Magyar Chelsea Szurkolói Klub

Szurkolói találkozók, közös foci, ajándéktárgyak
Üzenet
Szerző
kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#81 Hozzászólás Szerző: kdako »

dunyha írta:Egy emlékposzt pár fotóval esetleg nem lesz kint?
Hát rettentően szomorú vagyok :cry:
Nem tudom, mit szólna hozzá a család, ezért nem is mertem a facebookra kitenni a klub nevében.
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#82 Hozzászólás Szerző: kdako »

zirkonium írta:Sajnos bekövetkezett a legrosszabb. A temetésre én mindenképp elmegyek. Nyugodjon békében!
zirkonium írta:Zolaisgod barátunk néhány hete súlyos balesetet szenvedett, most is kómában fekszik. Sajnos az orvosok nem sok reményt adnak a felépülésére, több műtét után is életveszélyes az állapota. Gondoljunk rá is e nehéz napokban.
Nem térek magamhoz, kérlek szólj majd a temetésről, megpróbálok elmenni.
GO BLUES!

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#83 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Egy emlékposzt pár fotóval esetleg nem lesz kint?
Hát rettentően szomorú vagyok :cry:

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2267
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#84 Hozzászólás Szerző: Anti »

Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#85 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Sajnos bekövetkezett a legrosszabb. A temetésre én mindenképp elmegyek. Nyugodjon békében!
zirkonium írta:Zolaisgod barátunk néhány hete súlyos balesetet szenvedett, most is kómában fekszik. Sajnos az orvosok nem sok reményt adnak a felépülésére, több műtét után is életveszélyes az állapota. Gondoljunk rá is e nehéz napokban.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#86 Hozzászólás Szerző: kdako »

A Magyar Chelsea Szurkolói Klub belépési akciót hirdet. Aki augusztus 17. és szeptember 30. között kitölti a belépési nyilatkozatot, eljuttatja hozzánk és egy évre előre be is fizeti a tagdíjat, az sorsoláson vesz részt. A rendes tagok között egy 20 ezer forintos, a pártoló tagok között szintén egy 20 ezer forintos utalványt sorsolunk ki, ami felhasználható a Fürge Nyuszi webáruházában. Az eddigi tagok is izgulhatnak, őket is megjutalmazzuk hűségükért, közöttük is egy 20 ezer forintos utalvány talál majd gazdára. Részletek itt: http://chelseafc.hu/index.php?p=chelseaklub_" onclick="window.open(this.href);return false;
GO BLUES!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#87 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Szörnyü hir :(

(Egyesuletunk egyik alapito tagjarol van szo.)

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2267
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#88 Hozzászólás Szerző: Anti »

Jobbulást neki!!!
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#89 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Zolaisgod barátunk néhány hete súlyos balesetet szenvedett, most is kómában fekszik. Sajnos az orvosok nem sok reményt adnak a felépülésére, több műtét után is életveszélyes az állapota. Gondoljunk rá is e nehéz napokban.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#90 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Egyetértek, az a 3000 Ft diákoknak egy évre(!) igazán nem hiszem, hogy megterhelő lenne.

Eleve azért léptem be a klubba, hogy ha valaha adódik olyan alkalom, hogy meccsnapon Londonban leszek, akkor első dolgom lehessen a jegy igénylése. Ez végre el is jött, pénteken irány London és a szezonnyitó. Plusz olyan helyen ülök majd, amit a general sale-re várva valószínűleg esélyem se lett volna elkapni. Ráadásul a klub all inculsive szolgáltatást nyújt, mert ehhez nem kellett mást tennem, csak jeleznem a jegyigénylést a fórumon :D

A klubtól kapott sálamat viszem a meccsre is, van emelett fan-clubos pólóm, részt tudtam venni közös rendeléseken a megastoreból, megtakarítva a postaköltséget, voltam már debreceni meccsnézésen stb. Ráadásul a tagsági kártya is mutatós, jó érzés, ha valamikor előkerül társaságban.

Ez mind számodra is elérhető dolog, teljesen független attól, hogy a határon innen vagy túl élsz.
They do now.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2267
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#91 Hozzászólás Szerző: Anti »

Klubtagnak lenni egyáltalán nem vészes külföldről, én Felvidékről vagyok, és a klubnak köszönhetően eljutottam már meccsre Londonba, Kolozsvárra, és Prágába is. 3000/6000 Ft-ot simán kibirsz egy éven. Vagy dobd szét: 1500/negyedév
Prágába lesz utazás jegyeket igaz klubtagok kapnak, de tagságon kívül is szervez Norbi kirándulást ebbe a sörözőbe.

http://www.thepub.cz/praha-1/?lng=en" onclick="window.open(this.href);return false;

Sok sikert :)
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#92 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Lesz végül utazás Prágába és lehet kapni jegyet a meccsre? Engem eléggé érdekelne a dolog, csak nem vagyok klubtag, mert határon túlról kicsit nehéz a dolog.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#93 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Én pedig már elfelejtettem, hogy mikor lenne esedékes a tagdíjam fizetése. Mert nagyjából ilyenkor, tavasszal-nyáron fizettem eddig, viszont kaptam róla emailt.
Vagy ez most csúszik a kártyás átállás miatt?
They do now.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#94 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Június elején küldtem el a belépési nyilatkozatot email-ben. Azóta nem jött semmilyen visszaigazolás, valamint a részemről is elfelejtődött a dolog(árvíz, érettségi :) ).

Az lenne a kérdésem hogy küldhetem a tagdíjat és a képet?

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#95 Hozzászólás Szerző: Wisey »

A hataron tuli magyarok erthetö hogy nem jelentkeznek tömegesen; nem is kell kifogasokat keresnetek.
Inkabb az az erdekes, hogy rajtuk kivul mas meg nem reagalt semmit.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#96 Hozzászólás Szerző: kdako »

makraemil írta: kdako-hoz szólnak a kérdések:
ha jól tudom a jelentkezéshez egy űrlapot kell kitölteni (régebben olvastam, most nem nézek utánna). ezt az űrlapot szkennelve is el lehet küldeni, e-mail-en keresztül vagy okvetlen eredeti példány kell saját kezű aláírással?
aztán, ha valahogy megoldódik a kifizetés, a kártyát postán elbirjátok küldeni külföldre? egyébként ez a kártya fizikálisan nállam kell, h legyen, vagy elég lenne csak, ha megvan csinálva, be van valamilyen nyilvántartásba vezetve és csókalam?
Igen, elég szkennelni is.
Kártya: épp váltásban vagyunk, még nem találtuk ki, mi követi az eddigi megoldást. Az EDC helyett más lesz, nem kötődik kedvezményekhez, de nem is kerül annyiba nekünk, mint az eddigi. Az EDC-vel az volt a baj, hogy kevesen tudták kihasználni. Szóval lehet, hogy egy sima, általunk készített kártya lesz, ami tényleg csak azt a célt szolgálja, hogy büszkélkedhess vele, egyéb haszna nem lesz, a belépési nyilatkozattal és a fizetéssel a nyilvántartásba bekerülsz, és minden kedvezményre jogosult leszel, kártya nélkül is.
GO BLUES!

Avatar
makraemil
Hozzászólások: 371
Csatlakozott: 2010. december 17., péntek 1:14
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Szerbia, Ada

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#97 Hozzászólás Szerző: makraemil »

most én nem a költségekre akartam terelni a hangsúlyt, hanem arra hogy nem olyan egyszerű külföldről utalni mintha lemennél egy üveg tejért a boltba. lehet ezzel csak én vagyok így, de engem kiver a víz az űrlapok töltögetésétől meg a sorban állástól, meg az ide-oda küldözgetőstől. nem mellesleg a valutával is bűvészkedni kellene. persze mindenki tud találni kifogást ha akar!
talán ha van a közelben OTP bank, akkor azon keresztül lehet a legegszerűbb. ennek majd utánna is járok...

kdako-hoz szólnak a kérdések:
ha jól tudom a jelentkezéshez egy űrlapot kell kitölteni (régebben olvastam, most nem nézek utánna). ezt az űrlapot szkennelve is el lehet küldeni, e-mail-en keresztül vagy okvetlen eredeti példány kell saját kezű aláírással?
aztán, ha valahogy megoldódik a kifizetés, a kártyát postán elbirjátok küldeni külföldre? egyébként ez a kártya fizikálisan nállam kell, h legyen, vagy elég lenne csak, ha megvan csinálva, be van valamilyen nyilvántartásba vezetve és csókalam?

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#98 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

makraemil írta: tudtom szerint ez a külföldre utalás nem ilyen egyszerű, de javítsatok ki ha tévedek. western uninont már használtam, de azt meg is fizettetik rendesen.
Nekem is pontosan ezzel van bajom, hogy úgy tudom bejönnek valami extra költségek és így nem éri meg.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
makraemil
Hozzászólások: 371
Csatlakozott: 2010. december 17., péntek 1:14
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Szerbia, Ada

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#99 Hozzászólás Szerző: makraemil »

alpar08 írta:
rafanadal írta:Egy külföldi meg, hogy tudná megoldani az ilyeneket, hogy kézhez kapja a szurkolói kártyát, befizesse a tagságot stb.? Nem gyűlnének fel az extra költségek?
A kártyát postán, a befizetés meg simán bemész a bankba és átutalod a pénzt. Amùgy örülök, hogy témába jött ez a "külföldi magyar chelsea szurkolók", nem lenne hülyeség ha páran összejárnánk meccsnézésre kolozsvárt. Esetleg ami nagyobb dolog, kimenni meccsekre. Ha összehangolódnánk, akkor Budapestig páran gond nélkül eljutunk, onnan meg mennénk tovább a "belföldi" tagokkal. :D
tudtom szerint ez a külföldre utalás nem ilyen egyszerű, de javítsatok ki ha tévedek. western uninont már használtam, de azt meg is fizettetik rendesen.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#100 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Én most még másfél hetet vagyok Kolozsváron amíg véget érnek a vizsgák, de októberben jövök vissza és akkor eljárhatunk.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Válasz küldése