Közös meccsnézések, találkozók

Szurkolói találkozók, közös foci, ajándéktárgyak
Üzenet
Szerző
szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Találkozók, szurkolói foci

#881 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Wisey írta:Jövő szombaton (25-én) egy meccsnézés? (Man City)
sanszos, hova gondoltad?

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

Re: Találkozók, szurkolói foci

#882 Hozzászólás Szerző: findex »

Zsoca írta:Az október3 nekem is sanszos, legalábbis terveim szerint, illene végre eltolni a pofámat valami meccsnézésre. :)
Na az nagyon jo lenne :D Kicsit tudnánk pontosítani a Novemberi tura előtt:D
Carefree, wherever we may be

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Találkozók, szurkolói foci

#883 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Az október3 nekem is sanszos, legalábbis terveim szerint, illene végre eltolni a pofámat valami meccsnézésre. :)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Találkozók, szurkolói foci

#884 Hozzászólás Szerző: undertow »

nekem sajnos nem lesz jó az időpont, de az arse meccsre (okt 3) egész biztos beneveznék

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Találkozók, szurkolói foci

#885 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Jövő szombaton (25-én) egy meccsnézés? (Man City)

Avatar
Cudicini
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2008. június 11., szerda 15:49
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Crespo
Tartózkodási hely: Budapest XIV

Re: Találkozók, szurkolói foci

#886 Hozzászólás Szerző: Cudicini »

Wisey írta:Szombat délután meccsnézés? A West Ham meccset talán adja valami.
Még nem tudom hogy alakul a délelőttöm, lehet hogy nem érnék oda 4-re, de jó lenne tudni, hogy szerveződik-e valami, ha esetleg mégis betoppannék valahová :)
A Digi adja.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Találkozók, szurkolói foci

#887 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Szombat délután meccsnézés? A West Ham meccset talán adja valami.
Még nem tudom hogy alakul a délelőttöm, lehet hogy nem érnék oda 4-re, de jó lenne tudni, hogy szerveződik-e valami, ha esetleg mégis betoppannék valahová :)

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Találkozók, szurkolói foci

#888 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Carlo Vieri írta:Hi!
Meccsnézés holnap?
Kinek van kedve?
Caledonia oder was?
Bye
Charles
Dávid is érdeklődött, én még nem tudom. Szerintem írok majd sms-t.
Van viszont két új hely, amit meg lehetne nézni: Legends (Márc.15 tér), Digisport pub (Vas u., Blahától nem messze). Mondjuk a Caledoniába bármikor szívesen megyek :)

Carlo Vieri
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2007. május 20., vasárnap 11:11
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Találkozók, szurkolói foci

#889 Hozzászólás Szerző: Carlo Vieri »

Hi!
Meccsnézés holnap?
Kinek van kedve?
Caledonia oder was?
Bye
Charles

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Találkozók, szurkolói foci

#890 Hozzászólás Szerző: kdako »

Gábor írta: Csak egy javaslat.
Miután vége volt pár hete a közös focinak ott az Újbuda sportcentrum előtt(hozzá csatolva) van közvetlen egy jó kis pub.A foci után leültünk oda egy páran és megtetszett a hely jó párunknak annyira,hogy 1-2 ember nehezen ment bele abba,hogy menjünk át a Box utcába.A meccsnézés szabad téren van,de nem verhet meg az eső,mert egy ponyva van kifeszítve fölénk.A sör olcsóbb és finom a pizzák vannak az étlapon(köztük a SonGoKu is :lol: ) plusz egy csinos pincérnő.Nem tudom,hogy hogyan működik a rendszer ott(a foglalásra értem),de egy próbát megérne szerintem.
Eddig igyekeztünk olyan helyre szervezni a meccsnézéseket, amik nagyjából a belvárosban vannak, hogy mindenkitől kb egyforma távolságban legyen. Újbuda nekem a város másik vége, másfél órát kellene utaznom, szóval nem hiszem, h túl sokszor elmennék oda. Persze ha valakinek az a szimpatikus, vagy az esik útba, akkor érthető, hogy oda megy.
GO BLUES!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Találkozók, szurkolói foci

#891 Hozzászólás Szerző: Wisey »

kdako írta:Nemrég nyílt egy új sportbár Pesten, a Legends: http://www.legends.hu/abarrol.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Angol és BL-meccseket is lehet nézni, egyszer kipróbálhatnánk. Árkategóriában talán egy fél fokozattal olcsóbb, mint a Box utca.
Az elkövetkező hetekben letesztelhetnénk ezt is és a Digisport pubot is.
A Legends-ben is van különterem, de sajnos kötelező fogyasztáshoz kötött. Egy kérdést azért megér, hogy mennyi lenne.

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Találkozók, szurkolói foci

#892 Hozzászólás Szerző: Gábor »

kdako írta:Nemrég nyílt egy új sportbár Pesten, a Legends: http://www.legends.hu/abarrol.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Angol és BL-meccseket is lehet nézni, egyszer kipróbálhatnánk. Árkategóriában talán egy fél fokozattal olcsóbb, mint a Box utca.
Ezen kívül szóba jöhet még: Caledonia, Champs, egy söröző a körút és a Király utca sarkán, a nevét nem tudom.
Ha bárki tud még meccsnézős kocsmákat, ossza meg itt! én benne vagyok, h újakat is kipróbáljunk.

A véndiákról viszont lemondhatunk, a tulajdonos nem meccsnézős kocsmában gondolkodik.
Csak egy javaslat.
Miután vége volt pár hete a közös focinak ott az Újbuda sportcentrum előtt(hozzá csatolva) van közvetlen egy jó kis pub.A foci után leültünk oda egy páran és megtetszett a hely jó párunknak annyira,hogy 1-2 ember nehezen ment bele abba,hogy menjünk át a Box utcába.A meccsnézés szabad téren van,de nem verhet meg az eső,mert egy ponyva van kifeszítve fölénk.A sör olcsóbb és finom a pizzák vannak az étlapon(köztük a SonGoKu is :lol: ) plusz egy csinos pincérnő.Nem tudom,hogy hogyan működik a rendszer ott(a foglalásra értem),de egy próbát megérne szerintem.
Farewell Didier!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Találkozók, szurkolói foci

#893 Hozzászólás Szerző: kdako »

Nemrég nyílt egy új sportbár Pesten, a Legends: http://www.legends.hu/abarrol.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Angol és BL-meccseket is lehet nézni, egyszer kipróbálhatnánk. Árkategóriában talán egy fél fokozattal olcsóbb, mint a Box utca.
Ezen kívül szóba jöhet még: Caledonia, Champs, egy söröző a körút és a Király utca sarkán, a nevét nem tudom.
Ha bárki tud még meccsnézős kocsmákat, ossza meg itt! én benne vagyok, h újakat is kipróbáljunk.

A véndiákról viszont lemondhatunk, a tulajdonos nem meccsnézős kocsmában gondolkodik.
GO BLUES!

Avatar
Blue26
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2010. augusztus 21., szombat 21:58
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Ráckeresztúr

Re: Találkozók, szurkolói foci

#894 Hozzászólás Szerző: Blue26 »

Wisey írta:
Blue26 írta:Sziasztok, üdv mindenkinek!!
Szintén frissen regisztrált tag vagyok én is,úgy ahogy josku99. Érdeklődni szeretnék, hogy BP környékén hol lehetne Chelsea meccset nézni egy pár szurkolótárssal együtt jó társaságban?? Illetve hol lehetne hobbi szinten focizni(természetesen ahogy az időm engedi)??
Ha valaki tudna segíteni ilyen téren, az legyen szíves szóljon!
Üdvözlettel,
Blue26
Üdv Neked is!
Pesten viszonylag gyakran van közös meccsnézés, persze elsősorban a nagyobb meccsek alkalmával. Általában a Caledonia (Oktogon) és Box Utca (Arany J. u. metrómegálló) éttermekbe járunk, de ha szervezünk közös meccsnézést, azt ebben a topicban szoktuk meghirdetni (ahogy olvashattad esetleg).
Focival kapcsolatban - van egy szurkolói csapatunk, ahová várunk új arcokat is. Rendszeresen nem járunk össze, de szoktunk barátságos meccseket szervezni, illetve rendszeresen nevezünk a szurkolói focitornákra.
Köszönöm a felvilágosítást és a segítséget Wisey!!
http://www.youtube.com/watch?v=HZYfi_Ex_gM" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Találkozók, szurkolói foci

#895 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Blue26 írta:Sziasztok, üdv mindenkinek!!
Szintén frissen regisztrált tag vagyok én is,úgy ahogy josku99. Érdeklődni szeretnék, hogy BP környékén hol lehetne Chelsea meccset nézni egy pár szurkolótárssal együtt jó társaságban?? Illetve hol lehetne hobbi szinten focizni(természetesen ahogy az időm engedi)??
Ha valaki tudna segíteni ilyen téren, az legyen szíves szóljon!
Üdvözlettel,
Blue26
Üdv Neked is!
Pesten viszonylag gyakran van közös meccsnézés, persze elsősorban a nagyobb meccsek alkalmával. Általában a Caledonia (Oktogon) és Box Utca (Arany J. u. metrómegálló) éttermekbe járunk, de ha szervezünk közös meccsnézést, azt ebben a topicban szoktuk meghirdetni (ahogy olvashattad esetleg).
Focival kapcsolatban - van egy szurkolói csapatunk, ahová várunk új arcokat is. Rendszeresen nem járunk össze, de szoktunk barátságos meccseket szervezni, illetve rendszeresen nevezünk a szurkolói focitornákra.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Találkozók, szurkolói foci

#896 Hozzászólás Szerző: Wisey »

josku99 írta:Sziasztok!

Még "frissen" regisztrált tag vagyok itt köztetek, ugyhogy üdv mindenkinek!
Érdeklődnék hogy vannak e Győriek vagy környékiek akik összejárnak hobbi szinten focizni, mert szivesen csatlakoznék amikor időm engedi.
Ha valaki tud infoval szolgálni szóljon legyen szíves!
josku
Szia!
Győrszentivánon működik egy Stamford Bridge söröző, itt olvashatsz róla. Van több rendszeres fórumozónk Győrből, de azt nem tudom milyen rendszeresen járnak össze. Majd ők leírják, ha betévednek ide :)

Avatar
Blue26
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2010. augusztus 21., szombat 21:58
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Ráckeresztúr

Re: Találkozók, szurkolói foci

#897 Hozzászólás Szerző: Blue26 »

Sziasztok, üdv mindenkinek!!
Szintén frissen regisztrált tag vagyok én is,úgy ahogy josku99. Érdeklődni szeretnék, hogy BP környékén hol lehetne Chelsea meccset nézni egy pár szurkolótárssal együtt jó társaságban?? Illetve hol lehetne hobbi szinten focizni(természetesen ahogy az időm engedi)??
Ha valaki tudna segíteni ilyen téren, az legyen szíves szóljon!
Üdvözlettel,
Blue26
http://www.youtube.com/watch?v=HZYfi_Ex_gM" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
josku99
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010. augusztus 18., szerda 13:43
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Shevchenko
Tartózkodási hely: Győr

Re: Találkozók, szurkolói foci

#898 Hozzászólás Szerző: josku99 »

Sziasztok!

Még "frissen" regisztrált tag vagyok itt köztetek, ugyhogy üdv mindenkinek!
Érdeklődnék hogy vannak e Győriek vagy környékiek akik összejárnak hobbi szinten focizni, mert szivesen csatlakoznék amikor időm engedi.
Ha valaki tud infoval szolgálni szóljon legyen szíves!
josku
jOsKu

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Találkozók, szurkolói foci

#899 Hozzászólás Szerző: Pöri »

ParanoidAndroid írta:http://velvet.hu/sztori/2010/08/17/koze ... ol_kisfiu/

talán ide illik a legjobban...jobbulást:)
szörnyű :( Jobbulást kissrác (:
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Találkozók, szurkolói foci

#900 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

http://velvet.hu/sztori/2010/08/17/koze ... ol_kisfiu/" onclick="window.open(this.href);return false;

talán ide illik a legjobban...jobbulást:)
agggyatok munkát!!!!

Válasz küldése