Utazás Kolozsvárra

Szurkolói találkozók, közös foci, ajándéktárgyak
Lezárt
Üzenet
Szerző
Balázska
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2008. szeptember 22., hétfő 20:03
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink

Re: Utazás Kolozsvárra

#81 Hozzászólás Szerző: Balázska »

Szinuszka engem érdekelne!!!!
Ha van msned akkor vegyél fel pls bertabalazs@citromail.hu ,
ha pedig nincs akkor az email címemre írj vagy hívjál a 06204540686 os telefonszámon és akkor beszélünk!!!
Üdv, Balázs!

szinuszka
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2008. szeptember 23., kedd 11:15

Re: Utazás Kolozsvárra

#82 Hozzászólás Szerző: szinuszka »

sziasztok!
van 4 darab elado jegyem a Kolozsvar-Chelsea merkozesre.
A 4 jegy mindegyike a kapu hata moge szol, a magasabb, es fedett lelatonak a 32-es, azaz a legkozepsobb szektoraba, annak is a 13. soraba.
A jegyek 10.000 HUF-nak megfelelo lejbe kerulnek, amennyiben erdekel valakit kerlek jelezzetek itt, vagy privat uzenetben.
Mivelhogy en erdelyi vagyok a jegyek atvetele is csak itt tortenhet meg...

udv

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Utazás Kolozsvárra

#83 Hozzászólás Szerző: Dani »

Senki nem tud még semmilyen konkrétumot, amennyiben klubtag vagy, lehet, hogy lesz jegy (de ne számíts rá) amennyiben nem vagy klubtag, esélyed sincs sajnos tőlünk jegyet szerezni, mert már mindre van jelentkező!
Olvassatok már egy kicsit vissza könyörgöm...
http://www.nemethklima.atw.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Utazás Kolozsvárra

#84 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Balázska írta:Nagyon szépen kérlek segítsetek! én és a haverom szeretnénk elmenni a kolozsvári meccsre. De jegyet sehol se találtam hogy hol lehetne venni, és van e lehetőség arra hogy ha valamiféle szurkolói busszal elmenni a meccsre. Segítségeteket előre is köszi!
Balázs HELP :D
Sokadszorra írom le:
Csak a magyar szurkolói klub tagjainak tudunk jegyet biztosítani, de még közülük sem biztos hogy mindenkinek.

Balázska
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2008. szeptember 22., hétfő 20:03
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink

Re: Utazás Kolozsvárra

#85 Hozzászólás Szerző: Balázska »

Nagyon szépen kérlek segítsetek! én és a haverom szeretnénk elmenni a kolozsvári meccsre. De jegyet sehol se találtam hogy hol lehetne venni, és van e lehetőség arra hogy ha valamiféle szurkolói busszal elmenni a meccsre. Segítségeteket előre is köszi!
Balázs HELP :D

Avatar
Cudicini
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2008. június 11., szerda 15:49
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Crespo
Tartózkodási hely: Budapest XIV

Kolozsvár-Chelsea élőben a TV6-on

#86 Hozzászólás Szerző: Cudicini »

Sziasztok!

Egy infó azoknak, akik nem mennek Kolozsvárra és van TV6-juk: a csatorna ÉLŐBEN közvetíti a meccset Hajdú B. István helyszíni kommentárjával.

Üdv.
Tibi

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Utazás Kolozsvárra

#87 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

grimrieper írta:a tetves szorostalpu cigany roman banda kitalalta hogy £50 legyen a jegy ara az Angol szurkoloknak. mire a CFC vezetosege kozolte veluk hogy azUEFA ele viszik a dolgot ugyanis nem kerhetne tobbet mint £25 max.fasszopo opportunista geci banda.

igen...ez az undorító szint elég keményen!
de mi jogon akarnak ok elkérni 50 fontot mikor kerek perec levan írva hogy bl az 25 font és csok!?
igy akkor saccper kb mikorra derül ki hogy mennyi jegy lesz!?
agggyatok munkát!!!!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Utazás Kolozsvárra

#88 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

a tetves szorostalpu cigany roman banda kitalalta hogy £50 legyen a jegy ara az Angol szurkoloknak. mire a CFC vezetosege kozolte veluk hogy azUEFA ele viszik a dolgot ugyanis nem kerhetne tobbet mint £25 max.fasszopo opportunista geci banda.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Utazás Kolozsvárra

#89 Hozzászólás Szerző: Wisey »

A klubtagok a klubtagoknak fenntartott topicban jelezzek részvételi szándékukat:
viewtopic.php?f=8&t=365

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Utazás Kolozsvárra

#90 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

valaki jön a Szolnok-Budapest vasutvonalrol ?
agggyatok munkát!!!!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Utazás Kolozsvárra

#91 Hozzászólás Szerző: Wisey »

nitroerdely írta:A Chelsea elleni BL meccsre külön is lehet majd jegyet kapni szeptember 29-étől abban az esetben, ha addig nem fogynak el a csomagok. Persze a legolcsóbb jegyek már az első két nap elfogytak.
Köszi az infót, de mi a vendégszektorba megyünk ;)

nitroerdely
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2008. szeptember 8., hétfő 19:25

Re: Utazás Kolozsvárra

#92 Hozzászólás Szerző: nitroerdely »

A Chelsea elleni BL meccsre külön is lehet majd jegyet kapni szeptember 29-étől abban az esetben, ha addig nem fogynak el a csomagok. Persze a legolcsóbb jegyek már az első két nap elfogytak.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Utazás Kolozsvárra

#93 Hozzászólás Szerző: kdako »

Eaglybabe írta:És lehet tudni, hogy a magyar klub tagjai hányan vannak, vagy közülük hányan mennének? Mert potyára nem szeretném kifizetni a tagsági díjat. Mivel dunaújvárosi vagyok így a programokra nem nagyon tudnék elmenni.
A busz minket is érdekel (2fő)

Köszi
A tagság 70-80 között van, de Kolozsvárra a korlátozott számú jegyek miatt jóval kevesebben, kb. 30-an megyünk. a busz 50 fős, de Angliából is jönnek.

Messzebbről is járnak fel a programokra. Bővebbet szívesen elmondunk vasárnap, a meccsnézésen.
GO BLUES!

Eaglybabe
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2008. szeptember 16., kedd 12:58
Kedvenc játékos: Joe Cole
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Utazás Kolozsvárra

#94 Hozzászólás Szerző: Eaglybabe »

És lehet tudni, hogy a magyar klub tagjai hányan vannak, vagy közülük hányan mennének? Mert potyára nem szeretném kifizetni a tagsági díjat. Mivel dunaújvárosi vagyok így a programokra nem nagyon tudnék elmenni.
A busz minket is érdekel (2fő)

Köszi

-Ba7u-
Hozzászólások: 518
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 13:25

Re: Utazás Kolozsvárra

#95 Hozzászólás Szerző: -Ba7u- »

grimrieper írta:
-Ba7u- írta:Még nincs jegyem, de ha lenne (hazai szektorba gondolom), akkor lenne még 2 hely azon a buszon?
van de mar nem sok ha tenyleg gondolod hogy velunk jossz akkor kell hogy confirmaljad
ok. írtam PÜ-t, majd válaszolj

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Utazás Kolozsvárra

#96 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

-Ba7u- írta:Még nincs jegyem, de ha lenne (hazai szektorba gondolom), akkor lenne még 2 hely azon a buszon?
van de mar nem sok ha tenyleg gondolod hogy velunk jossz akkor kell hogy confirmaljad

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Utazás Kolozsvárra

#97 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Eaglybabe írta: Felmerült bennem egy kérdés, remélem tudtok segíteni. Ha én és a párom is a Chelsea honlapján előfizetünk a tagságira, akkor lehetséges, hogy egymás mellé szóló jegyet kapunk vagy érkezési sorrendben történik a szék elfoglalása? Vagy inkább koncentráljunk arra, hogy egyáltalán 2 darab jegyet kapjunk?
Ha a Chelsea FC "TrueBlue" tagságára gondolsz, az lehet hogy késő gondolat, mert október 1-ig tuti hogy nem készül el a tagságotok. Amúgy az legalább 1 jegyet biztosít szinte minden meccsre.

A magyar klub tagjainak igyekszünk minél több jegyet rendelni, de egyelőre még mindig nem tudjuk, pontosan mennyit sikerül. Úgyhogy nem ígérem hogy ha beléptek a magyar klubba, garantálni tudjuk a jegyet a meccsre, de 25-30 jegyet próbálunk szerezni angliai ismerettségeken keresztül.

Egyébként idegenbeli meccsen nem számít hogy melyik székre szól a jegy. (A Stamford Bridge-en viszont igen.)

-Ba7u-
Hozzászólások: 518
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 13:25

Re: Utazás Kolozsvárra

#98 Hozzászólás Szerző: -Ba7u- »

Még nincs jegyem, de ha lenne (hazai szektorba gondolom), akkor lenne még 2 hely azon a buszon?

Eaglybabe
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2008. szeptember 16., kedd 12:58
Kedvenc játékos: Joe Cole
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Utazás Kolozsvárra

#99 Hozzászólás Szerző: Eaglybabe »

Sziasztok

Új vagyok itt, gondolom már rájöttetek :) Mi is tervezzük a párommal, hogy elmegyünk a Kolozsvárri mecsre. A jegyek beszerzésével viszont gond van. Már több megoldást is kitaláltunk. De egyik sem sikerült eddig.
Felmerült bennem egy kérdés, remélem tudtok segíteni. Ha én és a párom is a Chelsea honlapján előfizetünk a tagságira, akkor lehetséges, hogy egymás mellé szóló jegyet kapunk vagy érkezési sorrendben történik a szék elfoglalása? Vagy inkább koncentráljunk arra, hogy egyáltalán 2 darab jegyet kapjunk?

A választ előre is köszönöm

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Utazás Kolozsvárra

#100 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

ToreAndre írta:Kálmán! Én nem megyek, de, ha a busz bérlés tuti, akkor egyértelműen az lesz! Vedd, úgy hogy itt sem voltam!:)

Viszont, ha lesz még hely szóljatok az angol drukkerek miatt, aki Budapesten keresztül jönnek...
BIZTOS HOGY LESZ EGY KETTO EXTRA HELY HA FEL AKARJAK VENNI VELEM A KAPCSOLATOT AKKOR SZOLJANAK DE TUDOK SZEREZNI MEG BUSZT HA KELL

Lezárt