Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

Szurkolói találkozók, közös foci, ajándéktárgyak
Üzenet
Szerző
Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#61 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Николаевич írta:
chiedis írta:
Norbert írta:Ha egy gondolat erejéig közbe lehet szólni: Én mindig furcsálottam, ha egy klubmeccsen valaki a nézők közül a nemzeti zászlókat lobogtat. Legyen bármelyik nemzeté. Megértem hogy nagyon sok náció van jelen a klubfociban és a csapatok multinacionálisakká váltak, de mégis. Valahogy nem igazán helyénvaló. Erre ott van a vb és eb. Ha heccelni akar, akkor már jöjjön T'ham zászlóval....
Tudtommal egy zsidó játékos sem szerepelt még a bő keretben sem, mégis lengették rendesen az izraeli zászlót. Erre gondolsz ? Én sem értettem igaziból. Az még egy dolog h az ünneplők magukra veszik szoknyának stb, de szurkolói részről nem értettem én sem.

De most hogy jön ide hogy a játékosok között volt-e zsidó vagy nem? Az egy izraeli zászló volt, rengeteg kersztény és iszlám vallású ember lakik ott(persze többségben vannak a zsidók). Szerintem nincs azzal baj, hogy egy zászlóval jelzik, hogy olyan messziről jöttek támogatni a csapatot, akár Bayern akár Chelsea fanok voltak.
Nem a játékosok vallására, nyelvére vonatkozott az észrevételem, hanem általában a klubfoci és a nemzeti önazonosság furcsa és kényszeredett találkozásának kérdését vetettem fel az izraeli zászló müncheni találkozón való lobogtatása miatt. Nyilván önkéntelenül a Chelsea és a T'ham ellenérdekeltségére gondoltunk, mivel önmagában értelmezhetetlen volt a megnyilvánulás (lévén hogy nem nemzeti csapatok játszottak). Николаевич gondolataira reagálva: valóban jó a "messziről jöttem csak hogy kedvenceimet biztassam" szándék, sőt megsüvegelendő (Ahogy a Benficások is elismerően nyilatkoztak (vélhetően fehérmikis események miatt tudják hogy hol van kishazánk), amikor egyik tagunk a klubos vándorzászlónkat lobogtatva jelezte: Magyar Chelsea Szurkolói Klubot képviselve Magyarországról jött), azonban - ahogy az említett vándorzászlón is - a klub jelölései élveznek elsőbbséget a nemzeti jelleggel szemben, mivel a dolog tárgya: a klub iránti loyalitásod megvallása és nem a nemzeti jelleged hangsúlyozása. Ettől még persze nem vagy kisebb hazafi, lokálpatrióta csupán tisztában vagy azzal egy Bl-döntő nem kishazádról szól.
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#62 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

chiedis írta:
Norbert írta:Ha egy gondolat erejéig közbe lehet szólni: Én mindig furcsálottam, ha egy klubmeccsen valaki a nézők közül a nemzeti zászlókat lobogtat. Legyen bármelyik nemzeté. Megértem hogy nagyon sok náció van jelen a klubfociban és a csapatok multinacionálisakká váltak, de mégis. Valahogy nem igazán helyénvaló. Erre ott van a vb és eb. Ha heccelni akar, akkor már jöjjön T'ham zászlóval....
Tudtommal egy zsidó játékos sem szerepelt még a bő keretben sem, mégis lengették rendesen az izraeli zászlót. Erre gondolsz ? Én sem értettem igaziból. Az még egy dolog h az ünneplők magukra veszik szoknyának stb, de szurkolói részről nem értettem én sem.

De most hogy jön ide hogy a játékosok között volt-e zsidó vagy nem? Az egy izraeli zászló volt, rengeteg kersztény és iszlám vallású ember lakik ott(persze többségben vannak a zsidók). Szerintem nincs azzal baj, hogy egy zászlóval jelzik, hogy olyan messziről jöttek támogatni a csapatot, akár Bayern akár Chelsea fanok voltak.

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#63 Hozzászólás Szerző: Norbert »

ToreAndre írta:Te tán nem lettél volna büszke, ha meglátsz egy magyar zászlót valahol a stadionban?
HA vb-n és eb-n vagy nemzetek közötti bármilyen sorozatban és sportágban látom feltétlenül. :) Klubfoci azonban nem a nemzeti önazonosságról szól, hanem a klubról. :wink:
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#64 Hozzászólás Szerző: miller »

Norbert írta:Ha egy gondolat erejéig közbe lehet szólni: Én mindig furcsálottam, ha egy klubmeccsen valaki a nézők közül a nemzeti zászlókat lobogtat. Legyen bármelyik nemzeté. Megértem hogy nagyon sok náció van jelen a klubfociban és a csapatok multinacionálisakká váltak, de mégis. Valahogy nem igazán helyénvaló. Erre ott van a vb és eb. Ha heccelni akar, akkor már jöjjön T'ham zászlóval....
Norbi teljesen igazad van, DE ugyanakkor láttam, hogy volt olyan meccs, hogy a Stamford Bridge-en egy képen látszódott egy magyar zászló, és mindenki majd elélvezett a dologtól, hogy ott magyarok is voltak, meg milyen faszán néz ki. Szóval az emberek nagy része sem kezeli objektívan a dolgot szerintem.
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#65 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Norbert írta:Ha egy gondolat erejéig közbe lehet szólni: Én mindig furcsálottam, ha egy klubmeccsen valaki a nézők közül a nemzeti zászlókat lobogtat. Legyen bármelyik nemzeté. Megértem hogy nagyon sok náció van jelen a klubfociban és a csapatok multinacionálisakká váltak, de mégis. Valahogy nem igazán helyénvaló. Erre ott van a vb és eb. Ha heccelni akar, akkor már jöjjön T'ham zászlóval....
Tudtommal egy zsidó játékos sem szerepelt még a bő keretben sem, mégis lengették rendesen az izraeli zászlót. Erre gondolsz ? Én sem értettem igaziból. Az még egy dolog h az ünneplők magukra veszik szoknyának stb, de szurkolói részről nem értettem én sem.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#66 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Te tán nem lettél volna büszke, ha meglátsz egy magyar zászlót valahol a stadionban?
Only one Di Matteo!

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#67 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Ha egy gondolat erejéig közbe lehet szólni: Én mindig furcsálottam, ha egy klubmeccsen valaki a nézők közül a nemzeti zászlókat lobogtat. Legyen bármelyik nemzeté. Megértem hogy nagyon sok náció van jelen a klubfociban és a csapatok multinacionálisakká váltak, de mégis. Valahogy nem igazán helyénvaló. Erre ott van a vb és eb. Ha heccelni akar, akkor már jöjjön T'ham zászlóval....
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Pacal
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2010. április 22., csütörtök 19:07
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#68 Hozzászólás Szerző: Pacal »

Köszi! akkor ahogy látom elég rendben van minden kössz a segítséget!
Blue is the color!
Football is the game!

Avatar
Athos_79
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2011. október 29., szombat 15:14
Kedvenc játékos: F. Lampart
Kedvenc exjátékos: J. Cole
Tartózkodási hely: Biharkeresztes

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#69 Hozzászólás Szerző: Athos_79 »

Szia Pascal!

Már rendeltem párszor. A szállítás díja a csomag tömegétől és az általad választott kézbesítéstől függ. Ha már eljutottál a kifizetésig (amit előre kell), a szállítási díjat is tartalmazza majd.
Az érkezésről annyit tudok írni, hogy én pénteken rendeltem meg és köetkező héten csütörtökön meg is jött. De email-ben tájékoztatnak mindenről.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#70 Hozzászólás Szerző: kdako »

Pacal írta:Szevasztok! Érdekelne hogy valaki rendelt-e már a megastoreból? érdekelne a kiszállítás menete, díja stb... köszi a segítséget!
A díj függ a csomag méretétől és attól, mit akarsz, milyen gyorsan érjen ide. A menete: regisztrálni kell a megastore oldalán, cím és bankszámla adatok megadásával rendelsz, elég egyértelmű.
GO BLUES!

Avatar
Pacal
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2010. április 22., csütörtök 19:07
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#71 Hozzászólás Szerző: Pacal »

Szevasztok! Érdekelne hogy valaki rendelt-e már a megastoreból? érdekelne a kiszállítás menete, díja stb... köszi a segítséget!
Blue is the color!
Football is the game!

Jolly Joker
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2011. szeptember 22., csütörtök 18:31
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Kisharsány

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#72 Hozzászólás Szerző: Jolly Joker »

Zsolti írta:
Jolly Joker írta:Sziasztok :)
Van itt valaki aki játszik a Footbal Manager 2012-vel?
Mert szerintem elég klassz játék és a Chelseavel rohadt jól lehet tolni :) Alap, hogy velük vagyok és egy elég ütős csapatot raktam össze :) Szép lenne, ha jövőre ilyen lenne a kezdő mint nálam :)
Cech-Ivanovic,Luiz,Terry,Cole-Lampard,Eriksen-Muniain,Mata,Willian-Torres(sorra veri a gólokat)

Nektek van ebben a játékban kedvenc játékosotok, akit mindig megvesztek? Kik azok?
Ez inkább ide való lenne itt érdeklődj a játékokkal kapcsolatban
viewtopic.php?f=3&t=86
bocsi :$ ezt valahogy nem vettem észre, pedig kerestem a fórumok között, hogy még is hol kéne :) köszi szépen

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#73 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

Jolly Joker írta:Sziasztok :)
Van itt valaki aki játszik a Footbal Manager 2012-vel?
Mert szerintem elég klassz játék és a Chelseavel rohadt jól lehet tolni :) Alap, hogy velük vagyok és egy elég ütős csapatot raktam össze :) Szép lenne, ha jövőre ilyen lenne a kezdő mint nálam :)
Cech-Ivanovic,Luiz,Terry,Cole-Lampard,Eriksen-Muniain,Mata,Willian-Torres(sorra veri a gólokat)

Nektek van ebben a játékban kedvenc játékosotok, akit mindig megvesztek? Kik azok?
Ez inkább ide való lenne itt érdeklődj a játékokkal kapcsolatban
viewtopic.php?f=3&t=86

Jolly Joker
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2011. szeptember 22., csütörtök 18:31
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Kisharsány

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#74 Hozzászólás Szerző: Jolly Joker »

Sziasztok :)
Van itt valaki aki játszik a Footbal Manager 2012-vel?
Mert szerintem elég klassz játék és a Chelseavel rohadt jól lehet tolni :) Alap, hogy velük vagyok és egy elég ütős csapatot raktam össze :) Szép lenne, ha jövőre ilyen lenne a kezdő mint nálam :)
Cech-Ivanovic,Luiz,Terry,Cole-Lampard,Eriksen-Muniain,Mata,Willian-Torres(sorra veri a gólokat)

Nektek van ebben a játékban kedvenc játékosotok, akit mindig megvesztek? Kik azok?

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#75 Hozzászólás Szerző: marknagy »

miller írta:Nevetségesek ezek az Útwengeresek: http://utwenger.blog.nepsport.hu/archiv ... on_is_Red/" onclick="window.open(this.href);return false;

Mi a messze a legsz.rabb szezonunkban ott vagyunk az FA-döntőjében, a BL-ben karnyújtásnyira a döntő és még a bajnoki 4. hely is benne van a pakliban, ezek meg itt verdesik a nyálukat és fröcsögnek a 3. helyért. Helyükben szépen meghúznám magam...szerencsétlenek. Remélem minimum még egyszer ennyi ideig nem nyernek trófeát, loser gunner-ek.
Nem kell velük foglalkozni, verik a nyálukat egy 3. helyezésért, mert évek óta ez a max amit kihozhatnak egy szezonból.
Ezek az Arsenal drukkerek, a QPR elleni meccs előtt elhitték hogy lehetnek még bajnokok :lol: (FB-n olvastam), mondjuk ezek a legelvakultabbak, de volt akik úgy gondolták a 2. hely meglesz.
Most is olvastam Útwengeren (nem ők írták, hanem mások a falukra), hogy az Arsenal így meg úgy fogja agyonverni a Chelsea-t...
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#76 Hozzászólás Szerző: miller »

Nevetségesek ezek az Útwengeresek: http://utwenger.blog.nepsport.hu/archiv ... on_is_Red/" onclick="window.open(this.href);return false;

Mi a messze a legsz.rabb szezonunkban ott vagyunk az FA-döntőjében, a BL-ben karnyújtásnyira a döntő és még a bajnoki 4. hely is benne van a pakliban, ezek meg itt verdesik a nyálukat és fröcsögnek a 3. helyért. Helyükben szépen meghúznám magam...szerencsétlenek. Remélem minimum még egyszer ennyi ideig nem nyernek trófeát, loser gunner-ek.
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#77 Hozzászólás Szerző: Wisey »

udv a forumon!
eloszor itt erdemes szetnezned:
http://www.chelseafc.hu/index.php?p=jegy_

JoelBanderas
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012. március 18., vasárnap 14:30
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#78 Hozzászólás Szerző: JoelBanderas »

Hello Mindenki!

Mától kezdve én is tagja vagyok a Chelsea forumnak és rögtön egy kérdés szeretnék feltenni.
Már régóta Chelsea szurkoló vagyok és nagy vágyam (gondolom ezzel nem vagyok egyedül)
egy mérkőzést megnézni a Stamford Bridge-én. Úgy néz ki májusba el tudok jutni Londonba egy
hosszabb hétvégére, és persze szeretné,m úgy tervezni, hogy közte legyen egy mérkőzés is.
Már egy jó ideje próbálok eligazodni jegyvásárlás témájában, de elég nehézkes számomra.
Szóval nem szeretnék valami kamu internetes oldalon jegyet venni csillagászati áron,
azt látom, hogy 6 héttel a meccs előtt kezdik el a jegyeket árulni.
A kérdésem az lenne, hogy valaki tud-e valami megbízható oldalt, ahol legyet lehet szerezni, illetve,
valaki tudna-e, ebben a témában segíteni..Olvastam, hogy a True Blue tagok-nak vannak bizonyos
lehetőségeik, de oda még nem regisztráltam, nem tudom mik a feltételei..
először persze elméletileg érdekel téma..
mondjuk, ha a Blackburn Rovers elenni meccsre szeretnék két jegyet mennyi esélyem van...

előre is köszi a segítséget..

üdv:
JoelBanderas 8)

Avatar
bartaa
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2009. november 11., szerda 21:37
Kedvenc játékos: John Terry-Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Ruud Gullit

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#79 Hozzászólás Szerző: bartaa »

már valami chelsea hungary fórumon törik a fejüket, szánalom az egész oldal szerintem (gportalra telik csak :) )
marknagy írta:
rafanadal írta:
marknagy írta: Egyszer kiírta az egyik Chelsea Hungary-s admin, hogy az 1500 lájkolónk közül csak 500 igazi szurkoló a többi divatdrukker. :D
Ez ütött! Kész, KO, besírtam. :D :D :D
Pontosan így volt kirakva, csak már nem emlékeztem tisztán:
Chelsea Hungary írta: 1500 Like Köszönjük, hogy figyelemmel követtek minket! Reméljük, hogy ez így is marad!
Tetszik · Megosztás · január 6., 20:28
Ez 27 embernek tetszik.
Chelsea Hungary komment erre: Csak az a baj,hogy az 1500-ból 500 nem igazi Chelsea-s!! Paff
január 6., 20:50 · Tetszik

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#80 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Zsoca írta:Egyébként a pofám égne a helyükben, ha lopkodnak tőlünk (egyszer írtam nekik, hogy rakják ki a forrást!) és mégis ők szólnak be.
Ha csak én egyszer írtam volna nekik ez ügyben... Bár semmi közöm a lion rampant-hoz vagyis nem vagyok se szerkesztő meg semmi ilyen csak alapból idegesít hogy olvasok valahol valamit erre ők minden nélkül le lopják és úgy teszik ki mint ha ők szerezték volna az információt ők néztek volna utána vagy valami

Válasz küldése