www.chelseafc.hu

Pontos idő: 2019. október 17., csütörtök 3:31

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2760 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 138  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Szurkolói ereklyék
HozzászólásElküldve: 2015. február 25., szerda 12:53 

A hivatalos oldalon aláírt Hazard mezt lehet nyerni.

http://theblues.chelseafc.com/landing/h ... tion.shtml

2 like: Gerebputthelime
Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015. február 11., szerda 11:05 

Sziasztok! Ágasvári Márton (06 20 340 23 55 és marton.agasvari@gmail.com) megvételre felkínál L-es méretben két eredeti mezt és egy polót:
- egy Terrys 08/09 és
- egy Lampardos 09/10 mezt,
- és egy double winneres pólót.
A mezek darabjáért 5000Ft-ot a pólóért pedig 3000 Ft-ot kér.
Hívjátok őt vagy írjatok neki, ha érdekelt az ajánlat!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015. január 8., csütörtök 22:29 

almos írta:
Na meg is jött. Nagyon-nagyon hasonlít az eredetire. Minden irás, papir stimmel. Szerintem teljesen megérte.
Kép

Azt hogy érted, hogy nagyon hasonlít az eredetire? Honnan rendelted Indiából vagy Kínából?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015. január 8., csütörtök 22:14 

Sziasztok!

Jutányos áron eladó a nemrég érkezett Chelsea Hungary-s fehér pólóm, méretprobléma miatt /L-es/! Ha valakit érdekel jelezze, privátban megbeszéljük!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014. december 24., szerda 16:43 
Tippverseny győztese 2014/15

Na meg is jött. Nagyon-nagyon hasonlít az eredetire. Minden irás, papir stimmel. Szerintem teljesen megérte.
Kép

LAMPARD#8

Like: Gereb
Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014. december 19., péntek 21:56 
Site Admin

almos írta:
Szerk.: találtam egy Matic mezt is, de ennek a jobb alsó sarkában nem a "climacool", hanem az "adizero" felirat szerepel. Ez mit jelenthet?

Ugy latom hogy az uj sarga meznel emlitik az adiZero technologiat, mig a hazai kek mez Climacool technologiaval keszült.
Ennek ellenere a sarga mez Megastore-os fotojan is a Climacool felirat latszik, nem az adiZero.

+ ez a cikk alapjan ugy tünik hogy az adiZero-t a jatekosok altal viselt valtozatnal (is?) hasznaljak:
http://www.footballshirtculture.com/14/15-Kits/chelsea-2014-2015-adidas-home-football-shirt-kit.html

Like: almos
Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014. december 19., péntek 16:01 

Wisey írta:
almos írta:
Üdv.
Mi alapján tudom legkönnyebben leellenőrizni, hogy eredeti-e a mez?
Találtam elég olcsón neten, azt irja a tulaj, hogy eredeti (mi mást mondana?!).

Az összehasonlitashoz latnod kellene az eredeti mezt, markaboltban peldaul. Esetleg segithet ha a Megastore/Adidas honlapjan talalsz reszletes fotokat a mezröl.

Ha ranezesre minden stimmel, akkor is erdemes ovatosnak lenni. Az olyan honlapokat (es facebook oldalakat/csoportokat) erdemes kerülni, amelyak gyanusan olcson arulnak szazfele mezt. Föleg ha a Tavol-Keletröl szallitanak. Ezek a honlapok rendszeresen eltünnek es ujak alakulnak, tehat nem tudok most konkret peldat adni.
De alapszabaly, hogy ami tul olcso az gyanus. Ugyanez kiemelten ervenyes a magyar oldalakra, mert garantalt hogy ök sem az europai Adidas/Nike raktarbol hozatjak a cuccokat, hanem egy nagyon olcso, nem biztos hogy "megbizhato" thaiföldi gyarbol.(*)

Ha privatszemelytöl veszed (aki nem nagyüzemi mennyisegben arulja a legujabb mezeket), akkor tenyleg csak az elado öszintesegen es megbizhatosagan mulik a dolog.

(* Tisztaban vagyok vele hogy minden mez Tavol-Keleten keszül, de gondolom egyertelmü mire celzok ;). Azt is mondjak sokan, hogy a gyanusan olcson keszült mezek ugyanabban a gyarban keszülnek, mint a markabolti mezek, csak munkaidö utan, vagy esetleg kicsit mas anyagbol.)

Értem, köszi a hosszú leirást. Privát személytől venném, Megastore-on kivül más boltból nem rendelek. Képek alapján rendben van a mez, van itthon egy idei Drogba és azzal összehasonlitva minden stimmel.
Van 3 kép:
http://www.kupujemprodajem.com/big-photo-17429451-1.htm
http://www.kupujemprodajem.com/big-photo-17429451-3.htm
http://www.kupujemprodajem.com/big-photo-17429451-2.htm

Szerintem megrendelem a napokban, de csak úgy, hogy fizetés előtt kibontom a csomagot és szemügyre veszem a portékát.

Szerk.: találtam egy Matic mezt is, de ennek a jobb alsó sarkában nem a "climacool", hanem az "adizero" felirat szerepel. Ez mit jelenthet?

LAMPARD#8

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014. december 19., péntek 15:50 
Site Admin

almos írta:
Üdv.

Az összehasonlitashoz latnod kellene az eredeti mezt, markaboltban peldaul. Esetleg segithet ha a Megastore/Adidas honlapjan talalsz reszletes fotokat a mezröl.

Ha ranezesre minden stimmel, akkor is erdemes ovatosnak lenni. Az olyan honlapokat (es facebook oldalakat/csoportokat) erdemes kerülni, amelyak gyanusan olcson arulnak szazfele mezt. Föleg ha a Tavol-Keletröl szallitanak. Ezek a honlapok rendszeresen eltünnek es ujak alakulnak, tehat nem tudok most konkret peldat adni.
De alapszabaly, hogy ami tul olcso az gyanus. Ugyanez kiemelten ervenyes a magyar oldalakra, mert garantalt hogy ök sem az europai Adidas/Nike raktarbol hozatjak a cuccokat, hanem egy nagyon olcso, nem biztos hogy "megbizhato" thaiföldi gyarbol.(*)

Ha privatszemelytöl veszed (aki nem nagyüzemi mennyisegben arulja a legujabb mezeket), akkor tenyleg csak az elado öszintesegen es megbizhatosagan mulik a dolog.

(* Tisztaban vagyok vele hogy minden mez Tavol-Keleten keszül, de gondolom egyertelmü mire celzok ;). Azt is mondjak sokan, hogy a gyanusan olcson keszült mezek ugyanabban a gyarban keszülnek, mint a markabolti mezek, csak munkaidö utan, vagy esetleg kicsit mas anyagbol.)

Like: Николаевич
Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014. december 19., péntek 14:51 

Üdv.

LAMPARD#8

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014. október 16., csütörtök 19:26 

gerawba írta:
Tényleg jól néz ki.

Amúgy a 11-es szám az csak a képen a kompozíció miatt látszik ferdének, vagy a kis thaiföldi bénázott a szokásos módon, aki felvasalta rá?

Most, hogy igy rákérdeztél nekem is feltűnt. Jobban megvizsgálva egy nagyon picit talán ferde, de nem annyira, mint a képen.

LAMPARD#8

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014. október 16., csütörtök 18:42 
Moderátor

Tényleg jól néz ki.

Amúgy a 11-es szám az csak a képen a kompozíció miatt látszik ferdének, vagy a kis thaiföldi bénázott a szokásos módon, aki felvasalta rá?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014. október 16., csütörtök 16:38 

Végre megjött! Gyönyörű! Életemben nem láttam még ilyen szépet. Mind a 106 eurót megérte.

Kép

LAMPARD#8

2 like: putthelimeНиколаевич
Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014. szeptember 13., szombat 21:33 

Hello!
Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy fradi-chelsea kombinált sálat szeretnék venni,és ebben szeretném a segítségeteket kérni, hogy hol tudnék hozzá jutni,illetve kitud ebben segíteni?!
Előre is köszi

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014. szeptember 11., csütörtök 17:52 
Moderátor

almos írta:
Ismerem az oldalt. Nálam ez elvi kérdés. Ha már pénzt adok ki, akkor a hivatalos oldalról rendelek, legalább a Chelsea lopja el a pénzem. :mrgreen:

Ne aggódj, azért vmennyi pénzt kap a Chelsea is az eladott mezek után. Nem is árulhatná a sportsdirect a mezeket anélkül, hogy ne fizetne jogdíjat a Chelsea-nek. Tehát megnyugodhatsz, mert a Chelsea mindenképp ellopja a pénzedet. ;)
almos írta:
Egyébként láttalak ma, csak siettem előadásra.

Egen, mozgalmas egy napom volt, jó sok mindent kellett elintéznem ma, szerintem lebicikliztem vagy 50 km-t biztos:D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014. szeptember 11., csütörtök 17:35 

Hawaii írta:
almos írta:
Hawaii írta:
Külföldi csomagot nekem a posta még sosem hozott. GLS, DHL, vagy vmelyik nemzetközi futárszolgálattól fogod megkapni. Normálisabb futárszolgálatok meg felhívnak előtte, plusz nyomon is tudod követni a csomagodat.

Értem, köszi! Most nézem, hogy csak két hét múlva lehet megrendelni a mezt, és még drágább is lett. :?

Amúgy, ha nem feltétlenül ragaszkodsz a megastore-hoz, akkor rendelhetsz a sportsdirect.com-ról is. Ugyanúgy eredeti mezeket adnak, csak némileg olcsóbban. Én pl tavaly kifogtam egy 6000 Ft-os akciót, és egyébként meg teljesen kifogástalan, szép, eredeti mezt kaptam a pénzemért. Ha gondolod, nézz rá erre az oldalra, vesztenivalód igazándiból nincs.

Ismerem az oldalt. Nálam ez elvi kérdés. Ha már pénzt adok ki, akkor a hivatalos oldalról rendelek, legalább a Chelsea lopja el a pénzem. :mrgreen:

Egyébként láttalak ma, csak siettem előadásra.

LAMPARD#8

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014. szeptember 11., csütörtök 17:29 
Moderátor

almos írta:
Hawaii írta:
Külföldi csomagot nekem a posta még sosem hozott. GLS, DHL, vagy vmelyik nemzetközi futárszolgálattól fogod megkapni. Normálisabb futárszolgálatok meg felhívnak előtte, plusz nyomon is tudod követni a csomagodat.

Értem, köszi! Most nézem, hogy csak két hét múlva lehet megrendelni a mezt, és még drágább is lett. :?

Amúgy, ha nem feltétlenül ragaszkodsz a megastore-hoz, akkor rendelhetsz a sportsdirect.com-ról is. Ugyanúgy eredeti mezeket adnak, csak némileg olcsóbban. Én pl tavaly kifogtam egy 6000 Ft-os akciót, és egyébként meg teljesen kifogástalan, szép, eredeti mezt kaptam a pénzemért. Ha gondolod, nézz rá erre az oldalra, vesztenivalód igazándiból nincs.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014. szeptember 11., csütörtök 17:19 

Hawaii írta:

LAMPARD#8

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014. szeptember 11., csütörtök 17:15 
Moderátor

almos írta:
Николаевич írta:
almos írta:
Üdv.
Ha Megastore-ból vásárlok mezt, akkor azt kiszállitják Magyarországra? Ha igen, akkor kb mennyi idő? Vámot kell fizetni rá? Valami tipp, ami megkönnyitheti az egészet?
Jövő hétre tervezem a vásárlást.

Persze, kiszállítják. 3-5 munkanap a standard delivery, 1-4 az expressz(nyilván az sokkal többe kerül).

Vámot nem kell fizetni, rendeléskor fizetsz kártyával vagy PayPal-el és várod a csomagot.

Értem, köszi!
Még egy kérdés, ami nem teljesen ide kapcsolódik már: A posta szállitja ki a csomagot? Ha nem találnak itthon, akkor be kell mennem érte majd a postára?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014. szeptember 11., csütörtök 16:56 

Николаевич írta:
almos írta:
Üdv.
Ha Megastore-ból vásárlok mezt, akkor azt kiszállitják Magyarországra? Ha igen, akkor kb mennyi idő? Vámot kell fizetni rá? Valami tipp, ami megkönnyitheti az egészet?

Persze, kiszállítják. 3-5 munkanap a standard delivery, 1-4 az expressz(nyilván az sokkal többe kerül).

Vámot nem kell fizetni, rendeléskor fizetsz kártyával vagy PayPal-el és várod a csomagot.

Értem, köszi!
Még egy kérdés, ami nem teljesen ide kapcsolódik már: A posta szállitja ki a csomagot? Ha nem találnak itthon, akkor be kell mennem érte majd a postára?

LAMPARD#8

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014. szeptember 11., csütörtök 14:31 

almos írta:
Üdv.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2760 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 138  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]