Közös meccsnézések, találkozók

Szurkolói találkozók, közös foci, ajándéktárgyak
Üzenet
Szerző
Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Találkozók, szurkolói foci

#921 Hozzászólás Szerző: Dani »

Balázs én benne vagyok minden fociban, de sajnos most nyáron nem lesz túl sok szabadidőm a szervezésre.

A focizós témához hozzászólva:

Régen, amikor kezdtük az volt, hogy csak vereség, esetleg 1-2 döntetlen, amihez hozzászoktunk. De ezeket az eredményeket, olyan emberekkel értük el, akik rendszeresen jártak közös meccsnézésre és baráti focikra. Most volt olyan csapattársam, aki bár látszott, hogy Chelsea drukker, de nem tudtam a nevét. Valóban más volt a hangulata, de az a véleményem, hogy egy szurkolói tornára és Brit tornára igen is próbáljuk meg a legerősebb csapatot kiállítani. Az utóbbi hónapokban kialakult egy fix focizós társaság, amit én nem szeretnék megbontani. Van 10-12 alap ember, akik közül nyílván nem ér rá mindíg mindenki, de van egy alap csapatunk, ahova természetesen lehet csatlakozni.
Azt senki ne várja el, hogy ismeretlenül tornákra fogjuk hívni.
Én benne lennék abba, hogy szeptembertől egy 2 hetente focit szervezzünk, ha van rá érdeklődés, akkor egymás között, ha kevesebben akkor az Arsenalosokkal. Ők szerintem benen lennének... És ott látszódni fog, hogy ki az, aki olyan szinten van, hogy nyugott szívvel eljöjjön tornákra...

A két csapatot sem szabad kizárni ha megvan a létszám és egy állandó lelkesedés, mert nagyon sok olyan focizni kívánó tag van, aki csak évente 1-2 alkalommal akar, vagy csak annyiszor tudna feljönni egy-egy focira. Szerencsére egyre többen vagyunk :)
http://www.nemethklima.atw.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Találkozók, szurkolói foci

#922 Hozzászólás Szerző: Wisey »

anelka18 írta:na figylejetek én mennék aug.8án erre a közös focira és a mecsnézésre hova kell menni és hányra és mennyi a belépö???
Olvass vissza, mit válaszoltam ugyanerre a kérdésedre három napja. Még mindig ugyanaz a válaszom ;)

anelka18
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2010. február 9., kedd 13:54
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Találkozók, szurkolói foci

#923 Hozzászólás Szerző: anelka18 »

na figylejetek én mennék aug.8án erre a közös focira és a mecsnézésre hova kell menni és hányra és mennyi a belépö???

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Találkozók, szurkolói foci

#924 Hozzászólás Szerző: Wisey »

s-h-i-n-e.com írta: Kb. 5 éve figyelemmel kísérem a fórum mélyrepülését/szárnyalását (nem kívánt rész törlendő), és a szurkolói csapat vergődését is... :wink:
Nekem valahogy az idei csapatunk jobban tetszik, mint az, ahol pl. csak és kizárólag fórumosokból álló team-mmmel, soxor csere nélkül vergődtük végig az ilyen tornákat...
Soha nem tudtunk full-csapattal kiállni, mert még a legjobbakból is mindig hiányzott valaki. Míg a többi szurkolói csapat folyamatosan erősödött, addig a miénk inkább visszafelé fejlődött. Arról nem is beszélve, hogy a csapat kb. fele állandó "csalódás érzéssel" kullogott haza, mert a másik felének "játéka" nem ütötte meg még a szurker focik színvonalát sem... :twisted: Kb. fél évente rendszeresen eljutottam odáig, hogy ebből a szerencsétlenkedésből nem kérek többet, de valahogy mindig visszahúzott a szívem... :D
A fene tudja mit hoz a jövő, de jelenleg van kb. "két sornyi" kész csapatunk, ezért ne kezdjünk már el könnyezni, hogy "jajjj, de jó is volt régen"... :)
Most úgy sikerült nyerni, hogy 3-4 "alapember" nem volt ott.
Nem mondom, hogy a jövőben mindenhol győzelmi eséllyel vágunk neki a tornáknak, de hogy ez a társaság bármelyik szurkolói csapatnak megnehezíti a dolgát, az fixxx...

Lehet, hogy szervezni kell majd egy "full-fórumos" csapatot is, mert úgy látom jelentkező azért bőven akad...
Foci szempontjából nem kérdés, hogy a mostani csapatunk az egyik legerősebb (selejtezőn feljutás, most angol torna győzelem). A régi tornák (egy-két jól sikerült alkalmat leszámítva) tényleg csak ismerkedés szempontjából voltak jók, de pont emiatt meg volt a maguk "varázsa". Úgyhogy nem könnyezek, csak megállapítottam egy tényt ;)

Örülök, hogy sikerült találni focizni is tudó (és kellő szabadidővel/elhivatottsággal rendelkező) Chelsea fanokat :)
Aug.8-án meg majd lesz össznépi foci, ahol mindenki megmutathatja mit (nem) tud :)

Avatar
gergő17
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2009. november 24., kedd 16:49
Kedvenc játékos: essien
Kedvenc exjátékos: hasselbaink
Tartózkodási hely: Szirmabesenyő

Re: Találkozók, szurkolói foci

#925 Hozzászólás Szerző: gergő17 »

Sziasztok!

Ebbe a topicba még nem is írtam,de úgy látom,hogy itt az ideje :D Végolvastam az első oldalt,és meg is jött a kedvem ehhez az egészhez,mert minden szempontból megér elmenni egy ilyen közös focira :wink: Immáron 5 éve rúgom a bőrt,szerintem nem vagyok egy ügyetlen srác,szóval ha szükség lenne rám akkor írjatok :wink: mail:speth-l@freemail.hu msn:slaci16@hotmail.com

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Találkozók, szurkolói foci

#926 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

dunyha írta:
Wisey írta:Kár, hogy a tornagyőztes csapatból négyről a többség azt sem tudja, kicsoda, mert nem fórumoznak.
Így mondjuk más az egész hangulata, nem az van mint régen, hogy a Chelsea fórumon összeismerkedett szurkolók fociznak egy jót (és nem érnek el semmilyen eredményt ;))
Köhöm köhöm:D Cöh Cöh Cöh:D Én fenn vagyok:D
Én is. :)
Kb. 5 éve figyelemmel kísérem a fórum mélyrepülését/szárnyalását (nem kívánt rész törlendő), és a szurkolói csapat vergődését is... :wink:
Nekem valahogy az idei csapatunk jobban tetszik, mint az, ahol pl. csak és kizárólag fórumosokból álló team-mmmel, soxor csere nélkül vergődtük végig az ilyen tornákat...
Soha nem tudtunk full-csapattal kiállni, mert még a legjobbakból is mindig hiányzott valaki. Míg a többi szurkolói csapat folyamatosan erősödött, addig a miénk inkább visszafelé fejlődött. Arról nem is beszélve, hogy a csapat kb. fele állandó "csalódás érzéssel" kullogott haza, mert a másik felének "játéka" nem ütötte meg még a szurker focik színvonalát sem... :twisted: Kb. fél évente rendszeresen eljutottam odáig, hogy ebből a szerencsétlenkedésből nem kérek többet, de valahogy mindig visszahúzott a szívem... :D
A fene tudja mit hoz a jövő, de jelenleg van kb. "két sornyi" kész csapatunk, ezért ne kezdjünk már el könnyezni, hogy "jajjj, de jó is volt régen"... :)
Most úgy sikerült nyerni, hogy 3-4 "alapember" nem volt ott.
Nem mondom, hogy a jövőben mindenhol győzelmi eséllyel vágunk neki a tornáknak, de hogy ez a társaság bármelyik szurkolói csapatnak megnehezíti a dolgát, az fixxx...

Lehet, hogy szervezni kell majd egy "full-fórumos" csapatot is, mert úgy látom jelentkező azért bőven akad...

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Találkozók, szurkolói foci

#927 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Wisey írta:Kár, hogy a tornagyőztes csapatból négyről a többség azt sem tudja, kicsoda, mert nem fórumoznak.
Így mondjuk más az egész hangulata, nem az van mint régen, hogy a Chelsea fórumon összeismerkedett szurkolók fociznak egy jót (és nem érnek el semmilyen eredményt ;))
Köhöm köhöm:D Cöh Cöh Cöh:D Én fenn vagyok:D

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2289
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Találkozók, szurkolói foci

#928 Hozzászólás Szerző: Anti »

Hmmm, meggondolandó...
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

anelka18
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2010. február 9., kedd 13:54
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Találkozók, szurkolói foci

#929 Hozzászólás Szerző: anelka18 »

oké rendben elöre is köszi:)

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Találkozók, szurkolói foci

#930 Hozzászólás Szerző: Wisey »

anelka18 írta:figyeljetek én szivesen elmennék focizni meg mecsnézésre csak hova kell menni és hányra???
Megírjuk, amint megszervezzük, kb egy héttel a meccs előtt.
De a dátumot már tudod, írd fel a naptárba! :)

anelka18
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2010. február 9., kedd 13:54
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Találkozók, szurkolói foci

#931 Hozzászólás Szerző: anelka18 »

figyeljetek én szivesen elmennék focizni meg mecsnézésre csak hova kell menni és hányra???

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Találkozók, szurkolói foci

#932 Hozzászólás Szerző: Wisey »

A Community Shield délelőttjén (aug.8, ha nem tévedek) mindenképpen lesz majd újra közös foci, mert aznap délutánra szervezünk közös meccsnézést is.
Danival ezt még nem egyeztettem le, de szerintem egyetért ő is, hogy tökéletes időzítés lenne :)

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Találkozók, szurkolói foci

#933 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Kár, hogy a tornagyőztes csapatból négyről a többség azt sem tudja, kicsoda, mert nem fórumoznak.
Így mondjuk más az egész hangulata, nem az van mint régen, hogy a Chelsea fórumon összeismerkedett szurkolók fociznak egy jót (és nem érnek el semmilyen eredményt ;))

vladarmartin
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2009. szeptember 15., kedd 10:29
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Találkozók, szurkolói foci

#934 Hozzászólás Szerző: vladarmartin »

szevasztok olvastam ezt az össze jövettelt mikor van ez pontosan ha valaki tudja írjon emailban mail25@freemail.hu-re

Avatar
szabocsaba
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2006. szeptember 10., vasárnap 20:35
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Találkozók, szurkolói foci

#935 Hozzászólás Szerző: szabocsaba »

Sziasztok!

Én is gratulálok srácok! Sajnálom, hogy nem lehettem ott, de ahogy látom, talán jobb is!
Látom, jött egy pár régóta várt erősítés.
Kik voltak pontosan?

Csaba
Gondolkozz, mielőtt leírsz valamit!
Thx Guus!

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Találkozók, szurkolói foci

#936 Hozzászólás Szerző: Dani »

Budapesten.
http://www.nemethklima.atw.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Találkozók, szurkolói foci

#937 Hozzászólás Szerző: daw3 »

Dani írta:Évente 2-3 alkalommal kerül megrendezésre egy Brit torna, ahol csak Brit csapatok drukkerei játszanak egymás ellen, illetve ugyan ennyiszer egy úgynevezett szurkolói torna, hol nem csak angol csapatnak szurkolók mérik össze erejüket, hanem szinte minden nagyobb csapat drukkerei képviseltetik magukat. A lebonyolítás és időpont mindig változó, a körülményekhez igazodóan. természetesen mi is szoktunk mindegyiken indulni, kisebb-nagyobb sikerrel. Néha szoktunk szervezni barátságos, vagy egymás közti focikat, ahova bárki eljöhet, de ezekre a tornákra csak azokra számítunk, aki legalább egy egyeneset bele tud rúgni a labdába:)

Nyár végére szeretnék összehozni majd egy egymás közti focit, meg lesz hírdetve, oda szívesen várunk bárkit. A legközelebbi tornák szeptemberben várhatóak!
És kb. hol vannak megrendezve ezek a meccsek? Ha lehet, egyre szívesen elnéznék, ha valahol a közelben van.
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2289
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Találkozók, szurkolói foci

#938 Hozzászólás Szerző: Anti »

Gratulálok fiúk.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Carlo Vieri
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2007. május 20., vasárnap 11:11
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Találkozók, szurkolói foci

#939 Hozzászólás Szerző: Carlo Vieri »

Dani írta:Itt vannak a képek a tegnapi győztes tornáról :D

http://picasaweb.google.com/lovefreedom ... directlink" onclick="window.open(this.href);return false;

Thnx!! Már nagyon vártam, főleg azt amin a kupát szorongatom :D

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Találkozók, szurkolói foci

#940 Hozzászólás Szerző: Gereb »

Cudicini írta:
Dani írta:Eredmények:

Chelsea 3:2 MU (3:0-ra vezettünk)
Chelsea 6:5 Newcastle (5:1-re is vezettünk már)
Chelsea 5:3 Arsenal (4:0-ra is mentünk már)

Mivel az utolsó pillanatban a Gers és a Pool visszamondta, így csak 3 meccsünk volt, de azok 2*20 percesek voltak.
A tipikus Chelsea betegségünk most is megvolt, a végére minden meccsen nagyon kiengedtünk, de szerencsére most gólokat tudtunk szerezni, a legtöbb tornával ellentétben...
Képeket majd holnap linkelek be.
Gratula, srácok!
Ügyesek voltatok csak igy tovább

Válasz küldése