Magyar Chelsea Szurkolói Klub

Szurkolói találkozók, közös foci, ajándéktárgyak
Üzenet
Szerző
Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Meccsnézés

#161 Hozzászólás Szerző: Wisey »

börni97 írta:Elnézést a fölös topic nyitásért(biztos van ilyen csak én nem találom),Szóval a Szeptember 22-i Stoke city meccsre mennénk ki ketten de nem tudjuk eldönteni hova üljünk.Tudnátok segíteni benne hova üljünk?A jegyekre fejenként 20000Ft-ot szánunk.
Köszönettel:Börni97
Nagyon roviden: oldallelaton csondben ul mindenki, a kapu mogott pedig szurkolnak.
Kicsit bovebben:

East Upper - oldallelato, tehat nincs enekles, viszont jol latni
West Lower - oldallelato, nincs olyan jo ralatas (ez az also szektor, eleg "lapos"), es a sok turista miatt nema csondben ul mindenki
Matthew Harding Upper - kapu mogotti szektor. fent meg nem ultem, de a Matthew Harding a "leghangosabb" lelato. a fenti szektorbol eleg jol is latni. neheziti a jegyszerzest hogy itt szinte mindenki berletes.
Matthew Harding Lower - kapu mogotti szektor. remek hangulat (altalaban allnak a szurkolok), es ha nem a legelso sorokban vagy, meg jol is lehet latni (ha meg az elso sorokban vagy, az orrod ele futnak a jatekosok golt unnepelni ;))
Shed Upper - kb. ugyanaz mint a MH Upper.
Shed Lower - kb. ugyanaz mint a MH Lower.

A West Upper jegyarai mar nem fernenek bele a keretbe, de amugy az East Upper-hez lehet hasonlo.

Avatar
börni97
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 14:15
Kedvenc játékos: F.Lampard
Kedvenc exjátékos: sevchenko

Meccsnézés

#162 Hozzászólás Szerző: börni97 »

Elnézést a fölös topic nyitásért(biztos van ilyen csak én nem találom),Szóval a Szeptember 22-i Stoke city meccsre mennénk ki ketten de nem tudjuk eldönteni hova üljünk.Tudnátok segíteni benne hova üljünk?A jegyekre fejenként 20000Ft-ot szánunk.
Köszönettel:Börni97

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#163 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Ezt a képet tegnap csináltam a SB-en. A túravezető megkérdezte honnan jövök, és amikor megmondtam hogy Magyarországról rögtön mutatta a zászlót. :)

Kép

Avatar
Kuli
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2012. június 20., szerda 20:54

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#164 Hozzászólás Szerző: Kuli »

Bedibeni írta:Kedves Mindenki!
segítségetek szeretném kérni... szeptemberben egy londoni utat tervezek Chelsea meccsel egybe kötve és érdeklődni szeretnék olcsó szállások iránt, mert keresünk itt a neten Youth Hosteleket, de az mind 20ágyas koedukált :) és még így is 40 ezer alatt nem nagyon van.. valamint a meccs jegyekkel kapcsolatban, hogy hol kéne megrendelni lefoglalni, valamint h meddig ( szeptember 22. Chelsea-Stoke meccs lenne) és egyéb anyagi vonzatokat! Előre is nagyonnagyon köszönöm! :)))
Írtam üzenetet! :)

Bedibeni
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2007. február 6., kedd 15:43

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#165 Hozzászólás Szerző: Bedibeni »

Kedves Mindenki!
segítségetek szeretném kérni... szeptemberben egy londoni utat tervezek Chelsea meccsel egybe kötve és érdeklődni szeretnék olcsó szállások iránt, mert keresünk itt a neten Youth Hosteleket, de az mind 20ágyas koedukált :) és még így is 40 ezer alatt nem nagyon van.. valamint a meccs jegyekkel kapcsolatban, hogy hol kéne megrendelni lefoglalni, valamint h meddig ( szeptember 22. Chelsea-Stoke meccs lenne) és egyéb anyagi vonzatokat! Előre is nagyonnagyon köszönöm! :)))
Csak a Chelsea!

Avatar
Discipline
Hozzászólások: 406
Csatlakozott: 2012. január 23., hétfő 23:47
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#166 Hozzászólás Szerző: Discipline »

asderedsa írta:
tiszi írta:Nem tudom hogy hallotta e valaki de reggel 6:25-kor a Mo. leghallgatottabb rádiójában a Class FM-en (Morning Show) meg volt említve a Magyar Chelsea szurkolói klub és kini zászlót is megemlítette :) Amúgy úgy jött szóba hogy az egyik műsorvezető (Vadon Jani) kint volt a qpr meccsen most hétvégén.
Én hallottam!!!
És büszkén hallgattam !!!!! :D
Én is hallgattam és fel is kaptam a fejem :)
Kép
Kép
Kép
Terrace Lost Its Soul

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#167 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

tiszi írta:Nem tudom hogy hallotta e valaki de reggel 6:25-kor a Mo. leghallgatottabb rádiójában a Class FM-en (Morning Show) meg volt említve a Magyar Chelsea szurkolói klub és kini zászlót is megemlítette :) Amúgy úgy jött szóba hogy az egyik műsorvezető (Vadon Jani) kint volt a qpr meccsen most hétvégén.
Én hallottam!!!
És büszkén hallgattam !!!!! :D
Stone haxleader!

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#168 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Nem tudom hogy hallotta e valaki de reggel 6:25-kor a Mo. leghallgatottabb rádiójában a Class FM-en (Morning Show) meg volt említve a Magyar Chelsea szurkolói klub és kinti zászló is :) Amúgy úgy jött szóba hogy az egyik műsorvezető (Vadon Jani) kint volt a qpr meccsen most hétvégén.

Amúgy mesélt még egy-két dolgot Lampardról és kb. csak ennyi volt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tiszi 2012. május 2., szerda 7:05-kor.

Avatar
Mark24
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2010. január 3., vasárnap 21:13
Kedvenc játékos: Lampard Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#169 Hozzászólás Szerző: Mark24 »

undertow írta:
Mark24 írta:Helló! Úgy gondolom mèg nem fizettem be ebben az èvben a tagdíjat,így pólót sem kaptam,de sálat mèg tavaly igen. Meg tudnátok nekem nèzni,hogy mennyivel tartozok ès, hogy ha befizettem kapok e pólót? Köszönöm! (A tavalyit szinte biztos,hogy befizettem!) :)
Szia,
Ilyen kérdéssel inkább Norbinak írj egy pü-t ;)
http://chelseafc.hu/forum/ucp.php?i=pm& ... mpose&u=30
Okés,Köszi! :)
Go Blues! Go Blue Boys'

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#170 Hozzászólás Szerző: undertow »

Mark24 írta:Helló! Úgy gondolom mèg nem fizettem be ebben az èvben a tagdíjat,így pólót sem kaptam,de sálat mèg tavaly igen. Meg tudnátok nekem nèzni,hogy mennyivel tartozok ès, hogy ha befizettem kapok e pólót? Köszönöm! (A tavalyit szinte biztos,hogy befizettem!) :)
Szia,
Ilyen kérdéssel inkább Norbinak írj egy pü-t ;)
http://chelseafc.hu/forum/ucp.php?i=pm& ... mpose&u=30

Avatar
Mark24
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2010. január 3., vasárnap 21:13
Kedvenc játékos: Lampard Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#171 Hozzászólás Szerző: Mark24 »

Helló! Úgy gondolom mèg nem fizettem be ebben az èvben a tagdíjat,így pólót sem kaptam,de sálat mèg tavaly igen. Meg tudnátok nekem nèzni,hogy mennyivel tartozok ès, hogy ha befizettem kapok e pólót? Köszönöm! (A tavalyit szinte biztos,hogy befizettem!) :)
Go Blues! Go Blue Boys'

Avatar
bartaa
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2009. november 11., szerda 21:37
Kedvenc játékos: John Terry-Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Ruud Gullit

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#172 Hozzászólás Szerző: bartaa »

itt a végleges!
http://youtu.be/eHwJIF0vG9c" onclick="window.open(this.href);return false;
nézzétek és osszátok! :wink:

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#173 Hozzászólás Szerző: Gereb »

Még nem láttam kitéve.
Remélem nem baj hogy kitettem :)
http://www.youtube.com/watch?v=N_Nl0_u9kxQ
Szurkolói Klub hivatalos bemutatkozó videója!
Egyébként irtó profi!

Avatar
rq7
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 10:25

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#174 Hozzászólás Szerző: rq7 »

TheLegend26 írta:Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni.
Április 17-től 19-ig kint leszek Londonban a barátomnál. Nagy Chelsea-fanatikus vagyok, így megkértem hogy ezalatt a 3 nap alatt, hadd menjünk ki együtt a stadionhoz.
A neten láttam, hogy előre kell foglalni helyet a túrához. Ingrid
Szia, NEM kell foglalni előre, ott is tudsz jegyet venni, amennyiben nem egyből indul a stadion túra, akkor lesz időd a múzeumban is körbenézned. (én kombinált jegyet vettem és 30 font körüli volt)

Metróval a leggyorsabb a kimetel a Fulham Broadway a megálló, kijössz és balra kb 10 perc séta!
Ricardo Quaresma - „trivela és rabona” király!

m_adi
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011. szeptember 3., szombat 22:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#175 Hozzászólás Szerző: m_adi »

ha esély nem is,de remény mindig van:)
még anno amikor ott voltam stadiontúrán Terry és Mourinho előttem ment be a stadionba..

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#176 Hozzászólás Szerző: kdako »

TheLegend26 írta:Köszönöm, csak mert fent láttam hogy kell foglalni, és hogy rohamosan fogynak a helyek. Lesz 3 napom, és szeretném egyszer látni ezt a Szentélyt :oops:

Van rá amúgy esély, hogy hétköznap valamelyik játékost a stadionnál megtaláljuk?
Nem valószínű, hétközben végig Cobhamben edzenek. Esetleg, ha lesz dedikálás a shopban, de arról előtte beszámolnak!
GO BLUES!

TheLegend26
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012. március 11., vasárnap 20:53
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#177 Hozzászólás Szerző: TheLegend26 »

Köszönöm, csak mert fent láttam hogy kell foglalni, és hogy rohamosan fogynak a helyek. Lesz 3 napom, és szeretném egyszer látni ezt a Szentélyt :oops:

Van rá amúgy esély, hogy hétköznap valamelyik játékost a stadionnál megtaláljuk?

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#178 Hozzászólás Szerző: kdako »

A hibát a Frankie's lunch-nál keresném, de eddigi tapasztalat, hogy nem fontos előre foglalni. Menjetek ki időben, max 15 perc sorbanállás lehet.
GO BLUES!

TheLegend26
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012. március 11., vasárnap 20:53
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#179 Hozzászólás Szerző: TheLegend26 »

Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni.
Április 17-től 19-ig kint leszek Londonban a barátomnál. Nagy Chelsea-fanatikus vagyok, így megkértem hogy ezalatt a 3 nap alatt, hadd menjünk ki együtt a stadionhoz.
A neten láttam, hogy előre kell foglalni helyet a túrához. Szeretnék foglalni, de sajnos elakadtam, és nem tudom hogy ami 6-10 fontba kerül túra, akkor miért írja ki a rendszer hogy alapból 31 fontnál kezdődik az egész :( ...
Ezeket írta ki nekem :(

Shopping Basket
Alter this activity booking Stadium - our most popular tour, also includes Museum!
19th Apr 2012
11:00
Remove this activity booking 2 Participants £31.00
Frankie's Lunch Adult

19th Apr 2012
Remove this service
For 1 person £10.00
Frankie's Lunch Child

19th Apr 2012
Remove this service
For 1 person £6.00

Pre-Book Discount -£4.00

Balance £43.00


Kérlek segítsetek :) Köszönöm: Ingrid

amby81
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012. január 30., hétfő 19:30
Kedvenc játékos: David Luise
Kedvenc exjátékos: James Peter

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#180 Hozzászólás Szerző: amby81 »

Van 3 8fös aztal a játekosok ott esznek, a keret szemejzet a masik kis asztaloknal,ott ezunk mi is meg az irodistak es a b.örök.Leginkabb vegyesen esznek nincsen klikkesedes.Az edzök általában kulon esznek.Érdekesség tegnap elött már kaja után bejött A.V.B mert nem volt edédelni erre kért alapanyagot és megcsinálta magának a pincernö meg le is fénykepeszte meg monta neki hogyha nem jön be a foci elmehet szakácsnak.

Válasz küldése