Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

Szurkolói találkozók, közös foci, ajándéktárgyak
Üzenet
Szerző
Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#81 Hozzászólás Szerző: marknagy »

rafanadal írta:
marknagy írta: Egyszer kiírta az egyik Chelsea Hungary-s admin, hogy az 1500 lájkolónk közül csak 500 igazi szurkoló a többi divatdrukker. :D
Ez ütött! Kész, KO, besírtam. :D :D :D
Pontosan így volt kirakva, csak már nem emlékeztem tisztán:
Chelsea Hungary írta: 1500 Like Köszönjük, hogy figyelemmel követtek minket! Reméljük, hogy ez így is marad!
Tetszik · Megosztás · január 6., 20:28
Ez 27 embernek tetszik.
Chelsea Hungary komment erre: Csak az a baj,hogy az 1500-ból 500 nem igazi Chelsea-s!! Paff
január 6., 20:50 · Tetszik
We are the famous, the famous Chelsea!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#82 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

marknagy írta: Egyszer kiírta az egyik Chelsea Hungary-s admin, hogy az 1500 lájkolónk közül csak 500 igazi szurkoló a többi divatdrukker. :D
Ez ütött! Kész, KO, besírtam. :D :D :D
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#83 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Gábor írta:
Zsoca írta:Én alapból nem is tudok kommentelni ott, lájkolás után se. Alapból tiltva vagyok vagy mi? :D Na mindegy, írtam a Viktor gyereknek, hogy szeretném tudni mi is volt ez.
Teljesen érdektelenek afelé még a szurkolók is és ez pl a lájk mennyiségen is látszik. 50 fölé nem is mennek :D
Egyszer kiírta az egyik Chelsea Hungary-s admin, hogy az 1500 lájkolónk közül csak 500 igazi szurkoló a többi divatdrukker. :D
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#84 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Zsoca írta:Én alapból nem is tudok kommentelni ott, lájkolás után se. Alapból tiltva vagyok vagy mi? :D Na mindegy, írtam a Viktor gyereknek, hogy szeretném tudni mi is volt ez.
Teljesen érdektelenek afelé még a szurkolók is és ez pl a lájk mennyiségen is látszik. 50 fölé nem is mennek :D
Farewell Didier!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#85 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Egyébként a pofám égne a helyükben, ha lopkodnak tőlünk (egyszer írtam nekik, hogy rakják ki a forrást!) és mégis ők szólnak be.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#86 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Wisey írta:Persze, egy "Chelsea Hungary" nevre mindenki johiszemuen rakattint, mivel jol hangzik. Aztan legfeljebb nem olvassak oket.
Manchester United (Hungary), már ilyen facebook-os oldal is létezik :D Bár ahogy nézem a 2 oldal színvonala közt azért van különbség.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#87 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Én alapból nem is tudok kommentelni ott, lájkolás után se. Alapból tiltva vagyok vagy mi? :D Na mindegy, írtam a Viktor gyereknek, hogy szeretném tudni mi is volt ez.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#88 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Persze, egy "Chelsea Hungary" nevre mindenki johiszemuen rakattint, mivel jol hangzik. Aztan legfeljebb nem olvassak oket.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#89 Hozzászólás Szerző: laczze »

miller írta:
laczze írta:
Wisey írta:Ma delutan en is odatevedtem az oldalukra, de gyorsan toroltek azt a ket posztot, amiben kritikakat kaptak nehanyunktol.
Gportal 2012-ben, kb ennyire komoly a dolog ;)
Csak az a bosszanto hogy 1600 embernek meg erre is van igenye...
akkor valamit még is jól csinálnak :)
Ennek két oka van: 1. a nevükben benne van, h Chelsea. 2: az egyik tulaja (bizonyos Dzsubák Viktor), minden teremtett lelket bejelöl ismerősnek, aki Chelsea-s és van rá valami utalás facebook-on, utána meg ajánlgatja az oldalt, hogy lájkold. Velem 3-szor játszotta el anno, mindháromszor elutasítottam és töröltem is az ismerőseim közül. Kíváncsi lennék az 1600 emberből mennyien nyomtak rá pusztán jófejségből (én nem voltam az).
:roll: mind1 végülis, én is fent vagyok az oldalon tegnap óta, de a valszeg komoly reform jön :evil:
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#90 Hozzászólás Szerző: miller »

laczze írta:
Wisey írta:Ma delutan en is odatevedtem az oldalukra, de gyorsan toroltek azt a ket posztot, amiben kritikakat kaptak nehanyunktol.
Gportal 2012-ben, kb ennyire komoly a dolog ;)
Csak az a bosszanto hogy 1600 embernek meg erre is van igenye...
akkor valamit még is jól csinálnak :)
Ennek két oka van: 1. a nevükben benne van, h Chelsea. 2: az egyik tulaja (bizonyos Dzsubák Viktor), minden teremtett lelket bejelöl ismerősnek, aki Chelsea-s és van rá valami utalás facebook-on, utána meg ajánlgatja az oldalt, hogy lájkold. Velem 3-szor játszotta el anno, mindháromszor elutasítottam és töröltem is az ismerőseim közül. Kíváncsi lennék az 1600 emberből mennyien nyomtak rá pusztán jófejségből (én nem voltam az).

Az egész arról szól, hogy nem tudják lekötni magukat szabad idejükben és így élik ki magukat. Ami nem baj, mert maximum nem követem, ahogy eddig sem. Az viszont már rohadtul gáz, ha egy minőségi, hasznos oldalt elkezdenek ócsárolni, annak ellenére, hogy valamelyik Rampant-os szerkesztő tényleg tett egy nem túl kedves megjegyzést rájuk. De meg tudom érteni az illetőt, mert legalább ők alkotnak valamit, ellentétben ezzel a Chelsea Hungary-val.
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#91 Hozzászólás Szerző: laczze »

Wisey írta:Ma delutan en is odatevedtem az oldalukra, de gyorsan toroltek azt a ket posztot, amiben kritikakat kaptak nehanyunktol.
Gportal 2012-ben, kb ennyire komoly a dolog ;)
Csak az a bosszanto hogy 1600 embernek meg erre is van igenye...
akkor valamit még is jól csinálnak :)
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#92 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Ma delutan en is odatevedtem az oldalukra, de gyorsan toroltek azt a ket posztot, amiben kritikakat kaptak nehanyunktol.
Gportal 2012-ben, kb ennyire komoly a dolog ;)
Csak az a bosszanto hogy 1600 embernek meg erre is van igenye...

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#93 Hozzászólás Szerző: marknagy »

tiszi írta:
miller írta:Letiltott a Chelsea Hungary a Facebook-on :D Aminek nem is voltam a követője :D végeznem kell magammal azonnal, így nem élet az élet...:D Srácok, aki rendszeresen követi az oldalt, nehogy elmondja a véleményét, mert úgy jár mint én...már csak azt a "semmitmondó", plagizáló Rampant-oldalt tudom követni...fenébe :P :D
engemet is tiltottak :) Ja és azért mert 3 kiírásukhoz oda írtam hogy Forrás? Folyamatosan írják ki a lion rampant kiírásait de azt oda írni hogy forrás ez és ez ahhoz már lusták csak lopni/másolni tudnak. Az egész fb oldal meg szerkesztősége gáz.

Amúgy ha páran jelentenénk az oldalt akkor nem kéne néznünk a szarságait és legalább egy szar oldallal kevesebb lenne ;) :)
Egyszer (többször :)) odaírtam hogy ,,Forrás?" erre meg azt írták hogy Internet. Én nem tudom kikből áll a szerkesztőség, de nem tudnak egy értelmes hsz-t írni, amit saját maguk írtak, és nem ctrl+v és ctrl+c bill. kombinációt használtak.
We are the famous, the famous Chelsea!

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#94 Hozzászólás Szerző: tiszi »

miller írta:Letiltott a Chelsea Hungary a Facebook-on :D Aminek nem is voltam a követője :D végeznem kell magammal azonnal, így nem élet az élet...:D Srácok, aki rendszeresen követi az oldalt, nehogy elmondja a véleményét, mert úgy jár mint én...már csak azt a "semmitmondó", plagizáló Rampant-oldalt tudom követni...fenébe :P :D
engemet is tiltottak :) Ja és azért mert 3 kiírásukhoz oda írtam hogy Forrás? Folyamatosan írják ki a lion rampant kiírásait de azt oda írni hogy forrás ez és ez ahhoz már lusták csak lopni/másolni tudnak. Az egész fb oldal meg szerkesztősége gáz.

Amúgy ha páran jelentenénk az oldalt akkor nem kéne néznünk a szarságait és legalább egy szar oldallal kevesebb lenne ;) :)

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#95 Hozzászólás Szerző: marknagy »

miller írta:Letiltott a Chelsea Hungary a Facebook-on :D Aminek nem is voltam a követője :D végeznem kell magammal azonnal, így nem élet az élet...:D Srácok, aki rendszeresen követi az oldalt, nehogy elmondja a véleményét, mert úgy jár mint én...már csak azt a "semmitmondó", plagizáló Rampant-oldalt tudom követni...fenébe :P :D
Azok ott tiszta szánalmasok...

Ezt írtam oda: ,,Csak azt nem értem miért kellet kitörölni a hozzászólást? Vállalni kéne a felelősséget, nem a legegyszerűbb megoldást választva kitörlitek mintha misem törtét volna... Ez nem így meg. Ti hoztátok fel a témát, sőt még olyanokat is írtatok ami nem is igaz, erre pedig ha valaki le meri írni hogy hogy látja az egészet, sőt netalán igaza van töröljük, mivel így csorbítja a fényes népszerűségünket, és a szavunkat."

Ezután már ki is törölték a hozzászólást. Sőt te nem is írhatsz az üzenőfalukra, mert nem engedik. Egyébként nagyon jól megmondtad nekik, csak hát az igazság fáj és egyesek nem bírják elviselni.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#96 Hozzászólás Szerző: miller »

Letiltott a Chelsea Hungary a Facebook-on :D Aminek nem is voltam a követője :D végeznem kell magammal azonnal, így nem élet az élet...:D Srácok, aki rendszeresen követi az oldalt, nehogy elmondja a véleményét, mert úgy jár mint én...már csak azt a "semmitmondó", plagizáló Rampant-oldalt tudom követni...fenébe :P :D
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#97 Hozzászólás Szerző: miller »

Fotellakó drukker: meccsekre nem jár, a labdarúgásnak csak nagyon kicsi szeletével foglalkozik, mégis úgy érzi, többet tud bárkinél e nemes játékról. Sörrel a kezében okoskodik, észérvekkel lehetetlen meggyőzni. Mióta a net begyűrűzött az otthonába, fórumokon és sportblogokon osztja az észt a kocsma helyett. Legagresszívebb alfaja a sztáredző. Ő mindig jobban tudja, saját otthonából képes megállapítani a legmenőbb klubok belső ügyeit. Bennfentesebb, mint a klub elnöke, többet tud a klub gazdasági helyzetéről, mint az igazgató. Ő sokkal jobban fel tudná dobni a csapat játékát egy-egy jól elhelyezett cserével, mint a világ legjobb edzői. Alkalmi szövetségi kapitányként is funkcionál. Szilárd elvei vannak, lehetetlen eltántorítani tőlük. Csökönyös, betonfejű, humora nulla. Ő látja az összefüggéseket, jósolni is tud. Ő mindig megmondja (és ezt sosem felejti el közölni meccsek után „ugye én megmondtam” felkiáltásokkal), de legtöbbször nincs igaza. Ha szembesítik saját ostobaságával, funkcionális analfabétává, illetve szelektív hallásúvá válik. Kizárólag a saját elméleteit igazoló tényeket veszi észre. Vitába szállni vele hasztalan. Sose tegyük, mert belebolondulunk!

Eltekintve a foteltől és, hogy Chelsea meccset a fórumozók 99%-a otthon néz általában, rengeteg emberkére igaz innen is, amit aláhúztam :D:D Szándékosan nem írok neveket, de rögtön eszembe jutottak felhasználók innen, ahogy olvastam :D :D

Forrás: http://nepstadion.blog.nepsport.hu/arch ... utatkozik/" onclick="window.open(this.href);return false; - nagyon jó cikk egyébként :)
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#98 Hozzászólás Szerző: miller »

http://www.germanblues.de/" onclick="window.open(this.href);return false; - A német Kékek is elég komolyan csapatják az ipart. Ajánlom ezt az oldalt Mindenkinek, aki tud egy kicsit németül. Elég igényes és naprakész. Nem mellesleg rengeteg szurkoló tölt fel élménybeszámolót, képeket. Állandó jelleggel járnak ki egyes emberek, nemcsak a Bridge-re, hanem idegenbe is.:D Legutóbb a White Hart Lane-ről írtak kis beszámolót. Egyszóval jó kis szurkolói oldal..:)
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#99 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Farewell Didier!

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#100 Hozzászólás Szerző: frentzen »

Örülök,hogy tehettem valamit az oldalért
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Válasz küldése