Szurkolói ereklyék

Szurkolói találkozók, közös foci, ajándéktárgyak
Üzenet
Szerző
Avatar
bb888
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2009. március 13., péntek 10:32
Kedvenc játékos: Terry
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szurkolói ereklyék

#401 Hozzászólás Szerző: bb888 »

kdako írta:A JJB Sportsnál 15 fontra vannak leértékelve a mezek:
http://www.jjbsports.com/popular-sports ... lters=true" onclick="window.open(this.href);return false;

Sajnos Magyarországra nem szállítanak, de aki meg tudja oldani, hogy kinti címre kéri, annak megérheti.
De csak XXL és XXXL méretekben vannak
:D:D:D

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Szurkolói ereklyék

#402 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

grimrieper írta:van egy manu radiom elado.
a volume mukodik
a bass jo
a treble van csak elbaszva
Ez tetszik! :)

Mi idén már ilyen apróságoknak is tudunk örülni... :P

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szurkolói ereklyék

#403 Hozzászólás Szerző: kdako »

A JJB Sportsnál 15 fontra vannak leértékelve a mezek:
http://www.jjbsports.com/popular-sports ... lters=true" onclick="window.open(this.href);return false;

Sajnos Magyarországra nem szállítanak, de aki meg tudja oldani, hogy kinti címre kéri, annak megérheti.
GO BLUES!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Szurkolói ereklyék

#404 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

van egy manu radiom elado.
a volume mukodik
a bass jo
a treble van csak elbaszva

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Szurkolói ereklyék

#405 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Aksi írta:Viszont van itt még egy dolog amit nem értek, bemásolok 2 linket ha nem baj, itt nem értem a nagyság kiválasztást, sem a gyűrűnél, sem a pulcsinál... azt irja a gyűrűnél, hogy: One Size Available: S, de alatta lehet választani Quantity felirat mellett 1-10-es skálán, a pulcsinál meg: Availability : In Stock (ezt már magában nem értem) és itt meg a Quantity 3 lehetőséget enged választani, viszont nem vágom ezeket, XL, XXL ezeket értem, de ami itt van számomra nem mond sajna semmit. :(

http://www.chelseamegastore.com/stores/ ... &cid=15633" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.chelseamegastore.com/stores/ ... &cid=15627" onclick="window.open(this.href);return false;
gyűrű:
quantity = mennyiség. S méretben (ami fogalmam sincs mekkora; neten rizikós megrendelni így) csak.

pulcsi:
In Stock = raktáron van.
A "select size" mutatja az elérhető méreteket (S,L,XXXL).

A Megastore-ral kapcsolatban szívesen segítünk, de ha nem értessz valamit, üss föl előbb egy szótárt ;) (pl: http://szotar.sztaki.hu/index.hu.jhtml)

Avatar
Aksi
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2009. július 29., szerda 12:52
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Carlo Cudicini

Re: Szurkolói ereklyék

#406 Hozzászólás Szerző: Aksi »

Wisey írta:
Aksi írta:Segítséget kérnék, tervezek mostanság egy bevársárlást és nem vagyok tisztában pár dologgal. Még mindig létezik a 3 választható csomagméret? (mekkora ezeknek a mérteük, mik a tapasztalataitok ezzel kapcsolatban?) Valamint, ilyen főbb ,nagyobb leárazásokat lehet előre tudni, vagy várni, vagy ezek jönnek maguktól előzmények nélkül? A legnagyobb talány számomra pedig a fizetés, egyszer rendeltem eddig a megastoreból, de akkor rokonomnak volt egy angol számlája amiről tudtma fizetni, ez mostanra megszűnt, a gond ott kezdődik, hogy a család összes bankkártyáját elutasította fizetésnél legutóbb a megastore. Hálásan köszönöm a segítségeket előre is!
Fizetéshez dombornyomott bankkártya jó (pl. Visa Electron nem), talán ez lehet a gond. (Paypal-lel is lehet már fizetni, bár úgy tudom annak is előfeltétele egy dombornyomott kártya.)

Az olcsóbb pkg 7 font, de ezzel is általában egy héten belül kiszállítják, teljesen megbízható. Szerintem teljesen felesleges a drágább kiszállítást választani.
A pontos súlyhatárt nem tudom, de 3-4 póló simán belefér az olcsóbb kiszállításba. 3-4 pulcsinál talán már ugrana 10 fontra, de ezt le is tudod ellenőrizni még a rendelés leadása előtt.

Akciózás eléggé össze-vissza van, szerencsére elég gyakran. Érdemes megvárni, mert sokat lehet spórolni rajta. Általában mindent leakcióznak egyszer :)
Ahaa, értem, hát igen, a leárazásokat szeretem nagyon... :D 2008/09-es Bosingwa-s mezt vettem annó 20 euróért, mert le volt árazva, kimondottan örülnék egy hasonló üzletnek most is. :) Viszont van itt még egy dolog amit nem értek, bemásolok 2 linket ha nem baj, itt nem értem a nagyság kiválasztást, sem a gyűrűnél, sem a pulcsinál... azt irja a gyűrűnél, hogy: One Size Available: S, de alatta lehet választani Quantity felirat mellett 1-10-es skálán, a pulcsinál meg: Availability : In Stock (ezt már magában nem értem) és itt meg a Quantity 3 lehetőséget enged választani, viszont nem vágom ezeket, XL, XXL ezeket értem, de ami itt van számomra nem mond sajna semmit. :(

http://www.chelseamegastore.com/stores/ ... &cid=15633" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.chelseamegastore.com/stores/ ... &cid=15627" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Szurkolói ereklyék

#407 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Aksi írta:Segítséget kérnék, tervezek mostanság egy bevársárlást és nem vagyok tisztában pár dologgal. Még mindig létezik a 3 választható csomagméret? (mekkora ezeknek a mérteük, mik a tapasztalataitok ezzel kapcsolatban?) Valamint, ilyen főbb ,nagyobb leárazásokat lehet előre tudni, vagy várni, vagy ezek jönnek maguktól előzmények nélkül? A legnagyobb talány számomra pedig a fizetés, egyszer rendeltem eddig a megastoreból, de akkor rokonomnak volt egy angol számlája amiről tudtma fizetni, ez mostanra megszűnt, a gond ott kezdődik, hogy a család összes bankkártyáját elutasította fizetésnél legutóbb a megastore. Hálásan köszönöm a segítségeket előre is!
Fizetéshez dombornyomott bankkártya jó (pl. Visa Electron nem), talán ez lehet a gond. (Paypal-lel is lehet már fizetni, bár úgy tudom annak is előfeltétele egy dombornyomott kártya.)

Az olcsóbb pkg 7 font, de ezzel is általában egy héten belül kiszállítják, teljesen megbízható. Szerintem teljesen felesleges a drágább kiszállítást választani.
A pontos súlyhatárt nem tudom, de 3-4 póló simán belefér az olcsóbb kiszállításba. 3-4 pulcsinál talán már ugrana 10 fontra, de ezt le is tudod ellenőrizni még a rendelés leadása előtt.

Akciózás eléggé össze-vissza van, szerencsére elég gyakran. Érdemes megvárni, mert sokat lehet spórolni rajta. Általában mindent leakcióznak egyszer :)

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Szurkolói ereklyék

#408 Hozzászólás Szerző: Wisey »

miller írta:Köszi Wisey, akkor erről leteszek. Ezzel az a gáz, hogy most ez nem lenne a legjobb vétel ok, de mivel nem nagyon értek a mezekhez, honnan tudhatnám, hogy melyik érné meg? :S
Nem azt mondtam hogy rosszak, csak hogy nem hasonlít eléggé az eredetiekhez ;) Képzeld el mondjuk az idei mezt vastag pamut anyagból, hát kb olyan hatás :)
Nem akarlak lebeszélni róla, csak nekem furcsa emiatt.

Avatar
Aksi
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2009. július 29., szerda 12:52
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Carlo Cudicini

Re: Szurkolói ereklyék

#409 Hozzászólás Szerző: Aksi »

Segítséget kérnék, tervezek mostanság egy bevársárlást és nem vagyok tisztában pár dologgal. Még mindig létezik a 3 választható csomagméret? (mekkora ezeknek a mérteük, mik a tapasztalataitok ezzel kapcsolatban?) Valamint, ilyen főbb ,nagyobb leárazásokat lehet előre tudni, vagy várni, vagy ezek jönnek maguktól előzmények nélkül? A legnagyobb talány számomra pedig a fizetés, egyszer rendeltem eddig a megastoreból, de akkor rokonomnak volt egy angol számlája amiről tudtma fizetni, ez mostanra megszűnt, a gond ott kezdődik, hogy a család összes bankkártyáját elutasította fizetésnél legutóbb a megastore. Hálásan köszönöm a segítségeket előre is!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szurkolói ereklyék

#410 Hozzászólás Szerző: kdako »

miller írta:
Wisey írta:
Arra figyeljetek hogy a Toffs mezek 100% pamut anyagúak, amik ugyan autentikusak a 70-es évekbeli mezeknél, de a 80-as évekbeli retró mezeik szerintem nem sikerültek olyan jól.
Ezek eredetileg szűk fazonú, műszálas mezek voltak, a Toffs retró változatai pedig elég lezserek és viszonylag vastag pamut anyagból készültek. Én is szemeztem velük sokáig, de amikor az üzletben közelről megnéztem őket, már egyáltalán nem tetszettek.
Viszont a ScoreDraw is készített egy retró sorozatot (pl. a 84-es sárga mez), de már műszálas anyagból, és azok sokkal jobban néznek ki. (Ha jól láttam, az online Chelsea Megastore-ban is egyaránt árulják a pamut és a műszálas retró mezeket is.)
Köszi Wisey, akkor erről leteszek. Ezzel az a gáz, hogy most ez nem lenne a legjobb vétel ok, de mivel nem nagyon értek a mezekhez, honnan tudhatnám, hogy melyik érné meg? :S
Nyilván ezek az utángyártott mezek nem mindenben egyeznek az eredetivel. Boltban megnézve nekem sem jött be mindegyik, de ennyiért nem rossz bolt, mivel eredeti 80-as évekbelit meg lehetetlen szerezni, illetve aranyporért adják. Nekem a dzsekik tetszenek, ha jól látom, azok is pamutból készültek.
GO BLUES!

Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Szurkolói ereklyék

#411 Hozzászólás Szerző: miller »

Wisey írta:
miller írta:Lehet h érdekelne a dolog, van egy 86-87-es hazai mez, amivel igencsak szemezgetek :D mikorra kell tuti választ adni ? 10 fontért nem tétel sztem :D
Csak egy kis extra infó:

Arra figyeljetek hogy a Toffs mezek 100% pamut anyagúak, amik ugyan autentikusak a 70-es évekbeli mezeknél, de a 80-as évekbeli retró mezeik szerintem nem sikerültek olyan jól.
Ezek eredetileg szűk fazonú, műszálas mezek voltak, a Toffs retró változatai pedig elég lezserek és viszonylag vastag pamut anyagból készültek. Én is szemeztem velük sokáig, de amikor az üzletben közelről megnéztem őket, már egyáltalán nem tetszettek.
Viszont a ScoreDraw is készített egy retró sorozatot (pl. a 84-es sárga mez), de már műszálas anyagból, és azok sokkal jobban néznek ki. (Ha jól láttam, az online Chelsea Megastore-ban is egyaránt árulják a pamut és a műszálas retró mezeket is.)
Köszi Wisey, akkor erről leteszek. Ezzel az a gáz, hogy most ez nem lenne a legjobb vétel ok, de mivel nem nagyon értek a mezekhez, honnan tudhatnám, hogy melyik érné meg? :S
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Szurkolói ereklyék

#412 Hozzászólás Szerző: Wisey »

miller írta:Lehet h érdekelne a dolog, van egy 86-87-es hazai mez, amivel igencsak szemezgetek :D mikorra kell tuti választ adni ? 10 fontért nem tétel sztem :D
Csak egy kis extra infó:

Arra figyeljetek hogy a Toffs mezek 100% pamut anyagúak, amik ugyan autentikusak a 70-es évekbeli mezeknél, de a 80-as évekbeli retró mezeik szerintem nem sikerültek olyan jól.
Ezek eredetileg szűk fazonú, műszálas mezek voltak, a Toffs retró változatai pedig elég lezserek és viszonylag vastag pamut anyagból készültek. Én is szemeztem velük sokáig, de amikor az üzletben közelről megnéztem őket, már egyáltalán nem tetszettek.
Viszont a ScoreDraw is készített egy retró sorozatot (pl. a 84-es sárga mez), de már műszálas anyagból, és azok sokkal jobban néznek ki. (Ha jól láttam, az online Chelsea Megastore-ban is egyaránt árulják a pamut és a műszálas retró mezeket is.)

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Szurkolói ereklyék

#413 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Oo sracok, milyen tablat szereztem ma be (egy David Luizos double mez mellett) :shock:

Kép

Komolyan jobban orulok neki, mint a meznek :D Jol fog mutatni otthon :)
HAZARD = Messi+Ronaldo

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Szurkolói ereklyék

#414 Hozzászólás Szerző: langidave »

hivatalos időpont nincs róla mikor láthatjuk az új mezünket? lassan időszerű nem?

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szurkolói ereklyék

#415 Hozzászólás Szerző: kdako »

miller írta:
ezért kérdeztem, hogy mikorra adjunk választ :D m ettől is függ az tény..
Egy hét.
GO BLUES!

Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Szurkolói ereklyék

#416 Hozzászólás Szerző: miller »

kdako írta:
miller írta:Lehet h érdekelne a dolog, van egy 86-87-es hazai mez, amivel igencsak szemezgetek :D mikorra kell tuti választ adni ? 10 fontért nem tétel sztem :D
Amíg el nem fogy és ilyen jól áll a font.
ezért kérdeztem, hogy mikorra adjunk választ :D m ettől is függ az tény..
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szurkolói ereklyék

#417 Hozzászólás Szerző: kdako »

miller írta:Lehet h érdekelne a dolog, van egy 86-87-es hazai mez, amivel igencsak szemezgetek :D mikorra kell tuti választ adni ? 10 fontért nem tétel sztem :D
Amíg el nem fogy és ilyen jól áll a font.
GO BLUES!

Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Szurkolói ereklyék

#418 Hozzászólás Szerző: miller »

Lehet h érdekelne a dolog, van egy 86-87-es hazai mez, amivel igencsak szemezgetek :D mikorra kell tuti választ adni ? 10 fontért nem tétel sztem :D
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szurkolói ereklyék

#419 Hozzászólás Szerző: kdako »

Aki szereti a retrómezeket: A Toffs az ebay-en kínál párat, jóval olcsóbban, mint amennyibe a hivatalos oldalon kerül.
http://shop.ebay.co.uk/toffs04/m.html?_ ... 513&_pgn=1" onclick="window.open(this.href);return false;

Én lehet, hogy fogok valamit rendelni, ha még van érdeklődő, kevesebb lenne a postaköltség.
GO BLUES!

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Szurkolói ereklyék

#420 Hozzászólás Szerző: béla »

valaki nem tud egy eladó idei chelsea rövidgatyát eladót?? az se baj ha használt,ha jó állapotban van
haverom kapott egy torres mezt,most érkezett meg Angliából, de gatya nincs hozzá,és kéne neki egy magyarországról,mert nincs annyi felesleges pénze h egy újat vegyen kintről :DDD
szal küldjetek linket ha tudtok :DDDD kösziii :DDD

Válasz küldése