Magyar Chelsea Szurkolói Klub

Szurkolói találkozók, közös foci, ajándéktárgyak
Üzenet
Szerző
Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#101 Hozzászólás Szerző: Gereb »

alpar08 írta:
rafanadal írta:Egy külföldi meg, hogy tudná megoldani az ilyeneket, hogy kézhez kapja a szurkolói kártyát, befizesse a tagságot stb.? Nem gyűlnének fel az extra költségek?
A kártyát postán, a befizetés meg simán bemész a bankba és átutalod a pénzt. Amùgy örülök, hogy témába jött ez a "külföldi magyar chelsea szurkolók", nem lenne hülyeség ha páran összejárnánk meccsnézésre kolozsvárt. Esetleg ami nagyobb dolog, kimenni meccsekre. Ha összehangolódnánk, akkor Budapestig páran gond nélkül eljutunk, onnan meg mennénk tovább a "belföldi" tagokkal. :D
Jövőre ha minden jól megy költözök kolozsvárra tanulni.
Akkor felőlem rendszeresen összejárhatnák meccsnézésekre.

alpar08
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2008. augusztus 3., vasárnap 15:49
Kedvenc játékos: Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#102 Hozzászólás Szerző: alpar08 »

rafanadal írta:Egy külföldi meg, hogy tudná megoldani az ilyeneket, hogy kézhez kapja a szurkolói kártyát, befizesse a tagságot stb.? Nem gyűlnének fel az extra költségek?
A kártyát postán, a befizetés meg simán bemész a bankba és átutalod a pénzt. Amùgy örülök, hogy témába jött ez a "külföldi magyar chelsea szurkolók", nem lenne hülyeség ha páran összejárnánk meccsnézésre kolozsvárt. Esetleg ami nagyobb dolog, kimenni meccsekre. Ha összehangolódnánk, akkor Budapestig páran gond nélkül eljutunk, onnan meg mennénk tovább a "belföldi" tagokkal. :D
-=Kék vér=-

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#103 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Egy külföldi meg, hogy tudná megoldani az ilyeneket, hogy kézhez kapja a szurkolói kártyát, befizesse a tagságot stb.? Nem gyűlnének fel az extra költségek?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#104 Hozzászólás Szerző: kdako »

Gereb írta:Én erdélyben lakom.
Értelemszerűen nem fogok, mert nem tudok kimenni sem gyűlésekre sem meccsnézésekre.
Akkor az én helyzetemben milyen előnnyel járna?
Több határon túli tagunk van (vagy volt korábban). A közösséghez tartozáson kívül előnyt jelenthet alkalom adtán: jegyrendelési lehetőség, saját logós ajándéktárgy vásárlás, megastore-rendelés lehetősége, DVD-tár. Lehet, egy éven belül ezeket nem tudod kihasználni, mert nem aktuális, de aztán úgy adódik, hogy mégis élnél vele, és jól jön. De nem azt szeretnénk, hogy ebből matekozás legyen, és akkor érezzétek úgy, érdemes belépni, ha mondjuk ezer forinttal több értékben kaptok vissza valamit, mint amennyit befizettek. Olyan közösséget építünk immár 7. éve, ami szeretnénk, ha vonzó lenne.
Igazából azt szeretnénk elérni, ha mindenki, aki régebb óta aktív itt valamilyen formában, aktivizálná magát saját lakóhelyén, környezetében, és összefogná ott is a dolgokat (meccsnézés szervezése, focik)
GO BLUES!

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#105 Hozzászólás Szerző: Gereb »

Én erdélyben lakom.
Értelemszerűen nem fogok, mert nem tudok kimenni sem gyűlésekre sem meccsnézésekre.
Akkor az én helyzetemben milyen előnnyel járna?

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#106 Hozzászólás Szerző: kdako »

koni0725 írta:Erről a diákakcióról viszont nem tudtam.
Pártolói tagság, annyi a különbség, hogy nem szavazhatsz a gyűléseken.
GO BLUES!

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3191
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#107 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Erről a diákakcióról viszont nem tudtam.
211! NEW RECORD!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#108 Hozzászólás Szerző: kdako »

Ja, újaknak: éves szinten 6000 forint a tagdíj, diákoknak 3000 ft. Lehet negyedévente is fizetni, mindenki kiszámolhatja, hogy ez havi 500 illetve 250 forintot jelent. Ezt nem azért írom, hogy bárki anyagi helyzetét minősítsem, csak tájékoztatásul, hogy nem a pénzetekre fáj a fogunk :)
GO BLUES!

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3191
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#109 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Nekem sajnos az anyagi helyzetem nem engedi meg, hogy ilyen célra áldozzak, kezdő egyetemistaként minden egyes elköltendő forintot meg kell fontolni. Sajnálom, hogy ez van, de ettől nem érzem magam kevésbé drukkernek.
211! NEW RECORD!

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#110 Hozzászólás Szerző: laczze »

Engem az érdekelne, hogy ha nemtudok elmenni ha van gyűlés, soha nem voltam meccsnézésen nem is tudok menni mivel messze vagyok Pest től, szőval nem ismerek senkit, meccsre se tervezem mostanában sajnos hogy kijussak vagy maximum ha valami közeli helyen lenne a csapat, de a lényeg hogy akkor ha klubtagokkal találkozni nemtudok, meccsre nemjárok, akkor igy mi lenne az előnye?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára laczze 2013. június 20., csütörtök 23:18-kor.
Drogba,Lampard,Terry <3

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#111 Hozzászólás Szerző: kdako »

Kedves fórumozók! most azokat kérdezném, akik rendszeresen írnak ide, de nem tagjai a szurkolói klubnak. Szóval ennek az oka érdekelne! mi az, ami miatt nem léptetek még be? Tervezitek? Drága a tagság? Keveset tudtok az előnyökről, a lehetőségekről? Mi lenne vonzó, ami miatt meggondolnátok magatokat (ajándék, kedvezmény stb)? Aktívabb klubéletre vágytok?
Komoly válaszokat kérek, ígérjük, a visszajelzéseket megfontoljuk!
GO BLUES!

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#112 Hozzászólás Szerző: Dízel »

szuper, ha valaki valami infot talal szoljon legyen szives!
Ha többen összejönnénk akkor esetleg lehetne szó egy szurkolói busz bérlésére? természetesen kellő érdeklődő esetében.
A kijutással kapcsolatban készek vagyunk bármilyen megoldásra, én/mi Sopronból indulnánk, busz, vonat, repülő, tank bármilyen lehetőség érdekel.

Captain26
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013. május 29., szerda 18:29
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#113 Hozzászólás Szerző: Captain26 »

rafanadal írta:On Tour Prága? Érdekelne a dolog!
Szia, én megyek ki abban az időben Prágába! Így tervezzük a barátommal! Érdekelne engem is a jegy!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#114 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Dízel írta:
rafanadal írta:On Tour Prága? Érdekelne a dolog!
Engem nagyon érdekelne! akármilyen megoldás is, már csak a jegyekkel nem vagyok képbe, mert amiket talaltam worldticketshop-on azok számomra irreálisak.
A Worldticketshop es tarsaik lenyegeben jegyuzerek, akiket vagy nem tud, vagy nem akar elkapni a rendörseg. Annyi hogy ök nem az utcan uzletelnek, hanem a neten inteznek mindent. Volt ismerösöm, aki elegedetten vasarolt ilyen cegtöl, de volt olyan is aki megjarta. Es ha a neten kutatsz visszajelzeseket, akkor a hasonlo cegekröl több elrettentö velemenyt is olvashatsz (pl. nem ert oda idöben a jegy, elöre nem jelzett extra költsegek, stb.).
Tudom hogy nem akarsz töluk rendelni, ezt csak ugy altalanossagban irom, hogy mindenkit lebeszeljek roluk ;)

A jegyekröl annyit hogy egy eleg kis stadionban lesz a meccs, es mivel varhatoan UEFA-s szokasoknak megfelelöen szponzorok/fuggetlenek is eleg sok jegyet kapnak majd, a Chelsea-nek lehet hogy nagyon keves jut majd. Ugyanakkor az is teny, hogy ez egy tulajdonkeppen tet nelkuli meccs, legfeljebb az olcso sörök miatt lehet vonzo az angol szurkolok szamara.
Ennel többet majd akkor lehet tudni, ha lesz hivatalos bejelentes.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#115 Hozzászólás Szerző: Dízel »

rafanadal írta:On Tour Prága? Érdekelne a dolog!
Engem nagyon érdekelne! akármilyen megoldás is, már csak a jegyekkel nem vagyok képbe, mert amiket talaltam worldticketshop-on azok számomra irreálisak.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#116 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

On Tour Prága? Érdekelne a dolog!
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#117 Hozzászólás Szerző: undertow »

BallaRichárd írta:az a baj ,hogy a repülőjegy már megvan a meccsjegyek viszont elkeltek a Swansea elleni meccsre szóló jegyek mert 2 napig próbálkoztunk lefoglalni 2 jegyet de sosem engedte és amire megint próbálkoztunk volna már 3. napja addigra el keltek
http://cfctickets.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
ha jól látom a swansea meccsre jelenleg hárman is eladnák a jegyük. sok szerencsét! (én egyébként szintén pont azon leszek kint :))

BallaRichárd
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. április 6., szombat 7:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Roberto Di Matteo

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#118 Hozzászólás Szerző: BallaRichárd »

az a baj ,hogy a repülőjegy már megvan a meccsjegyek viszont elkeltek a Swansea elleni meccsre szóló jegyek mert 2 napig próbálkoztunk lefoglalni 2 jegyet de sosem engedte és amire megint próbálkoztunk volna már 3. napja addigra el keltek

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#119 Hozzászólás Szerző: findex »

findex írta:
BallaRichárd írta:és a meccs előtt kb 2 nappal még lehet venni jegyet a pénztárban?
Általában minden meccsen Sold out van, ezalól kivételek a hétközi meccsek kiscsapatok ellen. De általában ott is teltház van.
Próbálkozz inkább neten genera sale meccsekkel.
http://www.chelseafc.com/ticket-news
Ha gondolod van 2 jegyem a Sp*rs elleni meccsre. Az időpontját még nem tudni, mert a jövő heti FA Cup Semi final miatt halasztották el és még nincs új időpont!
Carefree, wherever we may be

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#120 Hozzászólás Szerző: findex »

BallaRichárd írta:és a meccs előtt kb 2 nappal még lehet venni jegyet a pénztárban?
Általában minden meccsen Sold out van, ezalól kivételek a hétközi meccsek kiscsapatok ellen. De általában ott is teltház van.
Próbálkozz inkább neten genera sale meccsekkel.
http://www.chelseafc.com/ticket-news
Carefree, wherever we may be

Válasz küldése