Szurkolói ereklyék

Szurkolói találkozók, közös foci, ajándéktárgyak
Üzenet
Szerző
cech19960320
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Szurkolói ereklyék

#1 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

jkopfner írta: 2023. január 31., kedd 22:47 Google felhőben van a kép. Csináltam hozzá linket. Elküldéskor azonnal általános hiba jelent meg. Mégis itt van a fórumban hibásan.
Az, hogy nem látszik, az a te illetve a google drive hibája.

Az, hogy hibát dobott az oldal, az nem, azt mostanában újrakezdte :D

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szurkolói ereklyék

#2 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Google felhőben van a kép. Csináltam hozzá linket. Elküldéskor azonnal általános hiba jelent meg. Mégis itt van a fórumban hibásan.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szurkolói ereklyék

#3 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Kép

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szurkolói ereklyék

#4 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Kép

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szurkolói ereklyék

#5 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Kép

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szurkolói ereklyék

#6 Hozzászólás Szerző: James Lee »

jkopfner írta: 2023. január 27., péntek 17:07 Szevasztok. Tudja valaki, hogy kiknek az aláírásai vannak ezen a mezen?

Kép
Linkként illeszd be, mert a drive miatt nem látszik. Vagy valami public ideiglenes tárról illeszd be képként.
Egyébként fogalmam sincs, de én is kíváncsi lennék.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szurkolói ereklyék

#7 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Szevasztok. Tudja valaki, hogy kiknek az aláírásai vannak ezen a mezen?

Kép

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Szurkolói ereklyék

#8 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:
Pilgrim írta:Udv, amint irtam, a tippverseny gyoztese es Gereb szamara a szignok megvannak. Gereb jelezte, hogy nem tart igenyt a szignora, igy a tippverseny masodik helyezetje kapja meg. Kerlek irjatok uzit, kuldjetek el az e-mail cimetek, vagy a telefonszamotokat es a postazast megbeszeljuk.

Valamint, augusztus 6.-an jon a forumrol valaki az Arsenal ellenni meccsre?
Először is nagyon kedves és nagylelkű tőled, hogy felajánlottad ezeket az aláírásokat, de ez esetben én szeretnék lemondani róla és átadni a mögöttem végző második vagy harmadik helyezettnek, adee93-nak vagy adrian1989-nek (amelyikük szeretné, nyilván a második helyezetté az elsőbbség). Laczee, úgy gondolom, hogy így tisztességes, mert ők voltak a legközelebb a győzelemhez, viszont ha egyikük sem tart rá igényt, akkor részemről megkaphatod te.
Ha adee93 nem tart rá igényt akkor én köszönöm szépen elfogadom.

edeskeves
Hozzászólások: 3110
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Szurkolói ereklyék

#9 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Ha Pedrot ugyis mindenki utalja en elfogadom az o alairasat, en birom :P :lol:

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Szurkolói ereklyék

#10 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Pityee írta:
Pilgrim írta:Udv, amint irtam, a tippverseny gyoztese es Gereb szamara a szignok megvannak. Gereb jelezte, hogy nem tart igenyt a szignora, igy a tippverseny masodik helyezetje kapja meg. Kerlek irjatok uzit, kuldjetek el az e-mail cimetek, vagy a telefonszamotokat es a postazast megbeszeljuk.

Valamint, augusztus 6.-an jon a forumrol valaki az Arsenal ellenni meccsre?
Először is nagyon kedves és nagylelkű tőled, hogy felajánlottad ezeket az aláírásokat, de ez esetben én szeretnék lemondani róla és átadni a mögöttem végző második vagy harmadik helyezettnek, adee93-nak vagy adrian1989-nek (amelyikük szeretné, nyilván a második helyezetté az elsőbbség). Laczee, úgy gondolom, hogy így tisztességes, mert ők voltak a legközelebb a győzelemhez, viszont ha egyikük sem tart rá igényt, akkor részemről megkaphatod te. Viszont olyan tippverseny győztes szignót szivesen elfogadok, ami az előző győzteseknek a profilkép alatt van, olyat lehet még kérni? vagy azokat mindenki magának gyártotta? :mrgreen:
Keresd fel valamelyik adminisztratort. Ok adjak.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6705
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Szurkolói ereklyék

#11 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Pilgrim írta:Udv, amint irtam, a tippverseny gyoztese es Gereb szamara a szignok megvannak. Gereb jelezte, hogy nem tart igenyt a szignora, igy a tippverseny masodik helyezetje kapja meg. Kerlek irjatok uzit, kuldjetek el az e-mail cimetek, vagy a telefonszamotokat es a postazast megbeszeljuk.

Valamint, augusztus 6.-an jon a forumrol valaki az Arsenal ellenni meccsre?
Először is nagyon kedves és nagylelkű tőled, hogy felajánlottad ezeket az aláírásokat, de ez esetben én szeretnék lemondani róla és átadni a mögöttem végző második vagy harmadik helyezettnek, adee93-nak vagy adrian1989-nek (amelyikük szeretné, nyilván a második helyezetté az elsőbbség). Laczee, úgy gondolom, hogy így tisztességes, mert ők voltak a legközelebb a győzelemhez, viszont ha egyikük sem tart rá igényt, akkor részemről megkaphatod te. Viszont olyan tippverseny győztes szignót szivesen elfogadok, ami az előző győzteseknek a profilkép alatt van, olyat lehet még kérni? vagy azokat mindenki magának gyártotta? :mrgreen:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Szurkolói ereklyék

#12 Hozzászólás Szerző: laczze »

Ha nem lesz rá igény, elfogadom :D
Ha mégis akkor másolat is megteszi :oops:
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Szurkolói ereklyék

#13 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Udv, amint irtam, a tippverseny gyoztese es Gereb szamara a szignok megvannak. Gereb jelezte, hogy nem tart igenyt a szignora, igy a tippverseny masodik helyezetje kapja meg. Kerlek irjatok uzit, kuldjetek el az e-mail cimetek, vagy a telefonszamotokat es a postazast megbeszeljuk.

Valamint, augusztus 6.-an jon a forumrol valaki az Arsenal ellenni meccsre?

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6705
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Szurkolói ereklyék

#14 Hozzászólás Szerző: Pityee »

dankodavid írta:
Pityee írta:
Pilgrim írta:Szeretnem felajanlani Pedro es Willian szignojat "Gereb" nevu felhasznalonak az alazatos munkajaert, valamint a tippverseny idei gyoztesenek, amennyiben ez lehetseges. Egy kedves baratom, pont a megastoreban jart, amikor dedikalt a ket emlitett jatekos es kaptam tole ajandekba egy-egy peldanyt, de nekem nincs szuksegem ra. A ket szigno az ideigazolasukrol keszult foton talalhato.
Viszont, hogy ki melyiket valassza, azt beszeljetek meg egymassal, ha mar tudni lehet a tippverseny gyozteset.
Ezt csak most látom :mrgreen:
Pedro szignójáért pénzt is adok, kéne a vodou szertartáshoz szükséges oltárhoz. Ugyanitt haiti-i szeánszinstruktor papot keresek.

Én nyilván szerettem volna fénymásolatot csinálni róla és kitapétázni vele a házat, de most lebuktam :( :lol: :lol: Sok sikert a pap kereséshez, lessél fel az ebayre 8)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szurkolói ereklyék

#15 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Pityee írta:
Pilgrim írta:Szeretnem felajanlani Pedro es Willian szignojat "Gereb" nevu felhasznalonak az alazatos munkajaert, valamint a tippverseny idei gyoztesenek, amennyiben ez lehetseges. Egy kedves baratom, pont a megastoreban jart, amikor dedikalt a ket emlitett jatekos es kaptam tole ajandekba egy-egy peldanyt, de nekem nincs szuksegem ra. A ket szigno az ideigazolasukrol keszult foton talalhato.
Viszont, hogy ki melyiket valassza, azt beszeljetek meg egymassal, ha mar tudni lehet a tippverseny gyozteset.
Ezt csak most látom :mrgreen:
Pedro szignójáért pénzt is adok, kéne a vodou szertartáshoz szükséges oltárhoz. Ugyanitt haiti-i szeánszinstruktor papot keresek.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6705
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Szurkolói ereklyék

#16 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Pilgrim írta:Szeretnem felajanlani Pedro es Willian szignojat "Gereb" nevu felhasznalonak az alazatos munkajaert, valamint a tippverseny idei gyoztesenek, amennyiben ez lehetseges. Egy kedves baratom, pont a megastoreban jart, amikor dedikalt a ket emlitett jatekos es kaptam tole ajandekba egy-egy peldanyt, de nekem nincs szuksegem ra. A ket szigno az ideigazolasukrol keszult foton talalhato.
Viszont, hogy ki melyiket valassza, azt beszeljetek meg egymassal, ha mar tudni lehet a tippverseny gyozteset.
Ezt csak most látom :mrgreen:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Szurkolói ereklyék

#17 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

kecske01 írta:Sportsdirect az nem hamisitvany? Eleg sok termekuk hamisitvany csak azert kerdezem.

Eredeti mezek vannak SportsDircet-en, komoly cégről van szó. (Mike Ashley, a Newcastle tulajdonosa az alapító-tulaj)

2-3 éve le voltak árazva a Chelsea-mezek eléggé és rendeltünk kollektívan a fórumról, nem volt vele semmi probléma, se a szállítással, se a fizetéssel, se a mezekkel.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Szurkolói ereklyék

#18 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

kecske01 írta:Eleg sok termekuk hamisitvany csak azert kerdezem.
Például?
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6827
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szurkolói ereklyék

#19 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Sportsdirect az nem hamisitvany? Eleg sok termekuk hamisitvany csak azert kerdezem.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Szurkolói ereklyék

#20 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

adrian1989 írta:Valaki tudna segíteni,hogy honnan tudnék jó minőségű idei hazai mezt szerezni,mert a hivatalos oldalon már nincs csak 3 xl-es.
Előre is köszönöm.
Én SportsDirect-ről rendeltem
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Válasz küldése