Kerry Dixon Magyarországon

Szurkolói találkozók, közös foci, ajándéktárgyak

Eljönnél a Kerry Dixon programra?

A szavazás 2010. február 17., szerda 14:28-kor befejeződött.

igen, mindenképp
35
55%
talán, még nem tudom (belépőjegy nem akadály)
17
27%
érdekelne, de a belépőjegy árától függ
7
11%
nem érdekel
5
8%
 
Szavazatok száma: 64

Üzenet
Szerző
Avatar
dobi1213
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2007. február 27., kedd 9:39
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gustavo Poyet
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kerry Dixon Magyarországon

#121 Hozzászólás Szerző: dobi1213 »

ÁÁÁÁ na ilyenkor de kár, hogy pécsi vagyok! Elmennék simán, csak ez így sok időmet venné el a munka rovására mert autóm az nincs :( Pécsről nem megy véletlenül valaki autóval?

Avatar
SuperFrankie
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009. március 5., csütörtök 20:04
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Kerry Dixon Magyarországon

#122 Hozzászólás Szerző: SuperFrankie »

Huhuhú,de jó annak aki fővárosi :D Kerry-re én is kíváncsi lennék de mivel elég messze lakok Pesttől és mivel hétvégente általában munka van,kizárt a dolog...

Azért jó szórakozást annak,aki ott lesz és majd ha lehet egy kisebb beszámolót :D
Who the fuck are Man.United

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Kerry Dixon Magyarországon

#123 Hozzászólás Szerző: Dani »

Én itt nem a 3000ft-ról beszélek, legyen másfél vagy 2, nem ez a lényeg, akinek ez a különbség számít ne is jöjjön. Hanem arról, ahogy ZenZo is írta azok ne jöjjenek, akik gyakorlatilag melegedni akarnak. Nem én vagyok az illetékes a szervezésben, de én is inkább azt támogatnám, hogy ha úgy alakul legyünk csak 30-an olyanok, akik élünk halunk a Klubért, mint 50 olyan akiknek a fele csak havonta egyszer nézi a meccset. Nem egy egyetemi előadásra jön, ahol több százan is vannak, hanem egy "baráti" beszélgetésre, ahogy a taggyűlésen is beszéltük. Ha az érdeklődést az határozza meg, hogy ezer vagy kétezer forint a belépő, az baj.
http://www.nemethklima.atw.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Kerry Dixon Magyarországon

#124 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Buby írta:Én 50%, hogy ott leszek, mivel én akarok menni, csak nem tudom, hogy kapok e rá felhatalmazást. (De ez megoldható.) Nem tudom, hogy a Stefánia étterem hány fő befogadására alkalmas, de én arra szavaznék, hogy ott legyen, mivel azt biztosan megtudom közelíteni. :)
Hidd el a metróval sem tévednél el ;) De ha lehet, ne kezdje most mindenki leírni, hogy kinek melyik lenne közelebb :)

Nyilván olyan helyet keresünk, ami könnyen megközelíthető, már csak Dixon miatt is. Tehát marad a belváros (V-VI.ker), vagy esetleg a Stefánia, mert ott ismerős a tulaj, és hely is biztosan lenne.
De pl. azon is múlik, hogy ha adja a TV aznap a Chelsea meccset, akkor tudjuk fogni is. (Ez pl. a Véndiákban nem garantált.)

Avatar
Verusss
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 20:03
Kedvenc játékos: Terry+Lampard+Cech+Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba+Joe Cole+Zola
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kerry Dixon Magyarországon

#125 Hozzászólás Szerző: Verusss »

Várjunk még 2-3 napot, hogy mindenki elolvashassa a hírt, és visszajelezzen.

Azért egy átlag magyar focidrukker nem nagyon tudja hogy ki az a Kerry Dixon, hiszen többnyire az angol másodosztályban játszott, egy olyan korban, amikor legfeljebb az európai kupameccseket láthatták TV-n.
Pont ezért inkább a "hard core" Chelsea drukkereket érdekelheti az esemény, azokat akiket érdekel a klub történelme is, nem csak az hogy "meg kell nyernünk a BL-t". Ilyenből pedig szerintem nincs olyan nagyon sok.


Hát Igen,ezzel egyetértek. Akiket érdekel,azok úgyis eljönnek,én sem hinném hogy egy 3000Ft megrendítene egy "hard core" drukkert például ;) Szerintem is jó az 1500-2500 kategória,de nekem mindegy. Én mindenképp ott leszek,mert -bár hol voltam én még a 80-as években- Kerry Dixonról van szó. :):)

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Kerry Dixon Magyarországon

#126 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Én valószínűleg nem jövök, mert aznap koncertünk van a zenekarommal és nem érnék vissza. B*sszameg. :evil:

Buby
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 16:39
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Galgahévíz
Kapcsolat:

Re: Kerry Dixon Magyarországon

#127 Hozzászólás Szerző: Buby »

Én 50%, hogy ott leszek, mivel én akarok menni, csak nem tudom, hogy kapok e rá felhatalmazást. (De ez megoldható.) Nem tudom, hogy a Stefánia étterem hány fő befogadására alkalmas, de én arra szavaznék, hogy ott legyen, mivel azt biztosan megtudom közelíteni. :)
C'mon Chelsea!

Avatar
Gullit
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2006. augusztus 8., kedd 21:11
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Gullit Zola
Tartózkodási hely: Szálka

Re: Kerry Dixon Magyarországon

#128 Hozzászólás Szerző: Gullit »

Wisey írta:
ZenZo írta:Én is az alacsonyabb belépőárat támogatom inkább, ami 1000-1500 HUF, de azért ne vicceljünk már olyanokkal, hogy 2-3 ezer forint sok, meg az már aranyár... emberek, ez itt King Kerry, nem a helyi lófaszjóska. Ha egy magyar válogatott meccsért vagy bajnokiért elkérnek 1000-1500 forintot, akkor nehogymár ez meg sok legyen, arról nem is beszélve, hogy ekkora összeget a legtöbben egy héten elbwineznek/tippmixelnek. Inkább legyünk 30-an, akik rendkívül érdeklődők, mégiscsak egy legendáról van szó(!), mint hogy legyünk ötvenen, tele mindenféle jöttmenttel - már bocs. Egy ilyen találkozó mégiscsak kuriózum, adjuk már meg a rangját. Ez olyan, mintha a találkozót a 146. számú talponállóban tartanád - pedig nem ott kéne. Aki inkább megnéz egy filmet a multiplexben vagy rendel egy pizzát ehelyett, annak nincs is ott a helye...
Várjunk még 2-3 napot, hogy mindenki elolvashassa a hírt, és visszajelezzen.

Azért egy átlag magyar focidrukker nem nagyon tudja hogy ki az a Kerry Dixon, hiszen többnyire az angol másodosztályban játszott, egy olyan korban, amikor legfeljebb az európai kupameccseket láthatták TV-n.
Pont ezért inkább a "hard core" Chelsea drukkereket érdekelheti az esemény, azokat akiket érdekel a klub történelme is, nem csak az hogy "meg kell nyernünk a BL-t". Ilyenből pedig szerintem nincs olyan nagyon sok.
Én bár fiatal vagyok mégis már 10-12 éve szurkolok (ennek is története van hogy szeretem meg Zoláékat a Chelseát) megragadott ez a környezet a klub körül, hogy minden játékost szeretnek a szurkolok, és nem tudom elmondani az egész környezet olyan mint egy család a Chelsea. Voltam már egyszer a stadionban Londonba és nagy fanatikus lettem, mindig keresem Vaterán ebay on meg teszveszen a legrégebbi mezeket és én ezért szeretnék elmenni hogy még többet tudjak a régi Chelseáröl és hogy lássam Dixont igaz élőben nem láttam focizni de nagyon sok videót láttam róla.
Köszönöm mindenkinek hogy ez létrejöhet.
Come on Chelsea!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Kerry Dixon Magyarországon

#129 Hozzászólás Szerző: Wisey »

anelka18 írta:mert mondták hogyha lesz az nap mecs (márc.6) akor együtt bézik meg és akor pont a portsmouth-chelsea mecs lesz akor ez most hogy lesz mert megnézik együtt akor én megyek jo lennne ha utána néznétek megköszöném:) :P
Aznap vagy a Pompey elleni bajnoki lesz, vagy FA Kupa forduló. Meccs tehát lesz, a kérdés csak az, hogy TV közvetítés lesz-e. Mert ha nem, akkor nem tudjuk nézni.
(Remélem jól értelmeztem a kérdésed.)

chester

Re: Kerry Dixon Magyarországon

#130 Hozzászólás Szerző: chester »

mennyi ért jön ide ha nem vagyok szemtelen? :? :lol:

anelka18
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2010. február 9., kedd 13:54
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Kerry Dixon Magyarországon

#131 Hozzászólás Szerző: anelka18 »

császtok én uj vagyok az oldalon de 6éve chelsea fan vagyok de azt szeretném megkérdezni hogy mert mondták hogyha lesz az nap mecs (márc.6) akor együtt bézik meg és akor pont a portsmouth-chelsea mecs lesz akor ez most hogy lesz mert megnézik együtt akor én megyek jo lennne ha utána néznétek megköszöném:) :P

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Kerry Dixon Magyarországon

#132 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

szpecnaz írta:Szerintem 1500-2000 forint jó belépő ár lenne. Szerintem fizethető kategória, ennyi egy mozi is (üditővel és pop-cornnal). Aki ennyit nem fizet ki, az 1000 forintot sem fog.
barmelyik CFC drukker aki egy kicsitt is annak erzi magat azonnal elmegy papirt gyujteni hogy ossze jojjon a beugro ara. ennyi aldozatott meg lehet hozni a csapatert es a club-ert .

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Kerry Dixon Magyarországon

#133 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Zsoca írta:
Wisey írta:
Várjunk még 2-3 napot, hogy mindenki elolvashassa a hírt, és visszajelezzen.

Azért egy átlag magyar focidrukker nem nagyon tudja hogy ki az a Kerry Dixon, hiszen többnyire az angol másodosztályban játszott, egy olyan korban, amikor legfeljebb az európai kupameccseket láthatták TV-n.
Pont ezért inkább a "hard core" Chelsea drukkereket érdekelheti az esemény, azokat akiket érdekel a klub történelme is, nem csak az hogy "meg kell nyernünk a BL-t". Ilyenből pedig szerintem nincs olyan nagyon sok.
Pont ezért mondom, hogy jó lenne elcsalogatni a nem annyira hardcore fanokat is, hátha egyszer 1 - klubtagok lesznek 2 - hardcore fanok lesznek ők is. De 3000ft-os belépővel nem lehet. Azt csak olyan fizetné ki kb. aki még nem klubtag de nemsokára az lesz, vagy már az, de neki ugye nem kell fizetnie...
Igen, én is erre akartam kilyukadni a mondandómmal, csak végül kitöröltem, mert nem akartam itt vitatkozni a belépők árán ;)

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kerry Dixon Magyarországon

#134 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Szerintem 1500-2000 forint jó belépő ár lenne. Szerintem fizethető kategória, ennyi egy mozi is (üditővel és pop-cornnal). Aki ennyit nem fizet ki, az 1000 forintot sem fog.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Kerry Dixon Magyarországon

#135 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Wisey írta:
Várjunk még 2-3 napot, hogy mindenki elolvashassa a hírt, és visszajelezzen.

Azért egy átlag magyar focidrukker nem nagyon tudja hogy ki az a Kerry Dixon, hiszen többnyire az angol másodosztályban játszott, egy olyan korban, amikor legfeljebb az európai kupameccseket láthatták TV-n.
Pont ezért inkább a "hard core" Chelsea drukkereket érdekelheti az esemény, azokat akiket érdekel a klub történelme is, nem csak az hogy "meg kell nyernünk a BL-t". Ilyenből pedig szerintem nincs olyan nagyon sok.
Pont ezért mondom, hogy jó lenne elcsalogatni a nem annyira hardcore fanokat is, hátha egyszer 1 - klubtagok lesznek 2 - hardcore fanok lesznek ők is. De 3000ft-os belépővel nem lehet. Azt csak olyan fizetné ki kb. aki még nem klubtag de nemsokára az lesz, vagy már az, de neki ugye nem kell fizetnie...

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Kerry Dixon Magyarországon

#136 Hozzászólás Szerző: Wisey »

ZenZo írta:Én is az alacsonyabb belépőárat támogatom inkább, ami 1000-1500 HUF, de azért ne vicceljünk már olyanokkal, hogy 2-3 ezer forint sok, meg az már aranyár... emberek, ez itt King Kerry, nem a helyi lófaszjóska. Ha egy magyar válogatott meccsért vagy bajnokiért elkérnek 1000-1500 forintot, akkor nehogymár ez meg sok legyen, arról nem is beszélve, hogy ekkora összeget a legtöbben egy héten elbwineznek/tippmixelnek. Inkább legyünk 30-an, akik rendkívül érdeklődők, mégiscsak egy legendáról van szó(!), mint hogy legyünk ötvenen, tele mindenféle jöttmenttel - már bocs. Egy ilyen találkozó mégiscsak kuriózum, adjuk már meg a rangját. Ez olyan, mintha a találkozót a 146. számú talponállóban tartanád - pedig nem ott kéne. Aki inkább megnéz egy filmet a multiplexben vagy rendel egy pizzát ehelyett, annak nincs is ott a helye...
Várjunk még 2-3 napot, hogy mindenki elolvashassa a hírt, és visszajelezzen.

Azért egy átlag magyar focidrukker nem nagyon tudja hogy ki az a Kerry Dixon, hiszen többnyire az angol másodosztályban játszott, egy olyan korban, amikor legfeljebb az európai kupameccseket láthatták TV-n.
Pont ezért inkább a "hard core" Chelsea drukkereket érdekelheti az esemény, azokat akiket érdekel a klub történelme is, nem csak az hogy "meg kell nyernünk a BL-t". Ilyenből pedig szerintem nincs olyan nagyon sok.

Randolph
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009. december 3., csütörtök 23:23
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Kerry Dixon Magyarországon

#137 Hozzászólás Szerző: Randolph »

Én is szívesen részt vennék az összejövetelen.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Kerry Dixon Magyarországon

#138 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

tiszi írta:
Dani írta:Nem kicseszésből, de én még többet is megszavaznék. 2000-3000ft ot legalább!
Elvégre ez nem egy kis összeg és a klub kasszából megy, amit nagyrészt a klubtagok gyűjtöttek össze. Ez az 1000ft nem nagyvonalú, hanem hülyeség.
És biztos vagyok benne, hogy minimum 30 klubtag el fog jönni, ha egy "egyszerű" közgyűlésen is 20-an voltunk és akit komolyan érdekel "külsőst", az vagy lépjen be, vagy -valamit valamiért-!
támogatom!!!!
igaz 3000 Ft kicsit sok de 1500-2000 Ft elkérhetnénk simán és szerintem bőven megéri!!!!
1500-2500 Ft szerintem

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kerry Dixon Magyarországon

#139 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Dani írta:Nem kicseszésből, de én még többet is megszavaznék. 2000-3000ft ot legalább!
Elvégre ez nem egy kis összeg és a klub kasszából megy, amit nagyrészt a klubtagok gyűjtöttek össze. Ez az 1000ft nem nagyvonalú, hanem hülyeség.
És biztos vagyok benne, hogy minimum 30 klubtag el fog jönni, ha egy "egyszerű" közgyűlésen is 20-an voltunk és akit komolyan érdekel "külsőst", az vagy lépjen be, vagy -valamit valamiért-!
támogatom!!!!
igaz 3000 Ft kicsit sok de 1500-2000 Ft elkérhetnénk simán és szerintem bőven megéri!!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Kerry Dixon Magyarországon

#140 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Én is az alacsonyabb belépőárat támogatom inkább, ami 1000-1500 HUF, de azért ne vicceljünk már olyanokkal, hogy 2-3 ezer forint sok, meg az már aranyár... emberek, ez itt King Kerry, nem a helyi lófaszjóska. Ha egy magyar válogatott meccsért vagy bajnokiért elkérnek 1000-1500 forintot, akkor nehogymár ez meg sok legyen, arról nem is beszélve, hogy ekkora összeget a legtöbben egy héten elbwineznek/tippmixelnek. Inkább legyünk 30-an, akik rendkívül érdeklődők, mégiscsak egy legendáról van szó(!), mint hogy legyünk ötvenen, tele mindenféle jöttmenttel - már bocs. Egy ilyen találkozó mégiscsak kuriózum, adjuk már meg a rangját. Ez olyan, mintha a találkozót a 146. számú talponállóban tartanád - pedig nem ott kéne. Aki inkább megnéz egy filmet a multiplexben vagy rendel egy pizzát ehelyett, annak nincs is ott a helye...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Lezárt