Utazás Kolozsvárra

Szurkolói találkozók, közös foci, ajándéktárgyak
Lezárt
Üzenet
Szerző
Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Utazás Kolozsvárra

#161 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Egyelore az a legfontosabb kerdes, hogy lesz-e jegy.
Ime a hivatalos ticketing policy.
E szerint van egy 1000 fos "kulonitmeny", akik abszolut prioritast elveznek az idegenbeli BL meccseken. (Ide kulon kell regisztralni.) A maradek jegyeket osztjak majd szet a TrueBlue memberek kozott.

Az is kerdes, hogyan tudnank atvenni a jegyeket. Mert ugyebar mi nem Londonbol indulnank (ebben talan Kalman tud segiteni).

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Utazás Kolozsvárra

#162 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Na most akkor mindenki nyugodjon meg..vegyen egy levegőt és töröljük le a habot a szájunkról...

-jegyekről nincs információ
-utazásról sincs

szóval aki mindenáron vár egy összeget hogy mennyibe fog fájni az még várhat...

Avatar
gab91
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 19:31
Tartózkodási hely: Sajóvámos
Kapcsolat:

Re: Utazás Kolozsvárra

#163 Hozzászólás Szerző: gab91 »

Én szerintem TUTI hogy mennék a szurkolói klub tagjaival, és persze másokkal ha lesz rá lehetőség! Azt hiszem nem lesz húzós a költség sem. Nagyon nagyon szeretnék kimenni a meccsre! Kérlek titeket szurkolói klub, tegyetek meg mindent a sok magyar szurkolóért! Sokaknak lehet ez az első, és utolsó esélye arra, hogy élőben láthassa a CHELSEA-t!

Várom a fejleményeket, és bízom abban, hogy ott leszek én is :)

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Utazás Kolozsvárra

#164 Hozzászólás Szerző: Anti »

Egyértelmű a kisbusz, van azért érdeklődés. Én is elindtítottam egy szálat az információkért. Estig valószínű fogok tudni valamit.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Utazás Kolozsvárra

#165 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Legutobb Pragat 6 ora alatt jartuk meg, de vegig autopalyan. Kolozsvar kozelebb van, de sajnos rosszabb az ut, ugyhogy en hasonlo idotartamra tippelek. Voltam mar ott, de nem emlekszem az ut hosszara...

A benzinkoltseg biztos nem lenne veszes, de talan kisbuszban is erdemes lenne gondolkodni. Utananezunk...

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Utazás Kolozsvárra

#166 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Orulok hogy nagy az erdeklodes, valoban kozel van Kolozsvar, siman meg lehet szervezni az utat, akar szemelyautokkal, akar kisbusz-berlessel. A szurkoloi klub egyik alapveto celja hogy tamogassa a meccsnezest, tehat amit tudunk, megteszunk.
Jelen pillanatban egyetlen problemat latok csak: meccsjegyekre is szuksegunk lesz, meghozza a vendegszektorba. Bizom benne hogy a klubnal tudunk tobb jegyet is igenyelni, mert nem hiszem hogy az angolok tizezrevel utaznanak el Romaniaba egy csoportmeccsre.

Azt jo lenne tudni, hogy hanyan erdeklodnenek az ut irant, de senki ne vegyen semmit biztosra, amig nincs infonk a belepokrol.

Es az mar most biztos, hogy ha korlatozott szamban kapunk csak jegyeket (bizzunk benne hogy egyaltalan foglalkoznak velunk mint szurkoloi klubbal), akkor termeszetesen a klubtagok elveznek prioritast.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Utazás Kolozsvárra

#167 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Chelseafc.com beharangozoban:

"Cluj's Dr. Constantin Radulescu Stadium is a 25,000 seater that has undergone recent modernisation and has been passed by Uefa for Champions League ties."

(angolul nem tudoknak: igen, megfelel az eloirasoknak)

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Utazás Kolozsvárra

#168 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Gondoltam így egyszerűbb lesz ezt megvitatni.

Egyébként tuti, hogy ott lesz a meccs? A kolozsvári stadionban lehet UEFA meccs?

Lezárt