Közös meccsnézések, találkozók

Szurkolói találkozók, közös foci, ajándéktárgyak
Üzenet
Szerző
dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Közös meccsnézések, találkozók

#121 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Tore, ha tehetné, az egész világot átölelné, szóval de, ez teljesen komoly. Azonosulni sosem fogok a nézeteivel, de elfogadni el tudom.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Discipline
Hozzászólások: 406
Csatlakozott: 2012. január 23., hétfő 23:47
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Közös meccsnézések, találkozók

#122 Hozzászólás Szerző: Discipline »

ToreAndre írta:Jó volt srácok a Mókuskerti banzáj, de azért lenne pár kérdésem. Nem akarok senkit sem megbántani, én csak egy barátságos ember vagyok, aki nem ért pár dolgot. 15 éve nézek futballt, ezt a pár dolgot sosem értettem.
Miért kell a saját csapatodat, játékosokat, edzőt hangosan szidni? Nem ugyanazért a csapatért szurkolunk? Miért kell folyamatosan zsidózni? Egyáltalán miért van az, hogy a futball rajongók nagy része antiszemita? Mikor alakult ez ki és miért? Meglátnak egy izraeli zászlót és már is gusztustalanoznak. Nem messze tőle volt egy brazil meg egy holland zászló is. Valószínűleg Izraelből érkezett szurkolók, akik ugyanúgy, mint mindenki más, tudtául akarták adni a világnak, hogy "igen, mi onnan jöttünk ide, hogy megnézzük a BL döntőt" Miért kell csigazabálózni?
Miért nem lehet tisztelni az ellenfelet? Ők is emberek, ők is játékosok. Ugyanolyanok, mint mi. Ugyanaz a céljuk, ugyanaz a szenvedélyük. Miért kell kárörvendeni a Tottenham miatt? Miért jó ez?

Gyűlölet, harag, rasszizmus, tiszteletlenség, kárörvendés. Mind-mind egyértelműen negatív dolog. Miért kell, hogy része legyen ez a futball élménynek?

Nem értem. Valószínűleg ezért nem járok sokat meccsnézésekre, mert bár igen csak kedvelem párotok társaságát, de bántja a fülemet ez a sok szarság amit sokan összehordtok.

De azért kösz még egyszer.
:DDDDDDD Hát én ezen most jót nevettem! "Gyűlölet, harag, rasszizmus, tiszteletlenség, kárörvendés. Mind-mind egyértelműen negatív dolog." :D hááhhh ugye ezt az egészet nem komolyan írtad?
Terrace Lost Its Soul

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Közös meccsnézések, találkozók

#123 Hozzászólás Szerző: laczze »

Bár nem járok fórumos meccsnézésekre, viszont egyetértek kivéve a kárörvendés részét, szerintem az kell ha a Tottenham szurkolók német népviseletbe öltözve szorítottak a München nek, akkor had legyen már odadörgölve hogy hoppá visszanyalt a fagyi :)
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Közös meccsnézések, találkozók

#124 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Jó volt srácok a Mókuskerti banzáj, de azért lenne pár kérdésem. Nem akarok senkit sem megbántani, én csak egy barátságos ember vagyok, aki nem ért pár dolgot. 15 éve nézek futballt, ezt a pár dolgot sosem értettem.
Miért kell a saját csapatodat, játékosokat, edzőt hangosan szidni? Nem ugyanazért a csapatért szurkolunk? Miért kell folyamatosan zsidózni? Egyáltalán miért van az, hogy a futball rajongók nagy része antiszemita? Mikor alakult ez ki és miért? Meglátnak egy izraeli zászlót és már is gusztustalanoznak. Nem messze tőle volt egy brazil meg egy holland zászló is. Valószínűleg Izraelből érkezett szurkolók, akik ugyanúgy, mint mindenki más, tudtául akarták adni a világnak, hogy "igen, mi onnan jöttünk ide, hogy megnézzük a BL döntőt" Miért kell csigazabálózni?
Miért nem lehet tisztelni az ellenfelet? Ők is emberek, ők is játékosok. Ugyanolyanok, mint mi. Ugyanaz a céljuk, ugyanaz a szenvedélyük. Miért kell kárörvendeni a Tottenham miatt? Miért jó ez?

Gyűlölet, harag, rasszizmus, tiszteletlenség, kárörvendés. Mind-mind egyértelműen negatív dolog. Miért kell, hogy része legyen ez a futball élménynek?

Nem értem. Valószínűleg ezért nem járok sokat meccsnézésekre, mert bár igen csak kedvelem párotok társaságát, de bántja a fülemet ez a sok szarság amit sokan összehordtok.

De azért kösz még egyszer.
Only one Di Matteo!

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Közös meccsnézések, találkozók

#125 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Norbert írta:Az alvás nem fog menni, és hangom sincs már, ahogy végigüvöltöttük a Chelsea indulókkal a nagykörutat az valami király volt Mendez kocsijából kakaóra felnyomva a hangerőt! 8) Szuper volt az este, és most egyre tudok gondolni: nagyon megérdemeltük! :) Mindenkinek nagyon köszönöm, aki eljött a Mókusba drukkolni szurkolói klubon belül és kívűl és végig tombolta az estét! Jó kimondani (és még most sem hiszem el): BL GYŐZTESEK VAGYUNK! 8)
Ágika írta:Elképesztő élmény volt Veletek nézni a meccset!!! Egy álom vált valóra, végre s i k e r ü l t!!!! Köszönöm mindenkinek, azoknak is, akik kibírták - tolerálták - a visítozásaimat a Mókus sörkertben! A hazaút pedig zseniális volt a chelsea-indulókkal! Jó éjt minenkinek, persze, aki bír aludni. :P
Úristen az a haza út :O :DD Nem semmi volt :D Semmi hangom nem volt utána :D Bár érthető én voltam az egyetlen aki félig kihajoltan (majdnem kiestem xDD) az egész körúton énekelt és kiabálta hogy CHELSEAAAAAAAAAAAAAAA

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Közös meccsnézések, találkozók

#126 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Hooligan írta:Nagyon jó volt!

Bár sajnos ahol én voltam a városligetben,ott alig volt Chelsea szurkoló. De így legalább a vezérszurkolói cím az enyém volt.:) Voltunk vagy öten Chelsea fanok 3-asztal meg Bayern szurkolókkal volt teli,de így is leordibáltuk őket.:) Rendesen meg voltak tőlem ijedve.:) Apropó,aki tegnap ment a sörsátorhoz az utána hová ment,mert én vissza mentem keresni őket hogy össze szedjek egy kisebb csapatot,de senkit nem találtam. Egyébként a PECSA oldalában annál a sörözőnél adták a meccset.Jó lett volna ha többen vagyunk,de így is fergeteges volt a hangulat.

SZÉP VOLT CHELSEA!!!!
Az ok egyszerű: későn szóltak a városligeti rendezők, másfelől olyan helyet szerettünk volna keresni, ahol az ellenfél szurkolóitól nem zavartatva együtt lehetünk! :wink: Ha Te voltál akit a kisfiaddal együtt a Digi lehozott, gratula az interjúhoz és a vezérszurkoláshoz! CHELSEA WE DO, CHELSEA WE DO, CHELSEA WE DO, OH CHELSEA WE LOVE YOU!
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Hooligan
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2010. február 28., vasárnap 18:13
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Közös meccsnézések, találkozók

#127 Hozzászólás Szerző: Hooligan »

Nagyon jó volt!

Bár sajnos ahol én voltam a városligetben,ott alig volt Chelsea szurkoló. De így legalább a vezérszurkolói cím az enyém volt.:) Voltunk vagy öten Chelsea fanok 3-asztal meg Bayern szurkolókkal volt teli,de így is leordibáltuk őket.:) Rendesen meg voltak tőlem ijedve.:) Apropó,aki tegnap ment a sörsátorhoz az utána hová ment,mert én vissza mentem keresni őket hogy össze szedjek egy kisebb csapatot,de senkit nem találtam. Egyébként a PECSA oldalában annál a sörözőnél adták a meccset.Jó lett volna ha többen vagyunk,de így is fergeteges volt a hangulat.

SZÉP VOLT CHELSEA!!!!

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Közös meccsnézések, találkozók

#128 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Az alvás nem fog menni, és hangom sincs már, ahogy végigüvöltöttük a Chelsea indulókkal a nagykörutat az valami király volt Mendez kocsijából kakaóra felnyomva a hangerőt! 8) Szuper volt az este, és most egyre tudok gondolni: nagyon megérdemeltük! :) Mindenkinek nagyon köszönöm, aki eljött a Mókusba drukkolni szurkolói klubon belül és kívűl és végig tombolta az estét! Jó kimondani (és még most sem hiszem el): BL GYŐZTESEK VAGYUNK! 8)
IN CHELSEA WE TRUST!

Ágika
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2008. április 24., csütörtök 18:03
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Gullit
Tartózkodási hely: Jászberény/Gyál

Re: Közös meccsnézések, találkozók

#129 Hozzászólás Szerző: Ágika »

Elképesztő élmény volt Veletek nézni a meccset!!! Egy álom vált valóra, végre s i k e r ü l t!!!! Köszönöm mindenkinek, azoknak is, akik kibírták - tolerálták - a visítozásaimat a Mókus sörkertben! A hazaút pedig zseniális volt a chelsea-indulókkal! Jó éjt minenkinek, persze, aki bír aludni. :P

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Közös meccsnézések, találkozók

#130 Hozzászólás Szerző: tiszi »

De bubi jön? :O

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Közös meccsnézések, találkozók

#131 Hozzászólás Szerző: Norbert »

dankodavid írta:Aki jön meccsnézésre, annak érdemes 6 körül már odaérnie, mert utcalány sokan leszünk a sörkertben. 6-tól 7-ig pedig lehet tőlem autogramot kérni.
Szólj oda, hogy rizst és a csirkét készítsék be! :D
IN CHELSEA WE TRUST!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Közös meccsnézések, találkozók

#132 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Aki jön meccsnézésre, annak érdemes 6 körül már odaérnie, mert utcalány sokan leszünk a sörkertben. 6-tól 7-ig pedig lehet tőlem autogramot kérni.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Közös meccsnézések, találkozók

#133 Hozzászólás Szerző: Chester »

frentzen írta:
dankodavid írta:
miller írta:Sajnálom, hogy nem tudok Pesten is lenni :D Pár olyan fórumos arcot élőben is megismernék, aki nem Klubtagos. Blueflag Te lennél az egyik, akire a legjobban kíváncsi lennék. Azt hiszem nem okozom csalódást, ha azt mondom Bubi lenne a másik :lol: :lol: :lol:
Engem leginkább kettejük találkozása érdekelne :D
Vajon személyesen is megnyitnak-e 5 oldalas vitákat, előkerül-e a Bluefag jelző :D
melyik szó hangozna el többször: a fikció vagy a Bluefag? :D

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Közös meccsnézések, találkozók

#134 Hozzászólás Szerző: frentzen »

dankodavid írta:
miller írta:Sajnálom, hogy nem tudok Pesten is lenni :D Pár olyan fórumos arcot élőben is megismernék, aki nem Klubtagos. Blueflag Te lennél az egyik, akire a legjobban kíváncsi lennék. Azt hiszem nem okozom csalódást, ha azt mondom Bubi lenne a másik :lol: :lol: :lol:
Engem leginkább kettejük találkozása érdekelne :D
Vajon személyesen is megnyitnak-e 5 oldalas vitákat, előkerül-e a Bluefag jelző :D
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Közös meccsnézések, találkozók

#135 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

miller írta:Sajnálom, hogy nem tudok Pesten is lenni :D Pár olyan fórumos arcot élőben is megismernék, aki nem Klubtagos. Blueflag Te lennél az egyik, akire a legjobban kíváncsi lennék. Azt hiszem nem okozom csalódást, ha azt mondom Bubi lenne a másik :lol: :lol: :lol:
Engem leginkább kettejük találkozása érdekelne :D
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Közös meccsnézések, találkozók

#136 Hozzászólás Szerző: miller »

Sajnálom, hogy nem tudok Pesten is lenni :D Pár olyan fórumos arcot élőben is megismernék, aki nem Klubtagos. Blueflag Te lennél az egyik, akire a legjobban kíváncsi lennék. Azt hiszem nem okozom csalódást, ha azt mondom Bubi lenne a másik :lol: :lol: :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Közös meccsnézések, találkozók

#137 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

dankodavid írta:
Blueflag írta:
dankodavid írta:A kereséshez pedig nem ragaszkodom :D
Te veszítesz. :D Ha nyer a csapat, valahogy úgyis nyakonöntök mindenkit sörrel, és nem maradhatsz ki.
Ha nyer a csapat, egy fél másodpercig lehet, hogy kevésbé foglak gyűlölni :D
Még akkor is szarul állok majd...szóval ne fáradj, koncentrálj az ünneplésre! :mrgreen:

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Közös meccsnézések, találkozók

#138 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Blueflag írta:
dankodavid írta:A kereséshez pedig nem ragaszkodom :D
Te veszítesz. :D Ha nyer a csapat, valahogy úgyis nyakonöntök mindenkit sörrel, és nem maradhatsz ki.
Ha nyer a csapat, egy fél másodpercig lehet, hogy kevésbé foglak gyűlölni :D
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Közös meccsnézések, találkozók

#139 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

dankodavid írta:A kereséshez pedig nem ragaszkodom :D
Te veszítesz. :D Ha nyer a csapat, valahogy úgyis nyakonöntök mindenkit sörrel, és nem maradhatsz ki.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Közös meccsnézések, találkozók

#140 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Blueflag írta:Tehát egy szakállas, szakmunkásbajusszal rendelkező Ramirest keressek. Rendben van. :D
:D :D
Buzivagy, és egyébként tökéletes a leírás :D (az a vicces, hogy engem is irritál, de ennyit megér, hogy végre legyen edzőtársam :D)
A kereséshez pedig nem ragaszkodom :D
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Válasz küldése