www.chelseafc.hu

Pontos idő: 2018. szeptember 22., szombat 17:32

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 92 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5  Következő
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2017. április 27., csütörtök 10:31 

Sziasztok!

A szurkolói klub főszerkesztője vagyok. Amint látjátok kicsit magatokra lettetek hagyva, ezért elnézést, de elég komoly átalakuláson mentünk át. Az egész rendszert megreformáljuk, így kérek mindenkit, akinek valami gondja van/volt facebookon írjon üzenetet és igyekszünk mindent orvosolni.

Like: Gereb
Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017. április 24., hétfő 17:26 

Sziasztok,
A TB igenyles most nem lehetseges, ezert szeretnem megkerdezni, hogy tudtok-e segiteni jegy vasarlasban? A Sunderland elleni meccsre kellene 4 jegy.
Elore is koszonom!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2016. október 14., péntek 16:01 

Nem tudom, hogy melyik a legmegfelelobb topic ennek a kérdésnek, ezért ide írom. Szeretnék elmenni a december 10-i Chelsea - West Brom meccsre, nézegettem már netes oldalakat, ahol lehet jegyet venni, de igazából nem tudok dönteni, az ár azonos mindenhol. Ha valakinek volt már hasonló tapasztalata, attól elfogadnek egy kis segítséget, melyik legjobb, legbiztosabb megoldás.Köszi

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2016. április 4., hétfő 9:13 
Tippverseny győztese 2015/16

cech19960320 írta:
ez így viszont elég gáz, kíváncsi vagyok, lesz-e valami reakció a klub részéről :)

Persze, majd kitorlik ezt a hozzaszolast is amikor valamelyik eszreveszi, mint tettek legutobb amikor itt ebben a temaban reagaltam.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2016. április 3., vasárnap 18:45 

rafanadal írta:
cech19960320 írta:
Ez már más tészta, felvetettwm csak egy lehetőséget... viszont ha ez már többször előfordult, akkor viszont érdekessé vàlik a dolog...

Én elküldtem nekik a jelentkezési lapot és megkérdeztem, hogy fizessek romániai számláról vagy kérjem meg egy magyar haveromat, hogy fizessen? Semmi válasz. Megkérdeztem egy héttel később még egyszer. Semmi válasz. Utána megkérdeztem, hogy el tudják postázni külföldre is a tagsági kártyát vagy kérjek meg valakit, hogy vegye ki helyettem. Erre se érkezett válasz. Na ekkor befejeztem a közreműködést velük és megalkottam a véleményemet róluk. Szerencsére arra van keret, hogy ha valaki kérdez jegyekkel kapcsolatban valamit akkor arra mindig az legyen a válasz, hogy lépj be a klubba és ott segítenek ...

ez így viszont elég gáz, kíváncsi vagyok, lesz-e valami reakció a klub részéről :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2016. április 3., vasárnap 16:12 

cech19960320 írta:
Ez már más tészta, felvetettwm csak egy lehetőséget... viszont ha ez már többször előfordult, akkor viszont érdekessé vàlik a dolog...

Én elküldtem nekik a jelentkezési lapot és megkérdeztem, hogy fizessek romániai számláról vagy kérjem meg egy magyar haveromat, hogy fizessen? Semmi válasz. Megkérdeztem egy héttel később még egyszer. Semmi válasz. Utána megkérdeztem, hogy el tudják postázni külföldre is a tagsági kártyát vagy kérjek meg valakit, hogy vegye ki helyettem. Erre se érkezett válasz. Na ekkor befejeztem a közreműködést velük és megalkottam a véleményemet róluk. Szerencsére arra van keret, hogy ha valaki kérdez jegyekkel kapcsolatban valamit akkor arra mindig az legyen a válasz, hogy lépj be a klubba és ott segítenek ...

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2016. április 3., vasárnap 14:18 

rafanadal írta:
cech19960320 írta:
.. a szurkolói klub az nem a true blue, valamint simán előfordulhat hogy aki a jelentkezésekkel, foglalkozik, éppen nem tud ezekre időt fordítani valamilyen oknál fogva.. legyél türelmes, valamint talán írj mégegy e-mailt emiatt...ha egyáltalán írtál azóta.

Erdekes modon sosem tudnak. Egy honapig vartam valaszt egy kerdesre, tobbszorosen megkerdezve es utana jarva.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2016. április 3., vasárnap 12:45 

cech19960320 írta:
.. a szurkolói klub az nem a true blue, valamint simán előfordulhat hogy aki a jelentkezésekkel, foglalkozik, éppen nem tud ezekre időt fordítani valamilyen oknál fogva.. legyél türelmes, valamint talán írj mégegy e-mailt emiatt...ha egyáltalán írtál azóta.

Erdekes modon sosem tudnak. Egy honapig vartam valaszt egy kerdesre, tobbszorosen megkerdezve es utana jarva.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2016. április 3., vasárnap 12:44 

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2016. április 3., vasárnap 11:54 

Látom már teljesen hasznavehetetlenek vagytok. Élvezzétek a pénzt, amit küldtem. True Blue az nagy szart. Come on Blues! <3

Like: rafanadal
Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2016. március 19., szombat 14:06 

Üdvözlet! Körülbelül 3 hete jelentkeztem a szurkolói klubba. Pénzt is elutaltam. Azonban semmi reagálás. Szeretnék kijutni egy meccsre idén. Általatok állítólag tudok jegyet szerezni, ha már tag vagyok. Tottenham vagy Leicester City elleni meccsre szeretnék 2 jegyet vásárolni. Válaszotokat előre is köszönöm!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2016. február 1., hétfő 21:52 

Sziasztok!

Szeretnék még az idei szezonban másodmagammal eljutni egy Chelsea meccsre, azonban látom, hogy True Blue tagságot már nem lehet igényelni. Ha a szurkolói klubba belépek, akkor van esélyem általatok jegyhez jutni? A West Ham, Tottenham, Leicester meccsek közül melyikre van a legnagyobb esélyem kijutni?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2016. január 24., vasárnap 11:48 

Sziasztok!

2016.03.19-ei Chelsea-West Ham meccsre szeretnék két db jegyet szerezni. Tudnátok segíteni, hogy mi ennek a menete? Úgy láttam, hogy a True Blue tagságot már nem lehet igényelni erre a szezonra. A barátomnak lenne meglepetés mert azon a hétvégén látogatjuk meg a tesómat Londonban először, úgyhogy minden segítséget, tanácsot szívesen fogadok!! :) Előre is köszönöm szépen!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015. július 27., hétfő 10:49 
Site Admin

koni0725 írta:
Lenne még egy kérdésem: meccsjegy vásárlásakor szükséges személyivel vagy útlevéllel igazolnom magam? Csak mert egy hét kinttartózkodás után sikeresen elhagytam minden iratom Londonban.

En meg nem vettem jegyet szemelyesen a penztarnal, de nem hiszem hogy kellenenek papirok hozza.
(Hacsak nem azzal akarnak kiszürni a kitiltott szemelyeket.)

Like: koni0725
Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015. július 20., hétfő 23:10 

almos írta:
koni0725 írta:
Lenne még egy kérdésem: meccsjegy vásárlásakor szükséges személyivel vagy útlevéllel igazolnom magam? Csak mert egy hét kinttartózkodás után sikeresen elhagytam minden iratom Londonban.

Bocsi, de hogy jött ez össze?

1 liter hazai hp megbontása után átmentem a boltba sörért, én hazaértem, a tárcám nem. :oops:

2 like: almosGereb
Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015. július 20., hétfő 20:54 
Tippverseny győztese 2014/15

koni0725 írta:

Bocsi, de hogy jött ez össze?

LAMPARD#8

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015. július 20., hétfő 20:38 

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015. július 10., péntek 11:34 
Site Admin

koni0725 írta:
Srácok! Október elejéig kint vagyok Londonban és nagyon szeretnék ott lenni az augusztus 8.-ai szezonnyitón, de sajnos nincs True Blue tagságom. A kérdésem: hogyan tudnék a legegyszerűbben és a legolcsóbban hozzájutni egy meccsjegyhez?

A legolcsobb ha a "general sale" alatt (tehat ha maradnak szabad jegyek, miutan a berletesek es True Blue tagok megvettek a sajat jegyeiket) odasetalsz a jegypenztarhoz, es megveszed a jegyet. Ilyenkor mar nem kell True Blue tagsag.
A szezon elejen sokan vannak szabadsagon, "nincs tet", igy könnyebb jegyhez jutni. Garancia persze nincs ra, hogy marad jegy.

A legegyszerübb pedig ha kivaltod a 25 fontos True Blue "ticket only" tagsagot, es a jegyarusitas elejen bebiztositod magadnak a meccsjegyet.

Like: koni0725
Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015. július 9., csütörtök 20:36 

Srácok! Október elejéig kint vagyok Londonban és nagyon szeretnék ott lenni az augusztus 8.-ai szezonnyitón, de sajnos nincs True Blue tagságom. A kérdésem: hogyan tudnék a legegyszerűbben és a legolcsóbban hozzájutni egy meccsjegyhez?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015. június 23., kedd 13:37 

Köszönöm a gyors választ, meg is vettem rögtön. :)

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 92 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]