Szurkolói ereklyék

Szurkolói találkozók, közös foci, ajándéktárgyak
Üzenet
Szerző
Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Szurkolói ereklyék

#81 Hozzászólás Szerző: Gereb »

valentine írta:Sziasztok!
Tud-e valaki mondani vagy linkbe is, hogy szeretnék kérni a Chelsea 2011-2012 hazai mezét.
hogy miért? Mert hiszen ebben a időszakban nyerte meg a Chelsea Bajnokok ligáját először.
így ha valaki tud mondani egy helyet ahol -10000 Ft. alatt van azt előre is megköszönném.
Sajnos olyan helyet ahol -10 000 Ft alatt bármit is kapsz, én nem tudok.
De ha te tudsz akkor szólj, lenne kereslet rá :D

Avatar
valentine
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2012. december 12., szerda 20:57
Kedvenc játékos: fernando torres
Kedvenc exjátékos: didier drogba

Re: Szurkolói ereklyék

#82 Hozzászólás Szerző: valentine »

Sziasztok!
Tud-e valaki mondani vagy linkbe is, hogy szeretnék kérni a Chelsea 2011-2012 hazai mezét.
hogy miért? Mert hiszen ebben a időszakban nyerte meg a Chelsea Bajnokok ligáját először.
így ha valaki tud mondani egy helyet ahol -10000 Ft. alatt van azt előre is megköszönném.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Szurkolói ereklyék

#83 Hozzászólás Szerző: Chester »

http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-i ... ezek-80434" onclick="window.open(this.href);return false;

A jövő évi Chelsea mezek a SH szerint, bár én eddig semmi hivatalosat nem találtam róluk. Kicsit a 2008/09-es szettre hasonlít.

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szurkolói ereklyék

#84 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Eredeti Headhunters sál eladó! Igazi ritkaság! Induló ár: 2.000,-Ft (emelés minimuma 100,-Ft) Licit zárása: dec. 17. 10 óra
Így néz ki csak kék helyett feketében:
Kép
IN CHELSEA WE TRUST!

Maxwell611
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013. november 26., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Meireles
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Szurkolói ereklyék

#85 Hozzászólás Szerző: Maxwell611 »

putthelime írta:
Maxwell611 írta:...
Elég sokan rendeltünk a SportsDirecttől pár hete, mikor akciók voltak. Én még plusz belföldi postázás után kaptam kézhez 7-ért. Nem biztos, hogy 9(+900)-ért itt és most jó közönségre fogsz lelni :)
Értem, köszi! Ettől függetlenül máshol elkelt már mind a kettő. Ha valakit még érdekelne ennyiért, tudok folyamatosan beszerezni!

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szurkolói ereklyék

#86 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Wisey írta:
ChesterB írta:Van arra esély, hogy a Wisey által kitett friss Cheslea-s könyv a jövőben kapható lesz magyarul is? :)
Teljesen eselytelen. Nincs annyi Chelsea drukker itthon hogy megerje leforditani.
Raadasul ez egy kis kiados, szurkolok altal irt könyv, azaz valoszinüleg el sem jut a hire egy nagyobb itthoni kiadoig. (Egyedül Abramovics eletrajzat forditottak le magyarra, es az sem csak a Chelsea drukkereknek keszült azert. Az ezen kivül megjelent ket könyv meg magyar iras. Illetve meg van a Football Factory, ami megint csak szeles körben ismert, nem kifejezetten Chelsea-s temaju.)
Hamarabb megtanulsz angolul, mint hogy kiadják magyarul.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Szurkolói ereklyék

#87 Hozzászólás Szerző: Wisey »

ChesterB írta:Van arra esély, hogy a Wisey által kitett friss Cheslea-s könyv a jövőben kapható lesz magyarul is? :)
Teljesen eselytelen. Nincs annyi Chelsea drukker itthon hogy megerje leforditani.
Raadasul ez egy kis kiados, szurkolok altal irt könyv, azaz valoszinüleg el sem jut a hire egy nagyobb itthoni kiadoig. (Egyedül Abramovics eletrajzat forditottak le magyarra, es az sem csak a Chelsea drukkereknek keszült azert. Az ezen kivül megjelent ket könyv meg magyar iras. Illetve meg van a Football Factory, ami megint csak szeles körben ismert, nem kifejezetten Chelsea-s temaju.)

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Szurkolói ereklyék

#88 Hozzászólás Szerző: Chester »

Van arra esély, hogy a Wisey által kitett friss Cheslea-s könyv a jövőben kapható lesz magyarul is? :)

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Szurkolói ereklyék

#89 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Eladó az alábbi két mez:

chelsea 2008/09 away kit (http://i.ebayimg.com/t/Chelsea-Football ... E/$_12.JPG" onclick="window.open(this.href);return false;)
&
chelsea 2005-06 away kit (Ez a Centenary mez idegenbeli meze!) (http://i.ebayimg.com/t/Chelsea-UMBRO-Aw ... h/$_12.JPG" onclick="window.open(this.href);return false;)

Mindkettő eredeti és hibátlan állapotban van! M méretekben vannak de szerintem akik L ruhákat hordanak azoknak is simán jó!
Ár: 3000 Ft/ db

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Szurkolói ereklyék

#90 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Maxwell611 írta:...
Elég sokan rendeltünk a SportsDirecttől pár hete, mikor akciók voltak. Én még plusz belföldi postázás után kaptam kézhez 7-ért. Nem biztos, hogy 9(+900)-ért itt és most jó közönségre fogsz lelni :)
They do now.

Maxwell611
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013. november 26., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Meireles
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Szurkolói ereklyék

#91 Hozzászólás Szerző: Maxwell611 »

Sziasztok!

Lenne két eladó idei hazai mezem. Sajnos aki rendelte kicsit megszívatott, mert nem kéri... Replikaként vettem, de egy az egyben megegyezik például az Árkádban lévő Sportdirect-ben kaphatóval! Ha valakit érdekel, teszek fel még képeket. Áruk külön-külön 9000Ft!

http://kepfeltoltes.hu/view/131126/IMG_ ... es.hu_.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://kepfeltoltes.hu/view/131126/IMG_ ... es.hu_.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://kepfeltoltes.hu/view/131126/IMG_ ... es.hu_.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

M-es méretei:
Mellbőség: 53cm
Hossz: 72cm
L-es méretei:
Mellbőség: 56cm
Hossz: 75cm

Budapesten, Jászberényben, Szolnokon, Kecskeméten, Kiskunhalason, vagy a felsoroltak környékén személyesen is megtekinthetőek, vagy átvehetőek, mert heti rendszerességgel járok ezeken a területeken.
Máshová 900Ft durván az ajánlott posta.

Ha valakit érdekel küldök még képeket.

Avatar
Torres 9
Hozzászólások: 240
Csatlakozott: 2011. február 2., szerda 17:49
Kedvenc játékos: Torres

Re: Szurkolói ereklyék

#92 Hozzászólás Szerző: Torres 9 »

Hawaii írta:Puszta kíváncsiságból, de ugyan, töltsd már fel ide nekünk azt az eredeti Torres-es dedikált mezedet, sőt tőlem aztán akár mind2-t is feltöltheted.
(Google, Photoshop, és az aláírás hamisítás nem játszik.)
adjál e mail címet és átküldöm miami
FERNANDO TORRES A LEGJOBB CSATÁR A VILÁGON!<3

morfium
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011. augusztus 31., szerda 21:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szurkolói ereklyék

#93 Hozzászólás Szerző: morfium »

Nekem másfél hónapot kellett rá várnom 2 éve, mondjuk azt elég rosszkor rendeltem (karácsony után) szóval érthető volt, a vámosok meg nagyon sokat ülnek rajta azért késik sokszor ennyit

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Szurkolói ereklyék

#94 Hozzászólás Szerző: Wisey »

debno77 írta:Sziasztok!

Kb. 1 hónapja rendeltem az Chelsea storeból egy mezt,de nem jött meg! Írtam nekik e-mailt,amire válaszoltak,hogy már a pénz megérkezett hozzájuk és ők küldtek is 1et,de feladnak még egyet...Azóta sincs semmi,azon gondolkoztam,hogy visszakérem a pénzt,viszont előtte tanácsot kérek tőletek!:( Járt már más is így? Mi a véleményetek? Azért ez nem kevés pénz és nem szeretném,ha kárba veszne!Köszönöm a válaszokat előre is!!!!
Volt mar olyan hogy egy honapot kellett varni a csomagra (de igaz, volt olyan is hogy 4-5 munkanapon belül itt volt), tehat meg az sincs kizarva hogy hamarosan megkapod.
A postan erdeklödjel meg, hatha "elkeveredett" valahol. A küldemenynek azt hiszem nincs nyomonkövetesi szama, de hatha latjak valahol a rendszerben, hogy jött neked egy csomag. Az is lehet hogy ott pihen bent naluk.

Az mar gyanus lenne ha ketszeri kiszallitas utan is visszakerned a penzt, arra hivatkozva hogy egyik küldemeny sem jött meg.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Szurkolói ereklyék

#95 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

debno77 írta:Sziasztok!

Kb. 1 hónapja rendeltem az Chelsea storeból egy mezt,de nem jött meg! Írtam nekik e-mailt,amire válaszoltak,hogy már a pénz megérkezett hozzájuk és ők küldtek is 1et,de feladnak még egyet...Azóta sincs semmi,azon gondolkoztam,hogy visszakérem a pénzt,viszont előtte tanácsot kérek tőletek!:( Járt már más is így? Mi a véleményetek? Azért ez nem kevés pénz és nem szeretném,ha kárba veszne!Köszönöm a válaszokat előre is!!!!

Lehet hogy hülye kérdés de ellenőrizted hogy helyesen adtad-e meg a címedet? Elég furcsa hogy kettőből egyszer sem érkezett meg a mez.

debno77
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013. november 14., csütörtök 20:50
Kedvenc játékos: Torres
Kedvenc exjátékos: nincs

Re: Szurkolói ereklyék

#96 Hozzászólás Szerző: debno77 »

Sziasztok!

Kb. 1 hónapja rendeltem az Chelsea storeból egy mezt,de nem jött meg! Írtam nekik e-mailt,amire válaszoltak,hogy már a pénz megérkezett hozzájuk és ők küldtek is 1et,de feladnak még egyet...Azóta sincs semmi,azon gondolkoztam,hogy visszakérem a pénzt,viszont előtte tanácsot kérek tőletek!:( Járt már más is így? Mi a véleményetek? Azért ez nem kevés pénz és nem szeretném,ha kárba veszne!Köszönöm a válaszokat előre is!!!!

morfium
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011. augusztus 31., szerda 21:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szurkolói ereklyék

#97 Hozzászólás Szerző: morfium »

A Drogbásat feltölthetnéd, érdekelne, a Torreses akkor se ha te fizeted.

Avatar
Beáta
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011. július 27., szerda 20:54

Re: Szurkolói ereklyék

#98 Hozzászólás Szerző: Beáta »

Engem is érdekelni a relikvia, szeretném megvenni. Kérlek írd meg privátban, hogy mennyit kérsz érte!

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Szurkolói ereklyék

#99 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Puszta kíváncsiságból, de ugyan, töltsd már fel ide nekünk azt az eredeti Torres-es dedikált mezedet, sőt tőlem aztán akár mind2-t is feltöltheted.
(Google, Photoshop, és az aláírás hamisítás nem játszik.)

Avatar
Torres 9
Hozzászólások: 240
Csatlakozott: 2011. február 2., szerda 17:49
Kedvenc játékos: Torres

Re: Játékosok

#100 Hozzászólás Szerző: Torres 9 »

blackjack04 írta:
Torres 9 írta:
blackjack04 írta:
Sajnálom, nem hittem volna hogy két aláírt 2011-es TORRES meze is van. Olyan butuska vagyok :(
Azért van 2 mert a húgom is aláíratta vele és elvettem tőle hogy 2 legyen
Jah tök logikus, erre van a húgok.
ne durciskodj morcoskodj már árt a szépségednek meg amúgy is egészségtelen ha stresszes vagy csinálj popcornt bújj be a takaró alá és nézz TORRES videókat
FERNANDO TORRES A LEGJOBB CSATÁR A VILÁGON!<3

Válasz küldése