Közös meccsnézések, találkozók

Szurkolói találkozók, közös foci, ajándéktárgyak
Üzenet
Szerző
Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Találkozók, szurkolói foci

#1021 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Vasárnap 14:30-kor Pool-Chelsea; a bajnoki címet valószínűleg eldöntő összecsapás.
Ki jönne? (Nagyobb létszámnál Box Utca, amúgy Kaledonia is lehet.)

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Találkozók, szurkolói foci

#1022 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Wisey írta:
grimrieper írta:ugy tudom hogy a jovo szezonra meg lehet jelentkezni a Chelsea drukkerek tornajara .itt rendezik Londonban ha erdekel minket akkor szoljatok.
jó buli lenne, de egy nagypályás csapatnyi embernek kellene kiutazni, erre sajnos semmi esély nincs.
csak szoltam talan jovore erre kellene gyujteni a clubnak.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Találkozók, szurkolói foci

#1023 Hozzászólás Szerző: Wisey »

grimrieper írta:ugy tudom hogy a jovo szezonra meg lehet jelentkezni a Chelsea drukkerek tornajara .itt rendezik Londonban ha erdekel minket akkor szoljatok.
jó buli lenne, de egy nagypályás csapatnyi embernek kellene kiutazni, erre sajnos semmi esély nincs.

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Találkozók, szurkolói foci

#1024 Hozzászólás Szerző: dunyha »

s-h-i-n-e.com írta:Dunyhával szerintem elég masszív középpályát alkotunk. Támadásban egy rakás sz@r, amit együtt művelünk, de a védekezés legalább stabil.
Kössz. Tudom és miattam van:D és kössz.

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Találkozók, szurkolói foci

#1025 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

ugy tudom hogy a jovo szezonra meg lehet jelentkezni a Chelsea drukkerek tornajara .itt rendezik Londonban ha erdekel minket akkor szoljatok.

Avatar
Cudicini
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2008. június 11., szerda 15:49
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Crespo
Tartózkodási hely: Budapest XIV

Re: Találkozók, szurkolói foci

#1026 Hozzászólás Szerző: Cudicini »

Sziasztok!

Ha gondoljátok, vállalom a szervezést máj. 15-i tornára.

Üdv.
Tibi
Dani írta:Az eredmények:

Chelsea 3:0 Rangers (sima meccs)
Chelsea 2:0 Roma (nagyszerű játékkal, nagyon jó csapatot győztünk le)
Chelsea 0:0 L**ds (nem volt szerencsénk, győzelmet érdemeltünk volna)
Chelsea 1:2 Arsenal (a második félidőig 1:0-ra vezettünk, amit tudtam megfogtam, de sajnos a meccs végén kaptunk két gólt)
Chelsea 0:2 Barca (szintén partiban voltunk a meccs első felében, a végére széthullottunk)

Jól volt kitalálva ez a vegyes csapat én mindenképpen preferálom a továbbiakban is, mert csak így van értelme. Egy felforgatott A-B csapatnak nincs értelme. Szervezett játékkal, kicsit szervezetlenebb sorcserékkel simán partiban voltunk és lehetünk bárkivel. Nagyon összeállt a csapat és remélem a továbbiakban is hasonlóan jó eredményeket fogunk elérni :wink:

A szervezőkkel eddig is én tartottam a kapcsolatot, shine azért szervezte a mostanit, mert a korábbi B csapatból nem mindenkinek volt meg az elérhetősége. Én a továbbiakban is vállalom a csapat "irányítását" bármilyen felállásban.

Sajnos nekem a Május 15-e semmiképpen nem jó, mert nagyon vidéken leszek, így se meccsnézésre, sem pedig a szurkolói tornára nem tudok menni, így erre az egy alkalomra még kéne valaki, aki össze tudja rántani a csapatot!

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Találkozók, szurkolói foci

#1027 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Egy kicsit azért ezt pontosítanám. (Hosszú lesz, de egyszer kibírjátok.)
A "B" csapattal mindenképpen elindultunk volna, de volt 2-3 hiányzó.
Az előző Angol Torna előtt jelezte nekem Papp Joci és Barta Csaba, hogy "nálunk" szeretnének játszani, így most már nincs mese, egyértelműen hívtam volna őket is. /Durva, de nincs 30 éves kor alatti "játékosunk". Úgy tűnik a "Chelsea Nyugdíjasok" újra él. :wink: :D (Jó lesz majd az új "piros nyakú" mez.)/
Őszinte leszek. Azért szerettem volna a szervezést "vinni", mert a leghalványabb kompromisszumot sem szerettem volna meghozni, - amivel nem értettem egyet - ezzel a selejtezővel kapcsolatban. Aki nem értett velem egyet, az nem volt ott. /vagy beállt a sorba/
Jobbnak láttam, ha kiegészítjük az "A" team-ből a csapatot. (Két sornyi mezőnyjátékosra és két kapusra). Valamiért a sorcserékben és a konkrét posztokban hiszek. Dunyhával szerintem elég masszív középpályát alkotunk. Támadásban egy rakás sz@r, amit együtt művelünk, de a védekezés legalább stabil. Szükségünk volt még egy "befejező csatárra" /Áron/. Dani még egy védőhöz is ragaszkodott /"másik" Dani/. Ezen sem vesztünk össze.
Alapból pedig a fél világ kritikáját, okoskodását és kib@szott /bocs/ siralmait meg kellett "hallgatnom", mire ez a csapat összeállt.

A Rangers ellen totál hülyének néztek a saját csapatunkból egyesek, hogy feltételezni mertem, hogy azonos létszám mellett (+ sorcsere) is le tudjuk őket győzni - fair körülmények között. Erről is meg van a véleményem.

Nekem személy szerint nagyon nem ízlik ez a pálya borítás. Eléggé szenvedek rajta. Iszonyúan elhasznált a műfű. Védekezésben még csak-csak, de támadásban gyötrelmes.

Alapvetően nincs hatékony és tudatos "előre játékunk", és komolyabb "labdabirtoklásunk", a csatárok nem játssszzák szinte soha vissza a labdát a két mögöttük vagy mellettük érkezőnek, így viszont marha sokat kell feleslegesen futni, és hogy tovább menjek, ez rá is nyomja a helyzetkihasználásra a bélyeget. (Mikor már ötödször érsz fel hiába a csatár mellé, akkor jön a 6. alkalom, és akkor sem tudatos passz után érkezik a labda, hanem egy véletlenül lecsorgó labdába botlik bele az ember, akkor jönnek a kihagyott helyzetek. Nálam legalábbis most ez volt. Durván statikus a focink. Felívelés a csatárnak, aztán over. Az a baj velem, hogy én a földön szeretek játszani. :) Nem rólam szól ez a foci, csak a saját b@lf@szkodásomat sem árt megfejtenem.)

Az Arsenal és a Barca elleni utol-show 5 percért pedig a palánkot rommá rugdostam volna, ha nem sajnálom a lábamat. /Még mindig nem állt össze úgy ez a csapat, hogy ne essenek szét egyesek a kritikus pillanatokban, vagy ha már szétestek, akkor kérjenek cserét, és ne a pályán baltázzák el az egész csapat "munkáját". Ezen a napon ugyanis az összes nálunk erősebb csapat ellen legalább egy "X"-re jók voltunk./
Akkor szokta elrontani ez a csapat a meccseket, amikor elhiszi magáról, hogy milyen qrva jól tud támadni. Az Arsenal ellen nem igazán értettem, hogy 1-0-'s vezetésnél miért kell 4 csatárral rohamozni..., hát persze hogy lekontráztak. Egyetlen erőssége lehet a csapatnak, hogy stabil, és képes 0-ra hozni hátul a meccseket. Elöl pedig 1-2-3 gólt tuti "találunk"..., vagy ha nem, hát Istenem, akkor is 0-0.
/Durva, de a mostani 1. sorunk 5 meccsen egyetlen gólt sem kapott…
A Roma-t az eddigi kb. 3-4 egymás elleni meccsünkön soha nem sikerült még megvernünk. Szurkolói foci szinten nagyon jó csapatuk van. Most sikerült kinyírnunk a játékukat. A pontrúgásaikat is lenulláztuk, hogy nem hagytunk területet nekik pl. egy normális szöglet elvégzéséhez sem. A Szerencse is velünk volt azon a meccsen.
Volt már egy alkalom, hogy a Roma ellen egy "X" is elég lett volna a továbbjutáshoz, de akkor utolsó meccs lévén már romokban hevertünk fizikailag, és kikaptunk 2-0-ra.
Érdekes, hogy egy Roma szurkoló lány is játszott náluk régebben (legalábbis az edzéseiken és a gyengébb csapatukban) és ő kérdezte, hogy „Ti mikor juttok el má’ végre a NagyTornára?”. Most pont a Roma testén vezetett az út a Tornára – nagy kár, hogy nem az ő testén keresztül..., de félre a tréhfával... :)

Eddig is én fogalmaztam meg a legerősebb kritikát, a jövőben sem lesz másként.
Néhány poszton tudnánk még erősebbek lenni.
Kb. 2-4 ember még van ebben a körben, akik erősítést jelentenek, de alapvetően nem a tornákon kellene kísérletezni a jövőben /sem/. A két kapus + két sor mezőnyjátékos + két ember "beugró" az ideális létszám. Amatőr foci lévén még az utolsó órában is van kieső ember, tehát a két sor meg legyen, de ha rám hallgattok, akkor azt csináltok, amit csak akartok... :)
A szervezői része a dolognak engem kb. eddig érdekelt. Éreztem, hogy meg tudjuk csinálni, csak marhára untam, hogy nem csináljuk. Most viszont, hogy meg van, "asszem jól is laktam". 8) :)

Nem mondom, hogy páratlan volt a CFC Hungary történetében ez a team, de 3 éve nem volt ilyen masszív csapatunk.
Meggyőződésem, hogy ilyen fegyelemmel és felfogásban játszva, bármelyik szurkolói foci csapatnak meg tudja keseríteni az életet ez a Chelsea csapat.
Mindenki küzdött tisztességesen, tehát akár még elégedett is lehetnék... :wink: :)

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Találkozók, szurkolói foci

#1028 Hozzászólás Szerző: Dani »

Az eredmények:

Chelsea 3:0 Rangers (sima meccs)
Chelsea 2:0 Roma (nagyszerű játékkal, nagyon jó csapatot győztünk le)
Chelsea 0:0 L**ds (nem volt szerencsénk, győzelmet érdemeltünk volna)
Chelsea 1:2 Arsenal (a második félidőig 1:0-ra vezettünk, amit tudtam megfogtam, de sajnos a meccs végén kaptunk két gólt)
Chelsea 0:2 Barca (szintén partiban voltunk a meccs első felében, a végére széthullottunk)

Jól volt kitalálva ez a vegyes csapat én mindenképpen preferálom a továbbiakban is, mert csak így van értelme. Egy felforgatott A-B csapatnak nincs értelme. Szervezett játékkal, kicsit szervezetlenebb sorcserékkel simán partiban voltunk és lehetünk bárkivel. Nagyon összeállt a csapat és remélem a továbbiakban is hasonlóan jó eredményeket fogunk elérni :wink:

A szervezőkkel eddig is én tartottam a kapcsolatot, shine azért szervezte a mostanit, mert a korábbi B csapatból nem mindenkinek volt meg az elérhetősége. Én a továbbiakban is vállalom a csapat "irányítását" bármilyen felállásban.

Sajnos nekem a Május 15-e semmiképpen nem jó, mert nagyon vidéken leszek, így se meccsnézésre, sem pedig a szurkolói tornára nem tudok menni, így erre az egy alkalomra még kéne valaki, aki össze tudja rántani a csapatot!
http://www.nemethklima.atw.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Találkozók, szurkolói foci

#1029 Hozzászólás Szerző: Wisey »

s-h-i-n-e.com írta:A szervezéstől és a szurker focitól most "csömöröm" van ismét, úgyhogy nem marad más hátra, mint hogy jelezzem a lemondásomat és a visszavonulásomat... :)
Nocsak, mi történt, ami feledtetni tudta a feljutás örömét is? Mi kell ahhoz hogy elégedett legyél? :)
Amúgy gratulálok a csapatnak!

Nagy kár hogy pont 15-én, az FA Kupa döntő napján lesz a torna, mert aznapra szerettem volna közös focit szervezni. (Mondjuk még megcsinálhatjuk, mert a tornára max 10 ember mehet, és nem is mindenki fórumozik közülük.)

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Találkozók, szurkolói foci

#1030 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Mivel minden csoda 3 napig tart, ezért úgy gondolom Rafáéknak kijárt ennyi idő, hogy csak Róluk szóljon a fórumnak eme topikJA. :wink:
Úgy tűnik a "tanuló-korosztályt" könnyebb mozgósítani, mint az "idősebb arcokat" nálunk, bár ebben nincs semmi meglepő. /sokaknál a család & munka mellett már egész más a helyzet, mint 10Néves korban/
Itt abszolút nincs rendszeres Chelsea szurkolók általi foci, tehát eredmények is ritkán vannak...
Évi 2 Angol Szurkolói foci Torna van + kb. 3-4 "hagyományos" Szurkolói Foci + évente 1-2 Szurkolói Klub által szervezett játék. Kb. ennyi.


Az előző néhány napban nem volt időm fórumozni, ezért most jelzem, hogy ezt a mailt kaptam a múlt szombaton megrendezett Szurkolói Foci szervezőitől...

"Sziasztok!
Gratulálunk a selejtezőből való továbbjutáshoz!
Május 15-én lesz a főtábla, ennek részleteiről hamarosan küldünk információt!
Üdvözlettel:
HBF csapat"

Grat mindenkinek, aki ott volt (, azoknak is, akik nem). :wink:
A Szurker Foci "főtáblájára kerülésre" a közel 5 éves csapat történetében nem volt még példa, tehát egyértelműen az eddigi legnagyobb siker. /az Angol Torna egyszeri megnyerése mellett/
Megérte a kelleténél komolyabban felkészülni "elméletben", és szigorúbb követelmények szerint szűkíteni a keretet.
A taktika úgy érzem remekül bevált.
Úgy gondolom, hogy ha végig tudtuk volna játszani azzal a két sorral a meccseket, amelyek "konkrátan ki voltak találva", akkor reggelig nem kapunk gólt. Sajnos az is tény,hogy ha csak egyetlen ember is kiválik a csapatból, azt már megérezzük, így van bennem - szokás szerint - egy kis hiányérzet.
(Akiket konkrétan elhajtottam a 3,14csába a meccsek közben, "azoktól" azúton is elnézést kérek, bár már ott is megtettem. Csak azért volt, hogy minél jobban jöjjünk ki a meccsekből. Végül is sikerült a terv.) :)
A szervezéstől és a szurker focitól most "csömöröm" van ismét, úgyhogy nem marad más hátra, mint hogy jelezzem a lemondásomat és a visszavonulásomat... :)

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Találkozók, szurkolói foci

#1031 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Frankie: itt volt a városban egy műfüves pályán.

kdako: lényegében jönnek páran a környező falvakból is, de 8 csapat 7-7 emberrel az nem is olyan sok. Az csak 56 ember. Nagy részük líceumi diák vagy egyetemista. Könnyen össze lehet szedni egy csapatot. S nincsenek ilyen hivatalos keretek, hogy igazolás kell meg hasonlók. Csak szól valaki, hogy én XY csapatnak szurkolok s emiatt abba a csapatba szeretnék beállni focizni, aztán a csapat közösen eldönti, hogy beveszik vagy sem. Általában minden csapat egy baráti közösség, akik ugyan annak a csapatnak szurkolnak. A mi csapatunkban például a kapus, a csatár s a középpályás (az az én) egy osztályból vagyunk, a többiek pedig haverok a suliból.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Találkozók, szurkolói foci

#1032 Hozzászólás Szerző: kdako »

Rafa, nálatok a városban ekkora a szurkolói élet, vagy máshonnan, a környékről is mennek ezekre a tornákra csapatok, játékosok?
És persze grat a győzelemhez!
GO BLUES!

Avatar
Frankie
Tippverseny győztese 2008/09
Tippverseny győztese 2008/09
Hozzászólások: 516
Csatlakozott: 2008. május 8., csütörtök 23:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: nincs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Találkozók, szurkolói foci

#1033 Hozzászólás Szerző: Frankie »

rafanadal írta:Most értem haza a szezon első barátságos szurkolói focijáról, amelyet műfüvön játszottunk 4+1-es fellálásban 2 cserével. Sikerült összehozni 8 csapatot, ezért felosztottuk a mezőnyt 2 db. 4-es csoportra. Az A jelű négyesben szerepelt a Barcelona (ősi rivális), Milan (gyengék), Juventus (közepes erőt képviselnek) s a Chelsea (általába legalább a döntőig eljutunk). A B csoportban szerepelt a MU (nagy rivális), Real Madrid (közepes csapat), Inter (most jöttek először, de elég gyengék voltak) s a Liverpoll (közepes).

Az A csoport végeredménye:
Chelsea 9 pont
Barcelona 6 pont
Juventus 3 pont
Milan 0 pont

A B csoport végeredménye:
MU 9 pont
Real Madrid 4 pont (gólaránnyal jutottak tovább)
Liverpool 4 pont (gólaránnyal estek ki)
Inter 0 pont

Ezek után következtek az elődöntők:
Chelsea - Real Madrid 2-1 (lőttem egy gólt)
Barcelona - MU 2-3 hosszabbítás után

A bronzmeccs:
MU - Real Madrid 2-0

A döntő:
Chelsea - Barcelona 3-3 büntetőkkel 2-1 adtam egy gólpasszt s belőttem a büntetőt
és ez hol volt? kikkel?
Super Frankie * Chelsea FC * Hungary * England

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Találkozók, szurkolói foci

#1034 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Most értem haza a szezon első barátságos szurkolói focijáról, amelyet műfüvön játszottunk 4+1-es fellálásban 2 cserével. Sikerült összehozni 8 csapatot, ezért felosztottuk a mezőnyt 2 db. 4-es csoportra. Az A jelű négyesben szerepelt a Barcelona (ősi rivális), Milan (gyengék), Juventus (közepes erőt képviselnek) s a Chelsea (általába legalább a döntőig eljutunk). A B csoportban szerepelt a MU (nagy rivális), Real Madrid (közepes csapat), Inter (most jöttek először, de elég gyengék voltak) s a Liverpoll (közepes).

Az A csoport végeredménye:
Chelsea 9 pont
Barcelona 6 pont
Juventus 3 pont
Milan 0 pont

A B csoport végeredménye:
MU 9 pont
Real Madrid 4 pont (gólaránnyal jutottak tovább)
Liverpool 4 pont (gólaránnyal estek ki)
Inter 0 pont

Ezek után következtek az elődöntők:
Chelsea - Real Madrid 2-1 (lőttem egy gólt)
Barcelona - MU 3-2 hosszabbítás után

A bronzmeccs:
MU - Real Madrid 2-0

A döntő:
Chelsea - Barcelona 3-3 büntetőkkel 2-1 adtam egy gólpasszt s belőttem a büntetőt
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rafanadal 2010. április 17., szombat 14:55-kor.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Találkozók, szurkolói foci

#1035 Hozzászólás Szerző: Gábor »

sajnos biztosat csak holnap tudok mondani...
remélem nem gond! :wink:
Farewell Didier!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Találkozók, szurkolói foci

#1036 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Valószínűleg én is ott leszek (már ha nem tévedek el útközben :))
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Találkozók, szurkolói foci

#1037 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Én is sanszos vagyok, még nem tudom pontosan odaérek e

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Találkozók, szurkolói foci

#1038 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

sanszos....:)

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Találkozók, szurkolói foci

#1039 Hozzászólás Szerző: Dani »

Én is mennék, nagy meccs lesz :)
http://www.nemethklima.atw.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Találkozók, szurkolói foci

#1040 Hozzászólás Szerző: kdako »

Cale? én mennék.
GO BLUES!

Válasz küldése