Magyar Chelsea Szurkolói Klub

Szurkolói találkozók, közös foci, ajándéktárgyak
Üzenet
Szerző
istvan
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2009. november 6., péntek 21:17
Kedvenc játékos: Oscar
Kedvenc exjátékos: dan petrescu
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#21 Hozzászólás Szerző: istvan »

Helo ha van rá lehetőség szükségem lenne egy magyar szurkolói polora XL es méretben. Köszönöm

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#22 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Szörnyű...
Nyugodjon békében! :(
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#23 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nyugodjon Békében! :(

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#24 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

45 évesen hosszas betegség után elhunyt Ordina Tibor. :(

(a fórumon tibi71 néven volt a közösség tagja több mint 10 évig)

http://index.hu/sport/atletika/2016/04/ ... tavolugro/" onclick="window.open(this.href);return false;

Nagyon rossz volt olvasni, hogy ilyen fiatalon elhunyt, ráadásul kicsi gyereke van.

lacko94
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2008. szeptember 25., csütörtök 15:45
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#25 Hozzászólás Szerző: lacko94 »

Valaki április-május környékén nem utazik Londonba egy Chelsea meccsre??? Csatlakoznék! Vagy csatlakozzatok hozzám:D

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#26 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Szombaton meccsnézés Budapesten!!!!
16:45től Magyar Chelsea szurkoló klubgyűlés utána egyből ManCity meccsnézés közösen.
Gyertek el nyugodtan a klubgyűlésre is mert legalább megismeritek a Magyar Chelsea Szurkolói klubot (előnyök, tervek stb stb) akár beléphettek is és még az összes kérdéseteket is feltehetitek :) :)
https://www.facebook.com/events/1543965 ... r=upcoming" onclick="window.open(this.href);return false;

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#27 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Kép

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#28 Hozzászólás Szerző: Norbert »

IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Discipline
Hozzászólások: 406
Csatlakozott: 2012. január 23., hétfő 23:47
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#29 Hozzászólás Szerző: Discipline »

Nem találom a meccs belépős topicot így ide írom, szeretnék kérni 2 db jegyet a chelsea-arsenalra, mindegy mikor lesz! köszi :)
Terrace Lost Its Soul

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#30 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Tegnap a SAMSUNG meghívásának eleget téve a szurkolói klubból páran összejöttünk hogy együtt nézzük meg a Norwich elleni meccset.
Híradás az eseményről:
http://sport.hir24.hu/angol-labdarugas/ ... elsea-nek/
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#31 Hozzászólás Szerző: Chester »

A szurkolói klubba való belépést már elterveztem egy ideje, csak most tudnám igazán hasznát venni, eddig ezért nem is léptem be. :)

Az még kérdéses hogy kivel és mikor, ez csak a héten vetődött fel bennem, és ahogy utánanéztem sokkal olcsóbban kijönne akár egy több éjszakás túra mint ahogy arra számítottam, persze csak repülővel... A hétköznap sem akadály számomra, 1-2 nap kimaradhat az egyetemen. :) A legnagyobb dilemma hogy egyedül vagy haverokkal érdemes nekivágni, ha egyedül megyek gyakorlatilag azt csinálok és oda megyek ahová én szeretném, és a jegyeket is könnyebb egy embernek intézni mint 2-3-nak, viszont haverokkal sokkal nagyobb élmény is lehetne. Mivel eléggé tartok a repüléstől egy olyat is el tudnék képzelni, hogy vonattal megjárni, nem nagyon jutok el külföldre még csak a szomszédos országokba sem, így legalább két legyet ütnék egy csapásra egy Keleti pu. - München - London vonallal, csak ehhez többet kellene dolgoznom mert jóval drágább lenne.

Egyelőre még csak tervezgetek, de ez a két verzió a legvalószínűbb, az eddigi segítségeteket viszont nagyon szépen köszönöm! :)

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#32 Hozzászólás Szerző: Wisey »

A BL csoportkörnek kis tulzassal nincs tetje, mert alapelvaras hogy onnan ugyis tovabbjut majd a csapat. Termeszetesen egy Barca szintü ellenfel ellen a csoportkörben is telt haz lesz, de a közepes/kiscsapatok ellen sosem telik meg a stadion.
Illetve ugyancsak tavol tart sok szurkolot az is, hogy hetköznap este vannak a BL meccsek.

Jo valasztas lenne egy BL meccs, de ez akkor több szabadnapot is jelentene, mint egy hetvegi kiruccanas.

True Blue tagsagival te magad is tudnal jegyet rendelni, vagy pedig a magyar egyesületen keresztül. Az utobbi olcsobb, es kenyelmesebb is a jegyrendeles szempontjabol ;)

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#33 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ha egy U18-as meccsre jutnék ki az sem érdekelne, maga a tény hogy ott vagyok a Stamfrod Bridge-en egy Chelsea meccsen már megsirattatna. :D

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#34 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Viszont a Ligakupa meccsekben benne van, hogy lemaradsz pár játékosról, pl. jó eséllyel nem látnád Hazard-t játszani. Az augusztusi meccsek el szoktak jutni general sale-re, sőt meglepő módon (ez 2-3 éve volt probléma, azóta nem tudom rendeződött-e) a BL-csoportkörök se vonzanak annyi embert, mint várnád. Azokra is relative simán lehet jegyhez jutni.
Ha pedig tavasszal készülsz, akkor nézz utána, hogy a kinézett bajnoki nem FA-kupa hétvégére esik-e, mert akkor az esetleges továbbjutás esetén olyan időpontra is eltolhatják a meccsedet, amikor már nem is leszel Londonban!

De a legjobb megoldás még mindig a Szurkolói Klub. A True Blue tagságok segítségével hamarabb (=jobb helyre) kaphatsz jegyet, ráadásul ha lassan Eurotripben gondolkodsz, akkor nem az a 3-6000 Ft fog odaverni :)
They do now.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#35 Hozzászólás Szerző: Chester »

Még egyet kérdeznék, aki jártas a témában az biztos tudná a választ, olvastam hogy a Ligakupa meccsekre olcsóbbak a jegyek, viszont azt ugye későn sorsolják, és azt sem tudni hogy otthon vagy idegenben játszunk. Az ilyen meccsekre úgy tudom nem is akkora a kereslet, főleg a helyiektől, egy ilyen meccsre nagyobb eséllyel tudnék jegyet szerezni, illetve ezt is olyan 30-40 nappal meccs előtt kéne igényelnem?

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#36 Hozzászólás Szerző: Chester »

Köszönöm a segítségeteket! Sajnos tényleg a repülő a legolcsóbb, de félek tőle azért mennék mással ha lehet. Azt is látom sajnos hogy így jóval drágább, de augusztusra beleférne egy ilyen hosszabb túra, ha 24 óra az út akkor is, főleg hogy nem minden nap jutok ki külföldre, vonatozni pedig egyenesen imádok. :D Meg én nem sietek, ha 2 év múlva jutok ki akkor akkor, de még addig akarok kijutni amíg diák vagyok. :)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#37 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:Sziasztok!

Elterveztem hogy valóra váltom egyik nagy álmomat, és elmegyek a Stamford Bridge-re, és remélhetőleg egy hazai meccsre is kijutok ezen a túrán. Érdeklődni szeretnék hogy milyen költségekkel kell számolnom, főleg ha engem a büdös életbe nem raknak fel repülőre. :D :D :D :D Néztem vonatokat de azok csak Németországig mennek, inkább azt pártolnám mint a buszozást

Tartasz a repüléstől vagy mire gondolsz? Mert ha nem erről van szó akkor mindenképpen repülni a legjobb, RyanAir-el vagy más fapadossal nagyon olcsón ki lehet jutni, ha időben foglalsz.

Egy barátom nemrég busszal ment Londonba(http://www.cseh-busz.hu" onclick="window.open(this.href);return false;), de ez majdnem 50 rugó oda-vissza és több mint 24 óra az út, ami nem hangzik túl jól. Vonattal is baromi hosszú, nem is túl olcsó, át is kell szállni.

Ha nagyon nem akarsz repülni akkor nagyon hosszú lesz a túra(2x24 óra az utazás + az ott tartózkodás), szállás nélkül az elég húzós. Keress rá a Student Hostelekre, nagyon olcsón is meg tudsz szállni, persze nem a legjobb körülmények között, de egy éjszakát aludni a meccs után és frissen indulni haza aranyat ér..

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#38 Hozzászólás Szerző: kdako »

ChesterB írta:Sziasztok!

Elterveztem hogy valóra váltom egyik nagy álmomat, és elmegyek a Stamford Bridge-re, és remélhetőleg egy hazai meccsre is kijutok ezen a túrán. Érdeklődni szeretnék hogy milyen költségekkel kell számolnom, főleg ha engem a büdös életbe nem raknak fel repülőre. :D :D :D :D Néztem vonatokat de azok csak Németországig mennek, inkább azt pártolnám mint a buszozást, jogosítványom nincsen szóval az autó ugrott, az pedig nekem elképzelhetetlen hogy szállás nélkül megússzam ezt a túrát egy nap alatt főleg hogy nem repülővel mennék. Arra pedig van esély hogy augusztusban kapok jegyet egy hazai meccsre? [nem vagyok klubtag és semmilyen tagságim nincs].

Előre is köszönöm a segítséget! :)
Te tudod, és nyilván meg is van az oka, de a repülő szerintem legalább fele annyiba kerül, mint bármi mással eljutni Londonba.

Meccsjegy 20 ezer ft körül, szállás 15-20 font/éj, ottani közlekedés 7-8 font/nap.
Jegyre van esély, minden attól függ, hogy a klubtagok kérnek-e, utána marad-e.
GO BLUES!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#39 Hozzászólás Szerző: Chester »

Sziasztok!

Elterveztem hogy valóra váltom egyik nagy álmomat, és elmegyek a Stamford Bridge-re, és remélhetőleg egy hazai meccsre is kijutok ezen a túrán. Érdeklődni szeretnék hogy milyen költségekkel kell számolnom, főleg ha engem a büdös életbe nem raknak fel repülőre. :D :D :D :D Néztem vonatokat de azok csak Németországig mennek, inkább azt pártolnám mint a buszozást, jogosítványom nincsen szóval az autó ugrott, az pedig nekem elképzelhetetlen hogy szállás nélkül megússzam ezt a túrát egy nap alatt főleg hogy nem repülővel mennék. Arra pedig van esély hogy augusztusban kapok jegyet egy hazai meccsre? [nem vagyok klubtag és semmilyen tagságim nincs].

Előre is köszönöm a segítséget! :)

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#40 Hozzászólás Szerző: frentzen »

jkopfner írta:Ez hihetetlen. Mennyi idős volt? Neki volt chelsea címer tetoválva a vádlijára? Nyugodjon békében.
25...
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Válasz küldése