Magyar Chelsea Szurkolói Klub

Szurkolói találkozók, közös foci, ajándéktárgyak
Üzenet
Szerző
Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#941 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Amint láthattátok, küldtem kör-emailt mindenkinek.
Az esetleges kérdéseket ide írjátok, ha van. (Bár ezt jobb lett volna az emailben megemlíteni :))
Zirko, hogy áll a szerveződés? Sikerült megtudni valamit a klubtól? (pl. tagsági díj)

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#942 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Wisey írta:Az aug 7/8/9 akkor legyen fix? Egy "tapogatózó" kör-emailt talán érdemes lenne már most elküldeni, hogy felmérjük az igényeket.
Aztán amikor már asztalfoglalásról lesz szó, pontosítjuk a résztvevők listáját.
Küldtél kör-emailt Wisey?

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#943 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

zirkonium írta:Szívesen vállalom, ha mindenkinek megfelel(ek).
Természetesen oké,a magam részéről minden támogatást megadok lehetőség szerint, remélem sikerrel jársz(unk). Bocs kissé későn reagáltam, de hát a munka... :D Üdv.: Cfan01

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#944 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

7-8-9 nekem jó, küldj mailt mindenkinek és megegyezünk.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#945 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Az aug 7/8/9 akkor legyen fix? Egy "tapogatózó" kör-emailt talán érdemes lenne már most elküldeni, hogy felmérjük az igényeket.
Aztán amikor már asztalfoglalásról lesz szó, pontosítjuk a résztvevők listáját.

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#946 Hozzászólás Szerző: Norbert »

zirkonium írta:
Norbert írta:Utánanéztem a helynek személyesen, a Bem Rockparton álló Artotel 4 csillagos hotel étterméről van szó, elég puccos hely, az étterem a nevét a Chelsea pillangókró kapta, melyek az étterem falán díszlenek és nem a klubról (egy rosszpont), az árlap méregdrága (mégegy rosszpont) tv nincs (úabb rosszpont és nem folytatom...) a hely elvetését javaslom... :roll:
Drukkerkocsmáknak, - ha egyáltalán vannak Bp.-en - kicsit utánanézek, mert kell egy hely...
Gondolom csapolt Guinness-t és Stella-t sem mérnek... pffff
Pontosan! :lol:
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#947 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Szerintem a Véndiák ideális. Nem drága, jó helyen van, rakás TV, és ismernek már minket. Bár most a kánikulában feltűnt hogy nincs légkondi ;)

Amúgy mi jöhetne szóba? Ahol már jártam, azok közül a Boxutca, a Champs, a Becketts elég drága, hiszen főleg turistákra szakosodtak. Bár a Véndiákban nincs műholdas csatorna, ami ezeken a helyeken viszont fogható!
A Ráday-ban nemrég nyílt a Fogadó, ahol nem voltam még, de elég kicsinek tűnik (az utcai teraszos részt leszámítva).
A Deák tértől 1-2 sarokra van a Longford, ami ír söröző lévén árban hasonló a korábban említettekhez. A Pool-os fórumról járnak oda páran, és szerintük Chelsea-drukkerek a pincérek :)
Most hirtelen ennyi alternatíva jutott eszembe. Szerintem jó "központ" a Véndiák (van különterme is), a SkySports / Premiere meccseket pedig majd nézzük máshol...

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#948 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Chelsea88 írta:
szpecnaz írta:
Norbert írta:Utánanéztem a helynek személyesen, a Bem Rockparton álló Artotel 4 csillagos hotel étterméről van szó, elég puccos hely, az étterem a nevét a Chelsea pillangókró kapta, melyek az étterem falán díszlenek és nem a klubról (egy rosszpont), az árlap méregdrága (mégegy rosszpont) tv nincs (úabb rosszpont és nem folytatom...) a hely elvetését javaslom... :roll:
Drukkerkocsmáknak, - ha egyáltalán vannak Bp.-en - kicsit utánanézek, mert kell egy hely...
mi a baj a véndiákkal?:)
Buher Marci :lol:
És az sem épp olcsó :lol:
de nekem jó volt az is,elvégre CHELSEA meccseket közvetítettek :lol:
nem olcsó a véndiák?....szerintem olcsó...belvárosban van....kultúrált....buher marcit meg le kell szarni.

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#949 Hozzászólás Szerző: Dani »

szpecnaz írta:
Norbert írta:Utánanéztem a helynek személyesen, a Bem Rockparton álló Artotel 4 csillagos hotel étterméről van szó, elég puccos hely, az étterem a nevét a Chelsea pillangókró kapta, melyek az étterem falán díszlenek és nem a klubról (egy rosszpont), az árlap méregdrága (mégegy rosszpont) tv nincs (úabb rosszpont és nem folytatom...) a hely elvetését javaslom... :roll:
Drukkerkocsmáknak, - ha egyáltalán vannak Bp.-en - kicsit utánanézek, mert kell egy hely...
mi a baj a véndiákkal?:)
Buher Marci :lol:
És az sem épp olcsó :lol:
de nekem jó volt az is,elvégre CHELSEA meccseket közvetítettek :lol:

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#950 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Norbert írta:Utánanéztem a helynek személyesen, a Bem Rockparton álló Artotel 4 csillagos hotel étterméről van szó, elég puccos hely, az étterem a nevét a Chelsea pillangókró kapta, melyek az étterem falán díszlenek és nem a klubról (egy rosszpont), az árlap méregdrága (mégegy rosszpont) tv nincs (úabb rosszpont és nem folytatom...) a hely elvetését javaslom... :roll:
Drukkerkocsmáknak, - ha egyáltalán vannak Bp.-en - kicsit utánanézek, mert kell egy hely...
mi a baj a véndiákkal?:)

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#951 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Norbert írta:Utánanéztem a helynek személyesen, a Bem Rockparton álló Artotel 4 csillagos hotel étterméről van szó, elég puccos hely, az étterem a nevét a Chelsea pillangókró kapta, melyek az étterem falán díszlenek és nem a klubról (egy rosszpont), az árlap méregdrága (mégegy rosszpont) tv nincs (úabb rosszpont és nem folytatom...) a hely elvetését javaslom... :roll:
Drukkerkocsmáknak, - ha egyáltalán vannak Bp.-en - kicsit utánanézek, mert kell egy hely...
Gondolom csapolt Guinness-t és Stella-t sem mérnek... pffff

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#952 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Utánanéztem a helynek személyesen, a Bem Rockparton álló Artotel 4 csillagos hotel étterméről van szó, elég puccos hely, az étterem a nevét a Chelsea pillangókró kapta, melyek az étterem falán díszlenek és nem a klubról (egy rosszpont), az árlap méregdrága (mégegy rosszpont) tv nincs (úabb rosszpont és nem folytatom...) a hely elvetését javaslom... :roll:
Drukkerkocsmáknak, - ha egyáltalán vannak Bp.-en - kicsit utánanézek, mert kell egy hely...
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#953 Hozzászólás Szerző: undertow »

tudom hol van, nem messze lakom tole. de meg tv sincs, ahogy lattam, ugyhogy nem idealis hely meccsnezesre. meghat eleg draga is.

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#954 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

andyslacker írta:
Norbert írta: (nem tudom hogy tudtátok-e, de van Chelsea nevű étterem Budapesten a Fő utcában...) stb., stb. ...
Nem nagyon találom ezt az éttermet, most próbálkozom a keresésével....
ÜdW!
(többek között) Ezt "dobta" a google... :wink:
(nem tudom mennyire pontos - csak "kutyafuttában" néztem...gondoltam "becopyzom"...)

Ha Ön most arra gondol, hogy a Chelsea étterem a népszeru londoni muvésznegyed, vagy esetleg Clinton elnök leánygyermekének nevét viseli, akkor bizony alaposan téved. A budai Dunaparton, a Lánchíd és Margithíd között félúton található, új, modern art'otel éttermét Donald Sultan képzőmuvész két hatalmas, Chelsea pillangót ábrázoló festménye díszíti.

A szálloda modern épülete érdekesen kapcsolódik a XVIII. században épült barokk lakóházhoz, ezt alakították átriumos étteremmé, amelyben az elegáns étkészlet kártya-motívumokkal díszített, a padlózat pedig sakktáblára emlékeztet. A nyári szezonban illetve jó időben, érdemes kiülni a Domino teraszra, ahol grill ételeket is felszolgálnak.

A konyha jellegzetesen könnyu ételeket készít, a nemzetközi étlap pedig nemcsak magyaros különlegességeket, hanem mediterrán és ázsiai étkeket is kínál. A vendégek körében egyaránt népszeru az étterem egyet fizet, kettőt kap ajánlata. Ez a hetenként változó menü két fő részére mindössze HUF 6990, amely aperitifet, egy háromfogásos menüt, kávét vagy teát is tartalmaz.

Érdekes íz-összeállítás a hagymaleves édesköménnyel és sajt-krutonnal. Főfogásként kérjünk vajhal steaket mangold rizottóval és rókagombával, vagy wokban készült kesudiós csirkemellet.

Desszertnek ajánljuk a séf eredeti kreációját, a kahlúa mousse-t grillázs kosárkában, friss gyümölcsökkel.

A borok közül a ház saját borait ajánlanánk: a soproni Pinot Noir-t és a pannonhalmi Chardonnay-t, mindkettőt a Hilltop Neszmély palackozza.

vacsora két személyre
7,200 - 12.000 HUF

egy üveg bor ára
2.600 - 13.000 HUF

1011 Budapest,
Bem rkp. 16-19.
nyitva: naponta 12h-tól -15h-ig és 18h-tól - 24h-ig

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#955 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Norbert írta: (nem tudom hogy tudtátok-e, de van Chelsea nevű étterem Budapesten a Fő utcában...) stb., stb. ...
Nem nagyon találom ezt az éttermet, most próbálkozom a keresésével....
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#956 Hozzászólás Szerző: Wisey »

zirkonium írta:
Wisey írta:Egy membershippel nem csak max 4 jegyet lehet szerezni meccsenként (ill. a nagyobb derbikre még kevesebbet)?
Igen ez sajnos így van, de ha csoportosan mennénk talán kapunk több jegyet is a klubtól, majd ha hivatalos klub leszünk.
Szerintem is így működik, viszont klubszinten lehet hogy egy nagyobb összeget kell befizetni. Majd elválik...

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#957 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Wisey írta:Egy membershippel nem csak max 4 jegyet lehet szerezni meccsenként (ill. a nagyobb derbikre még kevesebbet)?
Igen ez sajnos így van, de ha csoportosan mennénk talán kapunk több jegyet is a klubtól, majd ha hivatalos klub leszünk.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#958 Hozzászólás Szerző: Wisey »

zirkonium írta:
mourinho írta:Ez tök jó lenne. És mennyit kéne fizetni??
Nagyjából 28-30 ezer forint az éves költsége a membershipnek.
Minél többen szállunk be, annál kevesebb az egy főre jutó rész.
Ez majd a találkozón kiderül.
Egy membershippel nem csak max 4 jegyet lehet szerezni meccsenként (ill. a nagyobb derbikre még kevesebbet)?

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#959 Hozzászólás Szerző: Robi »

Ez nagyon jól hangzik. Zirkot támogatom. De...
... Mivel apám amúgy se nagyon támogat ilyen kérdésekben,ezért én valszeg nem leszek egyelőre ennek a hivatalos tagja. Majd először dolgoznom kéne,(ez jövő nyártól lehetséges),és majd a pénzt amit keresek,akkor részben erre költeném.

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#960 Hozzászólás Szerző: Norbert »

További esetleges szolgáltatásoka drukkerklub részéről:
Egyenmez (foci+szabadidős), magyar szurkolói címer és zászló, egységes fellépés tárgyalások során (fel lehetne venni a kapcsit az itteni Samsunggal, hisz őket reklámozzuk a mezen, "versenytárgyalás" a kocsmákkal törzshely, "főhadiszállás" kialakítása értelmében (nem tudom hogy tudtátok-e, de van Chelsea nevű étterem Budapesten a Fő utcában...) stb., stb. ...
IN CHELSEA WE TRUST!

Válasz küldése