Szurkolói foci

Szurkolói találkozók, közös foci, ajándéktárgyak
Üzenet
Szerző
kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szurkolói foci

#361 Hozzászólás Szerző: kdako »

gekko5 írta: Én nem az ő vitájukba szóltam bele, hanem 1 tényt közöltem, de látom az igazság fáj. Ez olyan, mint volt a kommunista időkben, amiről nem akarták, hogy tudjon a nép eltüntették. :wink:
Igen, esténként Lenin-összest forgatunk...:)
A témához: 20as keret egy szurkolói focicsapatnál szerintem elegendő, ha rájuk rendszeresen lehet számítani. Shine - és még páran - komolyan veszi ezt az egészet, teljesen megértem, nem jó úgy elindul a tornákon, hogy állandóan megverik a csapatot. ennek hatására sikerült elérni, hogy összeért a társaság, és egyre jobb eredményeket ér el.
GO BLUES!

gekko5
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:15
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Szurkolói foci

#362 Hozzászólás Szerző: gekko5 »

kdako írta:
gekko5 írta:
kdako írta:Ne menjen át személyeskedésbe a vita! (ezért töröltem egy hsz-t) Mindenesetre érdekes, hogy olyanokon kérnek számon dolgokat, akik évek óta a csapat tagjai.
Akkor nem én vagyok a hülye, de hamár az övét nem törölted,akkor légyszíves az enyémet se töröld. Szerintem ez igy fair, ha nem, akkor igy jártam, többet ide besem nézek. :wink:
Áron, ahammm és Shine vitájába szóltál bele, szerintem nem érintettként.
Én nem az ő vitájukba szóltam bele, hanem 1 tényt közöltem, de látom az igazság fáj. Ez olyan, mint volt a kommunista időkben, amiről nem akarták, hogy tudjon a nép eltüntették. :wink:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Szurkolói foci

#363 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

gekko5 írta:
kdako írta:Ne menjen át személyeskedésbe a vita! (ezért töröltem egy hsz-t) Mindenesetre érdekes, hogy olyanokon kérnek számon dolgokat, akik évek óta a csapat tagjai.
Akkor nem én vagyok a hülye, de hamár az övét nem törölted,akkor légyszíves az enyémet se töröld. Szerintem ez igy fair, ha nem, akkor igy jártam, többet ide besem nézek. :wink:
Miért, te érintett vagy a témában?
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szurkolói foci

#364 Hozzászólás Szerző: kdako »

gekko5 írta:
kdako írta:Ne menjen át személyeskedésbe a vita! (ezért töröltem egy hsz-t) Mindenesetre érdekes, hogy olyanokon kérnek számon dolgokat, akik évek óta a csapat tagjai.
Akkor nem én vagyok a hülye, de hamár az övét nem törölted,akkor légyszíves az enyémet se töröld. Szerintem ez igy fair, ha nem, akkor igy jártam, többet ide besem nézek. :wink:
Áron, ahammm és Shine vitájába szóltál bele, szerintem nem érintettként.
GO BLUES!

gekko5
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:15
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Szurkolói foci

#365 Hozzászólás Szerző: gekko5 »

kdako írta:Ne menjen át személyeskedésbe a vita! (ezért töröltem egy hsz-t) Mindenesetre érdekes, hogy olyanokon kérnek számon dolgokat, akik évek óta a csapat tagjai.
Akkor nem én vagyok a hülye, de hamár az övét nem törölted,akkor légyszíves az enyémet se töröld. Szerintem ez igy fair, ha nem, akkor igy jártam, többet ide besem nézek. :wink:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Szurkolói foci

#366 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Másodjára is töröltem ugyanazt a hsz-t. Hagyjuk má'
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szurkolói foci

#367 Hozzászólás Szerző: kdako »

Ne menjen át személyeskedésbe a vita! (ezért töröltem egy hsz-t) Mindenesetre érdekes, hogy olyanokon kérnek számon dolgokat, akik évek óta a csapat tagjai.
GO BLUES!

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Szurkolói foci

#368 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

ahammm írta:"Most kicsit olyan érzésem van, mintha Van Aanholt számon kérné Ancelotti-t, hogy miért nem ő kezd A. Cole helyett…"

Nem, olyan érzésem van, mintha Van Aanholt számon kérné Ancelotti-t, hogy miért nem szólt neki az eső miatt elhalasztott Carling Cup meccs - amire nevezve volt - pótlásának időpontjáról vagy mellőzésének okáról. :wink:

Na részemről ennyi, HAJRÁ CHELSEA!
...talán azért, mert Ancelotti magasról lesz@rja a Liga Kupát... :wink:
Próbálj leszakadni a témáról, mert az lesz a vége, hogy nem lesz már sok meccsed ebben a csapatban. (Talán abban az esetben, ha megszervezed magadnak a csapatodat.)
Eddig sem volt sok közöd ehhez a team-hez, valószínűleg a jövőben sem lesz.

Állítólag tudtatok a 25-i dátumról. Nem rémlik, hogy bárkinél aggódtatok volna, hogy mikor lesz a találkozó...

Még egy kis háttérinfó: A szurker csapat egyik Ancelotti-ja összetalálkozott a F*King Cup előtt Danival Csepelen, és konkrétan mondta neki, hogy most nem számítunk rátok, mert a létszám full.

Az előző Angol Tornára nevezte Ancelotti Van Aanholt-ot, de ő sajnos igazolatlanul hiányzott. /a csapatból mondjuk annyira nem/

Alapvetően elfogyott a türelmem ezzel a témakörrel kapcsolatban. Az Angol Torna után meglátjuk, hogy hogyan tovább...

Avatar
Frankie
Tippverseny győztese 2008/09
Tippverseny győztese 2008/09
Hozzászólások: 516
Csatlakozott: 2008. május 8., csütörtök 23:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: nincs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szurkolói foci

#369 Hozzászólás Szerző: Frankie »

Mostanában semmi email nem érkezik a kupákról :oops:
Super Frankie * Chelsea FC * Hungary * England

ahammm
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009. szeptember 1., kedd 20:51

Re: Szurkolói foci

#370 Hozzászólás Szerző: ahammm »

"Most kicsit olyan érzésem van, mintha Van Aanholt számon kérné Ancelotti-t, hogy miért nem ő kezd A. Cole helyett…"

Nem, olyan érzésem van, mintha Van Aanholt számon kérné Ancelotti-t, hogy miért nem szólt neki az eső miatt elhalasztott Carling Cup meccs - amire nevezve volt - pótlásának időpontjáról vagy mellőzésének okáról. :wink:

Na részemről ennyi, HAJRÁ CHELSEA!

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Szurkolói foci

#371 Hozzászólás Szerző: Dani »

A régiek közül Shine, Tibi, Joci, Dunyha, Csaba és Balázs helye biztos, aztán "nemrég" csatlakozott Áron és G. Dani. velem kiegészülve ez 9 ember. A többiek e-mail címét nem tudom, Tibi vagy Shine szokott nekik szólni. Kb ők ("öregfiúk")is ennyien vannak. Így jön össze az a bő 18 fős keret, amiből általában mindig van 5-6 ember, aki nem tud vagy akar eljönni.
Vannak még sokan, akik szívesen játszanának a csapatban, de az utóbbi fél évben sikerült kialakítani egy ütőképes csapatot, amit nem szívesen varriálnék meg új (vagy régi) emberekkel. Persze mindig van jövés-menés a csapatban, de úgy érzem kialakult egy állandó keret.
Emellett persze lesz lehetőség az új és régi arcoknak is a csapatba kerülésre, ha eljönnek a közös focikra és ott olyan teljesítményt nyújtanak. Szeretném ha ebből nem lenne sem sértődés sem pedig "odaszólogatás". :wink:
http://www.nemethklima.atw.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Szurkolói foci

#372 Hozzászólás Szerző: Dani »

Sajnos én a korábbi és a mostani tornából is kimaradtam, mind szervezésileg, mind játékilag.
Annyi biztos, hogy Áron és G.Dani helye biztos a csapatban. Ez tényleg elég kellemetlen lehet, hogy elmennek egy elmaradó tornára, aztán ennek pótlására már "nincsenek" meghívva. Ez nekem is b*szná a csőröm. Legközelebb odafigyelünk rá, hogy ilyen azért ne legyen.
A csapat jó, van 15-18 ember aki alkalmas arra, hogy ilyen eredményt elérjenek a csapattal és szerencsére többnyire 10-12 embert ebből a bő keretből mindig össze tudunk szedni.

A következő megmérettetés október közepén lesz (Brit torna) holnap küldöm az infót az érintett embereknek! Ezt leszervezem és jelen is leszek! :wink:
http://www.nemethklima.atw.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;

ArcsiCFC
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 9:50
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Duff

Re: Szurkolói foci

#373 Hozzászólás Szerző: ArcsiCFC »

Nem azt írtam, hogy játszassatok minket, nem is azt hogy egyáltalán hívjatok.Én csak annyit mondtam hogyha már ugyanerre a két héttel ezelőtti tornára hívtatok és ott mondták hogy akkor két hét múlva lesz bepótolva, akkor ne az legyen hogy akkor számítok rá és a végén semmi.

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Szurkolói foci

#374 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

ArcsiCFC írta:Hali!
Legalább azért írhattatok volna egy e-mailt hogy nem számítotok ránk, ha már egyszer zuhogó esőben elmentem a két hete elmaradt szurkolói focira. Nem tudom, hogy ki szervezte, de azért ez nem volt túl fair dolog.
Áron
Hell-oh!
Nem tudom mi értelme van ennek, de ha már így alakult, akkor "megbeszélhetjük" nyilvános fórumon is.
Kezdjük kicsit korábbról. Az előző angol torna alkalmával vártunk Téged is, és Danit /"védő"/ is. Nem kifejezetten voltatok ott.
1. Most másképp kalkuláltuk a keretet. Nem "rizikóztunk" azzal, hogy vagy jöttök vagy nem.
2. Meg volt 10 ember a mezőnyben + 1 kapus, akik régebb óta tagjai ennek a csapatnak, mint Te/Ti. Valamilyen szinten van egy sorrend...
3. A korábban említett tornát behúztuk. Egyértelmű, hogy azok az arcok élveznek előnyt, akik akkor a győztes csapatban ott voltak.
4. Szinte a teljes csapat a korábbi "B" jelzésű nyugdíjasnak degradált csapat volt. /Dunyha tiszteletbeli nyugdíjas, mivel lassan már 5 éve játszunk együtt./ :wink:
A szervezés mostanában 3 szálon fut. Egyeztetjük a létszámot, és ha létezik ilyen ezen a szinten, akkor a posztokat is.
A magam részéről csak akkor veszek részt a sz@rvezésben, ha a többiek totál nem érnek rá, mert nincs hangulatom pl. az ilyen levelezgetésekhez, és úgy globál a szervezéshez sem. /és ha már így négyszemközt vagyunk: nyűg az egész;
Ugyanis itt nem te vagy én, hanem más dolgok számítanak: a lehetőségeinkhez képest a legjobb/legmegbízhatóbb csapattal álljunk ki. Tuti lehetne még néhány helyen erősebb a csapat, de csak akkor érdemes boy-gatni, ha ezáltal nem esik szét az egész...; pl. mentálisan./
Hála Istennek egyre többen vagyunk, de várható volt, hogy ez előbb-utóbb anyázáshoz vezet. :) Rajtad kívül kb. 15 ember beírhatta volna, amit most te. Felesleges ezen megsértődni /persze meg lehet, de nem érdemes/.
Mi eddig kb. 5 meccset játszottunk együtt, Csabával vagy Dunyhával kb. évekből van ennyi közös múltunk. Nem egy zárt klub ez, de most abban maradtunk, hogy az angol torna győzteseké, és a régebbi arcoké a bizalom. /10mezőnyjátékosnál több pedig felesleges/
Már többször javasoltam, hogy (a selejtezőkben, esetleg angol tornán) induljunk két csapattal. Akkor mindenki mindig játszhat, amikor épp’ ráér / kedve van eljönni, vagy esetleg nem fér be a keretbe épp' abban az időszakban.
A következő tornánál majd a "törzs" kijelölt tagjai /Dani, Tibi stb./ újra összedugják a fejüket, és kialakítják, hogy hogyan vágjon neki a Chelsea csapat a következő tornának…

Most kicsit olyan érzésem van, mintha Van Aanholt számon kérné Ancelotti-t, hogy miért nem ő kezd A. Cole helyett…

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szurkolói foci

#375 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Dunyha szép eredményez így is! Top 5-ben lenni a hazai szurkolói focicsapatok között kitünő eredmény. Gratulálok! 8) Aki ismeri az indulás kuszaságait, az eredménytelenséggel teli éveket az tudja miről beszélek... :wink:
IN CHELSEA WE TRUST!

ArcsiCFC
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 9:50
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Duff

Re: Szurkolói foci

#376 Hozzászólás Szerző: ArcsiCFC »

Hali!
Legalább azért írhattatok volna egy e-mailt hogy nem számítotok ránk, ha már egyszer zuhogó esőben elmentem a két hete elmaradt szurkolói focira. Nem tudom, hogy ki szervezte, de azért ez nem volt túl fair dolog.
Áron

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Szurkolói foci

#377 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Ugy gondolom kis szerencsével, jobb szervezéssel első helyért simán játszhattunk volna, RM ellen bőven volt helyzetünk de 2 óra ülés simán megtette a hatását... a többi eredmény reálisnak mondható...hogy szót ejtsünk még a csoportokrol hát kicsit sem volt kiegyenlített, sem a játszott meccs, sem pedig az erőviszonyok alapján...mindegy én élveztem,bár kék zöld vagyok még mindig...

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Szurkolói foci

#378 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Wisey írta:Kb 5500 hozzászólás után rájöttem, hogy talán célszerű szétválasztani a meccsnézős és a focis topikot. Úgyhogy mostantól mindenki a megfelelő témába írjon ;)
Az még hagyján, de tegnap este totális döbbenetemre, még egy 3. topikba is becsusszant egy kis foci... :D

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#379 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Dani írta:Gratulálok a csapatnak, szép eredmény :wink:
A szervezők védelmében: Engem péntek este/éjjel fél 11 fele hívtak fel, hogy változás van. Mivel én az ország másik végében, Sátoraljaújhelyen voltam, így sokat nem tudtam tenni net nélkül és lemerült telefon egyenleggel... :roll:

A Brit tornák mindig is jobb hangulatban zajlottak, mint a Szurkolói focik z nem meglepő, hiszen a Pool kivételével mind a 3-4 állandó csapattal jó viszonyt ápolunk, ahogy a többi csapat is, így nincsenek rugdosódások és egyéb, oda nem illő mozdulatok.

Örülök, hogy végre sikerült kialakítani egy ütőképes csapatot, amit a kövőben remélem fiatalokkal, fiatalabbakkal is ki tudunk egészíteni.
Az esti e-mail-es jelzést hiányoltam a szervezőktől, de azt nagyon... :)

Tény, hogy az Angol/Brit arcokkal jobb a viszonyunk. Talán az is lehet (a sok közül) az (egyik) oka, hogy már 12 angol torna volt, a "másik rendezvényen" pedig most szerepelt a csapat 2. alkalommal.
Valahogy mentálisan nincs rendben egy-két "gyerek", de ezt most inkább nem vesézem ki. :)

Valóban kicsit (?) diktatórikus az utóbbi időben a csapat keretének a kialakítása, de muszáj volt már kicsit előrelépnünk.
A jövő egyértelműen a fiataloké, ezért is kellene összerántani a fórumos, és egyéb Chelsea kedvelőket néhá-néha közös focizásokra...
BARki előtt ott a lehetőség, mivel az idő haladtával az emberKÉK jönnek-mennek a csapatban... :wink:

Avatar
Frankie
Tippverseny győztese 2008/09
Tippverseny győztese 2008/09
Hozzászólások: 516
Csatlakozott: 2008. május 8., csütörtök 23:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: nincs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szurkolói foci

#380 Hozzászólás Szerző: Frankie »

:lol: :lol: :lol:
Super Frankie * Chelsea FC * Hungary * England

Válasz küldése