Közös meccsnézések, találkozók

Szurkolói találkozók, közös foci, ajándéktárgyak
Üzenet
Szerző
Vendég

#6261 Hozzászólás Szerző: Vendég »

Wisey írta: Nézd, lehet hogy lesz egy-két beszólás (mivel nem szeretjük az Arsenalt ;)), de mivel a két társaság a focikról már minimális szinten (legalább arcról :)) ismeri egymást, nem hiszem hogy komolyabb probléma lenne belőle. Inkább csak ugratásokra gondolok...
Persze tudom, hogy bizonyos idegállapotban még az élcelődés is sértő tud lenni :wink:
Annyit fűzök hozzá, hogy nemcsak az arsenal.uw.hu fórumjára írogatókból áll a társaságunk. A szurkolói focira járók kb a 15-20%-át teszik csak ki az egésznek (a többség nem is "uw-s"). Akik az asztalt foglalták a Véndiákban és ezt a meccsnézést szervezték vasárnapra, ők se szoktak arsenal.uw.hu-t olvasni (chelseafc.hu-t meg pláne :lol: ) Én is most néztem meg ezt az oldalt életemben először, miután valaki szólt, hogy mit írtatok ide.

Most nem hiszem, hogy gond lenne, mert főleg olyanok fognak menni akiket fociról ismertek. A "keménymag" most nem lesz ott :lol:
Van pár arc nálunk aki ha megjelenne - miután hívtuk Arsenal meccset nézni - és látná, hogy a társaság fele Chelsea mezben van, picit bedühödne :)

Ismétlem ezért jó, hogy tisztázódott a helyzet.

Edge

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#6262 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Anonymous írta:
Wisey írta: Kedves Edge!

A Véndiák majd' egy éve a törzshelyünknek számít. Amennyiben magyar TV adja a meccset, mindig oda megyünk.
Arról nem tehetünk, hogy Ti is oda szerveztétek. Valóban olvastam a fórumotokon, hogy odamentek, de emiatt nyilván nem fogunk lemondani a törzshelyünkről...
Nos, ezzel én nem voltam tisztában!!!! Ez így teljesen más helyzetet teremt....akkor vegyétek úgy, hogy tárgytalan amit előzőleg írtam.
Azt gondoltam ugyanis, hogy az egyik arsenalos fórumon olvastátok, hogy oda foglaltunk asztalt és ekkor döntöttetek úgy, hogy jössztök ti is oda. Ráadásul úgy fogalmaztatok, hogy "állítólag lesznek ott Arsenalosok is"...mintha nem mi foglaltuk volna az asztalt (mondom erről nem tudtam, hogy ti is oda jártok).
Nagyon nem akarok magyarázkodni, mert szerintem érthető, hogy ha ez a szituáció lenne (amit én hittem) akkor miért reagálnék így.

Korábbi években már volt pár kísérlet nagy rangadókon arra, hogy pl. nézzünk közösen MU drukkerekkel Arsenal - MU meccset...hát finoman szólva nem lett sikeres az akció :wink:
Végülis szerintem érthető, hogy egy nagy derbin (pláne ha rivális csapatokról van szó) a szurkolókat esetleg zavarja ha a társaság fele akikkel a meccset nézi az ellenfélnek drukkol. Keményebb szituációkban - pláne sörözés után - elkezdik szapulni az ellenfelet, stb.

Mi a Véndiák Pubban csak 1x voltunk, kb egy hónapja (Arsenal - Sunderland) és megtetszett a hely, azért foglaltunk oda asztalt. Ha tudjuk, hogy ez egy "Chelsea-törzshely", akkor természetesen más helyet keresünk erre a meccsre.

Ez a hétvégi program viszont már a részünkről sem marad el ott (bár én végülis valószínűleg nem tudok menni), mert már nincs idő új helyet keresni.
De legalább tisztázódott a helyzet!

Üdvözlettel:
Edge
Én néha átnézek más csapatok fórumába is a szurkolói focik kapcsán. Ezek szerint Ti nem szoktatok átjárni, mert a találkozóinkat mindig neten (publikusan) egyeztetjük...

Nézd, lehet hogy lesz egy-két beszólás (mivel nem szeretjük az Arsenalt ;)), de mivel a két társaság a focikról már minimális szinten (legalább arcról :)) ismeri egymást, nem hiszem hogy komolyabb probléma lenne belőle. Inkább csak ugratásokra gondolok...
Persze tudom, hogy bizonyos idegállapotban még az élcelődés is sértő tud lenni :wink:

Vendég

#6263 Hozzászólás Szerző: Vendég »

Wisey írta: Kedves Edge!

A Véndiák majd' egy éve a törzshelyünknek számít. Amennyiben magyar TV adja a meccset, mindig oda megyünk.
Arról nem tehetünk, hogy Ti is oda szerveztétek. Valóban olvastam a fórumotokon, hogy odamentek, de emiatt nyilván nem fogunk lemondani a törzshelyünkről...
Nos, ezzel én nem voltam tisztában!!!! Ez így teljesen más helyzetet teremt....akkor vegyétek úgy, hogy tárgytalan amit előzőleg írtam.
Azt gondoltam ugyanis, hogy az egyik arsenalos fórumon olvastátok, hogy oda foglaltunk asztalt és ekkor döntöttetek úgy, hogy jössztök ti is oda. Ráadásul úgy fogalmaztatok, hogy "állítólag lesznek ott Arsenalosok is"...mintha nem mi foglaltuk volna az asztalt (mondom erről nem tudtam, hogy ti is oda jártok).
Nagyon nem akarok magyarázkodni, mert szerintem érthető, hogy ha ez a szituáció lenne (amit én hittem) akkor miért reagálnék így.

Korábbi években már volt pár kísérlet nagy rangadókon arra, hogy pl. nézzünk közösen MU drukkerekkel Arsenal - MU meccset...hát finoman szólva nem lett sikeres az akció :wink:
Végülis szerintem érthető, hogy egy nagy derbin (pláne ha rivális csapatokról van szó) a szurkolókat esetleg zavarja ha a társaság fele akikkel a meccset nézi az ellenfélnek drukkol. Keményebb szituációkban - pláne sörözés után - elkezdik szapulni az ellenfelet, stb.

Mi a Véndiák Pubban csak 1x voltunk, kb egy hónapja (Arsenal - Sunderland) és megtetszett a hely, azért foglaltunk oda asztalt. Ha tudjuk, hogy ez egy "Chelsea-törzshely", akkor természetesen más helyet keresünk erre a meccsre.

Ez a hétvégi program viszont már a részünkről sem marad el ott (bár én végülis valószínűleg nem tudok menni), mert már nincs idő új helyet keresni.
De legalább tisztázódott a helyzet!

Üdvözlettel:
Edge

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#6264 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Anonymous írta:
Anonymous írta:Vasárnap irány a Véndiák! Legyünk minél többen, mert állítólag az arsenalosok is ott lesznek. Találkozó 16:30-kor a Jégbüfénél vagy a Véndiákban!
Már bocsánat, de minek kell nektek pont odajönni ahova mi? Budapesten nincs más szórakozóhely, ahol lenne tévé? Gondolom Arsenalos fórumon olvastátok, hogy oda szerveztünk egy találkozót.
Szerintem nagyon nem jó ötlet a közös meccsnézés. Néhány Arsenalos foglalt oda asztalt, hogy ARSENAL SZURKOLÓK együtt nézzék a meccset.
Ti komolyan ennyire szeretnétek Arsenal szurkolókkal együtt nézni a holnapi derbit? Mert nem biztos, hogy ez kölcsönös.

Edge (egy Arsenal szurkoló)
Kedves Edge!

A Véndiák majd' egy éve a törzshelyünknek számít. Amennyiben magyar TV adja a meccset, mindig oda megyünk.
Arról nem tehetünk, hogy Ti is oda szerveztétek. Valóban olvastam a fórumotokon, hogy odamentek, de emiatt nyilván nem fogunk lemondani a törzshelyünkről...

Vendég

#6265 Hozzászólás Szerző: Vendég »

Annyit hozzáteszek, hogy természetesen nem mindenki nevében írtam, elsősorban a saját magánvéleményemet írtam le.

Edge

Vendég

#6266 Hozzászólás Szerző: Vendég »

Anonymous írta:Vasárnap irány a Véndiák! Legyünk minél többen, mert állítólag az arsenalosok is ott lesznek. Találkozó 16:30-kor a Jégbüfénél vagy a Véndiákban!
Már bocsánat, de minek kell nektek pont odajönni ahova mi? Budapesten nincs más szórakozóhely, ahol lenne tévé? Gondolom Arsenalos fórumon olvastátok, hogy oda szerveztünk egy találkozót.
Szerintem nagyon nem jó ötlet a közös meccsnézés. Néhány Arsenalos foglalt oda asztalt, hogy ARSENAL SZURKOLÓK együtt nézzék a meccset.
Ti komolyan ennyire szeretnétek Arsenal szurkolókkal együtt nézni a holnapi derbit? Mert nem biztos, hogy ez kölcsönös.

Edge (egy Arsenal szurkoló)

Vendég

#6267 Hozzászólás Szerző: Vendég »

Vasárnap irány a Véndiák! Legyünk minél többen, mert állítólag az arsenalosok is ott lesznek. Találkozó 16:30-kor a Jégbüfénél vagy a Véndiákban!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Közös meccsnézések, találkozók

#6268 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Közös focik és meccsnézések szervezése.
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Wisey 2006. szeptember 26., kedd 12:49-kor.

Válasz küldése