Magyar Chelsea Szurkolói Klub

Szurkolói találkozók, közös foci, ajándéktárgyak
Üzenet
Szerző
Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#141 Hozzászólás Szerző: Buluska »

bursza írta:A chelsea-wba jegyeket már 20000ért is odaadnám,csak vigye el vki.
Nem tudom mennyire vagy otthon a twitter hasznalataban, vagy egyaltalan tudod-e mi az, de van egy account ami a jegyek elpasszolasaval foglalkozik. Altalaban tobben vannak akik jegyeket keresnek, mint akik arusitjak oket, szoval jok az eselyeid.

Gyors twitter hasznalat tutorial:
regisztralsz, rakattintasz a linkemre, utana van a profiljuknal a "follow" szinten katt ra, utana bal oldalt tudsz nekik irni ahol van egy ures box "tweet to chelsea tickets" oda szepen beirod angolul a mondokadat. Ok szepen majd kiposztoljak amit irtal es jo esellyel kapsz majd egy csomo uzenetet ismeretlen emberektol, ott pedig megbeszeled veluk a talalka helyszinet ahol lesz a cserebere.

Garanciat nem vallalok mert meg sosem vettem vagy arultam volna jegyet rajtuk keresztul, de a visszajelzesek pozitivak, akik meg atakarjak baszni az embereket (tobbnyire azok akik jegyeket arulnak es nem azok akik vennenek, szoval tartanod nem kell mivel te arulod) azoknek kiposztoljak a nevuket hogy veluk ne bizniszeljen senki.

Megbizhatonak gondolom oket.

https://twitter.com/ChelseaTicket" onclick="window.open(this.href);return false;

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#142 Hozzászólás Szerző: kdako »

bursza írta:A chelsea-wba jegyeket már 20000ért is odaadnám,csak vigye el vki.
Viagogóra nem tudod feltenni?
GO BLUES!

bursza
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010. november 20., szombat 18:17

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#143 Hozzászólás Szerző: bursza »

A chelsea-wba jegyeket már 20000ért is odaadnám,csak vigye el vki.

bursza
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010. november 20., szombat 18:17

chelsea-wba

#144 Hozzászólás Szerző: bursza »

Sziasztok! Kellene egy kis segítség! Van 5 jegyünk a Chelsea-Wba meccsre, SL6 szektorba,de nem tudunk elutazni egyéb okok miatt! Vki nem venné át őket? 100 euroért vettük,állítólag jövőhéten Magyarországon lennének a jegyek! Kérem akit érdekel az jelezze 203471627 a számom! Mégegyszer elnézést,ha nem jó helyre írtam ezt.

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#145 Hozzászólás Szerző: daw3 »

ToreAndre írta:Sziasztok! Idén is túrát szervezek Marokkóba, január végén, február elején. A Magyar Chelsea Szurkolói Klub tagjai idén is 10%-kal olcsóbban jöhetnek. (12 nap, 320€ helyett 288€ +repjegyért)
Hátha érdekel valakit ez a csodás, afrikai muszlim ország. :-)
Fúúú de elmennék, ha tudnék. Az ár is korrekt.
Kicsit érdeklődnék azért. Jelentkezni kb. meddig lehet????
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#146 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Helló!

Februárban megyek Londonba másodmagammal, és úgy döntöttem, hogyha már ott vagyok, akkor nem tehetem meg, hogy ne menjek el álmaim stadionjába egy meccsre. A Wigan elleni meccsünk február 9-én épp megfelelő. Repjegy már van, azonban szállást és meccsjegyet egyelőre még nem tudtam intézni. Főleg utóbbiban férne rám némi segítség, két darab jegy kellene, és azért az se mindegy, hogy a pálya közepére vagy a kapu mögé, szóval szeretném a segítségeteket kérni valami jóféle jegyhez, korrekt áron. (Meg persze szállásban is segítsetek, ha esetleg tudtok)

Bármilyen segítséget szívesen fogadok privátban is, vagy itt is, hálás lennék érte! Köszönöm :)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#147 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Sziasztok! Idén is túrát szervezek Marokkóba, január végén, február elején. A Magyar Chelsea Szurkolói Klub tagjai idén is 10%-kal olcsóbban jöhetnek. (12 nap, 320€ helyett 288€ +repjegyért)
Hátha érdekel valakit ez a csodás, afrikai muszlim ország. :-)
Only one Di Matteo!

Pap Róbert
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012. október 1., hétfő 17:30
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#148 Hozzászólás Szerző: Pap Róbert »

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni, mert december 3-tól 6-ig Londonban leszünk (3 fő) és szeretnénk kimenni a Chelsea - Nordsjaelland BL meccsre. Nincs tagságink tudtok a jegyvásárlásban segíteni?

Előre is köszönöm!

Üdv.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#149 Hozzászólás Szerző: kdako »

Bedibeni írta:Egy olyan kérdésem lenne, hogy a meccsre belehet-e vinni fényképezőgépet? :)
nagy objektíveset nem, de egy sima, átlagost igen.
GO BLUES!

Avatar
Discipline
Hozzászólások: 406
Csatlakozott: 2012. január 23., hétfő 23:47
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#150 Hozzászólás Szerző: Discipline »

Bedibeni írta:Egy olyan kérdésem lenne, hogy a meccsre belehet-e vinni fényképezőgépet? :)
sajnos nem, egy kategória a pirotechnikai eszközökkel. :)
Terrace Lost Its Soul

Bedibeni
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2007. február 6., kedd 15:43

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#151 Hozzászólás Szerző: Bedibeni »

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a meccsre belehet-e vinni fényképezőgépet? :)
Csak a Chelsea!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#152 Hozzászólás Szerző: Wisey »

moretti írta: Köszönöm a választ, már olvastam amúgy ezt :)
Próbáltam Londonban lakó/dolgozó ismerősöket is, de ők sem tudnak.
A husegpontokhoz kotik ezeket a kiemelt meccseket, ezert csak olyanok juthatnak be akik mar tobb mas meccsre is jegyet valtottak a szezonban.

Jobb hijan az utazasi irodaknal erdeklodhetsz, de ok lehet hogy szazezret is elkernek egy ilyen jegyert.

Egy kicsit reklamoznam meg a szurkoloi klubunkat, mert mi talan(!) tudunk rendelni jegyet erre a meccsre is... Igaz, mar "lestoppoltak" ezt a meccset, ugyhogy ez rajtad amugy sem segit most.

moretti
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012. augusztus 27., hétfő 14:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#153 Hozzászólás Szerző: moretti »

Norbert írta:
moretti írta:Sziasztok,

segítséget szeretnék kérni, októberben megyek Londonba pár napra és "véletlenül" pont akkor, amikor lesz a hazai meccs a MU ellen. Tudom, hogy szinte lehetetlen az ilyen meccsekre jegyet szerezni és csak az tud, aki évek óta jár meccsekre (vagy csak nagyon drágán utazási irodán keresztül), de ha mégis tudna valaki segíteni/szerezni azt nagyon megköszönném, mert egy álmom válna valóra, ha eljutnék egy ilyen nagy meccsre.

Előre is köszönöm a válaszokat!

Üdv
moretti
Szia! Ez valóban a lehetetlen kategória kivéve ha a bérletes vagy, ezért csak tippeket tudunk adni: http://www.chelseafc.hu/index.php?p=londonban_
Köszönöm a választ, már olvastam amúgy ezt :)
Próbáltam Londonban lakó/dolgozó ismerősöket is, de ők sem tudnak.

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#154 Hozzászólás Szerző: Norbert »

moretti írta:Sziasztok,

segítséget szeretnék kérni, októberben megyek Londonba pár napra és "véletlenül" pont akkor, amikor lesz a hazai meccs a MU ellen. Tudom, hogy szinte lehetetlen az ilyen meccsekre jegyet szerezni és csak az tud, aki évek óta jár meccsekre (vagy csak nagyon drágán utazási irodán keresztül), de ha mégis tudna valaki segíteni/szerezni azt nagyon megköszönném, mert egy álmom válna valóra, ha eljutnék egy ilyen nagy meccsre.

Előre is köszönöm a válaszokat!

Üdv
moretti
Szia! Ez valóban a lehetetlen kategória kivéve ha a bérletes vagy, ezért csak tippeket tudunk adni: http://www.chelseafc.hu/index.php?p=londonban_
IN CHELSEA WE TRUST!

moretti
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012. augusztus 27., hétfő 14:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#155 Hozzászólás Szerző: moretti »

Sziasztok,

segítséget szeretnék kérni, októberben megyek Londonba pár napra és "véletlenül" pont akkor, amikor lesz a hazai meccs a MU ellen. Tudom, hogy szinte lehetetlen az ilyen meccsekre jegyet szerezni és csak az tud, aki évek óta jár meccsekre (vagy csak nagyon drágán utazási irodán keresztül), de ha mégis tudna valaki segíteni/szerezni azt nagyon megköszönném, mert egy álmom válna valóra, ha eljutnék egy ilyen nagy meccsre.

Előre is köszönöm a válaszokat!

Üdv
moretti

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#156 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Bedibeni írta:Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy kitöltöttem a nyilatkozatot ami kell ahhoz, hogy belépjek a klubba.. fel is adtam már a postán.. és ez a visszaigazolás körülbelül mikor érkezik meg?

Ha ez a dolog megvan és átutalom a pénzt akkor tudnátok nekem jegyet szerezni a Chelsea - Stoke meccsre még?
A penzt nyugodtan fel lehet adni a jelentkezesi lappal egy idoben, mert nem kuldunk visszaigazolast hogy megkaptuk a papirt.

Tudunk segiteni a jegyvasarlasban (most hetfon kezdtek csak arulni a jegyeket), es legfeljebb majd utana utalod at a tagdijat. Ami viszont fontos hogy a jegyre a penzt elore kerjuk. Azt is el kell donteni elore, hogy melyik lelatora mennetek, mert a szerint tudunk rendelni mi is.
Vedd fel kerlek a kapcsolatot Kdako-val itt a Forumon, o szokta intezni a jegyrendelest.

Avatar
Discipline
Hozzászólások: 406
Csatlakozott: 2012. január 23., hétfő 23:47
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#157 Hozzászólás Szerző: Discipline »

miller írta:
Discipline írta:A klub számla számát megtudnátok adni, hogy átutalhassam a 2. féléves tagdíjam! Köszi :)
10918001-00000041-41860004, Unicredit Bank
Nagy vagy! Köszi :)
Terrace Lost Its Soul

Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#158 Hozzászólás Szerző: miller »

Discipline írta:A klub számla számát megtudnátok adni, hogy átutalhassam a 2. féléves tagdíjam! Köszi :)
10918001-00000041-41860004, Unicredit Bank
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

Avatar
Discipline
Hozzászólások: 406
Csatlakozott: 2012. január 23., hétfő 23:47
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#159 Hozzászólás Szerző: Discipline »

A klub számla számát megtudnátok adni, hogy átutalhassam a 2. féléves tagdíjam! Köszi :)
Terrace Lost Its Soul

Bedibeni
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2007. február 6., kedd 15:43

Re: Magyar Chelsea Szurkolói Klub

#160 Hozzászólás Szerző: Bedibeni »

Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy kitöltöttem a nyilatkozatot ami kell ahhoz, hogy belépjek a klubba.. fel is adtam már a postán.. és ez a visszaigazolás körülbelül mikor érkezik meg?

Ha ez a dolog megvan és átutalom a pénzt akkor tudnátok nekem jegyet szerezni a Chelsea - Stoke meccsre még?
Csak a Chelsea!

Válasz küldése