Szurkolói ereklyék

Szurkolói találkozók, közös foci, ajándéktárgyak
Üzenet
Szerző
Avatar
Krisztina
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2010. szeptember 13., hétfő 18:45
Kedvenc játékos: Ivanovics
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Szurkolói ereklyék

#481 Hozzászólás Szerző: Krisztina »

Ramox írta:
kdako írta:Hamarosan (pár hét) lesz közös rendelés, akit érdekel, majd szóljon!
Uh, ez jó hír. Erről itt fogsz értesíteni, vagy ez a klubtagokra vonatkozik?
Engem is érdekelne! Mezt szeretnék venni.

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Szurkolói ereklyék

#482 Hozzászólás Szerző: Ramox »

kdako írta:Hamarosan (pár hét) lesz közös rendelés, akit érdekel, majd szóljon!
Uh, ez jó hír. Erről itt fogsz értesíteni, vagy ez a klubtagokra vonatkozik?

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szurkolói ereklyék

#483 Hozzászólás Szerző: kdako »

Hamarosan (pár hét) lesz közös rendelés, akit érdekel, majd szóljon!
GO BLUES!

Avatar
Frankie
Tippverseny győztese 2008/09
Tippverseny győztese 2008/09
Hozzászólások: 516
Csatlakozott: 2008. május 8., csütörtök 23:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: nincs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szurkolói ereklyék

#484 Hozzászólás Szerző: Frankie »

értem az más :lol: 8) :o gerawba én egyedüli képre gondoltam
Super Frankie * Chelsea FC * Hungary * England

Avatar
Japep
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2006. január 15., vasárnap 0:32
Kedvenc játékos: Essien
Kapcsolat:

Re: Szurkolói ereklyék

#485 Hozzászólás Szerző: Japep »

Frankie írta:Annyit tennék hozza, hogy nem értem Lampard hónap mért nincs és bosingwa meg ilyenek vannak :shock: :evil: :cry: :twisted: :oops:
Mert a célja az egésznek az volt, hogy az alapabb emberek rajta legyenek - azt hiszem ez sikerült is. Mivel 12 hónap van, az edző mellett 11 játékos mehet rá - ezért muszáj néhány olyan kép, amin ketten szerepelnek. Továbbá az is meghatározza, milyen minőségű képet tudok szerezni ekkora méretben.

De: szeptemberen rajta van Lamps Terry mellett, Bosingwa pedig eléggé alapembere volt a csapatnak sérülése előtt.
Meg mint írtam, készült pl Lampardról, Terryről (és még sok másról) több kép, amin egyedül vannak - amik közül akár választani is lehet.
CHELSEA FC „Mert a többiek csak fociznak...”

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Szurkolói ereklyék

#486 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Frankie írta:Annyit tennék hozza, hogy nem értem Lampard hónap mért nincs és bosingwa meg ilyenek vannak :shock: :evil: :cry: :twisted: :oops:
Szeptemberben ki van a képen?
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Frankie
Tippverseny győztese 2008/09
Tippverseny győztese 2008/09
Hozzászólások: 516
Csatlakozott: 2008. május 8., csütörtök 23:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: nincs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szurkolói ereklyék

#487 Hozzászólás Szerző: Frankie »

Annyit tennék hozza, hogy nem értem Lampard hónap mért nincs és bosingwa meg ilyenek vannak :shock: :evil: :cry: :twisted: :oops:
Super Frankie * Chelsea FC * Hungary * England

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Szurkolói ereklyék

#488 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Japep írta: Amit kérni szeretnék, hogy aki jelezte érdeklődését az ártól függően, az írja már meg, hogy kell-e vagy sem.
Továbbá ha valaki(k)nek kellene a "hibás", azt is jelezzétek időben.
(Lehet itt is és privátban is.)
Én azt kérném, hogy lehetőleg privátban. Persze ha olyan infóról van szó, ami közérdekű, ez jöhet ide is, tudomisén, az árra, szállításra, bármire vonatkozó kérdés, ami mást is érdekelhet.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Japep
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2006. január 15., vasárnap 0:32
Kedvenc játékos: Essien
Kapcsolat:

Re: Szurkolói ereklyék

#489 Hozzászólás Szerző: Japep »

Ma elmentem érte, így láthatom teljes egészében - mit ne mondjak, felülmúlta a számításaimat, nagyon tetszik. :)

Így néz ki a falon (ezen látható, hogyan néz ki a fehér keret rajta).

Itt van pár kép a "hibásról", ezen látható a borító is (az utolsó három képen lévő fehér "koszra" ne figyeljetek, poros volt a szkennerem... :D).
- tehát itt a borító (ezen látni, hogy ez pedig keret nélküli)
- ezen a képen látható amiről beszéltem, hogy nem teljesen éles egy-két játékos száma (akiében 5-ös, 6-os, 9-es szerepel) valamint a névnapok is, és a hónap ékezete
- ezen a képen pedig a hónapok tetején lévő elemek, és szintén a névnapok láthatóak
Hangsúlyozom - ahogy láthatjátok is - minimális hibák, ha nem szólok, lehet észre sem vennétek. Azt is hangsúlyozom, hogy ezeket már kijavítottam, tehát a jó naptáron (5500 Ft) nincsenek meg.

Az ajánlatom továbbra is fennáll, tehát ezt a "hibásat" lehet vinni a készítés árán, azaz 4500 Ft (+ postaköltség). Egy új naptár pedig 5500 Ft (+ postaköltség).

Azt is elmondanám, hogy nem azért adom 5500 Ft-ért, mert ebből akarok megélni. Ezt csak magamnak csináltam, nem ebből a célból, az csak mellékes - viszont egyedi, 1 hetet eltöltöttem vele, járkálni kell nyomtatni, spiráloztatni (ezekért külön napon kell bemennem a városba). Ezért az a plusz költség, hogy megérje nekem is.
Ha senki nem veszi meg, egye fene, tényleg nem ez volt a célom.

Amit kérni szeretnék, hogy aki jelezte érdeklődését az ártól függően, az írja már meg, hogy kell-e vagy sem.
Továbbá ha valaki(k)nek kellene a "hibás", azt is jelezzétek időben.
(Lehet itt is és privátban is.)

Ez ügyben többet nem írok ide, csak ha kérdés van.
Üdv.
CHELSEA FC „Mert a többiek csak fociznak...”

Avatar
Japep
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2006. január 15., vasárnap 0:32
Kedvenc játékos: Essien
Kapcsolat:

Re: Szurkolói ereklyék

#490 Hozzászólás Szerző: Japep »

Sikerült kinyomtatni. A spirálozás még hátra van, bent kellett hagynom, holnap délután megyek érte - majd megírom, megfelelően csinálták-e meg.

Az árról: összesen 4500 Ft-ba került (ez még nem fix annyiban, hogy a spirálozásért még nem fizettem ki, de elvileg megbeszéltem az árat). A nyomtatást szerintem kedvező áron sikerült elintéznem abból kiindulva, amit Zento írt lentebb (az ő számítása szerint csak a nyomtatás lett volna ennyi). Igaz a főnökük meglátta, és csak annyit mondott, hogy ezt nem nyomtatja ki ennyiért, ez többe fog kerülni, mert "festéktemető". Ennek ellenére ma kinyomtattam még egyet és az ár változatlan volt (ezt csak azért írom, mert lehet, hogy a későbbiekben ez bekavar). Úgy gondolom, mivel egyedi, és - ez nem dicsekvés, de még a nyomtatós csajok is dicsérgették - jól néz ki, és azért 1 hetem minimum ráment (+korrigálás tegnap éjfélig), így az ára: 5500 Ft + postaköltség.
A/3-as, kemény papírra megy, nem fotópapír, de jól néz ki, nem matt. Nem tudták keret nélkül kinyomtatni, így van rajta egy 5 mm-es fehér keret, de szerintem semmi baj vele, nem rontja el.

Persze még várjuk meg, milyen minőségű lesz ez a spirálozás, megfelelő lesz-e. Elvileg lesz akasztó, átlátszó fedlap és kemény hátlap.

Az első nyomtatással voltak kisebb gondok (ha szükséges, készítek róla képeket):
- a fehér keretet kicsit elrontották, így muszáj volt levágnom róla - ebből adódik, hogy a szélén látszik, hogy utómunka volt vele
- a névnapok, a hónapok ékezete, 1-2 játékos száma, a felső rész egy kicsit életlen (ezt javítottam már, a második nyomtatással semmi gond)
- a spirálozásról még nem tudok mit mondani, majd holnap
Ezen hibák miatt, ha valakinek kell ez a naptár megkaphatja a készítési árán, azaz 4500 Ft + postaköltségen - vállalva, hogy nem tökéletes (de persze nem is olyan nagy hibák). Tehát reklamáció nincs, tudja milyen hibákkal vette meg.

Ennyit tudok mondani, holnap számomra is kiderül , hogyan is néz ki kész állapotban.
CHELSEA FC „Mert a többiek csak fociznak...”

tru23

Re: Szurkolói ereklyék

#491 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Engem is érdekelne!

Más: Megjött ma a mezem :) Még december elején rendeltem csak gondok adódtak az utalással és várni is kellett... Majd teszek fel fotót :D

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Szurkolói ereklyék

#492 Hozzászólás Szerző: laczze »

engem is érdekel de ártól függ :D
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Japep
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2006. január 15., vasárnap 0:32
Kedvenc játékos: Essien
Kapcsolat:

Re: Szurkolói ereklyék

#493 Hozzászólás Szerző: Japep »

Köszönöm mindenkinek. :)
lyen kis képen, mint amit betettem nem jönnek ki a részletek igazán (mint pl a névnapok), de a lényeg látszik.
Az árról remélem holnap este tudok írni. Én reménykedem benne, hogy sikerül rendesen kinyomtatni.
Wisey írta:Nem hiszem hogy a CFC emberei a Vaterát lesnék a saját készítésű Chelsea cuccokért, de azért óvatosan hirdesd a neten a házi készítésű címeres termékeket ;) (angol oldalakra pl. ne tedd fel)
Persze. Ennek az egésznek nem is az a célja, hogy kereskedjek vele, hogy nyereségem legyen - egyáltalán nem. Az egyedüli ok, hogy nem tetszett nekem egyik boltban (neten) kapható naptár sem, így csináltam magamnak egyet.
Csak gondoltam megkérdezem itt, meg egy másik fórumon, hogy esetleg más is van e így - ha senki sem vesz, akkor sem lesz baj, mert ugye magamnak csináltam - ha valaki mégis kér, annak örülök és szívesen segítek (persze a nyomtatási ártól függően akkor már teszek rá valamennyit, ami tükrözi, hogy egyedi és hogy 1 hetembe került...).
A Vaterára meg csak érdekességképpen teszem fel, oda is max 1-et. De nem hiszem, hogy azt fürkésznék. :) Mást nem tervezek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Japep 2011. január 24., hétfő 18:04-kor.
CHELSEA FC „Mert a többiek csak fociznak...”

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Szurkolói ereklyék

#494 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Nem hiszem hogy a CFC emberei a Vaterát lesnék a saját készítésű Chelsea cuccokért, de azért óvatosan hirdesd a neten a házi készítésű címeres termékeket ;) (angol oldalakra pl. ne tedd fel)

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Szurkolói ereklyék

#495 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Engemet majd lehet érdekel de persze leginkább ártól függ majd :)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Szurkolói ereklyék

#496 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Tényleg jók, csak infóképp: nálunk színes lézeres A3-as nyomtatás olyan 100 Ft körül van, (érdemes lehet egyszerre többet csináltatni, mert 50 db-tól többnyire kedvezmény jár), a fotópapír az húzós inkább, olyan 250 Ft darabja. Szóval nagyon kábé szerintem olyan 350-370 HUF/oldal jön ki, plussz az esetleges postaköltség...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Szurkolói ereklyék

#497 Hozzászólás Szerző: gerawba »

F*sza lett :D

Amúgy ha nem lesz naptár belőle, akkor sztem simán csinálhatnál belőle havi háttérképeket, az egyes napokat meg be lehetne írni az adott dátumra.
(bár a képmérete miatt azzal is lenne munka, de tuti meg lehet oldani)

Szóval ha ilyen sokat dolgoztál vele, akkor ne hagyd abba csak azért, mert esetleg a naptár nem jön össze. :wink:
Grat még1x.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Japep
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2006. január 15., vasárnap 0:32
Kedvenc játékos: Essien
Kapcsolat:

Re: Szurkolói ereklyék

#498 Hozzászólás Szerző: Japep »

Köszi szépen, meg is dolgoztam vele rendesen. :)

Hangsúlyozom, hogy lehet semmi sem lesz az egészből. Ha pl nem lehet jó minőségű papírra nyomtatni, akkor nem is éri meg. Először is nyomtatatok egy próbaverziót magamnak és eldől minden. Az is lehet, hogy nagyon drága lesz, hiszen 13 db színes, A/3-as képről (majdhogynem poszterről) van szó.
Vagy csak ott nem tudnak segíteni, ahová megyek, és így neten kell (netalán MediaMarkt... :S), az komplikálja - ez mind befolyásolhatja a kimenetelt és az árat is.
Szóval csak megszellőztettem ezt az egészet, hogy lássam, egyáltalán van e érdeklődés, hogy eszerint gondolkozzam - az előző bejelentésem tehát nem garancia semmire. :)
CHELSEA FC „Mert a többiek csak fociznak...”

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Szurkolói ereklyék

#499 Hozzászólás Szerző: daw3 »

Ááááááá marha jók lettek. A Cech(október) nagyon fajin lett. Az tetszik a legjobban. Akkor van a szülinapom is. :D
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
Japep
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2006. január 15., vasárnap 0:32
Kedvenc játékos: Essien
Kapcsolat:

Re: Szurkolói ereklyék

#500 Hozzászólás Szerző: Japep »

Hello.
Venni akartam hivatalos naptárat, de egyik sem tetszett igazán - így csináltam magamnak (igaz, kicsit késtem vele, már lassan vége a januárnak, de ennek megvan az oka).

Nem tudom, lesz e más, akit érdekel, mindenesetre egyet minimum fogok pluszban csinálni és azt felteszem a Vaterára - persze ha sikerül olyan minőségben, olyan papírra kinyomtattatni, amit megfelelőnek találok, elképzeléseim szerint A/3-as méretben.

Az árat még nem tudom, elvileg kedden megyek, akkor kiderül (a hivatalos naptárnál valószínűleg többe fog kerülni - ennek is megvannak okai). Ha valakit esetleg érdekelne, akkor privátban megkereshet és tájékoztatom bővebben.
(Több játékosról is készítettem képet, közel 20-at, így akár az is kiválasztható, kit kérsz rá - persze borító is van.)

Kép
( A vízjelek természetesen nincsenek rajta. )
CHELSEA FC „Mert a többiek csak fociznak...”

Válasz küldése