkolói foci

Szurkolói találkozók, közös foci, ajándéktárgyak
Üzenet
Szerző
Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Szurkolói foci

#381 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Kb 5500 hozzászólás után rájöttem, hogy talán célszerű szétválasztani a meccsnézős és a focis topikot. Úgyhogy mostantól mindenki a megfelelő témába írjon ;)

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Találkozók, szurkolói foci

#382 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Dani írta:Hétvégén lesz akkor valami foi, vagy csak a meccsnézés/klubgyűlés. Én benne lennék egy kis focizgatásban egymás között. Vélemény? Érdeklődés erre?
Elég szűkös az időnk...
Felvetettem az Arsenal fórumon, hogy játszunk egy barátságos meccset okt.3-án délelőtt, de úgy igazából sem ők, sem én nem kezdtünk el szervezkedni. Pl itt a fórumon nem is említettem talán :oops:
Mivel elszaladt az idő, én már nem is kezdenék el szervezkedni, de felőlem októberben valamikor kihívhatánk őket egy edzőmeccsre.

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Találkozók, szurkolói foci

#383 Hozzászólás Szerző: Dani »

Hétvégén lesz akkor valami foi, vagy csak a meccsnézés/klubgyűlés. Én benne lennék egy kis focizgatásban egymás között. Vélemény? Érdeklődés erre?
Elég szűkös az időnk...
http://www.nemethklima.atw.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#384 Hozzászólás Szerző: Dani »

Gratulálok a csapatnak, szép eredmény :wink:
A szervezők védelmében: Engem péntek este/éjjel fél 11 fele hívtak fel, hogy változás van. Mivel én az ország másik végében, Sátoraljaújhelyen voltam, így sokat nem tudtam tenni net nélkül és lemerült telefon egyenleggel... :roll:

A Brit tornák mindig is jobb hangulatban zajlottak, mint a Szurkolói focik z nem meglepő, hiszen a Pool kivételével mind a 3-4 állandó csapattal jó viszonyt ápolunk, ahogy a többi csapat is, így nincsenek rugdosódások és egyéb, oda nem illő mozdulatok.

Örülök, hogy végre sikerült kialakítani egy ütőképes csapatot, amit a kövőben remélem fiatalokkal, fiatalabbakkal is ki tudunk egészíteni.
http://www.nemethklima.atw.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#385 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Gábor írta:
dunyha írta:Indul a mandula, ma elhozzuk a "BL" serleget a szurker tornáról...
Mik lettek az eredmények?
1 topikkkkal arrrébbb vagytok, mint kellene, de most már mind1…
Kicsit merésznek tűnik Dunyha kijelentése. :)
A tények ezek: Öt év alatt most másodszor jutott "főtáblára" a csapat. /ha csak az idei eredményeinket nézzük, akkor megérdemelten ott a helyünk/
A kiírás szerint az első 3-ban kellett végeznünk a 6 csapatot felvonultató csoportunkban, hogy a következő alkalommal ne kelljen selejtezőt játszanunk. "Megmondom" őszintén, az volt a tervem, amikor útnak indultam otthonról a tornára, hogy ezt teljesítsük valahogy... :)
Ami a szereplést illeti: most értük el az eddigi legjobb eredményt, amely megegyezik a "személyes terveimmel". :D
1 percen múlt, hogy nem játszhattunk bronzmérkőzést. Ehhez az Arsenal segítségére volt/lett volna szükségünk. /az Arsenal 2-1-re vezetett a Real szurkolók ellen, de az utol-show percben a Madrid szurkerek kettőt vágtak, és fordítottak (2-3), így nem kellett még egy meccset nyomnunk.
Az az igazság, hogy már egyikünknek sem hiányzott még egy meccs, így nem voltunk boldogtalanok. A torna szervezők teljesítménye, - és talán - a csapaton belül előforduló feszkó kellőképpen felb@szta az agyunkat. Amatőr foci lévén, az utolsó napon derült ki, hogy a Milan szurkerek mégsem tudnak 2 csapatot kiállítani, így átszervezték a sorsolást, de erről elfelejtettek bennünket tájékoztatni. 4 kontakt mail áll a rendelkezésükre, de úgy tűnik qrva nagy problémát okoz legalább odaböfögni valamit, hogy mire számítsunk. Jóval korábban mentünk oda, mint megtehettük volna, így labdázgattunk egy kicsit 3 Roma drukkerrel kiegészülve. Az utolsó meccsünk két "játékosunknak" már nem fért az idejébe - családi elfoglaltság miatt. Nem tizenévesekből áll a csapat, így sajna ez van. Valami azt súgja, hogy ha az utolsó meccsen is változatlan összetételben játszunk, akkor az is másképp’ alakul. Így viszont azt a meccset simán buktuk…
Összességében kicsit kaotikus volt a játékunk, és a középpályás védekezés nem létező fogalom volt, de az eredmények tűrhetőek…

...az eredmények saját szemszögből:
Real Madrid 1-1
Roma 2-0
Arsenal 2-1
Inter 1-1
Barcelona "B" 0-3
Kiegyensúlyozott a mezőny. Nekem pl. az Arsenal lendületes pörgése is bejött, mégis mind az 5 meccsüket elbukták. 1 "zakó" úgy gondolom részünkről is belefért...

Úgy néz ki a helyzet, hogy a "futottak még" kategóriából a Chelsea csapat eljutott a "top5" szurker csapat közé.
Nekem személy szerint az Angol Torna sokkal szimpatikusabb, mint ez a rendezvény. Itt van néhány keményebb belépő, és egyéb konfliktus, amely elgondolkodtatja az embert, hogy mi szükség(e) van erre?!. A jövőt majd ennek fényében meglátjuk...

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#386 Hozzászólás Szerző: Gábor »

dunyha írta:Indul a mandula, ma elhozzuk a "BL" serleget a szurker tornáról...
Mik lettek az eredmények?
Farewell Didier!

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#387 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Indul a mandula, ma elhozzuk a "BL" serleget a szurker tornáról...

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Találkozók, szurkolói foci

#388 Hozzászólás Szerző: dunyha »

s-h-i-n-e.com írta:/egyébként pedig nem ártana, ha a 10n&20as évek elején járók is villantanának végre valamit, mert tűrhetetlen, hogy a nyugdíjasaink a húzóemberek a focikon... :wink: :D
Jaja lassan kiöregedünk:P Bár hiába az ifjonc hév ha mellé nincs kellő tapasztalat:P
És bekerülni nem lehetetlen:P Nézz csak RÁM, életemben nem gondoltam volna, hogy a CHELSEA-vel nyerek 2 kupát is :)

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Találkozók, szurkolói foci

#389 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

Most nem tudom, hogy mentek vagy nem de itt egy kis infó:
http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 01,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Találkozók, szurkolói foci

#390 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Norbertoo írta:klubcsapatomban szélső, támadó kp és csatár szoktam lenni. De kis pályán nem megy jól a játék
szal nemtom
amin voltam legutóbb szurkolói foci, nem mérvadó, sérülésből jöttem vissza :D
Futni tudsz?
Akkor középpálya! :D (mármint kis pályán)
Amúgy szerintem jó voltál focin! :)
Farewell Didier!

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Találkozók, szurkolói foci

#391 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

klubcsapatomban szélső, támadó kp és csatár szoktam lenni. De kis pályán nem megy jól a játék
szal nemtom
amin voltam legutóbb szurkolói foci, nem mérvadó, sérülésből jöttem vissza :D

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Találkozók, szurkolói foci

#392 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Gábor írta:
s-h-i-n-e.com írta:A egyik középső védő poszt ezek szerint a youth-ban már el is kelt... :)
Én is hiszek benne, hogy a jövő, a saját nevelésben rejlik... :D
Ha jól tudom dankodavid is szívesen játszik középhátvéd poszton és nem is rosszul! :)
Ohh, köszi, elmorzsoltam egy könnycseppet :D :D
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Találkozók, szurkolói foci

#393 Hozzászólás Szerző: Gábor »

s-h-i-n-e.com írta:A egyik középső védő poszt ezek szerint a youth-ban már el is kelt... :)
Én is hiszek benne, hogy a jövő, a saját nevelésben rejlik... :D
Ha jól tudom dankodavid is szívesen játszik középhátvéd poszton és nem is rosszul! :)
Farewell Didier!

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Találkozók, szurkolói foci

#394 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

A egyik középső védő poszt ezek szerint a youth-ban már el is kelt... :)
Én is hiszek benne, hogy a jövő, a saját nevelésben rejlik... :D

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2263
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Találkozók, szurkolói foci

#395 Hozzászólás Szerző: Anti »

Fejleszteni kell az akadémiát? :lol:
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Találkozók, szurkolói foci

#396 Hozzászólás Szerző: Gábor »

s-h-i-n-e.com írta:
dankodavid írta:Nézd, ha megkapom az e-mail címeket valakitől és esetleg néhány más szurkolói csapat elérhetőségét (arra az esetre, ha nem lennénk elegen), akkor akár vállalnám is. (időm mint a tenger) :)
"Össze tudok kaparni" jópár mailcímet, akik valaha már részt vettek Chelsea szurker focin. Szívesen továbbítom, ha ez nem b@ssz@ a csőrét senkinek.../mármint, hogy továbbítom a címét... 8) :D
Itt a fórumon is van néhány lelkes arcz, akik szívesen fociznának..., tehát nem lehetetlen, hogy összejön...

Én a magam részéről csak a Chelsea egymás közötti focit támogatom. Annak nem látom értelmét, hogy alkalmi felállású csapattal, évek óta pörgő szurker csapatokat kihívjunk...

Egymás között, gyengébb képességű "játékosok" is jöhetnek. Magyarul: mindenki előtt ott a lehetőség, hogy Chelsea mezben "pályára lépjen"...

Az a gyanúm, ha a CFC.hu is beszámolna a Chelsea-s focikról, akkor azért alkalmanként összejönne 12-14 fő.

Azt már most megígérem, hogy ha sikerül megszervezni a focit, akkor rám számíthattok...

/egyébként pedig nem ártana, ha a 10n&20as évek elején járók is villantanának végre valamit, mert tűrhetetlen, hogy a nyugdíjasaink a húzóemberek a focikon... :wink: :D
Elkezdhetnétek a jövő csapatát építeni... 8) :D
Rám is lehet számítani az ilyen focikon.
Ne aggódj shine.Igyekszem majd személy szerint.De tudod a rutin még a "korosabb" játékosok mellett szól... :D
Meg az még,hogy nem szokott sok fiatal korú összejönni.Mármint egy csapatra való biztos,hogy nem.Az én posztom középhátvéd.Ez a poszt nem az ordító cselekről és a hatalmas sprintekről szól,pláne nem kis pályán.Futni tudok és szeretek is,de valahogy nem illik hozzám a szélső poszt...
Farewell Didier!

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Találkozók, szurkolói foci

#397 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

dankodavid írta:
s-h-i-n-e.com írta:...egykisbekgrándinfó: Azért nem reagált szerintem - szinte - senki az előző rendszeres foci ötletre, mert már évek óta azon "rinyálunk", hogy mikor lesz már rendszeres foci :D ,...de valahogy nem áll össze... :)
...ha van ember, aki megszervezi, akkor szerintem van rá esély.../BAR nem kizárt, hogy pl. heti rendszerességgel nem lenne egyszerű összeszedni 12-14 embert, de talán havi egy ilyen összejövetel mindenkit motíválna. Szerintem nem olyan rossz dolog Chelsea mezbe bújva üldözni a labdát... :D
Pl. ha minden hónap utol-show vasárnapját kijelöljük Chelsea focira - fix időpontban, fix helyen -, akkor működhetne a dolog, mert mindenki be tudja tervezni az egyéb dolgai mellé..., de ez csak egy felvetés...
Nézd, ha megkapom az e-mail címeket valakitől és esetleg néhány más szurkolói csapat elérhetőségét (arra az esetre, ha nem lennénk elegen), akkor akár vállalnám is. (időm mint a tenger) :)
"Össze tudok kaparni" jópár mailcímet, akik valaha már részt vettek Chelsea szurker focin. Szívesen továbbítom, ha ez nem b@ssz@ a csőrét senkinek.../mármint, hogy továbbítom a címét... 8) :D
Itt a fórumon is van néhány lelkes arcz, akik szívesen fociznának..., tehát nem lehetetlen, hogy összejön...

Én a magam részéről csak a Chelsea egymás közötti focit támogatom. Annak nem látom értelmét, hogy alkalmi felállású csapattal, évek óta pörgő szurker csapatokat kihívjunk...

Egymás között, gyengébb képességű "játékosok" is jöhetnek. Magyarul: mindenki előtt ott a lehetőség, hogy Chelsea mezben "pályára lépjen"...

Az a gyanúm, ha a CFC.hu is beszámolna a Chelsea-s focikról, akkor azért alkalmanként összejönne 12-14 fő.

Azt már most megígérem, hogy ha sikerül megszervezni a focit, akkor rám számíthattok...

/egyébként pedig nem ártana, ha a 10n&20as évek elején járók is villantanának végre valamit, mert tűrhetetlen, hogy a nyugdíjasaink a húzóemberek a focikon... :wink: :D
Elkezdhetnétek a jövő csapatát építeni... 8) :D

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2263
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Találkozók, szurkolói foci

#398 Hozzászólás Szerző: Anti »

Asszem a féjszbukon van egy közös kép, amin vagyunk páran egy torna után, az is tud ám segiteni a beanozositásnál, ha valakinek van kedve, akkor nick nevek alapján oda lehet írni, hogy kik is vannak ott, és berakni ide a topicba.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Találkozók, szurkolói foci

#399 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Cudicini írta:Így már tudom,ki vagy :) sajna nem sűrűn használom a fórumot, így nem mindenkit tudok beazonosítani a nickneve alapján - bocs.
Semmi gond nincsen. :)
Sok sikert kívánok a tornára.Remélem egyszer én is elérek erre a "szintre" és játszhatok majd veletek. :wink:
Farewell Didier!

Avatar
Cudicini
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2008. június 11., szerda 15:49
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Crespo
Tartózkodási hely: Budapest XIV

Re: Találkozók, szurkolói foci

#400 Hozzászólás Szerző: Cudicini »

Gábor írta:
Cudicini írta:
Másnak esélye sincs bekerülni?
Szoktak lenni egymás közti focik, aki ott meggyőzi a "vezetőséget", az előtt nyitva áll a kapu...
Én már játszottam veletek egy párszor...:D Én voltam aki a múltkori "fanatics elleni" focin a kapuban álltam az 1. meccsen. :D
Így már tudom,ki vagy :) sajna nem sűrűn használom a fórumot, így nem mindenkit tudok beazonosítani a nickneve alapján - bocs.

Válasz küldése